Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » řev laďáku

kenty.t (Nový člen)
29.04.2009 15:46:30
Offline

řev laďáku

Zdarec koupil jsem ixila na b650 a když vyndám hom.vložku tak to je takovej bordel ,že o mě musí vědět snad tři vesnice dopředu. Myslím ,že to je až víc než bych chtěl hlavně z toho po chvíli bolí hlava. Když tam dám vložku tak to má tižší uhlazenej zvuk ,ale to zase prostě není ono. Napadlo mě nějak tu vložku ještě upravit. Máte nějaké zkušenosti s ixilem ?? Napadlo mě třeba uděla díru do tý vložky aby šel proud zkrz na zkrz takhle to jde okolo a potom přes díry ven. |Možná kdybych přidal jednu díru ,která by to pustila zkrs tak by to mohlo být (zvukově) tak něco mezi co myslíte ??

kenty.t (Nový člen)
29.04.2009 15:53:09
Offline

Re: řev laďáku

Nebo ještě lépe se zeptám. Nechali by jste si na B6 zvuk jako na sportovnim speciálu ??? Přijde mi  to trochu divný aby to mělo zvuk takhle brutal ale přece jenom to je jen b6. Co vy jezdíte s otevřenýma laufama ? řve vám to hodně ??

Meloun (Člen)
29.04.2009 16:04:59
Offline

Re: řev laďáku

bigsmile
Mi to připomíná tu mojí bejvalou šestku..to taky:..randál jak kráva,každej čekal R1kurvafixpussyvoe a pak jsem se přířitil na tomhle mrzáku,tak se zas všichni otočili a šli dál..bigsmile..
Na to mám civilizovanější a úplně to stačí..goodsmokin


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
29.04.2009 16:07:08
Offline

Re: řev laďáku

No jinak..zkus udělat ďouru do tý tlumivky(v ose-ne z boku)..a to na tom konci,co je vraženej nejhloubějc ve vejfuku..a zkus to..když to bude na pikaču,tak to zaslepíš zpátky..buď třeba šroubem nebo zavaříš..


PURE NAKED BIKE!
fidoB6 (Člen)
29.04.2009 17:03:30
Offline

Re: řev laďáku

Kurva,ale vod toho laďáky sou,ne?...aby to řvalobigsmile...já bych to nevrtal, aby se ten zvuk pak nedokurvil ve smyslu hnusnýho řevu připomínajícího něco mezi dvoutaktem a formulí (prostě nějakej vysokej ječák)...kup špunty do uší a fertich...mi též bolí hlava z mýho SLK,ale co...navíc normální lidi poznaj hovno, že jde o šestku béčko nebo erjedničku
tož tak


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
29.04.2009 17:28:33
Offline

Re: řev laďáku

...každýmu se to líbí jinak, čili klidně si tam dodělávej díry jak je libo a zkoušej ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
29.04.2009 18:52:49
Offline

Re: řev laďáku

Ten Ixil má jistě homologaci ale pouze s origo vložkou, řek bych že jakoukoliv úpravou vo ní přijdeš. Spíš bych udělal kopii a na tej se můžeš vyřádit jak je libo a když se ti nebude líbit, zahodíš jí do kouta a nic se neděje.smile1

Libor nx (Člen)
29.04.2009 19:19:25
Offline

Re: řev laďáku

Meloun psal:

bigsmile
Mi to připomíná tu mojí bejvalou šestku..to taky:..randál jak kráva,každej čekal R1kurvafixpussyvoe a pak jsem se přířitil na tomhle mrzáku,tak se zas všichni otočili a šli dál..bigsmile..
Na to mám civilizovanější a úplně to stačí..goodsmokin

Mám to taky tak na B6,Doma dělanej vejfuk a zvuk jak závodák.Taky mě bolela hlava,ale jsem si zvykl a už mi to nevadí.A co takhle špunty do uší,někteří to kvůli tomu používají.

osiris (Člen)
29.04.2009 19:33:30
Offline

Re: řev laďáku

Pajk psal:

Ten Ixil má jistě homologaci ale pouze s origo vložkou, řek bych že jakoukoliv úpravou vo ní přijdeš. Spíš bych udělal kopii a na tej se můžeš vyřádit jak je libo a když se ti nebude líbit, zahodíš jí do kouta a nic se neděje.smile1

...přece úřad nepozná je-li tam o díru víc smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
29.04.2009 19:57:09
Offline

Re: řev laďáku

No jo, ale co když se mu splaší vrtačka, děr jak v cedníku a bude muset naopak zaslepovatsmile1 Jinak myslim, že poznat se to dá pouhým okem ale samozřejmě záleží kdo a jak to provede. Tam zas tolik prostoru na přidělání novejch děr není, jedině snad zvětšit ty stávající. Ser na to, jezdim taky bez, aspoň se o tobě vísmile1 Já bych to zaved jako povinnost u jednostopejch.

SLUGI (Člen)
29.04.2009 20:09:49
Offline

Re: řev laďáku

... a co terpv kdyby sis koupil dospělou motorku (B12)  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Lukaso2 (Člen)
29.04.2009 21:46:27
Offline

Re: řev laďáku

Taky mám IXILA a připadá mi ten zvuk super. každy kdo slyšel jen chválí. Prostě zvuk mašiny. Málo kdo má takové štěstí a má takový dunivý zvuk, zni to jak pořádna mašina. Pokud Ti to vadí dej si zpátky origo a budeš mít klid. jinak špunty do uší, ale já problém nemám a ani můj Baťužek nic neříká.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
axxo (Člen)
29.04.2009 22:16:00
Offline

Re: řev laďáku

Dnes jsem udělal kompromis. Z homologační vložky jsem udělal řešeto a vypadá to na  akorát zvuk bigsmile Řve to stejně dost ,ale prostě to není takovej extrém. Spíš asi nejsem zvyklej. Tak snad problém vyřešen good

nevo7 (Člen)
30.04.2009 19:13:27
Offline

Re: řev laďáku

Kenty.t> A co je to za druh od Ixilu, tie aj ja zboznujem na Banditkoch, ale ked tak brutalitu, hned dva podsedadlove.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
axxo (Člen)
30.04.2009 20:38:56
Offline
nety (Člen)
03.05.2009 07:32:55
Offline

Re: řev laďáku

no mě to dělá randál jak s tlumivkou tak bez.. takže jsem spokojenej parchant a špunty nenosimbigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Pool (Člen)
03.05.2009 11:27:06
Offline

Re: řev laďáku

axxo psal:

Dnes jsem udělal kompromis. Z homologační vložky jsem udělal řešeto a vypadá to na  akorát zvuk bigsmile Řve to stejně dost ,ale prostě to není takovej extrém. Spíš asi nejsem zvyklej. Tak snad problém vyřešen good

idontknow ... a jak ses sakra dostal dovnitr , tos to roznejtovaval idontknow _?


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Renda (Člen)
03.05.2009 19:20:05
Offline

Re: řev laďáku

kenty.t psal:

Zdarec koupil jsem ixila na b650 a když vyndám hom.vložku tak to je takovej bordel ,že o mě musí vědět snad tři vesnice dopředu. Myslím ,že to je až víc než bych chtěl hlavně z toho po chvíli bolí hlava. Když tam dám vložku tak to má tižší uhlazenej zvuk ,ale to zase prostě není ono. Napadlo mě nějak tu vložku ještě upravit. Máte nějaké zkušenosti s ixilem ?? Napadlo mě třeba uděla díru do tý vložky aby šel proud zkrz na zkrz takhle to jde okolo a potom přes díry ven. |Možná kdybych přidal jednu díru ,která by to pustila zkrs tak by to mohlo být (zvukově) tak něco mezi co myslíte ??

Mam to na B12. Resil jsem to taky, nakonec to spravily tri diry do vlozky a jsem spokojenej. smile1
Jediny co sem se ted dozvedel, ze policajt, hlavne Rakousy atd.,smile2 vezme drat a zkouma, jestli je pruchozi. A kdyz trefi zrovna diru, tak je to na navrat domu

Michal Dk (Člen)
03.05.2009 19:36:30
Offline

Re: řev laďáku

Renda psal:
kenty.t psal:

Zdarec koupil jsem ixila na b650 a když vyndám hom.vložku tak to je takovej bordel ,že o mě musí vědět snad tři vesnice dopředu. Myslím ,že to je až víc než bych chtěl hlavně z toho po chvíli bolí hlava. Když tam dám vložku tak to má tižší uhlazenej zvuk ,ale to zase prostě není ono. Napadlo mě nějak tu vložku ještě upravit. Máte nějaké zkušenosti s ixilem ?? Napadlo mě třeba uděla díru do tý vložky aby šel proud zkrz na zkrz takhle to jde okolo a potom přes díry ven. |Možná kdybych přidal jednu díru ,která by to pustila zkrs tak by to mohlo být (zvukově) tak něco mezi co myslíte ??

Mam to na B12. Resil jsem to taky, nakonec to spravily tri diry do vlozky a jsem spokojenej. smile1
Jediny co sem se ted dozvedel, ze policajt, hlavne Rakousy atd.,smile2 vezme drat a zkouma, jestli je pruchozi. A kdyz trefi zrovna diru, tak je to na navrat domu

Dával jsem Laser duo tech a maj to zajímavě řešený jsou tam dvě tlumivky jedna rovná sport nehomlog.a druhá zahnutá o 90stup.stock homolog. mají stejnou délku akorát ta homolog navede ten drát do obalu výfuku.smile1

osiris (Člen)
03.05.2009 21:20:12
Offline

Re: řev laďáku

...ta zahnutá fakt plní tu svou funkci, nejde ti to přímo ven, ale skrz zatáčku tím kolenem (stejnej efekt jako když to přicpeš tou děrovanou)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
03.05.2009 21:33:07
Offline

Re: řev laďáku

osiris psal:

...ta zahnutá fakt plní tu svou funkci, nejde ti to přímo ven, ale skrz zatáčku tím kolenem (stejnej efekt jako když to přicpeš tou děrovanou)

jestě jsem ji tam nedal jezdím na tu sport ale proti neprůchozímu laďáku co jsem tam měl dřív jde motor daleko lepší  do otáček.good

kenty.t (Nový člen)
04.05.2009 11:22:41
Offline

Re: řev laďáku

Pool > Jak to myslíš ???? Normálně povolil šroubek a vypadla trubka :)) Udělal jsem z ní trochu řešeto a má to the best sound !!!!!!!!! good

Billy (Člen)
04.05.2009 11:49:36
Offline

Re: řev laďáku

Bod cislo jedna: musi to rvat jako pussy , prodluzovani penisu se nekona bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
dala (Člen)
04.05.2009 17:24:29
Offline

Re: řev laďáku

Hoši,ted mám b6 u lékaře,dávám ladák Leo Vince,jsem zvědavý na tu změnugoodgoodten "vysavač" musel pryčbigsmilebigsmile


Skáču dobře,skáču rád
Gaga2 (Člen)
04.05.2009 21:29:50
Offline

Re: řev laďáku

tak nevim ja mam taky ixila a se zvukem max spokojenost samozrejme bez vlozky hlava neboli a navic jsem dost slyset coz je fajn, alespon okoli  vi ze jedu

Miras (Člen)
04.05.2009 21:59:55
Offline

Re: řev laďáku

mam ixil a good   bez homologační vložky to je hodně velkej brutál, zkoušel jsem jen jednou...
S homologovanou vložkou je to paráda. Příjemný hlubší zvuk a v otáčkách to dá o sobě vědět. Žádnej řev a tak to podle mě má být. Nevím proč bych měl lidi otravovat vyrválem.

fidoB6 (Člen)
04.05.2009 22:09:48
Offline

Re: řev laďáku

Miras psal:

mam ixil a good   bez homologační vložky to je hodně velkej brutál, zkoušel jsem jen jednou...
S homologovanou vložkou je to paráda. Příjemný hlubší zvuk a v otáčkách to dá o sobě vědět. Žádnej řev a tak to podle mě má být. Nevím proč bych měl lidi otravovat vyrválem.

bereš to z blbýho pohledubigsmileNejde vo to dělat kravál (nooo,ikdyž vlastně jobigsmilebigsmilebigsmile), ale hlavně aby vo tobě vjeděli vostatní (jednak je fajn když se votáčí, ale hlavně zbystří a dávaj pozor)...když sem protahoval bandasku v okolí chalupy bez laufu, auta co jeli cca 200 i víc metrů předemnou to málem posílali do škarpy jak se snažili uhnout...takže z tohoto pohledu je to lepšígood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Gaga2 (Člen)
05.05.2009 18:01:05
Offline

Re: řev laďáku

fidoB6 psal:
Miras psal:

mam ixil a good   bez homologační vložky to je hodně velkej brutál, zkoušel jsem jen jednou...
S homologovanou vložkou je to paráda. Příjemný hlubší zvuk a v otáčkách to dá o sobě vědět. Žádnej řev a tak to podle mě má být. Nevím proč bych měl lidi otravovat vyrválem.

bereš to z blbýho pohledubigsmileNejde vo to dělat kravál (nooo,ikdyž vlastně jobigsmilebigsmilebigsmile), ale hlavně aby vo tobě vjeděli vostatní (jednak je fajn když se votáčí, ale hlavně zbystří a dávaj pozor)...když sem protahoval bandasku v okolí chalupy bez laufu, auta co jeli cca 200 i víc metrů předemnou to málem posílali do škarpy jak se snažili uhnout...takže z tohoto pohledu je to lepšígood

souhlasím je lepší když o tobě ostatní  ví než když tě přehlidnou a pak už je pozdě

Miras (Člen)
05.05.2009 18:25:31
Offline

Re: řev laďáku

Gaga2 psal:
fidoB6 psal:
Miras psal:

mam ixil a good   bez homologační vložky to je hodně velkej brutál, zkoušel jsem jen jednou...
S homologovanou vložkou je to paráda. Příjemný hlubší zvuk a v otáčkách to dá o sobě vědět. Žádnej řev a tak to podle mě má být. Nevím proč bych měl lidi otravovat vyrválem.

bereš to z blbýho pohledubigsmileNejde vo to dělat kravál (nooo,ikdyž vlastně jobigsmilebigsmilebigsmile), ale hlavně aby vo tobě vjeděli vostatní (jednak je fajn když se votáčí, ale hlavně zbystří a dávaj pozor)...když sem protahoval bandasku v okolí chalupy bez laufu, auta co jeli cca 200 i víc metrů předemnou to málem posílali do škarpy jak se snažili uhnout...takže z tohoto pohledu je to lepšígood

souhlasím je lepší když o tobě ostatní  ví než když tě přehlidnou a pak už je pozdě

To co píšeš má hlavu a patu, ale sobectví je to co způsobuje nenávist k motorkářům. Německej motorkář umí taky pěkně mazat v zatáčkách ale na silnicích se snaží chovat slušně k okolí. Nechci moralizovat, asi na to ani nemám právo bigsmilebigsmile

fidoB6 (Člen)
05.05.2009 18:30:39
Offline

Re: řev laďáku

No počkej čekej počkej, když řve laďák neznamená, že jezdíš jak nájemnej vrach...Na silnici  to protáhnu,ale v obcích (pokud neni dvouproudová nebo mimo zastavěnou oblast široká rovná cesta) jezdim opatrně a předpokládam, že asi všichni...vono ve městě kolikrát nejde to rvát přes kilo...takže tak...a mimo město to rvou všichni stejně, si vem, kdo jezdí 90 (akorát všechny brzdíbigsmile)...vypozorováno i za jízdy autem-pro rejpalybigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Gaga2 (Člen)
06.05.2009 18:01:25
Offline

Re: řev laďáku

Miras psal:
Gaga2 psal:
fidoB6 psal:

bereš to z blbýho pohledubigsmileNejde vo to dělat kravál (nooo,ikdyž vlastně jobigsmilebigsmilebigsmile), ale hlavně aby vo tobě vjeděli vostatní (jednak je fajn když se votáčí, ale hlavně zbystří a dávaj pozor)...když sem protahoval bandasku v okolí chalupy bez laufu, auta co jeli cca 200 i víc metrů předemnou to málem posílali do škarpy jak se snažili uhnout...takže z tohoto pohledu je to lepšígood

souhlasím je lepší když o tobě ostatní  ví než když tě přehlidnou a pak už je pozdě

To co píšeš má hlavu a patu, ale sobectví je to co způsobuje nenávist k motorkářům. Německej motorkář umí taky pěkně mazat v zatáčkách ale na silnicích se snaží chovat slušně k okolí. Nechci moralizovat, asi na to ani nemám právo bigsmilebigsmile

jako to ze mi rve ladak u masiny prece neznamena ze jezdim jako prase ,ale jinak mas pravdu ze by se mi taky nelibilo  po rano aby me budil rev sousedovy masiny

dala (Člen)
12.05.2009 19:30:20
Offline

Re: řev laďáku

fidoB6 psal:

Kurva,ale vod toho laďáky sou,ne?...aby to řvalobigsmile...já bych to nevrtal, aby se ten zvuk pak nedokurvil ve smyslu hnusnýho řevu připomínajícího něco mezi dvoutaktem a formulí (prostě nějakej vysokej ječák)...kup špunty do uší a fertich...mi též bolí hlava z mýho SLK,ale co...navíc normální lidi poznaj hovno, že jde o šestku béčko nebo erjedničku
tož tak

Souhlasgoodmám na b6 origoš Leo Vinci,nádheragoodkaždej se hned otočí,mašina musí být slyšet jinak je to na pussybigsmile


Skáču dobře,skáču rád
Rada.Hosch (Nový člen)
13.05.2009 21:02:46
Offline

Re: řev laďáku

Chlapi, když už tak o výfucích, poraďte mi prosím. Mám B12 na nem mám krásný hlinikový Termignoni. Má to pěkný zvuk, ale rád bych, aby to mělo trošku hlubší(duňivý) zvuk. Jak to zkusit vykutit. Je to nehomologovaný absolutně průchozí. Tak nevím, jestli s tím máte nějaké zkušenostihelp . Díky

osiris (Člen)
13.05.2009 21:35:30
Offline

Re: řev laďáku

...zkurvi ho, vyndej z něj vatu, nebo ho zkrať ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rada.Hosch (Nový člen)
13.05.2009 21:43:49
Offline

Re: řev laďáku

No ještě jsem uvažoval o svodech, ale nejak nemuzu sehnat jenom svody. Všude jenom komplet výfukovy system, na to prachy nedamidontknow

Miras (Člen)
13.05.2009 22:15:27
Offline

Re: řev laďáku

Nemyslel jsem tím že musí člověk jet jak prase. subjektivně je totiž lepší 80 v obci potichu, než 55 s totálně votevřenou koncovkou. Zbytečnej kravál mě prostě moc nesedí. Jak když někde jsem a zastaví tam blbeček s autem a nechá tam hrát hudbu na plný kule aby bylo vidět jakej to je borec, prostě je to zbytečný. Neříkám ale že nemám rád hezkej zvuk motoru

qwerty (Člen)
13.05.2009 22:23:12
Offline

Re: řev laďáku

Miras psal:

Nemyslel jsem tím že musí člověk jet jak prase. subjektivně je totiž lepší 80 v obci potichu, než 55 s totálně votevřenou koncovkou. Zbytečnej kravál mě prostě moc nesedí. Jak když někde jsem a zastaví tam blbeček s autem a nechá tam hrát hudbu na plný kule aby bylo vidět jakej to je borec, prostě je to zbytečný. Neříkám ale že nemám rád hezkej zvuk motoru

ja taky posloucham muziku na plny pecky evil a to mam facko prohnily,obyc. seriovku  a nedelam to proto abych vypadal jako borec ale protoze rad posloucham muziku nahlas , aji doma good


WD club member.
Miras (Člen)
13.05.2009 22:32:54
Offline

Re: řev laďáku

asi se nechápeme.....

Svoboda jednotlivce končí tam, kde začíná svoboda jiného

Tzn. dělej co chceš ale ostatní neruš a pak je to OK.

PALOUS (Člen)
13.05.2009 22:41:20
Offline

Re: řev laďáku

Víte prd co to je randál z vejfuckůbigsmileasi uš sem hluchej že ty moje mě nevaděj ale ty co jezděj přede mnou nebo za mnou mě furt nadávajsmile2


Jebat motorky :-)
Pšán (Člen)
14.05.2009 01:26:58
Offline

Re: řev laďáku

Rada.Hosch psal:

Chlapi, když už tak o výfucích, poraďte mi prosím. Mám B12 na nem mám krásný hlinikový Termignoni. Má to pěkný zvuk, ale rád bych, aby to mělo trošku hlubší(duňivý) zvuk. Jak to zkusit vykutit. Je to nehomologovaný absolutně průchozí. Tak nevím, jestli s tím máte nějaké zkušenostihelp . Díky

..pokud půjdeš za hlasem svého ucha,tak skončíš u dvouválu..
..co ty na to Palousi?


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
14.05.2009 07:23:07
Offline

Re: řev laďáku

Pšán psal:
Rada.Hosch psal:

Chlapi, když už tak o výfucích, poraďte mi prosím. Mám B12 na nem mám krásný hlinikový Termignoni. Má to pěkný zvuk, ale rád bych, aby to mělo trošku hlubší(duňivý) zvuk. Jak to zkusit vykutit. Je to nehomologovaný absolutně průchozí. Tak nevím, jestli s tím máte nějaké zkušenostihelp . Díky

..pokud půjdeš za hlasem svého ucha,tak skončíš u dvouválu..
..co ty na to Palousi?

...pussy - u

XJelen (Člen)
14.05.2009 07:57:08
Offline

Re: řev laďáku

PALOUS psal:

Víte prd co to je randál z vejfuckůbigsmileasi uš sem hluchej že ty moje mě nevaděj ale ty co jezděj přede mnou nebo za mnou mě furt nadávajsmile2

Jestli jsi to byl ty Palousu komu jsem visel poslední dvě kola ve třináctý rundě za prdelí, tak bych to nazval šepot květin bigsmile (ne... redface hezky to bublá, ale rambajs je něco jinýho, jako třeba dvojice MIVVů na kolegovo Tuonu bez vložek, to už za ním fakt nejedubigsmile )


Strýcfajtr !!!
dala (Člen)
14.05.2009 19:22:22
Offline

Re: řev laďáku

Rada.Hosch psal:

Chlapi, když už tak o výfucích, poraďte mi prosím. Mám B12 na nem mám krásný hlinikový Termignoni. Má to pěkný zvuk, ale rád bych, aby to mělo trošku hlubší(duňivý) zvuk. Jak to zkusit vykutit. Je to nehomologovaný absolutně průchozí. Tak nevím, jestli s tím máte nějaké zkušenostihelp . Díky

Mohu doporučit Leo VInci mám sice jen 6tku ale ted je to paráda krásně hučí a duní když zaklapnu plyn tak prskágoodgoodgoodgood


Skáču dobře,skáču rád
PALOUS (Člen)
14.05.2009 20:48:22
Offline

Re: řev laďáku

XJelen psal:
PALOUS psal:

Víte prd co to je randál z vejfuckůbigsmileasi uš sem hluchej že ty moje mě nevaděj ale ty co jezděj přede mnou nebo za mnou mě furt nadávajsmile2

Jestli jsi to byl ty Palousu komu jsem visel poslední dvě kola ve třináctý rundě za prdelí, tak bych to nazval šepot květin bigsmile (ne... redface hezky to bublá, ale rambajs je něco jinýho, jako třeba dvojice MIVVů na kolegovo Tuonu bez vložek, to už za ním fakt nejedubigsmile )

Jesi si za mnou stál včera v práci tak žes neřeksurprisedV rozpisu byl Jirka Silver a ten laďáky nemá jede origobigsmile


Jebat motorky :-)
XJelen (Člen)
14.05.2009 21:12:25
Offline

Re: řev laďáku

PALOUS psal:
XJelen psal:
PALOUS psal:

Víte prd co to je randál z vejfuckůbigsmileasi uš sem hluchej že ty moje mě nevaděj ale ty co jezděj přede mnou nebo za mnou mě furt nadávajsmile2

Jestli jsi to byl ty Palousu komu jsem visel poslední dvě kola ve třináctý rundě za prdelí, tak bych to nazval šepot květin bigsmile (ne... redface hezky to bublá, ale rambajs je něco jinýho, jako třeba dvojice MIVVů na kolegovo Tuonu bez vložek, to už za ním fakt nejedubigsmile )

Jesi si za mnou stál včera v práci tak žes neřeksurprisedV rozpisu byl Jirka Silver a ten laďáky nemá jede origobigsmile

Tak to potom jo, ve škopíku jsem tě neidentifikoval a v depu jsem tu Aprilku ztratil, teda spíš jsem měl jiný starostibigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
15.05.2009 08:28:55
Offline

Re: řev laďáku

PALOUS psal:
XJelen psal:
PALOUS psal:

Víte prd co to je randál z vejfuckůbigsmileasi uš sem hluchej že ty moje mě nevaděj ale ty co jezděj přede mnou nebo za mnou mě furt nadávajsmile2

Jestli jsi to byl ty Palousu komu jsem visel poslední dvě kola ve třináctý rundě za prdelí, tak bych to nazval šepot květin bigsmile (ne... redface hezky to bublá, ale rambajs je něco jinýho, jako třeba dvojice MIVVů na kolegovo Tuonu bez vložek, to už za ním fakt nejedubigsmile )

Jesi si za mnou stál včera v práci tak žes neřeksurprisedV rozpisu byl Jirka Silver a ten laďáky nemá jede origobigsmile

...ty vole, sem myslel, že ta mrcha je tvoje, tag sem jí na nádrš nalepil pussy z izolačky a nakonec se vokázalo, že je to Jirkovobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
15.05.2009 08:46:23
Offline

Re: řev laďáku

Pšán psal:
Rada.Hosch psal:

Chlapi, když už tak o výfucích, poraďte mi prosím. Mám B12 na nem mám krásný hlinikový Termignoni. Má to pěkný zvuk, ale rád bych, aby to mělo trošku hlubší(duňivý) zvuk. Jak to zkusit vykutit. Je to nehomologovaný absolutně průchozí. Tak nevím, jestli s tím máte nějaké zkušenostihelp . Díky

..pokud půjdeš za hlasem svého ucha,tak skončíš u dvouválu..

nelze než souhlasit goodsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr