Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » pistni krouzky :-(

Krleš (Člen)
13.05.2009 19:14:47
Offline

pistni krouzky :-(

zdar chlapi, mam takovy problem, na zacatku sezony sem rozdelal bandoura kvuli toho, ze mi chcal olej pres ty O-krouzka pod hlavou, a kdyz uz jsem to mel rozebrane tak sem si rek ze si to dam uz cele do kupy(mam nalitane uz 55000, kupoval jsem to 3 roky zpatky s 30 000 na tachu rok vyroby 96 tak nevim nevim jak moc to bylo pravdive) kazdopadne sem chtel vymenit i stare pistni krouzky, tak sem chtel dneska nasadit ty nove na pisty a vubec nesedi, z parts depot sem si nechal poslat originalni pistni krouzky(ktere i podle servisniho manualu maji dobre rozmery a to je 1.krouzek 0,8mm 2.krouzek 1mm) ale drazky na mojich pistech jsou prvni 1mm a druha 0,8mm takze vubec netusim jakto a moc se mi nezda ze by to uz bylo po vybrusu a borec se mi zapomnel zminit a stiraci pruzinka taky vubec nesedi(prumery sedi dobre, ale tloustky tech krouzku jsou rozdilne) nemate nekdo nejakou zkusenost nebo napad? uz sem to menil na maraudrovi 800 stare krouzky za nove podle rozmeru katalogu a nebyl zadny problem a ted kdyz od zacatku sezony nejezdim a myslel sem ze uz to dam o vikendu do kupy se mi stane tohlesmile2  sem nasraty a upe v pussy jak se mi dari a to uz je sezona v plnem proudu, diky za kazdou dobrou radu

luig (Člen)
13.05.2009 19:46:09
Offline

Re: pistni krouzky :-(

Jestli to dobře chápu tak rozměry sedí ale musel bys je dát opačně než jsi měl v plánu. Vadilo by to hodně?


Ne asi
Krleš (Člen)
13.05.2009 20:05:42
Offline

Re: pistni krouzky :-(

no nejpis jo, sice rozmery sedi kdyz se daji opacne, ale prvni pistni krouzek se chromuje nebo nejak upravuje (je leskly) a druhy je bez tej upravy, takze todle bych moc jako reseni zatim nevidel

Krleš (Člen)
13.05.2009 20:08:04
Offline

Re: pistni krouzky :-(

a ty pistni krouzky na sobe maji i oznaceni R jako prvni krouzek, a NR jako druhy takez zamena asi fakt ne

Michal Dk (Člen)
13.05.2009 20:16:17
Offline

Re: pistni krouzky :-(

Zkus to tady http://www.gsxr.wz.cz/ sekce jak na to,ojnice.Jsou tam nějaký cifry.

Krleš (Člen)
13.05.2009 20:52:37
Offline

Re: pistni krouzky :-(

Michal Dk psal:

Zkus to tady http://www.gsxr.wz.cz/ sekce jak na to,ojnice.Jsou tam nějaký cifry.

no tam uz jsem koukal a napadlo me, ze vlastne i kdyby to bylo po vybrusu ta drazka je porad stejna, tam se meni akorat prumer pistu a tech krouzku aby sedel k vybrusu valce ne? vybrus sem jeste nedelal takze fakt nevim, jen mi proste furt nesedi ze i podle toho servisniho manualu tam mam pist ktery ma jinak drazky nez original, nemuze to byt treba ze stareho gsxr? ze by treba predchozi majitel byl takovy spekulant? uz toho mam plnouass

Krleš (Člen)
14.05.2009 15:34:08
Offline

Re: pistni krouzky :-(

tak uz jsem na to dneska prisel, pro zichr jsem si stahnul servisni manual na GSX600F a co jsem tam nevidel, pisty presne takove jak jsem vytahnul z bandasky(prvni drazka na pistu 1mm druha 0,8mm) takze netusim jak se tam vzali, jestli je tam nedal perdchozi majitel kvuli toho ze jsou lehci?idontknow nebo jim v suzuce dosly pisty pri vyrobe?bigsmile nevim, pac origos bandit pisty to ma naopak ty tloustky drazek, takze dalsi sisky v prdeli a uz si objednavam jine krouzkysick

VikecB12 (Člen)
14.05.2009 19:14:33
Offline

Re: pistni krouzky :-(

No,ještě je možný,že se původní motor vysral už dřív a někdo tam dal GSXFkovej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
KONY (Člen)
15.05.2009 15:26:43
Offline

Re: pistni krouzky :-(

Zajeď do Buzuluku , tam ti pomohou. A vem sebou pokud možno píst i válce.


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
Ondráš (Člen)
15.05.2009 15:31:56
Offline

Re: pistni krouzky :-(

KONY psal:

Zajeď do Buzuluku , tam ti pomohou. A vem sebou pokud možno píst i válce.

No pomůžou... Ale pokud na to nebudou mít vyrobený přípravek, tak ho musí vyrobit a pak nebudou dělat jeden, takže jich udělaj z celého kusu... FInančně žádná výhra...
Kdysi jsem to tam sháněl.... Bylo to na B400, kde stojí sada pístích kroužků 2000kč/jeden válec.sick


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.05.2009 15:50:28
Offline

Re: pistni krouzky :-(

Ondráš psal:
KONY psal:

Zajeď do Buzuluku , tam ti pomohou. A vem sebou pokud možno píst i válce.

No pomůžou... Ale pokud na to nebudou mít vyrobený přípravek, tak ho musí vyrobit a pak nebudou dělat jeden, takže jich udělaj z celého kusu... FInančně žádná výhra...
Kdysi jsem to tam sháněl.... Bylo to na B400, kde stojí sada pístích kroužků 2000kč/jeden válec.sick

a to se ti zdá hodně když jsou dělaný na zakázku???? já ted sháněl na Leonardo 150 a sada stojí 1700 v aprilii a ve scootlandu dokonce 2200 a to mluvim taky o jednom válci zhruba stejného průměru jako je na B6


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
16.05.2009 12:32:17
Offline

Re: pistni krouzky :-(

K.a.s.y.m. psal:

a to se ti zdá hodně když jsou dělaný na zakázku???? já ted sháněl na Leonardo 150 a sada stojí 1700 v aprilii a ve scootlandu dokonce 2200 a to mluvim taky o jednom válci zhruba stejného průměru jako je na B6

Pozor!!! 2000 stály v Suzuki v Dobříši. Měl jsem v Buzuluku kamaráda co dělal u toho stroje a řekl, že mi to udělá za materiál a flašku wizoura. Jenže než jsme se k tomu dostali, tak už tam nedělal.help

Rvát kroužky za 8 tis do motorky, která měla hodnotu tak 15k...help Nakonec to vyřešl tím, že asi za 5 tis přivezl ze Slovenska celou motorku bez papírů.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr