Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Motalarm, jak?

Killer (Člen)
19.05.2009 07:06:47
Offline

Motalarm, jak?

Zdar bikeři, prošel jsem tady skoro vše, ale nenašel co hledal. Můžete mi někdo HELP, jak zapojit motoalarm Maxicar 338 s imobilizérem a dálkovým startem. Na elektro jsem totální pussy a potřeboval bych co, kde, jak, k čemu a proč. Díky za cokoli.

Bandit 1200N 1999


Všude dobře, proč být doma?
Loser (Administrator)
19.05.2009 07:24:17
Offline

Re: Motalarm, jak?

tak si s tim zajed nekam,kde ti to namontujou a mas po starostech, ne? Aby ti kvuli tomu nevyletela motyka do luftubigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
19.05.2009 07:55:35
Offline

Re: Motalarm, jak?

Killer psal:

Zdar bikeři, prošel jsem tady skoro vše, ale nenašel co hledal. Můžete mi někdo HELP, jak zapojit motoalarm Maxicar 338 s imobilizérem a dálkovým startem. Na elektro jsem totální pussy a potřeboval bych co, kde, jak, k čemu a proč. Díky za cokoli.

Bandit 1200N 1999

pokud jsi na elektriku totálnípussy tak se na toass to uděláš spíš víc škody jak užitku
Jinak Šílenej(Mr.BSE) tu něco jednou radil tak možná bude vědět víc.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
19.05.2009 09:58:30
Offline

Re: Motalarm, jak?

Killer psal:

Zdar bikeři, prošel jsem tady skoro vše, ale nenašel co hledal. Můžete mi někdo HELP, jak zapojit motoalarm Maxicar 338 s imobilizérem a dálkovým startem. Na elektro jsem totální pussy a potřeboval bych co, kde, jak, k čemu a proč. Díky za cokoli.

Bandit 1200N 1999

Sice nevím jak ten tvůj, ale my když zapojovali alarm, tak imobilizér jsme dávali na oranžový drát od kolébkového vypínače zapalování (oranžová se pak ale myslim mění na černo-zelenou, nebo jakou, takže bacha na to - my tahali drát). Blikny jsme připojily na blikny (proříznout bužírku, omotat, cín + trochu stahovačky), konektor na napájení byl u toho, to stačilo jen zaklapnout do origo. Z něj už pak bylo ke všemu dalšímu (imobilizér a samotná jednotka). Dálkovej start tam nemam a ani jsem ho nechtěl, páč studený to stejně nechytne (vzhledem k mechanickému sytiči) a teplý to nepotřebuje zahřívat (teda ne vždy).
Největší problém by byl, že mě nějak blbne čidlo na neutrál (a furt jsem se nedokopal k tomu to nějak alespoň vyčistithelpredface), takže věřim, že při první pokusu o machrování by se motorka válela v prachu.help

Tož tak. Jo a ma Scorpion SR-i900. Sice mi to čas od času zařve, páč jak to má to RFID, tak nevim kterým se to vypíná, ale jinak goodgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
19.05.2009 11:02:17
Offline

Re: Motalarm, jak?

Jak se na to tak dívám, tak je to úplně to stejný jako můj FL MG03, jen má jinou krabičku smile1

Takže : PLUS, MÍNUS a BLINRY sou jasný.
Zbytek máš na tomto schématu (nejsem jeho autorem) i s ochranou proti nastartování s kvaltem.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_schema_gsf600_2_rele__ochrana.jpg

Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pšán (Člen)
19.05.2009 11:14:55
Offline

Re: Motalarm, jak?

..na těch schématech to vždycky vypadá ták hézky,spořádaně a až úhledně bych řek..
..ale na motorce to vždycky někdo zamotá a je po srandě..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Killer (Člen)
19.05.2009 12:55:30
Offline

Re: Motalarm, jak?

Dík za všechny rady, o víkendu to budu řešit, tak potom dám vědět, jestli motyka ještě existujebigsmile


Všude dobře, proč být doma?
zdenek 1 (Člen)
19.05.2009 13:21:06
Offline

Re: Motalarm, jak?

Je to tak jednoduché, modrý na hnědý,co vede od světla, pak černý do zadu, červený tak,aby šel z boku na plus, no a ostatní idontknow někam strč bigsmile  to je pussyčovina že?!


když to jede,je to OK
Horst (Nový člen)
19.05.2009 20:12:34
Offline

Re: Motalarm, jak?

hlavne vynech zapojeni imobilizeru neb potom pri jakekoli zavade tveho suprmoderniho alarmu to zdechne a nepomuze ani kdyz to budes chtit obslouzit normalne klickem.ACHTUNG

mr.BSE (Člen)
19.05.2009 21:01:32
Offline

Re: Motalarm, jak?

Když už si to sám zapojí, tak to zvládne nouzově (v případě poruchy) dát i nazpět.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Killer (Člen)
20.05.2009 13:33:16
Offline

Re: Motalarm, jak?

Vím jak zapojit alarm, dálkový start, tam ale musím dodat 3rozpínací relé, ale nejsem si jist, kam zapojit ty dva dráty od imibilizéru (růžový a šedý)idontknow


Všude dobře, proč být doma?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr