Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Půjčil by někdo řídící jednotku ?

Smokie (Člen)
26.02.2007 21:25:22
Offline

Půjčil by někdo řídící jednotku ?

Bando mam na vas prosbu. Mam zapeklity problem na svy B6, uz jsem zkousel skoro vsecko a potrebuju vyloucit jeste moznost, ze mi zlobi jednotka. Nemohl by nekdo z vas obetovat na chvili , max tyden, tu svou nez bude teplo na jezdeni ? Jinak mam B6 2001, ale muze to byt jakakoli 2 kolikova ridici jednotka na roku nezalezi.
Vcc je komplikovanejsií o to, ze jsem te dlouhodobe mimo (ne v hlave) a chtel jsem to nechat az se vratim, ale bracha se nabid, ze se mi o to postara. No neni zlatej ? good
Na "vypujcnem"  se samosebou dohodnem beerbeerbeersick


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
nawrc (Člen)
27.02.2007 17:00:09
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

to by šlo nějak domluvit, dyž ju neskurvíš. Mám B6 98rok, tak jestli ti sedne tak nejni problém, páč to máme od sebe asi 4km.


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Smokie (Člen)
28.02.2007 11:40:10
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

Dik, urco bych ju nezmrvil, ale vypada to, ze starsi nez 00 mely trochu jiny piny, musim to jeste zjistit presne. Hele nestaval si v lete casto v Prerove u Billy na Kopkach? Sem tam vidal c. banditu ale nikdy majitele.


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
Marťas (Člen)
28.02.2007 12:25:39
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

To Smokie: Je to sice off topic, ale nematuroval jsi náhodou v roce 2001 na GJŠ v Přerově? Mám totiž pocit, že jsme byli tak trochu spolužácismile1


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
nawrc (Člen)
28.02.2007 21:12:10
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

2 Smokie: u billy těžko, ale vim že jeden borec z Přerova měl jednu dobu taky bandita a bydli kousek vod tama, tak jestli to nebyl on. Podivej se jak je to s těma pinama a ozvi se, určo se domluvimegood


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Smokie (Člen)
28.02.2007 23:36:19
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

Marťas : No to si pis ze jo. Hej, to stacilo jen 5 let abysme se znova potkali tady ?
Cece, dyt ty musis znat Arnosta, Tovacovaku. Tam mi ted odpociva muj B6 a ceka na jednotku. Kterej rok mas ty ? A necukej se, oberu Te o tvou bigsmile
nawrc : Uvidim co Marťas, kdyžtak se ozvu.
OBA - každopádně až se vrátím do ČR tak se sejdem abeerbeerbeer  sick


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
Marťas (Člen)
01.03.2007 17:33:16
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

Mám 03, nalejtanejch asi 10 kkm. Přes léto mám v plánu Alpy, tak se třeba přidáš. Jasný, Arnošta znám jak svoje boty, je to rodinej přítel. S jednotkou to bude horší bo už půl roku bydlím v Brněbad a do Tov často nejezdim. Ale Arnoštův budoucí zeťák Milan by ti mel bez problémů pomoct.


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
nawrc (Člen)
03.03.2007 11:32:10
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

2 Smokie: A co máš vůbec s Banditkem??? Proč ju potřebuješ pučit?? Ptám se proto, páč sem si myslel že ti nejede motyka a včera sem ju viděl vesele se prohánět po Přerově(teda jestli to byla ona, ale myslim že se nemejlim)


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Smokie (Člen)
05.03.2007 16:09:24
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

2 nawrc : Clovece, tak jestli je to tak, tak mam asi misto v garazi nebo co?! Nedes me smile1 Ne, muj to vazne nebyl.


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
nawrc (Člen)
05.03.2007 21:29:08
Offline

Re: Půjčil by někdo řídící jednotku ?

tak to potem jo, sem si fakt myslel, že to byl tvůj, ale to je jedno.bigsmile


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr