Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » věčný problém, zabezpečení moto

kojaksro (Člen)
08.05.2008 18:55:45
Offline

věčný problém, zabezpečení moto

Ahoj chlapy, poraďte někdo... je mi jasný že když mi někdo bude chtít ukrást banďoura že ho prostě čajzne, ale alespoň nějak jim to znepříjemnit. Chci si koupi od Abuse, kotouč zámek s alarmem, nebo xenu, máte s tím někdo zkušenosti? Jestli to nehouká když zafouká vítr atd., anebo alarm portman asi za 2200,- má to otřesák, imobilizér, a náklonový senzor ( dost ho chválej ). Dík


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
SLUGI (Člen)
08.05.2008 19:30:47
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

... řetěz, zámek na kotouč, alarm v garáži a Sherlog  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Banditatom (Člen)
08.05.2008 19:49:45
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

... sekeru, ocelovou tyčku a samopalevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Miras (Člen)
08.05.2008 20:44:33
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

já měl s portmanem problémy. Dvě reklamace a pak jsem si nechal vrátit penízky a koupil jiný. Ale už jsou zase jiny modely a treba jsem byl jen smolař...

kryskak (Člen)
09.05.2008 09:58:00
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

A neni lepsi to pojistit a protu zmr*um tam dat jen nejakej (retezovej) zamek? Nejakyho nahodnyho zlodeje to odradi a pokud to bude nekdo chtit ukrast, tak to stejne ukradne.


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Ondráš (Člen)
09.05.2008 10:09:24
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Řetěz, zámek na kotouč. Na blbýho zloděje to stačí a proti chytrému nepomůže nic.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lukasiny (Člen)
09.05.2008 13:55:30
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Cus, já mam celokovovou xenu s 14mm trnem a alarmem. cena byla necelejch 1900,- Můžu doporučit. Pracuje perfektně. Na vítr nereaguje :) reaguje pouze na pootočení kola nebo na nějakej náraz třeba když ti někdo kopne do kola. Ale výhodou mi přijde že pokud se rozhouká nehouká pořád ale asi po cca 20-30s přestane. Takže bát se toho že ti někdo schválně kopne do kola aby to houkalo celej večer nemusíš. Dobře pořid


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Bandit-Kralik (Člen)
10.05.2008 21:42:58
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

mam pouze kotoucovku a retez....zatim bez problemu...Stejne, jak jsi psal,pokud budou sikovny ukradnou vse.

Freeway (Člen)
30.05.2009 08:58:29
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

taky používám jen zámek na kotouč ale moc dobrý pocit z toho teda nemám bigsmile v nejbližší době chci zkusit tohle: http://www.aukro.cz/item643286197_gsm_a … mo_mt.html  sice to krádeži nezabrání ale aspoň to dokáže upozornit na libovolnou vzdálenost (na rozdíl od klasických pagerů  které mají dosah max. pár set metrů) že se s moto děje něco co nemá idontknowsmokin ...za těch pár korun to jde bigsmile


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
Dado (Člen)
30.05.2009 09:21:20
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

já mám Xenu a zatím žádnej trouble, ten abus mě přijde už dost velkej, ale asi bude top.Ale 14tku tam nedáš!!!!good


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Ondráš (Člen)
30.05.2009 10:27:00
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Freeway psal:

taky používám jen zámek na kotouč ale moc dobrý pocit z toho teda nemám bigsmile v nejbližší době chci zkusit tohle: http://www.aukro.cz/item643286197_gsm_a … mo_mt.html  sice to krádeži nezabrání ale aspoň to dokáže upozornit na libovolnou vzdálenost (na rozdíl od klasických pagerů  které mají dosah max. pár set metrů) že se s moto děje něco co nemá idontknowsmokin ...za těch pár korun to jde bigsmile

Otázka je jak se tam dá štelovat citlivost... Aby ti to nevolalo pokaždý, když kolem projede náklaďák... Ale kdyby to za ty prachy fungovalo...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
LukinB6 (Člen)
30.05.2009 11:30:05
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Já používám Minipag 1 s MT Siemens M55 a dobré. Garáž mám na odlehlém místě a zvukový alarm by nikoho nepřivolal. Tohle mě zavolá na mobil a vím že se něco s garáží děje. Mám to přidělané na vratech takže než se dostanou k moto tak jsem tam. Jinak mám zamklý kotouč a zadní kolo válečkovým řetězem.

Banditpussy


GSX1250FA
mi (Člen)
30.05.2009 12:50:18
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

mam v garáži zabetonovanej 30cm v betonu očko z dvanáctky roxoru a k němu řetězem ze zetora zamklý béčko tim co zamikám motku na dovče, a pak zamčená garáš a já s flintou bigsmile

k tématu, mam alarm ale jeto jen že to huláká jinak nic a zatim f poho smile1


svět je cirkusovej stan
K.a.s.y.m. (Člen)
30.05.2009 13:03:51
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

xena je supr a je i vodotěsná smile1 Když v ní kámošovi na dovolený došli baterky tak začala tikat a jelikož tak malej imbus klíč sebou nikdo neměl tak tikala tři dny v kuse a jednu noc v kyblu plnym vody.
Jinak se přiklánim k názoru Ondráše.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Freeway (Člen)
30.05.2009 13:04:49
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

mi psal:

mam v garáži zabetonovanej 30cm v betonu očko z dvanáctky roxoru a k němu řetězem ze zetora zamklý béčko tim co zamikám motku na dovče, a pak zamčená garáš a já s flintou bigsmile

k tématu, mam alarm ale jeto jen že to huláká jinak nic a zatim f poho smile1

..ještě by to chtělo dvanáct pitbullteriérů bigsmilebigsmile


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
Freeway (Člen)
30.05.2009 13:10:00
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Ondráš psal:

Otázka je jak se tam dá štelovat citlivost... Aby ti to nevolalo pokaždý, když kolem projede náklaďák... Ale kdyby to za ty prachy fungovalo...good

je tam prý nějaký rtuťový spínač takže na nějaké velké štelování to moc nevidím,spíš je to otázka vhodného umístnění aby to při změně polohy mašiny seplo a volalo o pomoc good


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
Ondráš (Člen)
30.05.2009 15:39:43
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Freeway psal:

je tam prý nějaký rtuťový spínač takže na nějaké velké štelování to moc nevidím,spíš je to otázka vhodného umístnění aby to při změně polohy mašiny seplo a volalo o pomoc good

No právě... Já když zapomenu vypnout alarm a shodím motorku z centrálu na kola, tak mě začne otřesové čidlo řvát...
Na druhou stranu, to zase nemůžeš dát málo, protože by si motorku v klidu odváželi v autě a nic by se nedělo. Když už bych do něčeho takovýho šel, tak už asi i s GPS lokátorem, páč tady podle toho polohu moc dobře nezjistíš. Jo řeknou ti, na kterou BTSku jsi připojen, ale pokud je to někde mimo města, kde 1 BTS pokrývá i několik vesnic, tak je to trochu hledání jehly v kupce sena.
Mám jen řvací s imobilizérem. GPS lokátor by byl za cca 5 tis a pak ještě platit operátorovi... SI říkám, kdopak by tu mojí vránu krad...'Spinavá, otlučená, barva snad jediná v republice, Já věřim, že si radši vezmou tu vaší leštěnku. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
MAZI (Člen)
31.05.2009 18:31:18
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

mám 4 roky xenu a ok bez problémů teď po třech letech taky tikala ale já imbus měl goodgood


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
PALOUS (Člen)
31.05.2009 18:51:27
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Xena je na hovnoassaš vám ji někdo pochčije jak mě Killer tak bude furt řvátbigsmilenejlepší je mět barákgood


Jebat motorky :-)
Inženýrek (Člen)
31.05.2009 18:56:58
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

PALOUS psal:

Xena je na hovnoassaš vám ji někdo pochčije jak mě Killer tak bude furt řvátbigsmilenejlepší je mět barákgood

Ty ho vozíš stále s sebou?headshake
To je řešení asi jako: nejlepší je nemít mašinu, pak ti nemají co ukrást... smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
PALOUS (Člen)
31.05.2009 19:06:01
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Stejně to sou věci na hofnoidontknownebo to zavíráte kvůli každýmu sraní na benzině?surprisedjezdím na masofky a že bych se s tím uš tahal to neebada na slovači maj na hlídání buranabigsmilepřekážka jako xena je tak dobrá na hofno bo kdyš někdo bude chtět motorku ukrást tak ji ukradne aj s níbigsmileruku na srdce je to jen psychologickej dojem že ji mám zabezpečenoubigsmileprostě se zabezpečením maj problém jen lidi co to maj v pronajatejch garážích a garážích po sídlištích a f tom případě je nejlepší zabezpečit spíš dveřegood


Jebat motorky :-)
666killer (Člen)
31.05.2009 19:11:00
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

PALOUS psal:

Stejně to sou věci na hofnoidontknownebo to zavíráte kvůli každýmu sraní na benzině?surprisedjezdím na masofky a že bych se s tím uš tahal to neebada na slovači maj na hlídání buranabigsmilepřekážka jako xena je tak dobrá na hofno bo kdyš někdo bude chtět motorku ukrást tak ji ukradne aj s níbigsmileruku na srdce je to jen psychologickej dojem že ji mám zabezpečenoubigsmileprostě se zabezpečením maj problém jen lidi co to maj v pronajatejch garážích a garážích po sídlištích a f tom případě je nejlepší zabezpečit spíš dveřegood

amen bigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
osiris (Člen)
31.05.2009 19:31:51
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

...ale stoprocentně to vodradí kokota kterej to neumí ukrást profesionálně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
31.05.2009 19:34:38
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

osiris psal:

...ale stoprocentně to vodradí kokota kterej to neumí ukrást profesionálně

...až teď Amensmile1

PALOUS (Člen)
31.05.2009 20:06:29
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Stejně to je k hovnubigsmileAmenevil


Jebat motorky :-)
666killer (Člen)
31.05.2009 21:33:39
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

no ono tie zamky nieco vydrzia ale nie as tolkobigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
kojaksro (Člen)
31.05.2009 21:52:28
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

PALOUS psal:

Stejně to je k hovnubigsmileAmenevil

....ty nepřekvapíšbigsmileevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Marián (Člen)
31.05.2009 21:58:30
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

jako xena porazi fsechny i herkula!goodbigsmile
a jak to umi s mecem,no parada a ty kozy...


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
31.05.2009 22:05:28
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

kojaksro psal:
PALOUS psal:

Stejně to je k hovnubigsmileAmenevil

....ty nepřekvapíšbigsmileevil

No jistě dyk je to furt dokolasicksnad jediný řešení který by se mě zdálo dobrý je řešení ondráše ale to zas je drahý že?bigsmileber to tak že jednou třeba přijdeš a motorka bude fučsmile2no a?dyk se bandasky prodávaj za tašku hrušekbigsmileber to tak že 20cet xen je jedna bandaskabigsmile Kup si brusku a svářečku a každej den to někam heftnibigsmileno a co se stane?ukradnou ti to co heftlý nemášbigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
31.05.2009 22:07:25
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

kuwa nebo ze by herkul xenu? no to sem z toho ted jelenidontknow


...sam mezi jebkarema...
4Fun.cz (Člen)
31.05.2009 22:41:40
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Freeway psal:

taky používám jen zámek na kotouč ale moc dobrý pocit z toho teda nemám bigsmile v nejbližší době chci zkusit tohle: http://www.aukro.cz/item643286197_gsm_a … mo_mt.html  sice to krádeži nezabrání ale aspoň to dokáže upozornit na libovolnou vzdálenost (na rozdíl od klasických pagerů  které mají dosah max. pár set metrů) že se s moto děje něco co nemá idontknowsmokin ...za těch pár korun to jde bigsmile

Zdar.K tomu kitu ale potřebuješ ještě nějaký mobil a propojit káblem a problémy a podobné sračky.sickKdyž si připlatíš koukni sem  http://www.flajzar.cz/katalog.php?cat=5 … ;z=galerie  pár těch modulů jsem už namontoval a fachají na 1 good


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
PALOUS (Člen)
31.05.2009 22:55:12
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

4Fun.cz psal:
Freeway psal:

taky používám jen zámek na kotouč ale moc dobrý pocit z toho teda nemám bigsmile v nejbližší době chci zkusit tohle: http://www.aukro.cz/item643286197_gsm_a … mo_mt.html  sice to krádeži nezabrání ale aspoň to dokáže upozornit na libovolnou vzdálenost (na rozdíl od klasických pagerů  které mají dosah max. pár set metrů) že se s moto děje něco co nemá idontknowsmokin ...za těch pár korun to jde bigsmile

Zdar.K tomu kitu ale potřebuješ ještě nějaký mobil a propojit káblem a problémy a podobné sračky.sickKdyž si připlatíš koukni sem  http://www.flajzar.cz/katalog.php?cat=5 … ;z=galerie  pár těch modulů jsem už namontoval a fachají na 1 good

Flajzar je goodmám vod něj příposleh na ryby a můžu chrápat do zblbnutígoodjinak bych řek že jako značka domácí a výrobky na 1


Jebat motorky :-)
Rendy (Člen)
31.05.2009 23:02:31
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

...Palous ... však jsme ted s Killerem na tebe vspomínali ... s tím chcaním cool


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
PALOUS (Člen)
31.05.2009 23:05:03
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Rendy psal:

...Palous ... však jsme ted s Killerem na tebe vspomínali ... s tím chcaním cool

bigsmilešak  to budou dva roky a vod tej doby sem ji nepoužilbigsmile


Jebat motorky :-)
Rendy (Člen)
31.05.2009 23:09:27
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

... jooo xena , každý na ni vytahuje čuráka a pak to tak dopadá bigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Filous (Člen)
01.06.2009 08:05:28
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Marián psal:

jako xena porazi fsechny i herkula!goodbigsmile
a jak to umi s mecem,no parada a ty kozy...

...na Čaka Norise nemá ani Ksenasurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
01.06.2009 08:31:50
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Myslim že nejlepší zabezpečení bude pořádně posrat sedlo, kdo to pak ještě rozmaže po řidítkách má téměř stoprocentní ochranubigsmile

Freeway (Člen)
01.06.2009 09:11:04
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

PALOUS psal:
4Fun.cz psal:

Zdar.K tomu kitu ale potřebuješ ještě nějaký mobil a propojit káblem a problémy a podobné sračky.sickKdyž si připlatíš koukni sem  http://www.flajzar.cz/katalog.php?cat=5 … ;z=galerie  pár těch modulů jsem už namontoval a fachají na 1 good

Flajzar je goodmám vod něj příposleh na ryby a můžu chrápat do zblbnutígoodjinak bych řek že jako značka domácí a výrobky na 1

no právě o tom modulu od Flajzara jsem četl nepěkné info o nespolehlivosti, posoudit to sám nemůžu.headshake Ten kit připojit by neměl být problém, staré C35i mi tu leží dva nebo tři kusy i s datovým kabelem tak jen připojit výstupy a napájení z baterie,celé to strčit do nějaké škatule a hotovo,nevidím to moc složité good


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
Pajk (Člen)
03.06.2009 00:37:16
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Alarm s GSM pagerem taky asi na prd když si hajzlík přinese tohleto nářadíčko.
http://www.unlock.cz/zarizenihtml/rusicka_mini.php
Používám pager ale na radiovejch vlnách, to řve v kapse ihned po spuštění alarmu bez závislosti na nějakej síti. Samozřejmě má velmi omezenej dosah ale kterej si kdykoliv klíčenkou můžeš otestovat jestli jsi ještě na příjmu nebo ne.

Ondráš (Člen)
03.06.2009 07:01:14
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Pajk psal:

Alarm s GSM pagerem taky asi na prd když si hajzlík přinese tohleto nářadíčko.
http://www.unlock.cz/zarizenihtml/rusicka_mini.php
Používám pager ale na radiovejch vlnách, to řve v kapse ihned po spuštění alarmu bez závislosti na nějakej síti. Samozřejmě má velmi omezenej dosah ale kterej si kdykoliv klíčenkou můžeš otestovat jestli jsi ještě na příjmu nebo ne.

Tak to už by byl profík na nejvyšší úrovni kdyby krad s tímhle... smile1smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kožak (Člen)
04.06.2009 20:48:01
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Lihy psal:

Myslim že nejlepší zabezpečení bude pořádně posrat sedlo, kdo to pak ještě rozmaže po řidítkách má téměř stoprocentní ochranubigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile A nebo ktej mašině přivázat skunka


MRDAT!!!
zdenek 1 (Člen)
05.06.2009 08:27:49
Offline

Re: věčný problém, zabezpečení moto

Aco takový alarm 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1168_2.jpg


 
bigsmile


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr