Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Filousoj

Mirass (Člen)
07.06.2009 11:35:55
Offline

Filousoj

Cao Filousi.Nemohl bys mi prosim te vysvetlit na co je plastigauge? (nebo jak se to jmenuje..)Vobjednavam novy saly dle cisel a barev,ale v manualu maj vo tomdle kousku plastu furt nejaky pindy.Jeho funkce mi je dost nejasna a nechci nic vypussy . Kdybys mej chvilku a nejni to ńejaka tajna zalezitost, dej mi prosim vedet. Dikes

osiris (Člen)
07.06.2009 11:48:12
Offline

Re: Filousoj

...jestli teda můžu vznýst pind a myslíš tím ten etalon k porovnání opotřebení, tak nešil a vyser se na to (předpokládám že to nemáš ojetý tak abys na povrchu viděl vydřený-vydrolený fleky)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirass (Člen)
07.06.2009 15:39:45
Offline

Re: Filousoj

Dik za  pind bigsmile Vydroleny to prave mam.A sice na hlavnich loziskach.Nastesti jsem to podchytil vcas a klika s vojnicema je jeste v dobry kondici(tzn.v predepsany toleranci).Tomu se rika za pjet dvanact cool No a kdyz uz to mam rozhozeny,udelam z teho novej motór . Mozna surprised

osiris (Člen)
07.06.2009 18:57:15
Offline

Re: Filousoj

...no tak šály bejt vydrolený můžou, jsou o dost měkčí smile1 proti klice, o ní jsem mluvil, ne o šálách, na ty ser, ty jdeš měnit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
07.06.2009 21:46:07
Offline

Re: Filousoj

...jag pindal Vosiris, vyser na "plastigauge", esi teda nemáš vydřenou kliku, kup šály a fertig...a jináč je to pomůcka/přípravek pro zjištění vopotřebení...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mirass (Člen)
07.06.2009 22:27:07
Offline

Re: Filousoj

OK, tak nejak jsem si to myslel.Sejru na nej.A kdyz uz se bavime vo tom plzenskym pivu.... tak uz jen ciste ze zvedavosti .Jak se s tim plastimatem pozna vopotrebeni? jak to funguje? Ási se prilozi a vidi se smile1  Vi to nekdo? evil

osiris (Člen)
07.06.2009 23:16:56
Offline

Re: Filousoj

...tos na to káp


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
08.06.2009 07:58:09
Offline

Re: Filousoj

Mirass psal:

OK, tak nejak jsem si to myslel.Sejru na nej.A kdyz uz se bavime vo tom plzenskym pivu.... tak uz jen ciste ze zvedavosti .Jak se s tim plastimatem pozna vopotrebeni? jak to funguje? Ási se prilozi a vidi se smile1  Vi to nekdo? evil

...oko vidí, oko nejni pussy

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mirass (Člen)
08.06.2009 13:47:20
Offline

Re: Filousoj

Díky chlopi za konzultaci .Dam saly a je.  smokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr