Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Proražená guma (malá dírečka)

Bombarďák (Člen)
07.06.2009 17:44:36
Offline

Proražená guma (malá dírečka)

Zdar šéfici a šéfkyně. Utíká mi guma a co čert nechtěl, je tam díra. Teda spíš dírečka. Byl tam železný osten, který ji bohužel propíchnul skrz. Ta dírka je opravdu maličká, skoro jak špička od malýho hřebíku.

Tak a teď mě zajímá, jestli to borci v pneuservisu dokáží zadělat přímo s gumou na ráfku, nebo jestli musí guma dolů. Chci tam totiž dojet a za chvíli odjet. Jde tam narvat ten knot, aniž by sundávali gumu??? A nebo čím to zadělat? Je to opravdu malá dírka, ale bohužel utíká to smile2


"Burn rubber, not your soul"
kojaksro (Člen)
07.06.2009 18:15:46
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

.....pokud je to opravdu jenom malá dírečka a není to na blbém místě, zalepit to jde, ale je lepší tam dát hříbek zevnitř takže musí kolo dolů. Pokud je guma už hodně sjetá dá se dát knot, ale lepčí je dát hříbek zevnitř.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Bombarďák (Člen)
07.06.2009 18:40:35
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

kojaksro psal:

.....pokud je to opravdu jenom malá dírečka a není to na blbém místě, zalepit to jde, ale je lepší tam dát hříbek zevnitř takže musí kolo dolů. Pokud je guma už hodně sjetá dá se dát knot, ale lepčí je dát hříbek zevnitř.

.... guma má před sebou poslední sezónu života. Už je sjetá uprostřed na plošku a právě v tý plošce to je narvaný.


"Burn rubber, not your soul"
Ondráš (Člen)
07.06.2009 18:45:01
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Na kolik km jí ještě odhaduješ?
Jestli nemá cenu koupit novou.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
07.06.2009 20:43:00
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

...Kožak to neuslyší rátbigsmile, ale já dycky píchlou gumu vopravil knotem a dycky jí dojezdil na plátno a žádnej trabl, vopravuju to tag i na 4kole, gde píchám každou chvíli (v jedný uš jich je 6bigsmile)...ale pravdou je, že je to primárně určený jen na dojetí a měl by se dát hřip...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
07.06.2009 21:35:37
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Filous psal:

... gde píchám každou chvíli ...

Taky jseš ještě jůra good
sorry já musel, to bilo do očí bigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
07.06.2009 21:36:53
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

XJelen psal:
Filous psal:

... gde píchám každou chvíli ...

Taky jseš ještě jůra good
sorry já musel, to bilo do očí bigsmile

...no snažim se, ale uš to taky nejni vonobigsmile ...sem čekal, gdo se chytíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mirass (Člen)
07.06.2009 22:30:23
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Mam tam sprej. Ten vytesni i vostatni pichance.Tak vlastne muzu taky pichat furt good

Datel (Člen)
08.06.2009 08:11:45
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Spej je na pussy. Dej knot a jezdi dál good

Bombarďák (Člen)
08.06.2009 12:19:47
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Ondráš psal:

Na kolik km jí ještě odhaduješ?
Jestli nemá cenu koupit novou.help

... ještě mi jí je líto poslat jí do kytek. Na bocích je masa dost a konečně jsem se to naučil klopit smile1 tak ji chci právoplatně oddělat. Tzn. můj odhad je opravdu ještě tahle sezóna. U středu už ploška je, ale to se nedá nic dělat.

Jinak ten rádoby sprej mám doma taky, ale nikdy jsem se ho neodvážil použít. Nechci kvůli té maličcé dírce sundávat kolo. Tzn. ten knot by se mi zamlouval víc, než ten hřeb. Ale jak tu někdo psal, že je to jen na dojetí, bojím, aby mi to někde nekykslo 1000 km od baráku. Nebo tomu můžu věřit???? A nebo tam mám nasrat ten sprej. Tak a teď babo raď. Vím, že nejlepší by bylo to sundat a dát tam hřeb, ale na to jsem moc línej, tzn. buď knot, nebo ten sprej.


"Burn rubber, not your soul"
K.a.s.y.m. (Člen)
08.06.2009 12:37:35
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

to máš tu gumu novou když je nadojetí tuhle sezonu ne bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
08.06.2009 13:30:39
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

surprised
sem čekal nějakou pikantnější příhodu s proraženou gumoubigsmile

Mirass (Člen)
08.06.2009 14:00:25
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Sprej mi fungiruje fakt bez problemu. good

4Fun.cz (Člen)
08.06.2009 16:46:36
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Lihy psal:

surprised
sem čekal nějakou pikantnější příhodu s proraženou gumoubigsmile

Mno jak se prorazí GUMA je to většinou v pussy


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
4Fun.cz (Člen)
08.06.2009 16:47:11
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

A nebo taky v ass


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
XJelen (Člen)
08.06.2009 18:29:19
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

sprej??? nikdy!!! teda už nikdy... je tady pár jedinců, co tu anabázi se mnou prošli bigsmile dva spreje, po cca 20km byly f píči (to jsem eště prozřetelně nechal kámoše koupit dva) nakonec Karlos100 vyčaroval s kamasi nějaký knoty a jeden hodnej strejda v jedný dědince měl ve sklepě kompík good a vod tý doby to vozím pod sedačkou i s bombičkama. smokin a ten sprej??? dodneška ta sračka nejde umejt fuck


Strýcfajtr !!!
cikin (Člen)
08.06.2009 19:50:37
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Před týdnem jsem měnil zadní gumu a v pneuservisu mi radil knot a ještě sprej. Vozím s sebou vše. Sprej, knoty i soupravu s bombičkami. Jenom nevím, kolik by bylo třeba 16g bombiček k nafouknutí např. zadní gumy.

Mirass (Člen)
08.06.2009 22:38:27
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

XJelen psal:

sprej??? nikdy!!! teda už nikdy... je tady pár jedinců, co tu anabázi se mnou prošli bigsmile dva spreje, po cca 20km byly f píči (to jsem eště prozřetelně nechal kámoše koupit dva) nakonec Karlos100 vyčaroval s kamasi nějaký knoty a jeden hodnej strejda v jedný dědince měl ve sklepě kompík good a vod tý doby to vozím pod sedačkou i s bombičkama. smokin a ten sprej??? dodneška ta sračka nejde umejt fuck

Nojo to tam ale nesmis mit diru jako kravusmile1

Bombarďák (Člen)
09.06.2009 10:55:02
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

ta dírka je opravdu malá, nepředstavujte si díru jak do pussy smile1 Je to jak od železný spony. Na ten knot je to asi taky hodně malý, ale asi by byl lepší než ten sprej. Jelikož ale mám doma sprej a vím prd co s ním, a guma už je skoro v pussy tak ho tam zkusím asi narvat. Když to nevydrží, dám knot.

Ještě jedna věc, mám tu ostnu vytáhnout?????? Je pořád tam, tak když tam budu rvát ten sprej, jestli ji mám tahat ven. Asi jo co? To by se tam jinak pořád zarážela a sprej by neměl potom žádnou funkčnost - teda jestli vůbec mít nějakou bude, když to tu čtu idontknow


"Burn rubber, not your soul"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2009 12:15:33
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Bombarďák psal:

ta dírka je opravdu malá, nepředstavujte si díru jak do pussy smile1 Je to jak od železný spony. Na ten knot je to asi taky hodně malý, ale asi by byl lepší než ten sprej. Jelikož ale mám doma sprej a vím prd co s ním, a guma už je skoro v pussy tak ho tam zkusím asi narvat. Když to nevydrží, dám knot.

Ještě jedna věc, mám tu ostnu vytáhnout?????? Je pořád tam, tak když tam budu rvát ten sprej, jestli ji mám tahat ven. Asi jo co? To by se tam jinak pořád zarážela a sprej by neměl potom žádnou funkčnost - teda jestli vůbec mít nějakou bude, když to tu čtu idontknow

když se dává knot tak se díra stejně zvětšuje takovou frezou která k tomu je pokud možno na sprej radši zapomeň...pokud plánuješ víc 2000 km tak do ní nech dát co nejmenší hříbek nejlépe max. 4mm a budeš bez starostí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
09.06.2009 12:24:12
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

......přesně jak píše Kasym, zbytečně musíš dělat velkou díru na knot ( min. 6 ),
a na hříbek stačí 4.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Tomas600N (Člen)
09.06.2009 15:51:20
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Bombarďák psal:
kojaksro psal:

.....pokud je to opravdu jenom malá dírečka a není to na blbém místě, zalepit to jde, ale je lepší tam dát hříbek zevnitř takže musí kolo dolů. Pokud je guma už hodně sjetá dá se dát knot, ale lepčí je dát hříbek zevnitř.

.... guma má před sebou poslední sezónu života. Už je sjetá uprostřed na plošku a právě v tý plošce to je narvaný.

kolik sezon na te gumě jezdiš?surprised

Michal Dk (Člen)
09.06.2009 16:31:30
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Tomas600N psal:
Bombarďák psal:
kojaksro psal:

.....pokud je to opravdu jenom malá dírečka a není to na blbém místě, zalepit to jde, ale je lepší tam dát hříbek zevnitř takže musí kolo dolů. Pokud je guma už hodně sjetá dá se dát knot, ale lepčí je dát hříbek zevnitř.

.... guma má před sebou poslední sezónu života. Už je sjetá uprostřed na plošku a právě v tý plošce to je narvaný.

kolik sezon na te gumě jezdiš?surprised

Zalepí a ještě 7 tis dásmile1

K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2009 07:44:44
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Michal Dk psal:
Tomas600N psal:
Bombarďák psal:


.... guma má před sebou poslední sezónu života. Už je sjetá uprostřed na plošku a právě v tý plošce to je narvaný.

kolik sezon na te gumě jezdiš?surprised

Zalepí a ještě 7 tis dásmile1

tak to motorku zřejmně popováží ne vozíku ne?bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bombarďák (Člen)
10.06.2009 08:50:10
Offline

Re: Proražená guma (malá dírečka)

Tomas600N psal:
Bombarďák psal:
kojaksro psal:

.....pokud je to opravdu jenom malá dírečka a není to na blbém místě, zalepit to jde, ale je lepší tam dát hříbek zevnitř takže musí kolo dolů. Pokud je guma už hodně sjetá dá se dát knot, ale lepčí je dát hříbek zevnitř.

.... guma má před sebou poslední sezónu života. Už je sjetá uprostřed na plošku a právě v tý plošce to je narvaný.

kolik sezon na te gumě jezdiš?surprised

... druhou sezónu (Road Attack). Minulou jsem toho moc nenalítal, cca 3 - 4 tis.


"Burn rubber, not your soul"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr