Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Rozdily (v manuálech ?)

Frodo89 (Člen)
12.06.2009 16:27:18
Offline

Rozdily (v manuálech ?)

helphelp Lidi mam dotaz helphelp

Sehnal jsem kompletni dilensky manual na Bandita

Jen mam jednu nesrovnalost. vlastnim ročnik 2003 Suzuki GSF600N.
ale ta knižka je pro ročniky Suzuki GSF 600 95-99

Jak moc se technicky liši tyto modely?

Děkuji za radu.

Editoval osiris (14.06.2009 17:00:31)


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
John (Člen)
12.06.2009 17:00:56
Offline

Re: Rozdily (v manuálech ?)

Asi jenom v kosmetice budíky a tak ,podstatnější rozdíl tam asi nebudesmile1 Ale vím taky hovno tak si počkej na někoho fundovanějšíhobigsmile

Krleš (Člen)
12.06.2009 17:21:45
Offline

Re: Rozdily (v manuálech ?)

motorove se to lisit nebude(jako dotahovaci momenty, casti motoru apod jsou porad stejne) ale spis se lisi v malickostech, jak jsem nedavno zjistil tak treba pistni krouzky maj jine, ale pisty sou upe stejny odlitek jen s jinyma tloustkama tech krouzku, jinak ti ten manual upe staci pokud se nechystat na celkovou generalku, ja mam manual i na 95-99 i na ten novejsi ale ten ma 378MB a o rozdilech v dizajnu snad psat nemusim bigsmile

Frodo89 (Člen)
13.06.2009 07:12:34
Offline

Re: Rozdily (v manuálech ?)

Krleš psal:

motorove se to lisit nebude(jako dotahovaci momenty, casti motoru apod jsou porad stejne) ale spis se lisi v malickostech, jak jsem nedavno zjistil tak treba pistni krouzky maj jine, ale pisty sou upe stejny odlitek jen s jinyma tloustkama tech krouzku, jinak ti ten manual upe staci pokud se nechystat na celkovou generalku, ja mam manual i na 95-99 i na ten novejsi ale ten ma 378MB a o rozdilech v dizajnu snad psat nemusim bigsmile

Děkuji. celkem jsi mě uklidnil.

Jo jde mi spiš jen o Momenty. A do budoucna o takove ty opravy co se daji zvladnout doma bez specialniho nařadi.
Na druhou stranu doufam že tu knižku potřebovat nebudu. Když Bandour ma najeto poctivých 22tisic Km.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr