Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Kokin (Člen)
15.05.2009 13:15:02
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Ondráš psal:

Kde by se vzalo... Tacháč je ještě na lanko.smokin

No právě, budeš potřebovat tedy ještě přídavný senzor smile1
Ten bude ale asi až koncem léta idontknow


Pavel "Kokin" Köhler, V-Strom DL1000 K05
1-BIKE motodoplňky, distribuce GIpro a Speedohealer pro ČR www.1bike.cz, www.gipro.cz - slevy pro Bandiťáky
Ondráš (Člen)
15.05.2009 13:22:31
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Kokin psal:

No právě, budeš potřebovat tedy ještě přídavný senzor smile1
Ten bude ale asi až koncem léta idontknow

A co vymyslet nějakej bazmek se dvěma koncákama co by se připnul k řadičce a bylo by po prdeli?helphelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kokin (Člen)
15.05.2009 13:28:36
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Vim že je to jako sranda, ale čistě hypoteticky to někdo už taky zvažoval. A mechanicky by to šlo, ale protože řadička na motoce není s koncovými stavy, ale sekvenční, tak by ten "bazmek" nevěděl na co z čeho řadíš. Jenom by věděl že nahoru a dolů.
A pokud bys 2x dupnul na řadičku (tj. nezapadne kvalt, u jedničky atd.), tak bude ukazovat nesmysly.... surprised

bigsmile


Pavel "Kokin" Köhler, V-Strom DL1000 K05
1-BIKE motodoplňky, distribuce GIpro a Speedohealer pro ČR www.1bike.cz, www.gipro.cz - slevy pro Bandiťáky
Ondráš (Člen)
15.05.2009 13:51:40
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Kokin psal:

Vim že je to jako sranda, ale čistě hypoteticky to někdo už taky zvažoval. A mechanicky by to šlo, ale protože řadička na motoce není s koncovými stavy, ale sekvenční, tak by ten "bazmek" nevěděl na co z čeho řadíš. Jenom by věděl že nahoru a dolů.
A pokud bys 2x dupnul na řadičku (tj. nezapadne kvalt, u jedničky atd.), tak bude ukazovat nesmysly.... surprised

bigsmile

Stačí připojit na kontrolku neutrálu a při tom vždycky vyresetovat.
Ta řadička se musí dostat do určitý polohy, aby to tam spadlo...
Teda většinou...
Myslím, že většina z nás ji dotahuje až na doraz...

Nevim... Ty s tím máš určitě víc zkušeností.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
15.05.2009 14:18:51
Offline
Billy (Člen)
15.05.2009 14:29:50
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Nekdo to uz sem kdysi daval tak sem si na to vzpomel, ale teda nevim zda to je i na starem modelu do 99´tady ten bazmekt idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
15.05.2009 14:44:50
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Billy psal:

Nekdo to uz sem kdysi daval tak sem si na to vzpomel, ale teda nevim zda to je i na starem modelu do 99´tady ten bazmekt idontknow

podobnej system maj nový modeli SV a myslim ,že vodník bandit.Každá rychlost má jinej odpor a podle toho se řídí zapalování a vstřiky...taky každá rychlost je jinak omezená a teprve na šestku máš plnej výkon,ale dá se to obejít tím ,že to celý odpojí a vsadí odpor s hodnotou šestky :) na tomhle principu myslim funguje Gipro u novejch modelů plus to navic ostraní omezení.
pokud jsem napsal něco co tu je tak sorry bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
15.05.2009 15:09:14
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Kokin: Nevis, kolik tak bude to novy GIpro X stat? Orientacne?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Peka (Člen)
18.05.2009 08:37:37
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

http://www.bandit-basteleien.selfhost.e … /geber.jpg

funguje 100% a da se to udelat bez problemu, akorat je lepsi pouzit 2,5mm sroubek  ne 3mm to jsou pak ty kontakty velke jak krava.
Jo a na starsich banditech tam neni zadny odpor ale rovnou kontakt vuci zemi.
staci jen vedet zda-li tam mate tento sensor a pak uz jen trocha zrucne prace.


B12 neni uz je autobus :)
stvrto1 (Člen)
01.06.2009 08:04:23
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

tak a už som svoju dilemu vyriešil aj ja smile1. Včera som objednal Gipro Atre, takže už len musím vydržať kým príde poštou na Slovensko. Som vytešený ako malé decko na Vianoce smile1


Suzuki Bandit 1250SA
stvrto1 (Člen)
12.06.2009 12:18:34
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

takže už mám namotnované GIPRO-S02 (ATRE) a funguje skvele. Ukazuje úplne presne bez omeškania aj s vymáčknutou spojkou aj bez naštartovaného motora s kľúčom v zapalovaní !!!good  A funkcia, ktorá odblokovala vstrekovanie pri rýchlostiach 1 až 4 sa ukázala ako super, lebo to o dosť lepšie a čistejšie ťahá ! good


Suzuki Bandit 1250SA
SLUGI (Člen)
12.06.2009 12:30:40
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

... jak říkáš evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_gipro.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Knoxville (Člen)
14.06.2009 17:22:27
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

stvrto1 psal:

takže už mám namotnované GIPRO-S02 (ATRE) a funguje skvele. Ukazuje úplne presne bez omeškania aj s vymáčknutou spojkou aj bez naštartovaného motora s kľúčom v zapalovaní !!!good  A funkcia, ktorá odblokovala vstrekovanie pri rýchlostiach 1 až 4 sa ukázala ako super, lebo to o dosť lepšie a čistejšie ťahá ! good

Kterej TRE mód máš nastavenej? Já nechal defaultní, tak nevim jestli s tím dál laborovat, nebo na to ass

Hanz (Člen)
14.06.2009 20:22:56
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Je to ATRE skutečně znatelně poznat, nebo je to jen klamný pocit ????idontknow
help


WD club member...
stvrto1 (Člen)
14.06.2009 22:08:40
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

mám nadstavený mód číslo 5, ktorý je určený pre Bandit 1250 a je to naozaj o poznanie lepšie, nie je to len klamlivý pocit. Proste to ťahá lepšie pri rýchlostiach 1 až 4 good


Suzuki Bandit 1250SA
Knoxville (Člen)
15.06.2009 17:21:14
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

No mě hlavně přijde, že reakce na lehký přidání plynu je mnohem jemnější. Předtím to bylo nic nebo moc, což nebylo příjemný při řazení. Rozdíl poznáš po chvilce. good

Hanz (Člen)
15.06.2009 17:56:16
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

OK. Díkygood


WD club member...
jimacu (Člen)
15.06.2009 20:52:23
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Kámoš má GIPRO a nemůže si ho vynachválit, hrabe to do mapy, a cooljede to prej jako vráva. Zaděláš si to sám, akorát je pakárna protahovat dráty.cool

Knoxville (Člen)
16.06.2009 08:11:43
Offline

Re: Ukazateľ zaradenej rýchlosti

Mě stačilo při montáži vyšroubovat zadní silentbloky nádrže a jen jí přizvednout + sundat boční plasty u krku řízení. Pak jde v pohodě chytit dráty od Gipro k hlavnímu kabelovýmu svazku vpravo na rámu a pokračovat až pod sedačku. Kabely vyšly akorát dlouhý, až ke konektoru GPS. bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr