Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jak zapojit el. aby jel bez budíků?

RadošB12 (Člen)
21.06.2009 18:04:56
Offline

Jak zapojit el. aby jel bez budíků?

Sundal jsem origo budíky a koupil Acewell a nikdo neví jak ho zapojit. Origo šéma je na hovno a když to zapojím jak má být tak mi funguje jenom část budíků(kontrolky blinkru Neutrál atd) Ale dysplay nic. Máte to někdo na motorce? Nebo neznáte někdo stránky kde je nafoceno nebo podle barev kablů rozepsáno jak ho zapojit? Nebo jak mám předělat el. aby to jelo úplně bez budíku. Stojím kvůli tomu už měsíc a začíná mě to srá. Dík předem RadošB12helphelphelp


Šlapky, chlebíčky a RUM
Frodo89 (Člen)
21.06.2009 18:14:54
Offline

Re: Jak zapojit el. aby jel bez budíků?

RadošB12 psal:

Sundal jsem origo budíky a koupil Acewell a nikdo neví jak ho zapojit. Origo šéma je na hovno a když to zapojím jak má být tak mi funguje jenom část budíků(kontrolky blinkru Neutrál atd) Ale dysplay nic. Máte to někdo na motorce? Nebo neznáte někdo stránky kde je nafoceno nebo podle barev kablů rozepsáno jak ho zapojit? Nebo jak mám předělat el. aby to jelo úplně bez budíku. Stojím kvůli tomu už měsíc a začíná mě to srá. Dík předem RadošB12helphelphelp

Co maš přesněji za Bandasku ročnik a obsal ale podle nicu to bude asi 12 a druha otazka o jake budiky tam chceš zapojit?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Hulibrk (Člen)
21.06.2009 18:32:26
Offline

Re: Jak zapojit el. aby jel bez budíků?


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
KOVAL (Člen)
21.06.2009 22:49:22
Offline

Re: Jak zapojit el. aby jel bez budíků?

bandit jede bez budíků uplně normálně,na nic tam nejsou potřeba a je jedno jakej to je rok..
a nevim jakýho acewela máš ,ale ten můj fungoval uplně normálně po prvnim zapojení..
takže jestli to všechno nebude v rukách..

RadošB12 (Člen)
22.06.2009 12:11:38
Offline

Re: Jak zapojit el. aby jel bez budíků?

Je to rok 01. A v rukách to asi nebude. Bylo jich u mě už celkem dost a nikdo budík ještě neoživil. Teď řeším ještě druhý acewell jestli to není budíkem.


Šlapky, chlebíčky a RUM

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr