Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Znovu řídítka

Honza.P (Člen)
22.06.2009 16:13:10
Offline

Znovu řídítka

Čau chlapi.Vím,že už se to tu probíralo,ale přesto poradíte mi jaká řídítka na B 600S 2002.Zdá se mi, že by mohli být krapet širší.Nemám s tím zkušenost, ale na delší projížďky by to mohlo být pohodlnější.Nevím jak s výškou.Ty orig. se zdají být akorát.Padli mi do oka tyhle Lucas 75 cm : http://eshop.motoservis-travnicek.cz/ri … -4057.html
Co Vy na to? Nemáte je někdo? Dík za rady.

Koldan (Člen)
22.06.2009 18:02:59
Offline

Re: Znovu řídítka

zkušenost na esku s nima nemám ,ale praxe z enka je taková, že širšíma řidítkama se posez spíš mírně znepohodlní, víc ti to roztáhne větve a deš víc na ruky, takže estli má bejt eSko jako pohodlný vozík kde prej nefoukábigsmile a kde se cestuje, tak široké vjetve asi nebudů to pavé ořechové. u enka tím dosahujeme permanentně nasranýho posezu, jenže k tomu to patří, z eska to bude dle mě trčetidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
22.06.2009 18:08:04
Offline

Re: Znovu řídítka

.....mám na S-ku o deset cm. delší Lucase a spokojenost, když jsem jel s origama tak mi to přišlo naprd, ale je to o zvyku. Teď jsem je dávali na N-ko Sleipovi a Spidisovy a co vím tak jsou oba spokojeni. Jestli neměříš 160 cm, tak se toho neboj, vrátit to můžeš vždy.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
22.06.2009 18:09:44
Offline

Re: Znovu řídítka

....ale jak psal Koldan,  když dáš širší než těch deset bude čučet už moc, ale těch deset navím v poho......good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
spidys (Člen)
22.06.2009 18:35:03
Offline

Re: Znovu řídítka

Spokojenej zatim sem, ale při tom vrtání těch direk sem je málem zahodil evil bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
kojaksro (Člen)
22.06.2009 18:38:31
Offline

Re: Znovu řídítka

spidys psal:

Spokojenej zatim sem, ale při tom vrtání těch direk sem je málem zahodil evil bigsmile

.....když díru tak pořádnoubigsmile, jsem rád že jsem tu vrtačku neměl v ruce já, protože trefit díru vedle díry.....stejně vyjde jedna dírasmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Honza.P (Člen)
22.06.2009 20:10:19
Offline

Re: Znovu řídítka

Dík za rady.S těma  75 cm vyjdou asi i bovdeny a elektrika v pohodě,co?Měřím 185 tak snad na to dosáhnubigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr