Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kluci co říkáte na tenhle článek

Kakac (Člen)
25.06.2009 19:31:55
Offline

Kluci co říkáte na tenhle článek


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
25.06.2009 19:48:14
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

Ty motorkáři stejně jezdí jako blázni, lítaj přes vesnice 200, že se člověk bojí přejít silnici, když jde z konzumu. Jsou to dárci orgánů. Já bych ty motorky zakázal a všechny je zavřel!fuck


smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
25.06.2009 20:00:29
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

Ondráš psal:

Ty motorkáři stejně jezdí jako blázni, lítaj přes vesnice 200, že se člověk bojí přejít silnici, když jde z konzumu. Jsou to dárci orgánů. Já bych ty motorky zakázal a všechny je zavřel!fuck


smokin

spravne! A kazdymu at rozdaj kbelik sterku domu a ten ho bude pekne vecer rozhazovat po zatackach ass good idontknow

Frodo89 (Člen)
25.06.2009 20:01:16
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

Ondráš psal:

Ty motorkáři stejně jezdí jako blázni, lítaj přes vesnice 200, že se člověk bojí přejít silnici, když jde z konzumu. Jsou to dárci orgánů. Já bych ty motorky zakázal a všechny je zavřel!fuck

smokin

Ja nevim. Ale už vidim jak budu vymahat po kraji škodu na svem motocyklu když se někde na vrcholu zatačky liznu po jejich šterku ze zaplaty


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Meloun (Člen)
25.06.2009 20:06:24
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

No u nás opravovali silnici stylem polití asfaltem a vzápětí posypáním šutrem(takový světlý kamínky)..Dál se s tim nic nedělá-vono se to rozjezdísick

No ale..jel jsem na motorce..a tyhle sračky začali až za zatáčkou..Dvě věci mi pomohly - že jsem to měl studený a jel pomalu a zpomalil na přejezdu a teprv to rozjížděl..takže tam bylo nějakých 70...
Čumim z helmy,co to jako je a došlo mi to až ve chvíli,kdy to se mnou začalo mávat jako když vjedeš do kačírkusick..a do toho ty šašci s tim jejich "sypačem"..takže jsem to jen tak tak dobrzdil zadní..Ty volové na mě čuměj jak puci,co že jsem to za hovadosurprisedsick
Ale ty kokoti tam ani ceduli nedaj!sick
Porát jsem to dal na stojánek a těch nadávek co padlo..redface..vytočenej jak klíštěfuck
Řidič (a zřejmě vedoucí spolku)na vyzvání nechtěl opustit kabinu..asi ze mě šel strachsurprisedbigsmilebigsmile
Prej ceduli nevyfasovali!sick
Měli kliku,že jsem s tim nemrdnul,ptž pak bych to táh až do Hágubigsmile
Min. bych si nechal zavolat nějaký panáčka z Kobitu či co to bylo sebrankusick

Tak jsem se zas hezky vyblil po dlouhý doběgoodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
25.06.2009 20:08:27
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

..sračky začalY..Kurvafix vosiris si zase smlsne!redfacebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Kožak (Člen)
25.06.2009 20:21:25
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

Za chvíli daj pokoj idontknow... zase ale začne zrňí a pak rozježděný jabka help


MRDAT!!!
Kakac (Člen)
25.06.2009 20:23:24
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

Frodo89 psal:
Ondráš psal:

Ty motorkáři stejně jezdí jako blázni, lítaj přes vesnice 200, že se člověk bojí přejít silnici, když jde z konzumu. Jsou to dárci orgánů. Já bych ty motorky zakázal a všechny je zavřel!fuck

smokin

Ja nevim. Ale už vidim jak budu vymahat po kraji škodu na svem motocyklu když se někde na vrcholu zatačky liznu po jejich šterku ze zaplaty

A chtěl bych vidět benga co by na to říkali oni.sick
Asik totok Pane nepříspusobil jste jízdu stavu a povaze vozovky takže za 4 body plus min 2 tácky a se stížností na kraj si můžete víte co....sick


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
henry 74 (Nový člen)
25.06.2009 20:42:05
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

do něčeho podobnýho jsem vletěl ,opravdu krásný zážitek,doporučuji všemgoodfuckfuck


když nemůžu tak nemusím
osiris (Člen)
25.06.2009 20:46:01
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

melounoj: a eště si voprav ten kobit, leda že by ďáli zkušební jízdu přímo z výrobní linky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
25.06.2009 20:49:50
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

osiris psal:

melounoj: a eště si voprav ten kobit, leda že by ďáli zkušební jízdu přímo z výrobní linky bigsmile

Nevim..asik se mi to motá s ňákou jinou cedulí...názvem...chápeme?bigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
25.06.2009 20:59:21
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

Meloun psal:
osiris psal:

melounoj: a eště si voprav ten kobit, leda že by ďáli zkušební jízdu přímo z výrobní linky bigsmile

Nevim..asik se mi to motá s ňákou jinou cedulí...názvem...chápeme?bigsmile

...právě že chápeme, proto ti to vysvětlujeme bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
25.06.2009 21:06:37
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

osiris psal:
Meloun psal:
osiris psal:

melounoj: a eště si voprav ten kobit, leda že by ďáli zkušební jízdu přímo z výrobní linky bigsmile

Nevim..asik se mi to motá s ňákou jinou cedulí...názvem...chápeme?bigsmile

...právě že chápeme, proto ti to vysvětlujeme bigsmile

Co na tom mam vopravovat??surprised
Pamatuju si z toho jen tenhle názevidontknow..nebuď puntičkář a neserbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
25.06.2009 21:11:27
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

...jasný, znáš mě smile1

kobit je výrobce nástaveb


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
25.06.2009 21:14:55
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

osiris psal:

...jasný, znáš mě smile1

kobit je výrobce nástaveb

Jojo,už jsem se koukal,co je to zač..good


PURE NAKED BIKE!
Frodo89 (Člen)
25.06.2009 23:31:23
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

Kakac psal:
Frodo89 psal:
Ondráš psal:

Ty motorkáři stejně jezdí jako blázni, lítaj přes vesnice 200, že se člověk bojí přejít silnici, když jde z konzumu. Jsou to dárci orgánů. Já bych ty motorky zakázal a všechny je zavřel!fuck

smokin

Ja nevim. Ale už vidim jak budu vymahat po kraji škodu na svem motocyklu když se někde na vrcholu zatačky liznu po jejich šterku ze zaplaty

A chtěl bych vidět benga co by na to říkali oni.sick
Asik totok Pane nepříspusobil jste jízdu stavu a povaze vozovky takže za 4 body plus min 2 tácky a se stížností na kraj si můžete víte co....sick

Asi tak a ještě by se na tebe koukaly jako na vola.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
faitík (Člen)
26.06.2009 06:29:59
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

To je všechno vo penězích. Stát nemá prachy na pořádný vopravybad
Silnice II. a III. tříd vopravujou tim "Pečrem", protože jim nic jinýho nezbejvá. Vopravit to musí a tůto je ten nejlevnější způsob.
Na některejch místních silnicích nebo i II. tř. sem taky viděl, že vyfrézovali záplaty 5 cm hluboký a nechali je tak 2 dnysurprisedsick - aspoň tam dali značkuheadshake


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Fresh Man (Člen)
26.06.2009 07:19:27
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

jojo já na tom hajal...   ten černěj sráč se mi nalepil na gumky a ztuhloto jak sklo... a já pak chtěl přibrzdit... a bumpačmatik vot nějakýho pačmákasick


Bandit pičo
kojaksro (Člen)
26.06.2009 08:56:41
Offline

Re: Kluci co říkáte na tenhle článek

.....Ten technickej pussy-čus Vacín, je pěknej šmejd, když jsem dělal jedné firmy tak mě k vůli němu málem vyhodily. Ale stačilo by kdyby dali alespoň ty značky, když vidím nerovnost  vozovky, odlétávající štěrk,  nebo vyjeté koleje sundavám ruku z plynu. Ale jak o tom člověk neví a to může jet klidně předpisově, tak to taky může škaredě dopadnoutsick.
Viděl jsem je jak to dělaj, zalejou, postříkaj štěrkem a jedou dál. Díra 30x30 a štěrk na 10 metrech, přitom by stačilo to kolem toho zaméct a použít na další správku. Je to jako po zimě, v některých zemích ( kde to silničářům myslí ) prostě sleze sníh a tam kde sypali štěrk, tak vemou auta s košťatama a sbíraj, néééé u nás se to tam valí ještě v červenci. Ale nemůžou za to ti kluci v orange vestách, ale pussy-sové jako je Vacín ( je to fakt pussy ) a jiní, kteří takovýhle postupy a technologie vymejšlej.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr