Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Noťas po 358.....

KOVAL (Člen)
24.06.2009 22:35:50
Offline

Noťas po 358.....

Kuci potřeboval bych poradit ohledně tohože jakože noťase. Jako rozumim tomu trochu víc než Filous jakože to umim i vypnout a zapnout,ale jinak tak asi stejně. Prostě pani si to má koupit do firmy a nevime co vlasntě teda. Koukal sem na tu Alzu jakože co vybrat. Cenová relace tak 16-19 bez daně,aby to dělalo dneska ty všecky běžný věci,já osobně páč sem lama bych dal přednost XPčkům než aby to mnělo tu pussyčenou Vistu. Pak jsem tady vyčet že jako vybírat něco mezi Asus,Lenovo,Dell nebo co? Pani se líběj Asus bo už jeden v práci maj,že sou jako pěkný vzhledově ale zas maj tak nějak všecky tu Vistu a třeba ty Lenovo zas vypadaj jak když jsou 20 let starý dizajnově ale chápu že dizajn nemá s kvalitou nic společnýho.
Prostě tomu pussy rozumim  a potřeboval bych nějak smysluplně poradit co koupit.
Děkujů.
Koukali sme třeba na
Lenovo thinkpad R500-C2DT6570,Lenovo Thinkpad R500-C2DP8700,Asus B50A-AG074E C2DT5850,Asus M50VC-AS067C C2DT5800,Asus M51A-APO16C C2DP7350

KOVAL (Člen)
24.06.2009 22:37:41
Offline

Re: Noťas po 358.....

Pani by raděj něco hezkýho jako nějakej ten moderní Asus,já zas něco funkčního a vošklivýho, takže klasika.smile1

Ondráš (Člen)
24.06.2009 23:12:39
Offline

Re: Noťas po 358.....

Co si představuješ pod pojmem běžný věci? kancelářské aplikace + internet, nebo i hry, nějaké kreslící nástroje. Bude se to často přenášet, nebo to bude furt na místě...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
KOVAL (Člen)
24.06.2009 23:19:40
Offline

Re: Noťas po 358.....

hele,prosim tě,normální použití jakože v kanclu trochu a pak si to pani veme sebou domu na interfenet když ji doma nechci pustit k pc prej,bude v tom mit všecky svoje fotky(prej aby mněla fotoalbum porád sebou)smile1,na hry už je stará a žádný kreslící programy myslim neovládá..smile1
ještě to mnělo bejt červený aby to mněla k motorce že jo,ale to sem ji rovnou zatrhevilbigsmile

fidoB6 (Člen)
24.06.2009 23:22:54
Offline

Re: Noťas po 358.....

Jen ne acergoodbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
KOVAL (Člen)
24.06.2009 23:30:54
Offline

Re: Noťas po 358.....

sem použil tlačítko hledat a jako mi to vyhledalo když se tady onehdá někdo ptal na noťas že mu místní odbornící radili hlavně nééé acer, a že jako asus jo,lenovo že je ibm a že ok a vic vo tom nevim,jo a běžnejma věcma jsem myslel asi nějaký to wifi a modrej tůůtůt,ale to asi dneska umněj i kuličkový počitadla pro děti žejo..

WenzelB6 (Člen)
24.06.2009 23:38:25
Offline

Re: Noťas po 358.....

ten prvni a poslední Asus ze seznamu maj i ESATA konektor pro externí disk.Užitečná věcička pro zálohování nebo účto pokavad by NB stávkoval.I když totéž zvládne i USB2. Thinkpady ze seznamu sou spíše lowendový v tom připadku raděj Asus.

Ondráš (Člen)
24.06.2009 23:44:04
Offline

Re: Noťas po 358.....

Souhlas s Wenzlem. Jsem to tak prolít a ASUS M50VC-AS067C. Hezký rozlišení monitoru, lepší grafika, 4GB RAM. Ale na to co chceš bys asi ani s jedním neudělal chybu. Na tohle je to celkem jedno si myslím.

A pokud jde o krásu na na www.vbi.cz myslím za 500 dávali na horní víko notebooku co jsi chtěl.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
KOVAL (Člen)
24.06.2009 23:51:05
Offline

Re: Noťas po 358.....

no pani by radši asus,akorát že prostě jakožto lama mam deprese z visty což má většina noťasů co jsem na ně koukal..
sem s vistou kupoval pc dceři asitak před rokem a dodneška mam z toho deprese jen to vidim zapnutý,to je teda děsná zmrdověcsmile2

Ondráš (Člen)
25.06.2009 00:05:57
Offline

Re: Noťas po 358.....

4 GB RAM je dost i na VISTU. Nehledě na to, že stejně využije cca 3 GB. smile1
Každopádně, pokud nebude pani instalovat nějaké speciální WIN only aplikace (což asi ne), tak existují alternativní operační systémy i pro lamy.
Ale zvyk je železná košile, to chápu a taky kdyby se s tím něco stalo (ono se nestane když se v tom člověk nehrabe, ale to platí i pro WIN), tak to neumí opravit každej puberťák...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
25.06.2009 00:12:28
Offline

Re: Noťas po 358.....

A nebo počkat do konce října na Windows 7. Bůh ví ovšem jak budou vypadat, ale prej to neni zas tak špatný.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
demlis (Člen)
25.06.2009 08:58:33
Offline

Re: Noťas po 358.....

Ondráš psal:

4 GB RAM je dost i na VISTU. Nehledě na to, že stejně využije cca 3 GB. smile1
Každopádně, pokud nebude pani instalovat nějaké speciální WIN only aplikace (což asi ne), tak existují alternativní operační systémy i pro lamy.
Ale zvyk je železná košile, to chápu a taky kdyby se s tím něco stalo (ono se nestane když se v tom člověk nehrabe, ale to platí i pro WIN), tak to neumí opravit každej puberťák...smile1

No 3GB RAM má max XP proto se dávají všude Visty....Jinak Visty dájí v pohodě i víc;) Co mam pracovní stanici na rendry tak ma 8GB ram a ve vistach to jede v pohodě, pokud nemáš teda ty visty home ed..... Ale kolega má win7 a docela si to chválí.... ale nějakého velkého rozdílu sem si nevšiml...


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Ondráš (Člen)
25.06.2009 09:43:26
Offline

Re: Noťas po 358.....

demlis psal:

No 3GB RAM má max XP proto se dávají všude Visty....Jinak Visty dájí v pohodě i víc;) Co mam pracovní stanici na rendry tak ma 8GB ram a ve vistach to jede v pohodě, pokud nemáš teda ty visty home ed..... Ale kolega má win7 a docela si to chválí.... ale nějakého velkého rozdílu sem si nevšiml...

No, na 8 GB už musíš mít ale 64 bitový systém. smile1 Popřípadě PAE, ale na použití pro Kovala je to k ničemu, protože žádný takový program, který bude využívat více než 2 resp. 4GB RAM používat nebude (alespoň podle toho co psal). Navíc je pro to potřeba podpora ovladačů a aplikací. U linuxu to není zas takový problém.evil
Ty si psal, že máš stanici na rendery a pokud děláš nějaký složitý věci, tak věřím, že tam si klidně víc než 4GB RAMky schroupneš a OS, ovladače i aplikace je na PAE připravené (pokud nemáš 64bit).smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luboss (Člen)
25.06.2009 10:44:21
Offline

Re: Noťas po 358.....

VISTA má v sobě defaultně XP skin (a to nemá s Filousovou hlavou nic společnýho)

takže se visty tvářej jako XPéčka good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
sonyk (Člen)
25.06.2009 15:36:32
Offline

Re: Noťas po 358.....

fidoB6 psal:

Jen ne acergoodbigsmile

presne tak, uz sem koupil novej komp dneska to zapojim pretaham data a acer pude slavnostne pod bagr nebo pod valecek na testo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2009 15:40:02
Offline

Re: Noťas po 358.....

sonyk psal:
fidoB6 psal:

Jen ne acergoodbigsmile

presne tak, uz sem koupil novej komp dneska to zapojim pretaham data a acer pude slavnostne pod bagr nebo pod valecek na testo

tak si nezapomen vzít kameru a hromadně nás tu pobavit bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
27.06.2009 10:27:17
Offline

Re: Noťas po 358.....

Já nakonec koupil Sony VAIO VGN-FW41Esmile1
Ale možná jsem si měl připlatit 7000,- na VGN-FW41M,mít silnější procesor a dvoulampový displejsmile2

Spíš mám jiný problém,ovládá někdo dobře hackování wifi sítěevilhelpsurprisedhelp


God Save The Queen!
nety (Člen)
27.06.2009 16:45:34
Offline

Re: Noťas po 358.....

mam asuse F5N a jedině dobrá zkušenost.good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
KOVAL (Člen)
27.06.2009 17:20:44
Offline

Re: Noťas po 358.....

tak vám kuci teda děkuju,tak pani si má teda koupit Asuse jo,akorát když někde otevřu stránku s Asusama a vono jich to na mněl vyblafne asitak 50 modelů tak vim stejně pussy kterej z nich to má bejtsmile1

Ondráš (Člen)
28.06.2009 01:07:32
Offline

Re: Noťas po 358.....

KOVAL psal:

tak vám kuci teda děkuju,tak pani si má teda koupit Asuse jo,akorát když někde otevřu stránku s Asusama a vono jich to na mněl vyblafne asitak 50 modelů tak vim stejně pussy kterej z nich to má bejtsmile1

Vzhledem k WIN se vyplatí neštěřit na RAMce. Jinak je to asi jedno. Jestli chce fotky, filmy, tak asi i větší disk a možná lepší grafiku, popřípadě se koukat po rozlišení displeje. Ale jinak na kancelářskou práci stačí snad všechno co se prodává.

Ještě můžeš zkusit www.vbi.cz Tam si ho můžeš nakonfigurovat podle potřeby. Někdo na to nadává, někdo to chválí, ale tak to máš u všech značek.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
28.06.2009 01:10:13
Offline

Re: Noťas po 358.....

Kelly01 psal:

Spíš mám jiný problém,ovládá někdo dobře hackování wifi sítěevilhelpsurprisedhelp

Základní věc. Zjistit co je tam za zabezpečení.
Pokud je to WEP, dá se o tom uvažovat. Pokud WPA, už to půjde o poznání hůře a WPA2 ani nezkoušej.

Takže?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr