Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kdo poradí jak na výměnu ventilu?

markoz (Nový člen)
28.06.2009 14:45:20
Offline

kdo poradí jak na výměnu ventilu?

ahoj, při seřizování vůle ventilů u bandita 600s sem zjistil že jeden ventil má rozklepanou hlavičku od seřizovacího šroubu... prosím poradíte mi někdo? je nutná výměna? musí se rozebrat motor? zvládne to manuálně zručný člověk? kolik to tak může stát? hledám na netu ale marně,nikde žádná zmínka ani řez motoru....Za jakoukoli odpověď díky Marek

Filous (Člen)
28.06.2009 15:46:09
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

...záleží jak moc je poničenej, ale esi se "rozklepává", tag by vyměnit chtěl, páč i dyš na něm uděláš správnou vůli, tag po krátkym čase se zase zaklepe...a abys ho vyměnil, musí palice dolu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenek (Člen)
28.06.2009 18:55:22
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

Manualně zručnej člověk to zvládne, nic na tom není. Zdenek.good

Filous (Člen)
28.06.2009 21:34:12
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

...a co to bude stát??? ...tag pokuť si manuálně zručnej, jag píše Zdenda, tag ten ventil a těsnění pot palici...ceny najdeš na partsdepot..


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
29.06.2009 08:59:50
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

2 Filous: a to seřízení ventilů je práce na jak dlouho cca? děkuji uctivě


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
29.06.2009 09:00:38
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

barynek psal:

2 Filous: a to seřízení ventilů je práce na jak dlouho cca? děkuji uctivě

záleži jak jsi zručnej..hodinu a nebo taky půl dne bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
29.06.2009 09:23:40
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

barynek psal:

2 Filous: a to seřízení ventilů je práce na jak dlouho cca? děkuji uctivě

...jag píše Kasymbigsmile ...a přet seřizovánim ventilů je f tomdle případě důležitý správný nastavení rozvodu, bo při sundavání palice budou i vačky dole...jináč při bježnym seřizování zabere víc času votstrojování a nastrojení neš to seřizování...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pool (Člen)
29.06.2009 13:30:55
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

barynek psal:

2 Filous: a to seřízení ventilů je práce na jak dlouho cca? děkuji uctivě

no ja kdyz sem to delal poprve, tak i s popisem toho, kde sem co vodsrouboval (du na to po chirurgicku bigsmile ) a s kompletnim nafocenim postupu a posleze slozenim az po nakopnuti me to trvalo celej den smile1 ... dluzno dodat , ze mi pri nandavani vika spadlo tesneni svicky , ja si toho nevsim, takze po tom, co sem to secko dal do kupy a nakop ... sem to cely musel udelat komplet znovu fuck a dluzno dodat, ze jelikoz uz sem vedel jak na to tak nebylo za hodku  co delat a samotny ventily 20-30 min , ale to zase trva me bo u toho moc laboruju smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
markoz (Nový člen)
29.06.2009 16:31:22
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

Filous psal:

...a co to bude stát??? ...tag pokuť si manuálně zručnej, jag píše Zdenda, tag ten ventil a těsnění pot palici...ceny najdeš na partsdepot..

díky moc to mi pohlo smile1 a ještě by mne zajímalo jestli se musí sundat motor z rámu a jestli bych někde našel přesnej návod jak kterej šroubek povolit abych to zbytečně moc nerozebralidontknow díky

barynek (Člen)
29.06.2009 16:34:40
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

2 Filous a K.a.s.y.m.: vzhledem k tomu, že umím profesionálně sundat a nandat pouze přední a zadní kolo a vyměnit filtry, tak jsem se ptal kvuli tomu, abych si uďál představu o ceně. I tak díky moc!

Když hlava tak nový těsnění, že?idontknow


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
29.06.2009 16:52:15
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

markoz psal:
Filous psal:

...a co to bude stát??? ...tag pokuť si manuálně zručnej, jag píše Zdenda, tag ten ventil a těsnění pot palici...ceny najdeš na partsdepot..

díky moc to mi pohlo smile1 a ještě by mne zajímalo jestli se musí sundat motor z rámu a jestli bych někde našel přesnej návod jak kterej šroubek povolit abych to zbytečně moc nerozebralidontknow díky

No tak nějak z toho cejtím že by bylo lepší kdybys to dal do servisu. Myslím že sundávat hlavu už by fakt nemusel každej kdo má díru doass,vono to totiž není stejný jako si vyměnit svíčky a olej....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
30.06.2009 07:41:43
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

markoz psal:
Filous psal:

...a co to bude stát??? ...tag pokuť si manuálně zručnej, jag píše Zdenda, tag ten ventil a těsnění pot palici...ceny najdeš na partsdepot..

díky moc to mi pohlo smile1 a ještě by mne zajímalo jestli se musí sundat motor z rámu a jestli bych někde našel přesnej návod jak kterej šroubek povolit abych to zbytečně moc nerozebralidontknow díky

pokud jde o seřízení ventilů tak návod máš tady
http://www.suzukibandit.cz/view.php?cis … 2005070003
a co se týká sundání hlavy a opětovné nastavení rozvodů..tak pokud si na to troufneš a něco podobnýho jsi někdy dělal tak je návod si myslim víc než zbytečný.Jinak je postup ale v angličtině tady http://www.suzukibandit.cz/download.php?soubor=5
tak asi tak bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
30.06.2009 08:36:10
Offline

Re: kdo poradí jak na výměnu ventilu?

markoz psal:
Filous psal:

...a co to bude stát??? ...tag pokuť si manuálně zručnej, jag píše Zdenda, tag ten ventil a těsnění pot palici...ceny najdeš na partsdepot..

díky moc to mi pohlo smile1 a ještě by mne zajímalo jestli se musí sundat motor z rámu a jestli bych někde našel přesnej návod jak kterej šroubek povolit abych to zbytečně moc nerozebralidontknow díky

...já bych si ho z rámu vyndal...nechci tě podceňovat, nevim jag moc si zručnej a co dokážeš nebo ne, ale jag řiká Vikec, nejni to stejný jako si vyměnit volej...a nejhorší co může bejt je , dyš to rozhodíš a pag nebudeš vjedět co s tym a pudeš do servisu s motorem f krabici, to tě budou milovat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr