Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Špatně nasazená guma - dilema

Bombarďák (Člen)
07.07.2009 01:44:51
Offline

Špatně nasazená guma - dilema

zdar bando, po roce jsem zjistil, že mám špatně nasazenou přední gumu na B12. Rotace - šipka ukazuje na opačnou stranu než se točí kolo. A co teď, mám to řešit, nebo se na to mám ass Je mi jasný, že ta rotace tam není jen tak pro nic za nic atd. atd. Jenže já na tom odjezdil minulý rok celou sezonu, guma sedí jak přibitá a to jak na suchu, tak na dešti. Přední mi nikdy neulítla, když už jsem se dostával do extrémů, tak povolila zadní, ale nikdy přední. Co teď??? Guma má před sebou ještě celou sezónu života. Mám to řešit, když jsem doteď neměl sebemenší tůšo že je nasazená špatně?


"Burn rubber, not your soul"
Billy (Člen)
07.07.2009 07:32:38
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

votocil bych ji


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
SleiP (Člen)
07.07.2009 07:49:35
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

Muze se stat ze kdyz ji otocis tak ti bude hazet nebo neco podobneho pac uz je zajeta na jednu stranu.


nemusí kapat, stačí když prší
Koldan (Člen)
07.07.2009 07:58:02
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

odjezdils na ní jednu sezonu a chystáš se na druhou? co to je za puk? vysral bych se na to,dal ji do ass a v akci kůpil novou,dyk dneska se dá předek koupit za 2,5 litrusmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
07.07.2009 10:14:56
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.


...sam mezi jebkarema...
kojaksro (Člen)
07.07.2009 14:25:29
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

....neotáčel bych, sundat a dát novou.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
07.07.2009 15:41:01
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

A já bych se na to vysral a dojel bych ju tak jak jesmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
07.07.2009 15:53:33
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

Marián psal:

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.

min dvě za sezonu? POkud jezdíš nějaký lepidla tak asi jo. Já jezdim sport attacka a vydržel mi 12t km, což mi nepřijde že je zrovna málo...idontknow a není to žádný puksmile1


Bandit 4EVER!!!
Hanz (Člen)
07.07.2009 16:04:54
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

barynek psal:
Marián psal:

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.

min dvě za sezonu? POkud jezdíš nějaký lepidla tak asi jo. Já jezdim sport attacka a vydržel mi 12t km, což mi nepřijde že je zrovna málo...idontknow a není to žádný puksmile1

Jo, ale majitel je buk....surprised
bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
Marián (Člen)
07.07.2009 16:14:26
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

barynek psal:
Marián psal:

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.

min dvě za sezonu? POkud jezdíš nějaký lepidla tak asi jo. Já jezdim sport attacka a vydržel mi 12t km, což mi nepřijde že je zrovna málo...idontknow a není to žádný puksmile1

12tissurprised
tak to mi jeste zadna guma na predku nevydrzela,max je 7-8 a jezdim vetsinou dunlopy 208,ted tam ma tu vod inkvize ten street.
mozna to malo klopis do zataceksmile1


...sam mezi jebkarema...
XJelen (Člen)
07.07.2009 16:26:07
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

barynek psal:
Marián psal:

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.

min dvě za sezonu? POkud jezdíš nějaký lepidla tak asi jo. Já jezdim sport attacka a vydržel mi 12t km, což mi nepřijde že je zrovna málo...idontknow a není to žádný puksmile1

cíkrávo surprised jsem si taky mylsel, že vydrží dvě zadní...sportka vzadu vydržela 5tis na dráty, tak jsem koupil jakože od inkvize jenom zadek a za dva tejdny jsem mu volal vo předek, ale vobul jsem to až minulej měsíc. Sportatak na předku necelejch vosum tisíc, ale takovým způsobem, že zmizely nejen TWIčka ale pro sichr na bokách celý ty vobloučky. Vyměnil jsem jí hned po pičosrazu, ale příště to jebu a dám jí jěště , když vydrží  12 good


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
07.07.2009 16:46:25
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

barynek psal:
Marián psal:

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.

min dvě za sezonu? POkud jezdíš nějaký lepidla tak asi jo. Já jezdim sport attacka a vydržel mi 12t km, což mi nepřijde že je zrovna málo...idontknow a není to žádný puksmile1

Jenže ty jezdíš skoro furt po zadním... bigsmile

Jinak já mám na přední sportce najeto +-8000 a po smrti ješte neni, dám na ní počítám ještě celej letošek. Jen doplnim že mám 6ku co hovno jede hovno gumy žere a jezdim s tim jak s hnojem, kdyby chtěl někdo něco dodat smile1


Ne asi
XJelen (Člen)
07.07.2009 17:32:02
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

luig psal:
barynek psal:
Marián psal:

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.

min dvě za sezonu? POkud jezdíš nějaký lepidla tak asi jo. Já jezdim sport attacka a vydržel mi 12t km, což mi nepřijde že je zrovna málo...idontknow a není to žádný puksmile1

Jenže ty jezdíš skoro furt po zadním... bigsmile

A nebo tak good


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
07.07.2009 17:49:41
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

Marián psal:
barynek psal:
Marián psal:

tak to taky nechapu,ze predni ma pred sebou jeste sezonu...me vzdy min 2 za sezonu padnou...
taky bych to resil novou,pac bych se na tom bal.

min dvě za sezonu? POkud jezdíš nějaký lepidla tak asi jo. Já jezdim sport attacka a vydržel mi 12t km, což mi nepřijde že je zrovna málo...idontknow a není to žádný puksmile1

12tissurprised
tak to mi jeste zadna guma na predku nevydrzela,max je 7-8 a jezdim vetsinou dunlopy 208,ted tam ma tu vod inkvize ten street.
mozna to malo klopis do zataceksmile1

no jezdil jsem ji hodně ve dvou a na dovču plná nálož (stan, spacáky, hadry apod pussyviny..)
je pravda, že jsem nebyl zrovna racer, ale když to vemu selským rozumem, tak pokud budu jezdit hodně zatáčky, tak se mi střed nesjede a tudíž vydrží ještě víc...
jinak teďka jezdím (dle mého skromného názoru) o dost líp než minulou sezonu, a jezdim s tim i Sosonovou a Most a nezdá se že by ubejvala a byla to mrdka..


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
07.07.2009 17:53:55
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

luig psal:

Jenže ty jezdíš skoro furt po zadním... bigsmile

neboj pussy tě to naučim až bude časevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kakac (Člen)
07.07.2009 18:03:49
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

barynek psal:
luig psal:

Jenže ty jezdíš skoro furt po zadním... bigsmile

neboj pussy tě to naučim až bude časevilbigsmile

Já chcu taky smile2smile2bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
WenzelB6 (Člen)
07.07.2009 18:43:15
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

nic nesundavej, pokavad má eště vzorek tak dojezdi . nemá žádnou srst, nejsou to tulení pásy na lyže nebo pussysmokin

VikecB12 (Člen)
07.07.2009 19:44:44
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

Tak moja skušenost s předníma galuskama: origo D218 6500km, D roadsmart 13000km,voboje sjetý komplet na hladko. A to bych řekl že ten roadsmart drží líp než ta origo mrtka co tam bylasick. Tedka se na mě směje nová conti strýt,tak uvidíme kolik dá. A až dojdou naskladněný contíky,vobuju na předek qalifír2 a na zadek roadsmart,mohlo by to být s životností tak akorát nastejnogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
07.07.2009 20:01:07
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

možná sejčkuju, ale ustřelený zadek sa dá ukočírovat, s předkem už je to na pussy a dle mého názoru prosťáčka, pokud je něco jinak než má být, tak to fungovat nebude a pokud mě, přestože nejezdím v dešti, někde déšť zastihne, tak budu sakra nasranej, že sem to nevyměnil navíc pokáď se jednalo o gumu, kerá má už víc jak půl životnosti za sebů a já sebů lištím v kaluži, tak bych si nechal zaliskat ušiska do hlavy ot Lihyho a to už je kuwa co říctbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jiri50 (Člen)
07.07.2009 20:19:27
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

ty šipky tam jsou nejvíc kvůli brzdění, ale nejsem odborník, pokud jsi turista, tak jsi to nemohl poznat na jízdních vlastnostech


jsem pomalejší - ale ne vždy
Pajk (Člen)
07.07.2009 21:25:04
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

Ty woe jezdit s tim sezónu a pak to zjistit, tak nezbejvá nic jinýho než, pomodlit se, poděkovat, sundat a zahoditsmile1.

Koldan (Člen)
07.07.2009 22:53:59
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

jiri50 psal:

ty šipky tam jsou nejvíc kvůli brzdění, ale nejsem odborník, pokud jsi turista, tak jsi to nemohl poznat na jízdních vlastnostech

nejsou tam spíš proto, aby byl vzorek ve správném směru a v dešti odváděl vodu vot pneumatiky dopryčevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
08.07.2009 06:59:31
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

Koldan psal:
jiri50 psal:

ty šipky tam jsou nejvíc kvůli brzdění, ale nejsem odborník, pokud jsi turista, tak jsi to nemohl poznat na jízdních vlastnostech

nejsou tam spíš proto, aby byl vzorek ve správném směru a v dešti odváděl vodu vot pneumatiky dopryčevil

....má to vliv a oboje.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
gore (Člen)
08.07.2009 07:16:24
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

kojaksro psal:
Koldan psal:
jiri50 psal:

ty šipky tam jsou nejvíc kvůli brzdění, ale nejsem odborník, pokud jsi turista, tak jsi to nemohl poznat na jízdních vlastnostech

nejsou tam spíš proto, aby byl vzorek ve správném směru a v dešti odváděl vodu vot pneumatiky dopryčevil

....má to vliv a oboje.smokin

...cool a taky na funkci živočichářebigsmile smokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Billy (Člen)
08.07.2009 07:27:00
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

TAk urcite jak rikas s tim brzdenim taky, pac ty kordy a nebo jiny vlakna v gume jsou urcite vinuty nejakym smerem, nejak se guma deformuje pri zatizeni, rychlosti.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Bombarďák (Člen)
08.07.2009 12:47:32
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

... mám tam Continental Road Attacky a přední guma vydrží v pohodě 2 zadní. Za minulou sezónu jsem najezdil cca 4 tis. Takže guma je pořád v dobrém stavu, někde je myslím ještě vidět ten nápis na vzorku! Vyhazovat ji by byla asi velká škoda. To ale na věci nic nemění, že je špatně nasazená. Obvykle, když to dám do autorizovaného servisu nekontroluju, jestli ji dobře obuli. Vím, měl bych ale v tu chvíli mě to nenapadlo. Teď už si na to budu dávat pozor. Je to prostě pech, ale nikdy s ní nebyl trabl. Nikdy neustřelila, ani na štěrku a že jsem vymet několik zatáček, kde to bylo na ass Teď nevím, když ji otočím, aby to nebylo ještě víc na pussy Někdo tu psal, že už je jednou zajetá na tuhle stranu. Prostě babo raď. idontknow


"Burn rubber, not your soul"
osiris (Člen)
08.07.2009 13:10:23
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

...nic nevotáčej a dojezdi ji ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
08.07.2009 13:29:45
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

osiris psal:

...nic nevotáčej a dojezdi ji ;)

Konečně někdo normálnígood Každej jenom maluje čerta na zeťsmokinsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
08.07.2009 18:24:52
Offline

Re: Špatně nasazená guma - dilema

Kakac psal:
barynek psal:
luig psal:

Jenže ty jezdíš skoro furt po zadním... bigsmile

neboj pussy tě to naučim až bude časevilbigsmile

Já chcu taky smile2smile2bigsmilebigsmilebigsmile

tebe takybigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr