Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » cesta do Rima

Mišo (Člen)
04.07.2009 21:52:45
Offline

cesta do Rima

nazdar všichnigood. Potrebujem radu help- na 12ke do ríma .Pojdem z batužkem a kamoš na 6ke .ma z vás niekdo nejake nove zprávy ,njkrajšia cesta,poplatky ,ladak v rakusku atd... vyražame z olomouca.dík ža každu radu .smile1

mi (Člen)
05.07.2009 11:52:28
Offline

Re: cesta do Rima

ladák v Rakousích s vloškou, no a na poplatky po dálnici náký eura i v Italiji.
nevim to jistě, ale mam tušení že v rakousku musí bejt dálniční známka i na motorce a esi jo doporučuju koupit aš v rakousku na první pumpě (autobahn vignet) buď 10 denní nebo měsíční, páč v CZ hlavně na dolnáku OMV stojí o kylo výc headshake v ITaliji známky nejsou jen mýta...v římě bacha na cikány s rumuncka a vúbec celkově se tam hodně krade, eště víc neš v kocourkově bigsmile
dobrý je to vzít s benátek (VENEZIA) dolu kolem vody jako na RAVENNA, ale bacha kolem benátek je novej dálniční obchvat a nejde z něj sjed dolu jako na RAVENNA takže se musíte držet na VENEZIA tierste, a pak uš normálně, ale uš si nepamatuju esi je na cedulích RAVENNA nebo SAN MARINO. zajeďte do benátek na čumendu páč za pár let uš budou pod vodou...jo pekná cesta je přes studánky dolu do linz, ale pumpa na koupení známky je otevřená jen od 6 hod do asi 20hod v BUDĚJCÍCH zajeďte do BUDVARU na vobět je to tam fakt dost dobrý good


svět je cirkusovej stan
Mirek D (Člen)
07.07.2009 13:05:40
Offline

Re: cesta do Rima

Koukni do nějakýho elektronickýho plánovače, např. viamichelin.cz. nebo na www.dopravime.cz.
Ten ti vybleje nejkratší cestu aj s výpisem kudy tudy, za jak dlouho a za kolik - to v případě že se ti chce jet po dálnicách a obchvatech. Já tam sem tam jedu pracovně (asi 40 km před Řím) a dá se to osobákem za cca 18 hod. klidný jízdy po dle předpisů. Na moto to bylo janm a zase kousek vedle na 2 dny a jízdy od nevidím do nevidím, ale to bylo po dálnici jen v Rakousku.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
07.07.2009 13:06:24
Offline

Re: cesta do Rima


Autobus je taky Suzuki... .
mi (Člen)
07.07.2009 15:37:07
Offline

Re: cesta do Rima

No pokud nepojedeš po dálnici tak stačí vloška do fejfucku, mapa rakous a italijancka dva pitle peněs a svačinu... durch rakousi je to nejhestčí kus cesty, teda mimo dálnice...dole v italiancku u udine uš je pak jedno kudy to dáš páč je to prostě placka aš před římem se to zavlní...
ale vážně vitaliji bacha na věci fakt tam kradou...


svět je cirkusovej stan
Mišo (Člen)
07.07.2009 20:35:00
Offline

Re: cesta do Rima

Tak vam dakujem,taloši su cigoši no pamiatky maju prekrasne a v ríme som ešte nebol,teším sa tam.smile1Po dialnici sa mi moc nechce ,uvidím.Aeštš su vraj dobrý šoféri. A čo plicajti a rýchlost ,neviete ako je to tam ,dufam že maju radi motorkarov.surprised

Mirek D (Člen)
08.07.2009 09:38:27
Offline

Re: cesta do Rima

Talošskej "plicajt" když měří tak je ho vidět na míle daleko. A nebo protijedoucí blikají a mávají. Zákeřnosti co praktikujou u nás tam nepotkáš. Ale jak tě odlapí tak to neukecáš. Nicméně pokuta tam je v přepočtu menší než tady a žádný body. Jen ji musíš na místě zaplatit, žádný složenky. Nemáš na pokutu - něco ti zabavěj (vozidlo).


Autobus je taky Suzuki... .
Hulibrk (Člen)
08.07.2009 23:59:30
Offline

Re: cesta do Rima

Do Italie jezdim casto pracovne i za zabavou, takze jsem se preptal, na co si dat pozor.
S cajtama se to ma tak, ze merej v 95% jen meststi, Polizia Municipale, ale ti jen mimo dalnice.na dalnicich zase POLIZIA.To jsou statni,a jsou velice nekompromisni.Ale na karabiniky jeste porad nemaji, i kdyz ti nemeri.Statni meri vetsinou na dalnicich na vyjezdu z pumpy nebo parkovistich.A to auta, ktera jedou po dalnici.Ze zakona maji POVINOST byt videni, takze nejake schovavacky by jim neprosly.
Na mnohych castech dalnicni site je instalovan TUTOR.To je system bran,ktery merej prumernou rychlost i okamzitou.Takze fotej vsechno a vsechny, vyhodnoti cas, a bud skartujou, nebo posilaji pozdrav domu.I do zahranici.A dokonce resej pry i body.Jedini kdo to moc nerespektuje jsou svycari, ale jen nekeri.Kdyz jedu treba do Bologne, nebo do Milana, tak to odsejpa 150 - 160, pak prijde prvni brana, a najednou se plazi vsichni 130.Nekolkrat jsem videl, jak statni cajti vystartovali za nekym, kdo treba za jizdy telefonoval.Stalo se to teda i memu kolegovi ktery ridil.Snazil se to uhrat na to, ze nerozumi italsky, ale po shlednuti videjka, natoceneho dalekohledem se zaznamovym zarizenim pochopil, a zacvaknul 180 ecek.Vubec jsem si vsim, ze jdou dost po autech se zahr.RZ.Ale ted je cas dovolenych, mraky cizich aut, tak bych se neobaval.
Nikoho nestrasim.Neni to zadna cajtama prospikovana zeme jako u nas, ale trochu pozor davat neskodi.
Krade se az od Florencie na jih.Na to jsem byl upozornen.Ne v nasem pojeti, to nejde ani srovnavat, ale vzacne to neni.
Tak stastnou cestu, a dalnicim se vyhnete.Kdo by cucel na ten rovnej kus asfaltu na motorce.smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
faitík (Člen)
09.07.2009 05:27:35
Offline

Re: cesta do Rima

Hulibrk psal:

Do Italie jezdim casto pracovne i za zabavou, takze jsem se preptal, na co si dat pozor.
S cajtama se to ma tak, ze merej v 95% jen meststi, Polizia Municipale, ale ti jen mimo dalnice.na dalnicich zase POLIZIA.To jsou statni,a jsou velice nekompromisni.Ale na karabiniky jeste porad nemaji, i kdyz ti nemeri.Statni meri vetsinou na dalnicich na vyjezdu z pumpy nebo parkovistich.A to auta, ktera jedou po dalnici.Ze zakona maji POVINOST byt videni, takze nejake schovavacky by jim neprosly.
Na mnohych castech dalnicni site je instalovan TUTOR.To je system bran,ktery merej prumernou rychlost i okamzitou.Takze fotej vsechno a vsechny, vyhodnoti cas, a bud skartujou, nebo posilaji pozdrav domu.I do zahranici.A dokonce resej pry i body.Jedini kdo to moc nerespektuje jsou svycari, ale jen nekeri.Kdyz jedu treba do Bologne, nebo do Milana, tak to odsejpa 150 - 160, pak prijde prvni brana, a najednou se plazi vsichni 130.Nekolkrat jsem videl, jak statni cajti vystartovali za nekym, kdo treba za jizdy telefonoval.Stalo se to teda i memu kolegovi ktery ridil.Snazil se to uhrat na to, ze nerozumi italsky, ale po shlednuti videjka, natoceneho dalekohledem se zaznamovym zarizenim pochopil, a zacvaknul 180 ecek.Vubec jsem si vsim, ze jdou dost po autech se zahr.RZ.Ale ted je cas dovolenych, mraky cizich aut, tak bych se neobaval.
Nikoho nestrasim.Neni to zadna cajtama prospikovana zeme jako u nas, ale trochu pozor davat neskodi.
Krade se az od Florencie na jih.Na to jsem byl upozornen.Ne v nasem pojeti, to nejde ani srovnavat, ale vzacne to neni.
Tak stastnou cestu, a dalnicim se vyhnete.Kdo by cucel na ten rovnej kus asfaltu na motorce.smile1

goodgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
mi (Člen)
09.07.2009 07:56:41
Offline

Re: cesta do Rima

hele hulibrk a vod neapole dolu uš je mafie...

a hlevně neříkat italijánúm mafiáni mafijozo a td. sou nato háklivý hodně moc...

a stěma radarama opatrnosti nikdy neni dost, ale hlavně v rakousku tam je stabyl v každej vesnici a to tak že fotí zezadu a přes českej finančák to stebe dostanou smile2
platil sem v linz za 102 na 80 kde sou radary durch celej linz na dálnici nastavený na 100km/h 10eur, ale před pěti rokama dneska byto stálo asi pade idontknow


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr