Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jak se stát hiphoperem

Ondráš (Člen)
06.03.2007 12:53:00
Offline

Jak se stát hiphoperem


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
06.03.2007 13:08:07
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

A komentář číslo 324 je mňamkabigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
06.03.2007 14:15:43
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Na začátek bych chtěl říct, že k tomuto článku jsem se dostal opravdu náhodou pač jsem (podel vás) "drsnej raper" - mám na krku kříž, na rukou 3 prsteny, nosim volnější trička a kalhoty (samozřejmě jen přední skateový a Hip-Hopový značky), vozim si prdel v SUVčku Chevrlotet Captiva a chci si koupit botky nejlíp Nike Air Max nebo Adidas Superstar II(který hledám na netu)...Po přetečteni toho článku jsem se ironicky pousmál pač mi nepřekvapuje stále stoupající návál vtípků na "nás rapery", ale po přečtení komentářů ve mě hrklo. Jasná každej máme svůj styl jedem si svou cestu, ale nikoho neopravnuje jebat se do toho stylu ostatním. Hip-Hop je kult, je to fenomén!!!A od toho se odvijí styl mluvení(vyjadřování), oblíkání, chování a Hip-Hop je o těch hadrech a řetězech,o krásnejch holkách,o autech tak to KONEČNĚ PŘEKOUSNĚTE!!!Pro mě je Rap vyjádření mých pocitů, myšlenek, názorů na mou vlastní osobu a na svět jako takovej-měl jsem možnost stát na podiu a svym rapem sdělit co cítím a rozkejvat nějaký hlavy co jsou naladěný na stejný vlně, není pro mě problém vzít do ruky mikrofon a zajebat si freestyl,tak přestaň hodnotit podle vzhledu.Poznej mě a pak můžeš soudit.Tohle je odkaz pro internetové ubožáky co se schovávaj za směšným nickem, taky se do Tebe nikdo nejebe, že si plácneš gel na hlavu a každej tejden chodíš do stejnýho disco klubu, jak králíci...Hej nigga brother IPRO, jsem s tebou...Jo a taky se mi ted pracuje na zbrojním pasu, takže i tu pistoli budu nosit za pasem!!!Snad jsem dobře vysvětlit co je Hip-Hop pro mě a komu se fakt dál nelíbí at si svého hledí:"Nesuď podle vzhledu"... tak čau


prudce inteligentni klucina asibigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
sonyk (Člen)
06.03.2007 14:22:46
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

cos vo to hip hoperi dobra ale ty pravi ale ne ty frajirky co si koupi hadriky u vetvi a hrajou si na nejvetsi drsnaky z tech bych sick. jinak inteligence tam nic moc asi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
06.03.2007 14:29:43
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Šílenej:
...no ty kráso, to musí bejt kurva hustej týpek surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
06.03.2007 14:37:52
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Dívím se na to jako na životní styl-podobně jako skins,punk,greenpeace,homeless nebo traktoristasurprisedbigsmile

Protože ten "hiphop" nemůžu ani náhodou (ze svýho hlediska)zařadit do škatulky hudba!
Nasamplovat nekonečnou smyčku bicího rytmu s basou a do toho pár tónů dechů apod. zvládne na sekvenceru kdejakej sráč za zlomek časufuck
Mluvený slovo pro mě neznamená zpěv-chybí i jakákoli melodická linkabadsurprised
Takže jestli chce někdo žít stylem,že si bude imrvere šlapat po nohavicích(výhoda!surprisedpři sraní si ty gatě nemusí stahovat!bigsmile),lítat v captivě(pane-to je ternobigsmile)a tahat s sebou bouchačku a stádo kozatejch slepic-prosím...ale ať se to přestane veřejně nazývat HUDBOU!!!!Bo to hudba zkrátka neni a mě to vytáčí!surprisedsickfucksmile2bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
06.03.2007 14:39:12
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Dívám...hned první slovo kuasick


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
06.03.2007 17:07:46
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Filous psal:

Šílenej:
...no ty kráso, to musí bejt kurva hustej týpek surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

kam se na nej hrabu s normalnima vobicejnejma hadrama a hudbou alá Tri Sestrysmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
XJelen (Člen)
06.03.2007 18:04:58
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Meloun, ty nemůžeš bejt špatnej člověk, když to vidíš takhlebigsmilegood
BSE: v tom prvním příspěvku jsem se lek, že mluvíš o soběsurprised než jsem to dočet nakonecbigsmile
Tihle kůl gangsta bojs jsou úplně nejtvrdší, a nejvíc mě iritujou kofoly tohohle raženífuck
Asi jsem už starejsmile2


Strýcfajtr !!!
Pšán (Člen)
06.03.2007 18:16:22
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

..doufám,že mu ten gvér hned po prvním zasunutí za pás,propadne jeho galatama s rozkrokem na kolenach a po cestě dolů se zachytí kohoutkem o nějaký kaštan na řiti a prostřelí si koleno..
..pak bude spokojen,bo bude mít gangsta chůzi jak široko daleko nikdo..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Tomas600N (Člen)
06.03.2007 19:16:18
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

no je to teda nářezsurprisedsicksick
ale některé komentáře jsou solidníbigsmilebigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
06.03.2007 20:08:31
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

XJelen psal:

Meloun, ty nemůžeš bejt špatnej člověk, když to vidíš takhlebigsmilegood
BSE: v tom prvním příspěvku jsem se lek, že mluvíš o soběsurprised než jsem to dočet nakonecbigsmile
Tihle kůl gangsta bojs jsou úplně nejtvrdší, a nejvíc mě iritujou kofoly tohohle raženífuck
Asi jsem už starejsmile2

covece neblazni bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Jerry (Člen)
06.03.2007 20:58:00
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Mě se to líbí. Jsou jako já.


A kurva...
Filous (Člen)
06.03.2007 21:05:46
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Jerry psal:

Mě se to líbí. Jsou jako já.

...nosíš na krku poklici vot auta??? surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jerry (Člen)
06.03.2007 21:20:26
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

No to ne ale mám dlouhý kšandy na montérkách a tak je vláčím po zemi. A po dvanáctým pivě a osmým fernetu velmi kvalitně repuju! Bouchačku teda už nemám bo sem nějak zapoměl a propadl mi zbroják a tak mi ji sebrali a chtěli přišít nedovolený ozbrojování a tak jsem jí rychle prodal. A tudle když jsem byl vožralej a spálil si ruku o kamna tak jsem prej dobře hiphopoval!!!
Bacha na nás!!! Na hiphorapery!!!!!fuckfuck


A kurva...
osiris (Člen)
06.03.2007 21:35:35
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

...nechce se mi to číst smile2
...někdo mi to shrňte, taky jsem to pro vás dělal, když jsem měl čas smile1
...takže jedna holá věta, výstižně ....díky good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jerry (Člen)
06.03.2007 21:46:17
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Nečti to. Píčoviny mladejch. O nečem co tu za deset let nebude. Nalej si.good


A kurva...
mr.BSE (Člen)
06.03.2007 21:53:52
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Jerry psal:

Nečti to. Píčoviny mladejch. O nečem co tu za deset let nebude. Nalej si.good

heh, takova nenapadna narazka na Osiho vek....vsimli ste si?idontknowbigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
maňas (Člen)
06.03.2007 22:13:17
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

mr.BSE psal:
Jerry psal:

Nečti to. Píčoviny mladejch. O nečem co tu za deset let nebude. Nalej si.good

heh, takova nenapadna narazka na Osiho vek....vsimli ste si?idontknowbigsmilebigsmile

no os si to nepřipouští,ale co se týče mého chtíče,.... do hudby to má daleko asi jako olpran do bandaskybigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
06.03.2007 22:14:34
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Jerry psal:

Nečti to. Píčoviny mladejch. O nečem co tu za deset let nebude. Nalej si.good

...já, já jo, já teda jerrymu rozumím good bigsmile wine


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yello (Člen)
06.03.2007 22:57:22
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Tak ty barviri fusujes i do hip-hop vohozu uz jooo?surprised


2.Musíte chodit v oblečení co je fakt IN! Takže si zajděte do nějakýho shopu. Musíte koupit boty s co největším jazykem a zásadně si nezavazovat tkaničky! Nejlepší budou osirisy. Pokud nejsou prachy, tak skočte k čongům a kupte levnou kopii, stejně vám je někdo brzo poblije. Co dál? No jasný, mikina...musí bejt s kapucí. Když bude mít na zádech velikej zelenej znak v podobě listu marihuany, tím líp! Kalhoty...tady je to jednoduchý, nejlepší seženete v krámě s označením XXL


...che palle !!!
osiris (Člen)
06.03.2007 23:05:35
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

...jasně keňufky smile1 ale v egyptě jsem na takový pussyoviny neměl čas, to až teď, když už všechno stojí za hovno bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
07.03.2007 07:15:40
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Kam se na ne hrabou Karel Gott a Zagiorka smile1idontknow bigsmile, me tak pripadlo s tim SUVeckem jestli to neni spis Lada Niva smile1 sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenda (Člen)
07.03.2007 09:50:54
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Prej Chevrolet Captiva. S tím už se setkávám po několikátý, jak si někdo hraje na to, že jezdí v origoš amerikoš káře, přitom asi zapoměli, že to je převlečený Daewoosick No a jestli takovýhle trotli budou nosit kvér, tak to potěž koště tedaidontknow

PS: nikdo mi ještě nevysvětlil, proč nosej ten kšilt rovnejsurprised Nosim kšiltovky rád, ale takhle se to přece nedá ani nosit jak je to nepohodlný a navíc v tom člověk vypadá jak pussy


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
maňas (Člen)
07.03.2007 09:58:47
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Né rovnej kšilt nosej ještě důchodci,sem to vidělbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
07.03.2007 10:01:57
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

jj to máš recht! A většinou ty síťovaný s vorlem a nápisem USAbigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
07.03.2007 10:01:59
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Zdenda psal:

Prej Chevrolet Captiva. S tím už se setkávám po několikátý, jak si někdo hraje na to, že jezdí v origoš amerikoš káře, přitom asi zapoměli, že to je převlečený Daewoosick No a jestli takovýhle trotli budou nosit kvér, tak to potěž koště tedaidontknow

PS: nikdo mi ještě nevysvětlil, proč nosej ten kšilt rovnejsurprised Nosim kšiltovky rád, ale takhle se to přece nedá ani nosit jak je to nepohodlný a navíc v tom člověk vypadá jak pussy

...proto nosej pot tou bejzbolkou eště uvázanej šátek, aby je ten rovnej kšilt netlačil do palice surprisedbigsmile ...ofšem to nic nemění na tom, že tym pádem vypadaj jag dvojitá pussy

bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
07.03.2007 10:06:59
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Filous, njn na tom něco bude!!!

K těm důchodcům, nedá mi to abych se nesvěřil.
Včéra valim do Práglu a poslouchám rádio F1. Jedu jedua najednou zprávy. A najednou se ozve: Policie na severu Čech zadržela 75 letého sprejera. Říkám si ty vole, to je pičus, když tu se ještě na plnou hubu vozve: 75 letý sprejer byl chycen u hřbitovní zdi jak zde sprejoval nápis POZOR NA TEPLOUŠE !!! surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Normálně jsem musel ke krajnici, páč sem myślel že se udusim smíchybigsmilebigsmilebigsmile Jo a na vysvětlenou dodali, že pána obtěžovali malí chlapci.smile1smile1smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vOjTaB6 (Člen)
07.03.2007 14:07:50
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Zdenda psal:

Filous, njn na tom něco bude!!!

K těm důchodcům, nedá mi to abych se nesvěřil.
Včéra valim do Práglu a poslouchám rádio F1. Jedu jedua najednou zprávy. A najednou se ozve: Policie na severu Čech zadržela 75 letého sprejera. Říkám si ty vole, to je pičus, když tu se ještě na plnou hubu vozve: 75 letý sprejer byl chycen u hřbitovní zdi jak zde sprejoval nápis POZOR NA TEPLOUŠE !!! surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Normálně jsem musel ke krajnici, páč sem myślel že se udusim smíchybigsmilebigsmilebigsmile Jo a na vysvětlenou dodali, že pána obtěžovali malí chlapci.smile1smile1smile1

Žádnej sever Čech, f Plzni to bylo, a eště ke fšemu naproti gymnáziu.bigsmilebigsmilebigsmile A pak nemaj bejt fšichni xenofobní, dyš na to koukaj i ze školy.bigsmile


Bandit rulezz!!!
maňas (Člen)
07.03.2007 15:18:25
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

hoši tak to je hustý,sem se málem podělal smíchy když sem to četlbigsmilegood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
07.03.2007 17:40:12
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Sorry, to jsem se zpletl!!! Ale aspoň to někdo slyšel live! Nepřipadá ti, že to do éteru řekli naschválsmile1 Pak už to neopakovali...smile2

Ovšem mít to na očích u školy, tak jsem mokrej každej densmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vorel (Člen)
07.03.2007 20:54:36
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

podle mě dobrej hiphop existuje, akurát ste na něj uš starýsmile1


řikám si hurikán
vorel (Člen)
07.03.2007 20:56:06
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

jako dobrej punk a traktorista


řikám si hurikán
maňas (Člen)
07.03.2007 20:56:50
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

vorel psal:

podle mě dobrej hiphop existuje, akurát ste na něj uš starýsmile1

no tak to bylo trefnýbigsmilesurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
vorel (Člen)
07.03.2007 21:04:04
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

sou věci co mi přídou i chytrý, v poslední době třeba PU

nesnášim zvobecňování


řikám si hurikán
maňas (Člen)
07.03.2007 21:12:16
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

vorel psal:

sou věci co mi přídou i chytrý, v poslední době třeba PU
nesnášim zvobecňování

nepochopil jsem,asi dlouhý vedenísurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
07.03.2007 21:18:18
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

...medvídka PU snečet ? surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
07.03.2007 21:21:21
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

snečets

houno medvídek


řikám si hurikán
maňas (Člen)
07.03.2007 21:25:45
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

osiris psal:

...medvídka PU snečet ? surprised

nečet no pokud ho zejtra někde objevím - znalosti doplnímbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Meloun (Člen)
07.03.2007 21:44:42
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

Když budu chtít něco sdělit lidem,tak sepíšu knihu nebo něco na ten způsob...
Nevim,proč se tahle subkultura nazývá hudbou?!fuck
Hudba to neni a fertig!
By se klasičtí skladatelé podivili,kam až lidstvo udělalo pokrok...surprisedsmile2
Nesnášim hudební privitimismus a nikdo mi nevymluví,že hiphop je regulérní hudební odnož!
Dokud nehrají živé bytosti na hudební nástroje a pokud možno inteligentněji než na 2-3 akordech v jedné tónině,tak to pro mě nemá smysl...


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
07.03.2007 21:54:43
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

v pohodě, hudba nebo ne, de vo pocit, vo sdělení, mesič, chápeš. prostě mi to někdy(vyjimečně) přijde fajn
a je v pořádku že tobě ne, vo nic nejde


řikám si hurikán
osiris (Člen)
07.03.2007 21:59:10
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

...čet sem timura a jeho partu a taky zapisnik agitatora, tak bacha vogu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
07.03.2007 22:01:39
Offline

Re: Jak se stát hiphoperem

navic všechno co de proti nmasový kultůře je mi sympatický, bohužel už se to tím veměs stává, ale tak to je se všim


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr