Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vypouštěcí šroub

Martin IFT (Člen)
14.07.2009 19:18:58
Offline

Vypouštěcí šroub

Zdar banďáci, sem povolil výpustní šroub za učelem výměny voleje a při prošmátrání dírybigsmilemalíčkem sem vytáh jakoby spirálku z hliníku. Prostě kus skurvenýho závitu. Nesetkali ste se stím někdo. Jak řešite takovyhle pussyviny. Jo a měla tam bejt podložka? Sem si asi nevšim a když tam byla tak je uš v ass Dal sem tam pro sichr novou hlinikovou, ale stejně dyš je to teply tak to přes noc nakape par kapek. Sere mě to a je mi z toho na sick. Poraďte plís

Ton@l (Člen)
14.07.2009 19:46:40
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

Martin IFT psal:

Zdar banďáci, sem povolil výpustní šroub za učelem výměny voleje a při prošmátrání dírybigsmilemalíčkem sem vytáh jakoby spirálku z hliníku. Prostě kus skurvenýho závitu. Nesetkali ste se stím někdo. Jak řešite takovyhle pussyviny. Jo a měla tam bejt podložka? Sem si asi nevšim a když tam byla tak je uš v ass Dal sem tam pro sichr novou hlinikovou, ale stejně dyš je to teply tak to přes noc nakape par kapek. Sere mě to a je mi z toho na sick. Poraďte plís

ja ten srub dycky maznu silikonem na motory a nic mi netecesmile1


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
14.07.2009 20:26:46
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

no předně to znovu utáhni jestli jsi dal novou podložku.
pokud jsi vytáhnul hliníkovou spirálu a utáhneš může se ti stát ,že ten závit strhneš..mě se stalo přesně to samé...no převrtal jsem na větší průměr a říznul větší závit a dal jinou zátku...myslim,že výpušták z převodovky ze škodovky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Martin IFT (Člen)
14.07.2009 20:35:04
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

K.a.s.y.m. psal:

no předně to znovu utáhni jestli jsi dal novou podložku.
pokud jsi vytáhnul hliníkovou spirálu a utáhneš může se ti stát ,že ten závit strhneš..mě se stalo přesně to samé...no převrtal jsem na větší průměr a říznul větší závit a dal jinou zátku...myslim,že výpušták z převodovky ze škodovky bigsmile

Taky mě napadlo, že bych to převrtal. No zkusil sem to dotáhnout, dal pd bandasku bilej papír a zejtra jak vlezu do garáže tak uvidímsurprised Kdyš to nepomuže budu muset vrtat a zavitit. Co se šponama? ve vaně. Tak mě to celý sereredface

K.a.s.y.m. (Člen)
14.07.2009 21:10:20
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

hele ono když z toho vypustíš olej tak i tak z toho pořád teče něco málo a mě to něco málo ty špony vyplavovalo ven.třeba to neni uplně košér postup,ale já to tak dělal. nechtělo se mi sundavat vanubigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Martin IFT (Člen)
14.07.2009 21:36:42
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

K.a.s.y.m. psal:

hele ono když z toho vypustíš olej tak i tak z toho pořád teče něco málo a mě to něco málo ty špony vyplavovalo ven.třeba to neni uplně košér postup,ale já to tak dělal. nechtělo se mi sundavat vanubigsmile

Máš rechtsmile1 se mi libígood jak to do zejtra něco nakape, du do toho. Jo eště jakej zavit má ten škodováckej šroup? Bude asi ňákej jemnej. Sem to neska utáh tak tak skoro na max jek to šlo vzhledem ke stavu závitu ve vaně, tekže víc nemůžu.
Díkes za radu

K.a.s.y.m. (Člen)
15.07.2009 06:43:52
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

Martin IFT psal:
K.a.s.y.m. psal:

hele ono když z toho vypustíš olej tak i tak z toho pořád teče něco málo a mě to něco málo ty špony vyplavovalo ven.třeba to neni uplně košér postup,ale já to tak dělal. nechtělo se mi sundavat vanubigsmile

Máš rechtsmile1 se mi libígood jak to do zejtra něco nakape, du do toho. Jo eště jakej zavit má ten škodováckej šroup? Bude asi ňákej jemnej. Sem to neska utáh tak tak skoro na max jek to šlo vzhledem ke stavu závitu ve vaně, tekže víc nemůžu.
Díkes za radu

čéče tak to nevim...škol na to nemám bigsmile sežeň nějakou běžnou zátku a podle něho vrták a závitník.Jemnější tam ale určitě byl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
15.07.2009 08:23:43
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

Ton@l psal:
Martin IFT psal:

Zdar banďáci, sem povolil výpustní šroub za učelem výměny voleje a při prošmátrání dírybigsmilemalíčkem sem vytáh jakoby spirálku z hliníku. Prostě kus skurvenýho závitu. Nesetkali ste se stím někdo. Jak řešite takovyhle pussyviny. Jo a měla tam bejt podložka? Sem si asi nevšim a když tam byla tak je uš v ass Dal sem tam pro sichr novou hlinikovou, ale stejně dyš je to teply tak to přes noc nakape par kapek. Sere mě to a je mi z toho na sick. Poraďte plís

ja ten srub dycky maznu silikonem na motory a nic mi netecesmile1

Tááák ... a neni potřeba to tak rvát good


MRDAT!!!
Fulltank (Člen)
15.07.2009 14:10:59
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

Martin IFT psal:
K.a.s.y.m. psal:

no předně to znovu utáhni jestli jsi dal novou podložku.
pokud jsi vytáhnul hliníkovou spirálu a utáhneš může se ti stát ,že ten závit strhneš..mě se stalo přesně to samé...no převrtal jsem na větší průměr a říznul větší závit a dal jinou zátku...myslim,že výpušták z převodovky ze škodovky bigsmile

Taky mě napadlo, že bych to převrtal. No zkusil sem to dotáhnout, dal pd bandasku bilej papír a zejtra jak vlezu do garáže tak uvidímsurprised Kdyš to nepomuže budu muset vrtat a zavitit. Co se šponama? ve vaně. Tak mě to celý sereredface

kdyz to budes prorezavat tak ten zavitnik namaz poradne vazelinou, voni se ti ty spony na ni nachytaj a nic se do vany nedostane good

Country 35 (Člen)
17.07.2009 17:48:29
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

Pokud ti drží a neprotáčí se tak je zbytečny to přeřezávat,to je poslední možnost,kup si za 2Kč teflon na závity a hodně to napakuj. Jedno z nej těsnění.  Z

Martin IFT (Člen)
17.07.2009 18:57:06
Offline

Re: Vypouštěcí šroub

Zdar všici, díkes za radygood Zdá se to bejt dobrý. Šroub se neprotáčí ale závit ve vaně už bude dost na pussy Nakonec sem tomu dal poslední šanci před přeřezáním a namazal sem závit šroubu a Alu podložku nějakou červenou sračkou, tuším Makroflex Thermoresistant TA145 a utáh sem to "citovka"bigsmile za pjet 12 to asi jebigsmile a je to asi good. Tak Bandit pussy ZDAR jaxviňa a díky za rady.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr