Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » motoshop

bates (Člen)
15.07.2009 21:42:17
Offline

motoshop

nějakej dobrej obchod s oblečenim a doplňkama na motorku v Hradci Kralove, porďte help ?

osiris (Člen)
15.07.2009 22:11:30
Offline

Re: motoshop

...tam si moc nevybereš, snad jen něco v nokamotu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bates (Člen)
15.07.2009 22:25:49
Offline

Re: motoshop

to je pussy. myslel jsem si to, ani na netu jsem nic nenašelheadshake. jedu tam pro přitulkyni a myslel jsem si že si tam koupim rukavicesmile2.

Osi mam na tebe jednu otazku trochu mimo temaevil. Boural jsem a musim nechat přelakovat celou motorku. zhanim nalepky SUZUKI a BANDIT našel jsem tyhle http://www.autolepky.cz/stred-suzuki-8029.html ale nikde jsem nezjistil jestli se daji použit pod lakidontknow? Neviš o něčem jinym nebo jestli je mužu použit?

osiris (Člen)
15.07.2009 22:49:44
Offline

Re: motoshop

...neznám je, nejlíp uděláš když si tam zavoláš, nebo tady http://www.suzukibandit.cz/index.php?ak … p;sekce=11


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenek (Člen)
15.07.2009 22:54:40
Offline

Re: motoshop

Do Hradce jedeš přes  Mýto, tak se tam zastav. Zdenek.smile1

barynek (Člen)
15.07.2009 23:11:59
Offline

Re: motoshop

Zdenek psal:

Do Hradce jedeš přes  Mýto, tak se tam zastav. Zdenek.smile1

nebo do Paola, je to kousek od Český Třebový, tam je výběr taky nějakej. Ale v Mejtě je toho hafo, kupoval jsem tam ženušce boty a než jsme to všechno ozkoušeli tak jsme tam byli asi hodinu. A ceny taky nejsou nejhorší.. navíc když chytneš slevu nebo nějakej výprodejgood


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
15.07.2009 23:18:36
Offline

Re: motoshop

V Hradci je dobrej krám v Yamaze, pak je i krám v Blešně ( z HK na Ostravu (Rychnov nad Kněžnou po sil. I/11). Nokamoto je dobrý, ale jsou drahý, i když někdy tam mají dobrý akce, ale tu Yamahu doporučuji (kousek od Barynka)!!


Jezdím tak, abych dojel!
bates (Člen)
15.07.2009 23:24:49
Offline

Re: motoshop

Zdenek psal:

Do Hradce jedeš přes  Mýto, tak se tam zastav. Zdenek.smile1

Přes Myto nepojedu, ale mohl bych koupil jsem tam motorkucool vyběr tam maji velkejgood

osiris (Člen)
16.07.2009 00:12:23
Offline

Re: motoshop

vlada1200 psal:

V Hradci je dobrej krám v Yamaze, pak je i krám v Blešně ( z HK na Ostravu (Rychnov nad Kněžnou po sil. I/11). Nokamoto je dobrý, ale jsou drahý, i když někdy tam mají dobrý akce, ale tu Yamahu doporučuji (kousek od Barynka)!!

...člověče, v yamaze maj hovno surprisedsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
16.07.2009 07:23:37
Offline

Re: motoshop

osiris psal:

...tam si moc nevybereš, snad jen něco v nokamotu

moc drahý..to se ti možná vyplatí někam popojed..třeba do Chlumce do bikersu.
Mám od nokamota bundu,ale to už je skoro 10 let bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
16.07.2009 08:29:27
Offline

Re: motoshop

osiris psal:
vlada1200 psal:

V Hradci je dobrej krám v Yamaze, pak je i krám v Blešně ( z HK na Ostravu (Rychnov nad Kněžnou po sil. I/11). Nokamoto je dobrý, ale jsou drahý, i když někdy tam mají dobrý akce, ale tu Yamahu doporučuji (kousek od Barynka)!!

...člověče, v yamaze maj hovno surprisedsmile1

s tímhle bohužel souhlas, jsou tam snad jen dva výrobci od každýho (helmy, boty, hadry) a výběr za nějakou fine price nic mocbad
a hlavně, pomalu se tam neotočíš abys nedrknul do motorkybad


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
17.07.2009 12:53:54
Offline

Re: motoshop

barynek psal:
osiris psal:
vlada1200 psal:

V Hradci je dobrej krám v Yamaze, pak je i krám v Blešně ( z HK na Ostravu (Rychnov nad Kněžnou po sil. I/11). Nokamoto je dobrý, ale jsou drahý, i když někdy tam mají dobrý akce, ale tu Yamahu doporučuji (kousek od Barynka)!!

...člověče, v yamaze maj hovno surprisedsmile1

s tímhle bohužel souhlas, jsou tam snad jen dva výrobci od každýho (helmy, boty, hadry) a výběr za nějakou fine price nic mocbad
a hlavně, pomalu se tam neotočíš abys nedrknul do motorkybad

zajdi se tam podívat....mají to celý předělaný a zvětšený, v přední části motorky a vzadu hady.....ale na ty jeho rukavice, co si chtěl koupit by mu to tam stačilo.....idontknow


Jezdím tak, abych dojel!
Kuba B12 (Člen)
17.07.2009 13:12:30
Offline

Re: motoshop

já v hk jezdim jen do Nokamota. Je to tam přiměřeně drahý tomu co prodávaji. Y Yamaze maj píču  (ne jako prodavačku), v kawasaki kokota (prodavače) v aprilii směrem na jičín pořád zavřeno a v Blešně samý levný sračky z louise. Jo a pak ještě v Drakharu007 taky houno.  nic než nokamoto a BaB Mýto není


honda je honda
vlada1200 (Člen)
18.07.2009 13:24:36
Offline

Re: motoshop

Kuba B12 psal:

já v hk jezdim jen do Nokamota. Je to tam přiměřeně drahý tomu co prodávaji. Y Yamaze maj píču  (ne jako prodavačku), v kawasaki kokota (prodavače) v aprilii směrem na jičín pořád zavřeno a v Blešně samý levný sračky z louise. Jo a pak ještě v Drakharu007 taky houno.  nic než nokamoto a BaB Mýto není

Za to ta prodavačka v Nokamotu goodgood U ni jsem koupil věci i který jsem ani nepotřeboval a ani nechtěl.....
On ten prodavač v Yamaze je taky kokot....ale zatím jsem si tam vybral....


Jezdím tak, abych dojel!
cikin (Člen)
18.07.2009 13:43:41
Offline

Re: motoshop

Hadry jsme kupovali v Yamaze myslím Holubova v HK. Jaký mají výběr nevím, ale vybral jsem si. S obsluhou spokojenost. Boty mi bez problému vyměnili. Bylo to ale v roce 2003.

bates (Člen)
20.07.2009 18:48:55
Offline

Re: motoshop

Tak jsem se vys... na HK a zajel do V. Myta. Hadry jsem sice nekoupil, ale sehnal jsem tam novy předni svetlo za 3000,- neni teda original ale je mu hodně podobnygood

PALOUS (Člen)
20.07.2009 20:26:47
Offline

Re: motoshop

barynek psal:
Zdenek psal:

Do Hradce jedeš přes  Mýto, tak se tam zastav. Zdenek.smile1

nebo do Paola, je to kousek od Český Třebový, tam je výběr taky nějakej. Ale v Mejtě je toho hafo, kupoval jsem tam ženušce boty a než jsme to všechno ozkoušeli tak jsme tam byli asi hodinu. A ceny taky nejsou nejhorší.. navíc když chytneš slevu nebo nějakej výprodejgood

Paolo je cca 500m od Ústí nad Orlicí bych si troufnul tvrditgood


Jebat motorky :-)
barynek (Člen)
20.07.2009 22:36:16
Offline

Re: motoshop

PALOUS psal:
barynek psal:
Zdenek psal:

Do Hradce jedeš přes  Mýto, tak se tam zastav. Zdenek.smile1

nebo do Paola, je to kousek od Český Třebový, tam je výběr taky nějakej. Ale v Mejtě je toho hafo, kupoval jsem tam ženušce boty a než jsme to všechno ozkoušeli tak jsme tam byli asi hodinu. A ceny taky nejsou nejhorší.. navíc když chytneš slevu nebo nějakej výprodejgood

Paolo je cca 500m od Ústí nad Orlicí bych si troufnul tvrditgood

asi maj pravdu velebnosti, já jsem bez mapy jako ztracenejredface a psal jsem to z hlavy, polepším segoodbigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr