Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » jezdeni za deste

Bandit-Kralik (Člen)
19.07.2009 11:44:15
Offline

jezdeni za deste

Tak jsem se vcera rozhodl naucit se lepe zatacky v desti, prselo celych 300km. Kombineza mi uschne asi az ve stredu. Ale opravdu by si to mel vyzkouset kazdy, hodne veci se da zvladnout, jen to chce trenovat.

Banditatom (Člen)
19.07.2009 12:10:10
Offline

Re: jezdeni za deste

Bandit-Kralik psal:

Tak jsem se vcera rozhodl naucit se lepe zatacky v desti, prselo celych 300km. Kombineza mi uschne asi az ve stredu. Ale opravdu by si to mel vyzkouset kazdy, hodne veci se da zvladnout, jen to chce trenovat.

pane vy jste magorsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bandit-Kralik (Člen)
19.07.2009 13:55:27
Offline

Re: jezdeni za deste

Banditatom psal:
Bandit-Kralik psal:

Tak jsem se vcera rozhodl naucit se lepe zatacky v desti, prselo celych 300km. Kombineza mi uschne asi az ve stredu. Ale opravdu by si to mel vyzkouset kazdy, hodne veci se da zvladnout, jen to chce trenovat.

pane vy jste magorsmile1

Kdepak magor, ale hodne cestuju. At uz to jsou vikendy po Cechach, nebo dovca za caru. A dest muzes potkat dycinky, proto jsem se to chtel naucit. Ze zacatku mi strilelo zadni kolo, ale pak jsem prisel na to, ze zaklad je v najezdu do zatacky.....musi se pod vetsim uhlem a zapomenout na ostry rezani. Tohle si samozrejme muze kazdy precist v kazde chytre knizce, ale vyzkouset to na delsi trase je jina vec....a take to ma i druhou vyhodu jezdit za deste. Potkas jen opravdovy bikery, ti co maji motorina jako pozlatko zustavaji doma.

Frodo89 (Člen)
19.07.2009 15:01:47
Offline

Re: jezdeni za deste

Bandit-Kralik psal:
Banditatom psal:
Bandit-Kralik psal:

Tak jsem se vcera rozhodl naucit se lepe zatacky v desti, prselo celych 300km. Kombineza mi uschne asi az ve stredu. Ale opravdu by si to mel vyzkouset kazdy, hodne veci se da zvladnout, jen to chce trenovat.

pane vy jste magorsmile1

Kdepak magor, ale hodne cestuju. At uz to jsou vikendy po Cechach, nebo dovca za caru. A dest muzes potkat dycinky, proto jsem se to chtel naucit. Ze zacatku mi strilelo zadni kolo, ale pak jsem prisel na to, ze zaklad je v najezdu do zatacky.....musi se pod vetsim uhlem a zapomenout na ostry rezani. Tohle si samozrejme muze kazdy precist v kazde chytre knizce, ale vyzkouset to na delsi trase je jina vec....a take to ma i druhou vyhodu jezdit za deste. Potkas jen opravdovy bikery, ti co maji motorina jako pozlatko zustavaji doma.

Mě to stačilo jen prakrat za deště. ale popravde vždy sem malem skončil se zapalem plic


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
vOjTaB6 (Člen)
19.07.2009 15:19:50
Offline

Re: jezdeni za deste

Bandit-Kralik psal:
Banditatom psal:
Bandit-Kralik psal:

Tak jsem se vcera rozhodl naucit se lepe zatacky v desti, prselo celych 300km. Kombineza mi uschne asi az ve stredu. Ale opravdu by si to mel vyzkouset kazdy, hodne veci se da zvladnout, jen to chce trenovat.

pane vy jste magorsmile1

Kdepak magor, ale hodne cestuju. At uz to jsou vikendy po Cechach, nebo dovca za caru. A dest muzes potkat dycinky, proto jsem se to chtel naucit. Ze zacatku mi strilelo zadni kolo, ale pak jsem prisel na to, ze zaklad je v najezdu do zatacky.....musi se pod vetsim uhlem a zapomenout na ostry rezani. Tohle si samozrejme muze kazdy precist v kazde chytre knizce, ale vyzkouset to na delsi trase je jina vec....a take to ma i druhou vyhodu jezdit za deste. Potkas jen opravdovy bikery, ti co maji motorina jako pozlatko zustavaji doma.

S tim koncem nesouhlasim...
Když jedu v dešti, tak me to taky baví, ale nepotřebuju ho vyhledávat proto, abych pak vo sobě řikal, že jenom správnej bajker jezdí pořád. Nejezdím v něm proto, že mi je pak líto tý špinavý motorky.

Ale jestli je to tak, tak asi nejsem správnej bajker, byť jezdim od osmi let a od sednácti legálně po silnici.


Bandit rulezz!!!
Kožak (Člen)
19.07.2009 16:10:02
Offline

Re: jezdeni za deste

Za deště VYJÍŽDÍ jenom blázen ,sebevrah a čuně bigsmile


MRDAT!!!
sonyk (Člen)
19.07.2009 17:47:41
Offline

Re: jezdeni za deste

za deste jen kdyz to nejde jinak. stazena prdel zarazena dvojka bez pnyu a jede se bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenák (Člen)
19.07.2009 18:06:18
Offline

Re: jezdeni za deste

Nesnáším déšť. Pokud to jde nevyrážím a když už v tom jsem mám hodně staženou ass páč krouťák má i odvrácenou tvář.... evil se mi to párkrát stalo a je to jak jízda na ledu.....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Bandit-Kralik (Člen)
19.07.2009 18:56:20
Offline

Re: jezdeni za deste

me ta jizda za deste celkem bavi, je to neco jinyho. Letos na nej mam obzvlast smulu, nebo jak to rici. Skoro pokazde, kdyz vyjedu zacne chcat. Mel jsem z toho celkem strach a proto jsem se na vode chtel naucit.

bery (Člen)
19.07.2009 20:51:10
Offline

Re: jezdeni za deste

podívám se na net, vidim že má chcát, no tak pustim telku, ležim nebot mám rozumsmokin


momentalně zavostalej
Billy (Člen)
19.07.2009 21:05:26
Offline

Re: jezdeni za deste

Kraliku, no ja mam letos taky stesti na dest, taky sem nucene hold kdyz potreboval sem nekam jet lital v desti, zezacatku sem z toho mel strach, ale da se to. Je to unavny kdyz jedes nejakejma klikaticema i treba po dalnici, neni to prdel letos bych to tak od oka typl na dobrejch 600-800 km vydatnyho deste v sedle. Mokry vozovky durch po prseni nepocitam smile1, ale rek bych ze nekdy to na polosuche je nebezpecnejsi jit do smyku nez na te durch kdyz prsi. Vcera sem chytl v kopci fajn potok napric po dalnici ze studnice smer Prag, dost se motyka o ten proud zbrzdila. Ale jo ja je to pro kazdyho ten dest smile1, radsi bych v desti nejezdil ale smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
karlos100 (Člen)
20.07.2009 13:54:47
Offline

Re: jezdeni za deste

Copa to tu řešíte,klucí?? Kdyby někdo nevěděl,jak se jezdí za deště,
zeptejte se WenzelaB6,Vašek Vám to vysvětlíbigsmilebigsmilebigsmile
Co prováděl loni cestou z pussysrazubigsmile
Jinak jet opatrnějc je dobrý,ale jde to i docela svižným tempem,
jen je třeba nedělat blbosti,jako brzdit a řadit, až v zatáčce...
Kolikrát jsem už koukal,co všechno dobrá guma pobere...


...a bude hůř!
Filous (Člen)
20.07.2009 14:52:31
Offline

Re: jezdeni za deste

...nemlufte mi vo dešti, bo f sobotu cestou ze Slovače sem si ho užil dost a dost, ani auta f tom nejezdilisick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
20.07.2009 16:12:43
Offline

Re: jezdeni za deste

Filous psal:

...nemlufte mi vo dešti, bo f sobotu cestou ze Slovače sem si ho užil dost a dost, ani auta f tom nejezdilisick

byls s Jarkenem surprisedbigsmile


Strýcfajtr !!!
RadkaB6 (Člen)
20.07.2009 18:58:45
Offline

Re: jezdeni za deste

Modří vědí..., jsou i magoři mezi náma, kteří jezdí v dešti "na kolínko" bigsmile Já dostala radu při mojí první vyjížďce v dešti: prodce nepodřazuj, brzdi raději zadní, jezdi plynule a s rozumem smile1


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
WenzelB6 (Člen)
20.07.2009 19:10:48
Offline

Re: jezdeni za deste

karlos100 psal:

Copa to tu řešíte,klucí?? Kdyby někdo nevěděl,jak se jezdí za deště,
zeptejte se WenzelaB6,Vašek Vám to vysvětlíbigsmilebigsmilebigsmile
Co prováděl loni cestou z pussysrazubigsmile
Jinak jet opatrnějc je dobrý,ale jde to i docela svižným tempem,
jen je třeba nedělat blbosti,jako brzdit a řadit, až v zatáčce...
Kolikrát jsem už koukal,co všechno dobrá guma pobere...

tak dotazy žádný ??idontknow stejně už si nic z teho nepametámcool

jennys (Člen)
20.07.2009 23:49:46
Offline

Re: jezdeni za deste

Králíku, až tě předběhne zadní guma na rovince jen proto, žes vjel do kaluže vody, která bývá při dešti dost často špatně vidět, myslím, že malinko poopravíš názor, nebylo to v žádném náklonu, nebrzdil jsem a ani neřadil a i tak jsem se opravdu nahlas za jízdy modlilbadidontknow
Takovéhle drajvy teda fakt nemusímheadshakesick

Bedřich (Člen)
20.07.2009 23:56:55
Offline

Re: jezdeni za deste

Déšť je na pussy ale když musíš, tak musíš... jen letos to jsem měl fullšprcku na sobě už 5xsick a to jí betu jen nejnutnějším případě, když je voda na silnici po kotníky...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Pšán (Člen)
21.07.2009 00:13:23
Offline

Re: jezdeni za deste

..na vodě je to o hlavě..pokud jedete se staženou prdelí a máte z každého manévru orosený zátylek,tak je to najrychlejší cesta k průseru..
..a když víte,na čem jedete(gumy),tak se dá jet v pohodě a svižně..
..a je to někdy sranda..loni při cestě na Killerovce při předjíždění plechovky do kopce se mi na vytočenou čtyřku začalo protáčet kolo..
..fajne jak cyp..good
..jo a déšť mi nevadí..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
21.07.2009 08:16:52
Offline

Re: jezdeni za deste

pšánoj: já bych teda řek že bez tý stažený prdele a respektu je to na vodě jen do první zatáčky, pak už seš rozbitej mimo silnici bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
21.07.2009 08:32:38
Offline

Re: jezdeni za deste

..Osi,píšu,že je to o hlavě..samože tam musí být respekt,o tom žádná,ale panika a děs z každého pohybu na motorce není,podle mě,ten správný recept na šťastný dojezd..
..prostě v klidu,plynule,dobrou mysl a slunce v duši i když chčije..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
21.07.2009 09:11:03
Offline

Re: jezdeni za deste

...jasný smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jiri50 (Člen)
21.07.2009 09:27:05
Offline

Re: jezdeni za deste

too Pšán: loni jsem jel v dešti z pussy srazu z Krkonoš 300 km a potom na Oravu killersraz a nenaučil jsem se to, jezdím kolmo k silnici i v zatáčkách, možná kdybych měl padáky nebo mi někdo půjčil svou motku, kterou chce do budoucna upravit, tak bych se učil. Vodu nemusím.


jsem pomalejší - ale ne vždy
Smoula.koumak (Člen)
22.07.2009 00:01:29
Offline

Re: jezdeni za deste

kdyby mi v dešti nepřestával běhat jeden válec a blikat blinkr, tak mi to vůbec nevadí, natáhnu šprcku a jedusmokin


Bandit v lese :-))
tomasNJ (Člen)
22.07.2009 17:10:25
Offline

Re: jezdeni za deste

Pšán psal:

..Osi,píšu,že je to o hlavě..samože tam musí být respekt,o tom žádná,ale panika a děs z každého pohybu na motorce není,podle mě,ten správný recept na šťastný dojezd..
..prostě v klidu,plynule,dobrou mysl a slunce v duši i když chčije..smile1

přesně tak...goodgoodgoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr