Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » "Tajný" závod Studnice 2009

Terez(k)a (Člen)
24.07.2009 08:35:20
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

A jak to bylo si nyní můžete i přečíst.

Milá babičko,

po delší době ti opět píšu z tábora na Studnici. Tentokrát jsem tu byla hned na tři dny – prý má každý rád, když najde v balení o dvě Miňonky víc, o 50% více prášku na praní za stejnou cenu nebo o 50% víc Studnice. Teď ti pěkně popíšu, jak jsme se tu celou dobu měli.



Tábor pro mě tedy začal nezvykle už ve čtvrtek. Jeli jsme z Prahy hned po práci a stavili se v Boleslavi na nákup. Po dvouhodinovém skládání všeho možného do košíku jsme u kasy zjistili, že karta nám nedá ani korunu, tak jsme jeden košík plný jídla i druhý košík s basou piv a sudem museli potupně nechat u kasy. Na chatě jsme byli klasicky první, abychom zajistili dřevo na otop, připravili gril, naložili maso, připravili sudy….. Později se začali sjíždět další pionýři. První den jsme zvolili lehké tempo a velmi brzy šli spát. Ráno jsem probudila Patrika hned kolem 7 abychom jeli na druhý pokus nákupu – tentokrát již úspěšně a mohli začít přípravy kolem gastronomie na první večerJ Někteří kamarádi si přivezli i různobarevné limonády. Asi byly nějaké zkažené, protože jsem se po nich cítila tak nějak zvláštně. Vypila jsem jednu lahev hnědé a část bílé. Nevím proč, ale někteří z toho večera toho dost zapomněli. Uzavřela bych to ale tím, že co si nepamatují, to se vlastně nestalo. Také tam celou dobu řádil jeden dvojník, který je i na pár fotkách. Ale Kukii to rozhodně neníJ

Kolem 10 hodiny jsme vyrazili s Patrikem na nákup dalšího sudu a nějakých maličkostí. Bohužel naše cesta skončila o necelých 300 metrů dál od chaty, kdy automobil chcípnul a nepodařil se již nastartovat. Pobrali jsme nejnutnější věci a šli zpět na chatu. Nejsmutnější z našeho návratu byl Kojak sro, protože jsme měli na další večer pouze jeden sud a on se bál, že když začne pít on, tak už nebude pro jeho kamarády…

V poledne nás konečně čekala táborová hra, její start byl určen na 12.00 hodin. Já se stala kapitánem a měla za úkol roztřídit všechny pionýry do družstev. Naštěstí si svoje kamarády vybrali sami a vše šlo hladce. Vzhledem k počasí a únavě po barevných nápojích z předešlého dne chtěli někteří start posunout. Naštěstí se podařilo držet se původního plánu.
Jako první dostali mapu, seznam kontrol a propisku se vstupenkou na jednu z kontrol pozdější vítězové závodu Progear s Martinem. Objeli všech 8 kontrol za 6hodin a 55 minut. Z druhého místa a stříbrné medajle se mohli radovat SleiP se Šmoulou.Koumákem a na třetím místě byla jediná trojice na trati a to Ivča s Kojakem a Radkem. Kukii s Kasymem si trasu zkrátili kvůli vytrvalému dešti a možná i protože zlé dvojiče odmlouvalo a chtělo radši jít spát.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1368_mapa.jpg



Po dojezdu každého družstva sehnat ramínka aby měli kde sušit veci, Kasym topí v kotli o sto šest a když se chce občerstvit v ledničce tak je náležitě potrestán, že nepřikládá a nechápe že dostal několikrát ránu od lednice.... jinak kafe a čaj je samozřejmostí - jen tak mezi náma - já bych do toho nešla...pošasí fakt tak na to zalíst do peřinbigsmile takže pánové a dámy: SMEKÁMgood

No a jak to dopadlo s autem?? domu jsme dojeli odpoledne na odtahovce a včera odjelo auto na laně do servisu....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1368_odtah.jpg



Byl to skvělý tábor. Jak ve dne, tak  noci se jelo pořád naplno, nikdo to moc nešetřil. Nějakých 300 najetých kilometrů v jerskohorských terénech je slušná porce. Děkujeme straně a vládě a buržoazní firmě suzuki, bez kterých by to nešlo.

Kukii (Člen)
24.07.2009 09:50:47
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

vydařilej mejdan goodgoodgood


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
24.07.2009 16:26:15
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

Terez(k)a psal:

...a nechápe že dostal několikrát ránu od lednice...

My co jsme tam častěji už to známe... Přesto se tomu v pozdjších večerních hodinách nevyhnem.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
24.07.2009 21:33:29
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

Ondráš psal:
Terez(k)a psal:

...a nechápe že dostal několikrát ránu od lednice...

My co jsme tam častěji už to známe... Přesto se tomu v pozdjších večerních hodinách nevyhnem.smokin

Tak tak...good A i mrazáček dává pěkný pecky...bigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
SleiP (Člen)
26.07.2009 21:45:48
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

Terezko  co ste meli stim autem? Nebylo to spatnou naftou treba jen ?


nemusí kapat, stačí když prší
Bandit (Člen)
27.07.2009 09:30:38
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

Terez(k)a psal:
Peťa psal:

Terko a co byl za problém?

no hlavní problém byl, že jsme nedojeli pro čtvrtej sud piva!!!smile1

no a pak že je to Peugeotidontknow

jinak jsme sedli do auta v sobotu dopoledne a že vrátíme dva sudy, sjedem na nákup a pro novej sud....no, dojeli  jsme tak 200 metru a za odbockou na lom nám chcíplo auto (na neutrál z kopce) to už i mě napadlo že to asi neni něco (opět!!!) v pořádku (minule jsme s tim samym autem zkončili u Jihlavy cestou do Chorvatska - tam to byla spojka v pussy) no, pobrali jsme věci co jsme potřebovali na spaní a auto nechali stát na kraji silnice na odbočče a šli smutný nahoru.... zatim nevíme co s tim je, ale nastartovat to nejde.... no, auto je před barákem, a my doma, tak zatim je to dobrybigsmile no a za měsíc bych měla mít papíry tak se zmobilizuju na dvě kolabigsmile ....chudák Patrik, bude muset jezdit všude na kolesmile1

No já myslím že nebude problém v tom že je to Peugeot ,ale že je to traktor bigsmilebad

Jinak Patrika lituji smile2


Traktor patří na pole !!!
Terez(k)a (Člen)
27.07.2009 13:38:43
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

co s tim je se uvidi tak za tyden až se do toho mechanik pusti....dám vědětsmile1 ale zřejmě k němu jezdí nejedna blondýna, protože se ptal jestli je tam naftabigsmile a pak jestli to neni baterkou.....
uvidíme...každopádně příští rok pořešim k lízinku motorky i lízink za auto....smile1 nojo, v mém odvětví obživy finanční krize pomáhágood

Terez(k)a (Člen)
31.07.2009 15:21:41
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

takže volal prďola, co to opravuje a že prej setrvačník....
kvůli setrvačníku jsme nedojeli v červnu do chorvatska a zkončili u Jihlavy ale to to eště nák rozchodil a teď na Studnici se rozlít na cimpr campr a ende šlus.....

no ale cena opravy je příznivá, takže příští rok opravdu vyjedu s yoshimurama coolsmokinevilbigsmile JABADABABŮŮŮŮŮ

SleiP (Člen)
31.07.2009 16:28:47
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

Tak to je parada sem na tebe zvedavej :))))


nemusí kapat, stačí když prší
Terez(k)a (Člen)
02.08.2009 15:32:53
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

SleiP psal:

Tak to je parada sem na tebe zvedavej :))))

to ja taky...ale nadruhou stranu kdyz s tim prasknu s ladakama, tak tam pak muzu dat originaly bez skrabance, opravit bandu a packy a prodam to s tim ze mi to spadlo ze stojankusmile1 nasrat....nic se prodavat nebude a snicim se nebude třískat o zembigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
02.08.2009 16:19:36
Offline

Re: "Tajný" závod Studnice 2009

Terez(k)a psal:

takže volal prďola, co to opravuje a že prej setrvačník....
kvůli setrvačníku jsme nedojeli v červnu do chorvatska a zkončili u Jihlavy ale to to eště nák rozchodil a teď na Studnici se rozlít na cimpr campr a ende šlus.....

no ale cena opravy je příznivá, takže příští rok opravdu vyjedu s yoshimurama coolsmokinevilbigsmile JABADABABŮŮŮŮŮ

a jééé je krám s dvojsetrvákem tak to si to užijetesmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr