Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Sjetá polovina přední gumy

Gumish (Člen)
02.08.2009 09:52:33
Offline

Sjetá polovina přední gumy

Už se z vás někomu stalo, že se mu sjela pouze polovina přední pneumatiky?? Fotku tu teď nemám, ale na jedné straně (vpravo) je vzorek ještě pěkně hlubokej a na druhé straně už skoro není žádnej!surprised Přitom řidítka když pustím, tak motorka nevibruje a moto se při jízdě v pohodě. Tak nevím - Asi jezdím jen dopravaidontknow

Mimochodem už jsem se tu jednou zkoušel řešit správné zkontrolování/seřízení geometrie "přední-zadní kolo".... http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=8901

Editoval osiris (02.08.2009 19:55:06)


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
barynek (Člen)
02.08.2009 11:24:03
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

hele, měl jsem to samý a maličko pomohly upravit řídítka, ale je to třeba taky o posezu a stylu jízdy, jezdíš víc pravejch, víc levejch zákrut atd. Pokud ti na geometrii řekli, že cajk, tak zkus zapracovat na tom posezu, ten udělá hodněgood


Bandit 4EVER!!!
Gumish (Člen)
02.08.2009 12:18:24
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

No právě, že jsem na žádný geometrii ještě nebyl. To dělají třeba na STK? Ale zase si říkám, kdyby byla v prdeli geometire, takže by se to po puštění řídítek moto rozvlnila


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Frodo89 (Člen)
02.08.2009 12:21:51
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

Gumish psal:

No právě, že jsem na žádný geometrii ještě nebyl. To dělají třeba na STK? Ale zase si říkám, kdyby byla v prdeli geometire, takže by se to po puštění řídítek moto rozvlnila

Podle me ani ne ale začla by ti tahnout na jednu stranu ale to by jsi poznal i při jizdě


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
kojaksro (Člen)
02.08.2009 12:41:19
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

.....valíš to na jednu stranu prostě o něco víc. Já mám víc zmrdlanou levou stranu, páč to tam klopím víc, na pravou zatáčku jezdí auta, tak mám větší blog to tam položit. Setkal jsem se s tím u hodně motorek.
Pokud to není něco technického na tvej motce, je to tím, jak jsem psal.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
bracha (Člen)
02.08.2009 14:39:54
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

kruháč....pussybigsmile


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
zdenek 1 (Člen)
02.08.2009 18:42:54
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

Taky mám takový problém,vlevo více klopím a v pravo blok mám předek vlevo sjetý na hladko,a v pravo ještě trošičku je !!!


kojaksro psal:

.....valíš to na jednu stranu prostě o něco víc. Já mám víc zmrdlanou levou stranu, páč to tam klopím víc, na pravou zatáčku jezdí auta, tak mám větší blog to tam položit. Setkal jsem se s tím u hodně motorek.
Pokud to není něco technického na tvej motce, je to tím, jak jsem psal.smokin


když to jede,je to OK
kojaksro (Člen)
02.08.2009 18:48:59
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

zdenek 1 psal:

Taky mám takový problém,vlevo více klopím a v pravo blok mám předek vlevo sjetý na hladko,a v pravo ještě trošičku je !!!


kojaksro psal:

.....valíš to na jednu stranu prostě o něco víc. Já mám víc zmrdlanou levou stranu, páč to tam klopím víc, na pravou zatáčku jezdí auta, tak mám větší blog to tam položit. Setkal jsem se s tím u hodně motorek.
Pokud to není něco technického na tvej motce, je to tím, jak jsem psal.smokin

...je to tak, raději to pošlu do pole, nebo škarpy....než pod něco cokoliv protijedoucíhogood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
XJelen (Člen)
03.08.2009 08:03:21
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

já myslím, že bez fotky asi mluvíme vo hovně... pokud je to slítaný na pravý straně, nebo jak to psal, pak by byla na místě otázka jak daleko tu pravou stranu myslí, páč jestli se jedná o "sjetinu" cenťák od kraje, tak to asi nebude geometrií žejo... a jestli myslí půlceňťák od středu, tak to asi nebude ze zatáček... a nebo možná jo bigsmile


Strýcfajtr !!!
Gumish (Člen)
03.08.2009 11:39:34
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

Pravá strana

http://www.wydle.eu/stuff/pneu_1.jpg


Levá strana

http://www.wydle.eu/stuff/pneu_2.jpg


Předek

http://www.wydle.eu/stuff/pneu_3.jpg

Editoval inkvizitorr (03.08.2009 11:40:39)


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
inkvizitorr (Administrator)
03.08.2009 11:44:13
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

vzhledem k tomu jak vypadá ta guma tak bych řek že i když zatáčíš tak motorka je rovně, tj. žádnej náklonovej palič asi nebudeš tak zaprvý tu gumu hned vyměň nebo si na tom eště rozbiješ dřžku a zjisti jak dlouho máš volej v tlumičích případně jestli nemáš hnutou třeba trubku po kreši nebo tak, osobně bych řek že to bude technická závada někde na motorce a né stylem jízdy (mohla bejt ta guma i blbě vyvážená)...


doba je temná...
sonyk (Člen)
03.08.2009 12:58:10
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

a nebo prestan jezdit na ovalu bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Gumish (Člen)
03.08.2009 13:20:46
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

Kdyžtak někdo smažte ten můj duplicitní příspěvěk s těma fotkama. Než jsem doplnil do odkazu "http:" tak už to za mně opravil Inkvizz, takže to tam je 2x


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Pšán (Člen)
03.08.2009 14:19:45
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

..posazení trubek v brýlých..hnuté brýle..hnutá jedna trubka (viz.Inkviz)..hnutý rám (krčisko)..a poslední hnutá záležitost:oska..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Gumish (Člen)
03.08.2009 18:14:55
Offline

Re: Sjetá polovina přední gumy

A znáte na to nějaký supr domácí způsob ověření geometrie?? Když to celé rozdělám a pak začnu skládat na stole, aby to bylo rovné, tak se už nedozvím, kde byla chyba. Takže bych to rád zjistil, ještě když to je celé v kupě. Takhle od oka nikde nic křivého nevidím. Jinak pneu má najeto nějakých 7000km

Je pravda, že se teď na pravé trubce objevil trochu olej z tlumiče, ale ta pneu musí být už dlouhodobá záležitost a olej je tam teď vidět chvíli - lehce. Jinak říkám, moto nikam netáhne. S tím starším olejem v trubkách bych to chápal, kdyby byla pneu celá oskákaná. I na středu. Ale takhle jenom na jedné straně??


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr