Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Lyžaři help!

Lihy (Člen)
08.03.2007 19:42:15
Offline

Lyžaři help!

Hele nevíte někdo jak mám zformovat vnitřní botičku přeskáčů? Je to systém termo custom fit od Nordiky. Ty kokoti píšou, že se mám řídit instrukcema na letáku, ale žádnej v tý krabici nebyl a jestli byl zamuchlanej někde v těch papírovejch vycpávkách, tak už neni :( Na netu to nikde nemůžu najít...
To mám jako vyndat tu botku a šoupnout jí do trouby (na kolik °C a jak dlouho?) a pak jí obout na nohu? nebo jí teplou vrátit do přeskáče a teprve pak obout celý boty a zapnout? nebo jak kurnik? v sobotu frčim do alp a na tohle sem zapomněl jak na smrthelp
dík (vsázim na Palouse bo je to lyžník :) )

PALOUS (Člen)
08.03.2007 19:54:42
Offline

Re: Lyžaři help!

No sem je chtěl taky ale pak sem skončil u gelu,ale se to muší nahřát bych asi fenem a strčil do toho haxnu ale musíš to mět na haxně aj s fuseklej aspoň hoďkugoodtak mě to vysvětloval jeden co maká u bratránka v půjčovněgoodale jestli chceš tak brnknu vodborníkoj
good


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
08.03.2007 20:38:37
Offline

Re: Lyžaři help!

...já bych do tý botičky nachcal a eště za tepla se do toho vobul surprised ...no a po schladnutí máš sformováno surprised ...cóóó??? idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
08.03.2007 20:51:05
Offline

Re: Lyžaři help!

Filous: Wogo víš jak by mi smrděly haxny?sickbigsmile
Dík Palousouj už vím jak na to a právě ze mně leje jak v létě v koloně bo mám na nohou upnutý přeskáče vyhřátý odhadem tak na 40-50°C bigsmile

Filous (Člen)
08.03.2007 20:53:11
Offline

Re: Lyžaři help!

...ty jako myslíš, že by to mohlo bejt eště horší??? idontknow ...to asi né surprised ...hele, ty laborante, jags vodats teplotu na 40-50 Celizusů??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
08.03.2007 20:54:59
Offline

Re: Lyžaři help!

Filous psal:

...ty jako myslíš, že by to mohlo bejt eště horší??? idontknow ...to asi né surprised ...hele, ty laborante, jags vodats teplotu na 40-50 Celizusů??? bigsmile

že to celkem pálí wogusurprisedbigsmile

Filous (Člen)
08.03.2007 20:58:38
Offline

Re: Lyžaři help!

Lihy psal:
Filous psal:

...ty jako myslíš, že by to mohlo bejt eště horší??? idontknow ...to asi né surprised ...hele, ty laborante, jags vodats teplotu na 40-50 Celizusů??? bigsmile

že to celkem pálí wogusurprisedbigsmile

...jo tag to jóóó, to je celkem přesnej vodhat goodbigsmile ...hele, že ty uš zase lemtáš babičinu Francofku, co???idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
08.03.2007 21:00:46
Offline

Re: Lyžaři help!

bohužel ne bo sem udělal logistickou chybu....nepřinesl sem si lahev než sem se nazul do těch přeskáčůbad Takže vyhlašuji soutěž" kdo mi přinese ke kompu pivo/víno/RUM dostane pusubigsmile

Filous (Člen)
08.03.2007 21:08:46
Offline

Re: Lyžaři help!

Lihy psal:

bohužel ne bo sem udělal logistickou chybu....nepřinesl sem si lahev než sem se nazul do těch přeskáčůbad Takže vyhlašuji soutěž" kdo mi přinese ke kompu pivo/víno/RUM dostane pusubigsmile

...myslim, že umřeš žízní a vyčerpánim, bo s tvojí muskulatůrou f tech přeskáčích nezvedneš nohu a zhyneš bídnou smrtí f osamění...budu ti dělat společnost f posledních chvilkách bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
08.03.2007 21:09:13
Offline

Re: Lyžaři help!

...uš bježím pussy bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
08.03.2007 21:10:38
Offline

Re: Lyžaři help!

osiris psal:

...uš bježím pussy bigsmile

a jéje to zas nezůstane u jedný pusyhelphelphelphelpbigsmile

Lihy (Člen)
08.03.2007 21:11:46
Offline

Re: Lyžaři help!

Filous: Přeskáče sou nutný bo na horách fouká....:)

Filous (Člen)
08.03.2007 21:13:54
Offline

Re: Lyžaři help!

Lihy psal:

Filous: Přeskáče sou nutný bo na horách fouká....:)

...a tag to jó, to ti schvaluju, ale pro sichr se eště něčeho drš, abys neskončil třeba na Sicíliji, tam by na tebe koukali dost divně, dybys jim tam přistál f přeskáčích surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
08.03.2007 21:16:09
Offline

Re: Lyžaři help!

Proč divně? bych jim řek že du z vodního lyžování ne? LOGIKA pussy
:)

PALOUS (Člen)
08.03.2007 21:20:35
Offline

Re: Lyžaři help!

Se možu pochcatbigsmilejak može někdo poslechnout mejch radidontknows tím fenem to bylo naschvál páč ti woe naskáčou na haxnách puchejře a můžeš jet tak akurát dopussybigsmilelepčí varianta je hodinu před lyžováním do bot fouknout pěnugoodti woe Lihouši nigdo neřek,že prodávaj aj nemrznoucísurprisedgoodbigsmile


Jebat motorky :-)
Lihy (Člen)
08.03.2007 21:22:27
Offline

Re: Lyžaři help!

hele ty pindobigsmile mám furt ty boty na nohou bo to né a né vystydnoutsurprised v půl to sundám a uvidíme...

Kelly01 (Člen)
08.03.2007 21:23:34
Offline

Re: Lyžaři help!

Proč ti je výrobce oblíbených tlumičů neodlije přímo na haxnuidontknow

Ještě rostešsurprised


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
08.03.2007 21:25:04
Offline

Re: Lyžaři help!

z vás sem dneska vyrost aspoň vo 4-5mmbigsmile
HOVADAbigsmile

osiris (Člen)
08.03.2007 21:55:24
Offline

Re: Lyžaři help!

Lihy psal:

z vás sem dneska vyrost aspoň vo 4-5mmbigsmile
HOVADAbigsmile

...v rozkroku surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Cvrček (Člen)
08.03.2007 22:03:00
Offline

Re: Lyžaři help!

To nevíš...ale ty přeskáče určitě nesundáš a víš jak to bude akční jak v ních polezeš na svou b12ku bigsmilebigsmile

Billy (Člen)
09.03.2007 07:24:32
Offline

Re: Lyžaři help!

Me v prodejne pri vyberu bot a ze uz je chci, dali me sednout a predeme botky lyzarsky a ty vlozky vycpavky obsahujji nejakej GEL a tam strcej 2 fény do kazde boty na cca 7 minutek a pak honem do toho stoupnes do tech bot a a stojis a predklanis a zaslapes tu vlozku a ono se ti to otiskne podle tvyho kopejtka je to z duvodu tech jak kdosi psal 40-50 stupnu pac kdyby to uz talo pri 37 tak by to nemelo smysl. nehrej jednu fenem co mas doma a pohlidej at te to nechytne !! a dej do nej nohu a az citis ze to aji schladlo tak nohu vyndej a pokracuj u druhe botky. Snad ti to pomuze idontknowgoodsmile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
tajnej (Člen)
09.03.2007 10:49:09
Offline

Re: Lyžaři help!

Důležitý je pravou botu na pravou nohu.

Billy (Člen)
09.03.2007 15:09:40
Offline

Re: Lyžaři help!

tajnej psal:

Důležitý je pravou botu na pravou nohu.

bigsmilegood


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Lihy (Člen)
09.03.2007 21:31:28
Offline

Re: Lyžaři help!

Operace se zdařila a zítra tradá nach alpengood
Se těšimsmile1....doufám že až přijedu tak se rovnou pudu projet na motorcegood

vorel (Člen)
09.03.2007 23:44:50
Offline

Re: Lyžaři help!

to bylo keců vokolosmile1


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr