Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Sosnová 14.7. - poděkování

Ondráš (Člen)
14.07.2009 19:08:04
Offline

Sosnová 14.7. - poděkování

Chtěl bych tímto poděkovat organizátorům a všem co se tam o nás starali. Opět skvělá akce.good

Dále děkuji za hezké poježdění Jelenovi.good

A ještě jednou poděkování pro Jelena, Melouna, Zzzzmrzlináře a toho cápka na tý okruhový Aprilce. Vy když jste se tam naháněli, tak byla radost se na to koukat.

Další pozitivní věc byla, že nikdo nespadl.good

Takže ještě jednou díky všem.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
14.07.2009 19:28:52
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Melounoj: Cos tam zas vyváděl???bigsmilebigsmilebigsmile Tobě to ještě nestačilo v Sosnovej??smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Meloun (Člen)
14.07.2009 20:53:37
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Progear 650 psal:

Melounoj: Cos tam zas vyváděl???bigsmilebigsmilebigsmile Tobě to ještě nestačilo v Sosnovej??smile1

Ale tak jako stačilo..Přijel jsem ale pozdě a Inkviz mě tam ještě do jedný jízdy vecpal..good
Nakonec se nějakej čas našel,ale bylo to celý takový narychlo a i se mi nějak divně jezdilo..smile2

Jinak ale příjemná atmosféragood
A Ondráš je hovado jak cypsurprisedsurprised
Však on ví..evilbigsmilegood


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
14.07.2009 21:43:51
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

souhlas, dobrý to bylo moc a hlavně bez padavekgood
a prvni kolínkogood (musim to sem napsatredface )


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
14.07.2009 21:46:34
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

...super a díky že jste nikdo nespad good z toho máme myslím největší radost smile1
...díky tomovi že vzal opět na sebe ty klobásy a ulehčil moníčkovi a verče cool
...tobě ondráši taky dík, myslím žes (i tvůj kámoš) na začátku taky pomoh rozbalovat cool
...díky i svatýmu za počásko, dostali z tebe nahoře strach bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
14.07.2009 22:49:34
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

...pjekný to bylogood ...a díky i za mladýho, byl nadšenejgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
15.07.2009 00:29:49
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

osiris psal:

...tobě ondráši taky dík, myslím žes (i tvůj kámoš) na začátku taky pomoh rozbalovat cool

Tak přece na Vás nebudeme čumět... smile1good

2 Meloun: Proč bych byl hovado? Jsem to jezdil za 50,5 stejně jako ty... A to se ti jezdilo blbě, takže mám co dohánět...helpsurprisedsmokin
Párkrát jsem to tam poslal "na hulváta", to se dotyčným omlouvám (ikdyž už ani nevím komu).smile2help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
15.07.2009 01:13:19
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Ondráš psal:
osiris psal:

...tobě ondráši taky dík, myslím žes (i tvůj kámoš) na začátku taky pomoh rozbalovat cool

Tak přece na Vás nebudeme čumět... smile1good

2 Meloun: Proč bych byl hovado? Jsem to jezdil za 50,5 stejně jako ty... A to se ti jezdilo blbě, takže mám co dohánět...helpsurprisedsmokin
Párkrát jsem to tam poslal "na hulváta", to se dotyčným omlouvám (ikdyž už ani nevím komu).smile2help

No blbě no..mám ten podvozek totálně rozhašenej..badidontknow,ale na to ass
Neumim jezdit plynule,hrkám s tim jak s traktoremheadshakebigsmile


PURE NAKED BIKE!
WenzelB6 (Člen)
15.07.2009 06:18:23
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

jj taky sem jezdil na 3 : želva nebo ajíc bigsmile
Zase prima akcička : DÍKY VŠEM co se starali. Ta pípa v tom vedru bodlagood

Petr J. (Člen)
15.07.2009 07:44:25
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

parádní poježdění, jen co je pravda...good...připojuji se k děkovačce nejen za sebe, ale i za zbytek teamu cool...

jen tu pátou rundu jsem se posledních pár kol modlil, ať už Osi odmávne konec, měl jsem toho fakt plný kecky...redface

inkvizitorr (Administrator)
15.07.2009 08:09:37
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

taky dík všem co dorazili a hlavně že to bylo tentokráte bez pádůchgood a teď nevim jestli je to tim jak sou všichní vohleduplný a nebo že jezděj pod svý možnostiidontknowbigsmile ale bylo to fajnsmokin


doba je temná...
barynek (Člen)
15.07.2009 09:30:30
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

taky dík všem co dorazili a hlavně že to bylo tentokráte bez pádůchgood a teď nevim jestli je to tim jak sou všichní vohleduplný a nebo že jezděj pod svý možnostiidontknowbigsmile ale bylo to fajnsmokin

A je správněbigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
zzzmrzlinar (Člen)
15.07.2009 10:43:08
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Ondráš psal:

Chtěl bych tímto poděkovat organizátorům a všem co se tam o nás starali. Opět skvělá akce.good

Dále děkuji za hezké poježdění Jelenovi.good

A ještě jednou poděkování pro Jelena, Melouna, Zzzzmrzlináře a toho cápka na tý okruhový Aprilce. Vy když jste se tam naháněli, tak byla radost se na to koukat.

Další pozitivní věc byla, že nikdo nespadl.good

Takže ještě jednou díky všem.good

Souhlas absolutní, organizace perfektní ostatně jako zatím vždy,

náhánění bylo dobrý, původně jsem chtěl jezdit na pohodu (vono mě ty cestovní Roadsmarty v Sosnový už taky párkrát pustili, napříště musím kůpit ňáký lepčí vobutí), ale pak jsem viděl toho borečka s tou Aprilií jak mu to tam stojí na nahřejvákách, pěkný sliky, von vo padesát kil lehčí než já, motorka lehčí tak vo sto tak mě to nějak nedalo a honička byla na světě.

Ondráš, a na tebe byl taky suprovej pohled jak sis to dával s tím motárdem, a vůbec seš v tý Sosnový luxusně rychlej, stejně jako pár už tady jmenovanej i nejmenovanejch. Hlavně je nádhera vidět jaxe i na Banditu dá jezdit krásná pila.

zzzmrzlinar (Člen)
15.07.2009 10:45:57
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

a Organizátorům,

kdybyste chtěli příště s něčím pomoct tak stačí říct, byla tam se mnů i přitulkyně a taky brácha, takže by klidně pomohli.

PetrBandit (Člen)
15.07.2009 11:27:56
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

fakt dobrá akce, počasí, párky, pivko goodgood
jenom ten vokruh je malej evil, ale to je sosnová...
už se teším na podzimní Most
PS viděl jsem tam hafo fotografů, budete zase fotky někam věšet?

svatej (Člen)
15.07.2009 11:31:11
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Ja taky dekuju organizatorum,pak Jelenojc za bajk,parada.good
Ale byl sem vecir nako utahanej,njn,bez treninku.smile1
Osi: voni si tam nahore rekli,ze kdyz uz se tak dlouho nesvez,ze me nechaj.evil


Amen. . .
inkvizitorr (Administrator)
15.07.2009 13:00:51
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

melounoj, zmrzlinářoj a cápkoj na aprilce evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3_zavodysosnova.jpg

doba je temná...
Ondráš (Člen)
15.07.2009 15:00:07
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

melounoj, zmrzlinářoj a cápkoj na aprilce evil
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … osnova.jpg

Nedarovali si ani píď...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
svatej (Člen)
15.07.2009 19:10:11
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Ondráš psal:
inkvizitorr psal:

melounoj, zmrzlinářoj a cápkoj na aprilce evil
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … osnova.jpg

Nedarovali si ani píď...good

capek na aprilce pak dokonce,v zapalu boje,odhodil predni blatnik,aby to rychlejc jelo.bigsmile


Amen. . .
barynek (Člen)
15.07.2009 19:17:27
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

melounoj, zmrzlinářoj a cápkoj na aprilce evil
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … osnova.jpg

a kde je zbytek pikčrů??


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
15.07.2009 23:01:40
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

barynek psal:

souhlas, dobrý to bylo moc a hlavně bez padavekgood
a prvni kolínkogood (musim to sem napsatredface )

goodgoodsmile1smile1.....tak a jsem v ass, tohle nenatrénuju redface


Jezdím tak, abych dojel!
barynek (Člen)
15.07.2009 23:08:25
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

vlada1200 psal:
barynek psal:

souhlas, dobrý to bylo moc a hlavně bez padavekgood
a prvni kolínkogood (musim to sem napsatredface )

goodgoodsmile1smile1.....tak a jsem v ass, tohle nenatrénuju redface

ale natrénuješ, neboooojsmile1good


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
15.07.2009 23:11:02
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Mě to taky nejde... help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
15.07.2009 23:19:15
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Kolínko je jen o technice..Stačí vysunout prdel ze sedla cpát tu nohu do strany..Z toho pak bejvaj ty humorný momenty, kdy motorka je skoro rovně a koleno na zemi..tzv. za každou cenubigsmilebigsmilebigsmile

Osobně na tom moc nebazíruju, páč třeba na banditoj se přes to široký sedlo blbě posouvá a akorát to zdržuje..Ale jinak to vypadá vostře to jooo..bigsmileevil


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
16.07.2009 00:01:08
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

to Ondráš: ani mi to nejde...když jsem jel s Tebou, brousil jsem stupačkami, už to víc naklonit prostě nešlo...help...asi by to chtělo na příště poladit podvozek...idontknow

faitík (Člen)
16.07.2009 05:27:26
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Meloun psal:

Kolínko je jen o technice..Stačí vysunout prdel ze sedla cpát tu nohu do strany..Z toho pak bejvaj ty humorný momenty, kdy motorka je skoro rovně a koleno na zemi..tzv. za každou cenubigsmilebigsmilebigsmile

Osobně na tom moc nebazíruju, páč třeba na banditoj se přes to široký sedlo blbě posouvá a akorát to zdržuje..Ale jinak to vypadá vostře to jooo..bigsmileevil

myslíš Netusil Ecke?idontknowbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Luk (Člen)
16.07.2009 07:50:49
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

jo to je legenda...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1468_img_4321.jpg




sry Nety, dyt vis ze sme kurfyredface
btw:
motorku, prodals? evil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
barynek (Člen)
16.07.2009 08:27:19
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Meloun psal:

Kolínko je jen o technice..Stačí vysunout prdel ze sedla cpát tu nohu do strany..Z toho pak bejvaj ty humorný momenty, kdy motorka je skoro rovně a koleno na zemi..tzv. za každou cenubigsmilebigsmilebigsmile

Osobně na tom moc nebazíruju, páč třeba na banditoj se přes to široký sedlo blbě posouvá a akorát to zdržuje..Ale jinak to vypadá vostře to jooo..bigsmileevil

za každou cenu ne, ale ta radost když slyšíš to kkrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr po afaltubigsmile tak ti to stejně nedá a rveš to tamsmile1 a vo tom to jebigsmile
PS: třebas kdybys měl eSko, šlo by ti to lípbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
16.07.2009 08:43:36
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

2 Petr J:Mě už to taky víc nejde... Respektive se bojim. Jak si mě předjel a já se tě snažil dohnat, tak jsem jebnul bočákem.help
Jak tu psal osiris nebo kdo, když to sundám, tak sice můžu dál, ale přijdu o hlásiče náklonu a najedou se to bez varování složí... Což bych nerad...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
inkvizitorr (Administrator)
16.07.2009 08:57:40
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

dobrá diskuzesmokin, pro všechny ty co by je zajímalo víc vo technice jízdy obecně na bajku (hlavně tedy závodní), v zatáčkách, co s tim dělat, jak z toho vysedat kam koukat a kde mít ruce a nohy, jak odřazovat při brždění nebo naopak jak se chovat při akceleraci bude večer před zářijovým mosteckým pičodnem pořádat halbich školku právě všech těhle fičurin kerou normálně pořádá na letišti dycky ve středu... doporučujugood je to sice dřina, ale stojí to za togood jenom když sem tam byl prvně tak sem si připadal jak trotl páč to vypadalo jak kdybych na motorce nikdá neseděl bigsmile jo a bude to nezávislý na ježdění, takže klidně bude možný přiject jenom na ten večírsmokin


doba je temná...
kojaksro (Člen)
16.07.2009 09:14:18
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

dobrá diskuzesmokin, pro všechny ty co by je zajímalo víc vo technice jízdy obecně na bajku (hlavně tedy závodní), v zatáčkách, co s tim dělat, jak z toho vysedat kam koukat a kde mít ruce a nohy, jak odřazovat při brždění nebo naopak jak se chovat při akceleraci bude večer před zářijovým mosteckým pičodnem pořádat halbich školku právě všech těhle fičurin kerou normálně pořádá na letišti dycky ve středu... doporučujugood je to sice dřina, ale stojí to za togood jenom když sem tam byl prvně tak sem si připadal jak trotl páč to vypadalo jak kdybych na motorce nikdá neseděl bigsmile jo a bude to nezávislý na ježdění, takže klidně bude možný přiject jenom na ten večírsmokin

.....a jak se tam dá nahlásit. Já bych do toho určo šelgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petula (Člen)
16.07.2009 09:16:06
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

dobrá diskuzesmokin, pro všechny ty co by je zajímalo víc vo technice jízdy obecně na bajku (hlavně tedy závodní), v zatáčkách, co s tim dělat, jak z toho vysedat kam koukat a kde mít ruce a nohy, jak odřazovat při brždění nebo naopak jak se chovat při akceleraci bude večer před zářijovým mosteckým pičodnem pořádat halbich školku právě všech těhle fičurin kerou normálně pořádá na letišti dycky ve středu... doporučujugood je to sice dřina, ale stojí to za togood jenom když sem tam byl prvně tak sem si připadal jak trotl páč to vypadalo jak kdybych na motorce nikdá neseděl bigsmile jo a bude to nezávislý na ježdění, takže klidně bude možný přiject jenom na ten večírsmokin

Je někde víc informací k té halbichovic škole večer před zářijovým pussydnem?


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
inkvizitorr (Administrator)
16.07.2009 09:21:18
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

propozice dodělávám včetně novinek na zářijovej pičoden, jag to bude ready hodim to sem od příštího tejdne bych chtěl spustit registracesmokin jenom bych rád všechny upozornil že je to vesměs strašná pakárna, kroužení v kolečkách nebo vosmičkách na deseti metrech plochy a mezi tím pobíhající halbich věčně na tebe pokřikující kam se máš dívat a jak to máš držet a jak z toho viset nebo jak blbě vodřazuješ nebo brždění smykem zadnim kolem, to mě i bavilo dokoncebigsmilesmokin ale doporučoval bych to každýmu....good i když si pak fakt připadáte že ste na tom nikdá neseděli, nebo aspoň já z toho měl ten dojemidontknowbigsmile


doba je temná...
ross (Člen)
16.07.2009 09:37:55
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

dobrá diskuzesmokin, pro všechny ty co by je zajímalo víc vo technice jízdy obecně na bajku (hlavně tedy závodní), v zatáčkách, co s tim dělat, jak z toho vysedat kam koukat a kde mít ruce a nohy, jak odřazovat při brždění nebo naopak jak se chovat při akceleraci bude večer před zářijovým mosteckým pičodnem pořádat halbich školku právě všech těhle fičurin kerou normálně pořádá na letišti dycky ve středu... doporučujugood je to sice dřina, ale stojí to za togood jenom když sem tam byl prvně tak sem si připadal jak trotl páč to vypadalo jak kdybych na motorce nikdá neseděl bigsmile jo a bude to nezávislý na ježdění, takže klidně bude možný přiject jenom na ten večírsmokin

surprised

tak si do notýsku ten zářijovej Most teda píšu

smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Luk (Člen)
16.07.2009 09:44:04
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

...to vypada dost zajimavegood
Bude to mit prinos i pro lidi bez zavodnich ambici? Nebo je to ciste na okruh?idontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.07.2009 10:01:47
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Luk psal:

...to vypada dost zajimavegood
Bude to mit prinos i pro lidi bez zavodnich ambici? Nebo je to ciste na okruh?idontknow

no určitě si člověk zlepší techniku i na běžnou silnici..tak jako tak to zní zajímavě.good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
16.07.2009 10:17:48
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Luk psal:

...to vypada dost zajimavegood
Bude to mit prinos i pro lidi bez zavodnich ambici? Nebo je to ciste na okruh?idontknow

čéče to ti nejsem úplně schopnej říct, sou třeba věci kerý sem přehodnotil i pro jízdu v běžným provozu, tj. třeba spojkovat jenom dvěma prstama, mít neustále prst na brzdě, pak samozřejmě spojkování a odřazování při brždění a hlavně ta technika pozesu a obecně držení těla na bajku, no a pak sou takový ty věci kerý použiješ spíš na okruhu, to je to vysedávaní, průjezdy zatáčkou ve velkým kalupu (zas to držení těla, hlavy a tak....) starty.... mě se na tom nejvíc líbilo že mě někdo upozornil na to co mam zažitý blbě jako samouk a snažim se to tak ňák dodržovat.... taky mi eště připadlo gut vyzkoušet v klidu a na velký ploše to smykování zadkem k čemu se jen tak nedostaneš....
suma sumárum bude to hodinová nalejvárna v skupině osmi bajkůch (4 dvojice) a myslim že je to až až, po tý hodině toho mam dycky plný brejle bigsmile


doba je temná...
kojaksro (Člen)
16.07.2009 10:23:45
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

...no a nehceš ten kurz Michale udělat tygood, klidně i můžeš řvátbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
inkvizitorr (Administrator)
16.07.2009 10:29:10
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

nechci protože jedzit neumim a do kurzu sám chodim bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
ross (Člen)
16.07.2009 10:30:42
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

kolik těch hodinovek udělá?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Petula (Člen)
16.07.2009 10:42:48
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

ross psal:

kolik těch hodinovek udělá?

Jestli jednu, tak to už máme rozebráno bigsmilebigsmile V tom případě už posílám jednu rezervaci helpbigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Pepa R1 (Nový člen)
16.07.2009 11:04:08
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Zdar chlapy.Mám takovej dotaz,jak to vypadá s fotkama z toho 14 ze sosnoví.nevíte kde něco najdu?help

inkvizitorr (Administrator)
16.07.2009 11:07:42
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

fotky třídim, dodam hned jak budou tj do konce tejdne, je jich jenom v mým foťáku přes 4000 a ještě asi 2000 u nikotýnaidontknow

jináč školka bude 3X8 lidí před tim mostem, tj 24 píplůch a ještě vymejšlíme spešl motárdí školku na srpnovou nebo zářijovou sosnovousmokin


doba je temná...
barynek (Člen)
16.07.2009 11:22:16
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

To bych asi zájem měl, ale zajímá mě jedna věc. Pravděpodobnost, že s tím seknu a rozjebu motorku je jak velká - kroucení v malých rychlostech, brzdění smykem atd? nejsou uplně bezrizikový záležitosti a asi se počítá s tím, že s tím může někdo švihnout vo zem, nebo ne?idontknow
a jak s cenou? orientačně... jestli už víš teda nebo jak to bylo minule? díkgood


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
16.07.2009 11:45:38
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

hele byl sem jezdit takhle dvakrát a myslim že s tim nikdo nešvih. tam je důležitý že na tebe nikdo netlačí a třeba kolečka začínáš kroužit normálně a postupně zvyšuješ náklon no a samozřejmě až do fáze kdy kroužíš s kolenem na zemi na jedničku v cca 10 metrový kružnici.... ale je to postupně a pomalu... to zadní kolo toho se neboj, dělá se to tak, že se rozjedeš a vždycky ti na poslední chvíli ukáže na kerou stranu máš smykovat a ty zašlajfuješ a cpeš smykující zadek na tu správnou stranu. nic složitýho, nic nebezpečnýho. osobně si myslim, že na rozdíl od toho když vyrazíš na okruh je šance že s tim praštíš minimální... cenově to bude cca vůkol 800kč/osoba


doba je temná...
Luk (Člen)
16.07.2009 11:55:11
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:
Luk psal:

...to vypada dost zajimavegood
Bude to mit prinos i pro lidi bez zavodnich ambici? Nebo je to ciste na okruh?idontknow

čéče to ti nejsem úplně schopnej říct, sou třeba věci kerý sem přehodnotil i pro jízdu v běžným provozu, tj. třeba spojkovat jenom dvěma prstama, mít neustále prst na brzdě, pak samozřejmě spojkování a odřazování při brždění a hlavně ta technika pozesu a obecně držení těla na bajku, no a pak sou takový ty věci kerý použiješ spíš na okruhu, to je to vysedávaní, průjezdy zatáčkou ve velkým kalupu (zas to držení těla, hlavy a tak....) starty.... mě se na tom nejvíc líbilo že mě někdo upozornil na to co mam zažitý blbě jako samouk a snažim se to tak ňák dodržovat.... taky mi eště připadlo gut vyzkoušet v klidu a na velký ploše to smykování zadkem k čemu se jen tak nedostaneš....
suma sumárum bude to hodinová nalejvárna v skupině osmi bajkůch (4 dvojice) a myslim že je to až až, po tý hodině toho mam dycky plný brejle bigsmile

dik, neco takovyho sem si myslel, urcite si z toho covek veme neco i do provozugood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
salusa (Nový člen)
16.07.2009 14:56:15
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

taky diky za paradni jezdeni, byl jsem prvne na okruhu bylo to super. priste uz snad budu na celej dengood

barynek (Člen)
16.07.2009 15:23:48
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

hele byl sem jezdit takhle dvakrát a myslim že s tim nikdo nešvih. tam je důležitý že na tebe nikdo netlačí a třeba kolečka začínáš kroužit normálně a postupně zvyšuješ náklon no a samozřejmě až do fáze kdy kroužíš s kolenem na zemi na jedničku v cca 10 metrový kružnici.... ale je to postupně a pomalu... to zadní kolo toho se neboj, dělá se to tak, že se rozjedeš a vždycky ti na poslední chvíli ukáže na kerou stranu máš smykovat a ty zašlajfuješ a cpeš smykující zadek na tu správnou stranu. nic složitýho, nic nebezpečnýho. osobně si myslim, že na rozdíl od toho když vyrazíš na okruh je šance že s tim praštíš minimální... cenově to bude cca vůkol 800kč/osoba

tak to je slušná cena myslim, za ty zkušenosti který nabereš a takgood Těšim se na vic info.


Bandit 4EVER!!!
Koldan (Člen)
16.07.2009 15:26:34
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

hele byl sem jezdit takhle dvakrát a myslim že s tim nikdo nešvih. tam je důležitý že na tebe nikdo netlačí a třeba kolečka začínáš kroužit normálně a postupně zvyšuješ náklon no a samozřejmě až do fáze kdy kroužíš s kolenem na zemi na jedničku v cca 10 metrový kružnici.... ale je to postupně a pomalu... to zadní kolo toho se neboj, dělá se to tak, že se rozjedeš a vždycky ti na poslední chvíli ukáže na kerou stranu máš smykovat a ty zašlajfuješ a cpeš smykující zadek na tu správnou stranu. nic složitýho, nic nebezpečnýho. osobně si myslim, že na rozdíl od toho když vyrazíš na okruh je šance že s tim praštíš minimální... cenově to bude cca vůkol 800kč/osoba

dle mého názoru sqělá příležitost jak se naučit něco novýho a vyvarovat se starých chyb, přece jen dyž člowěk pojede a druhej votborník na něj bude koukat a řekne mu: hele sem vytrč víc rameno, sklop si hlavu, srovnej záda atd. tak mu to dá hodně. a co se týče těch fičurín na ploše, vono nejni ot věci si to vyzkůšat, pak čowěk aspoň zistí jak sa mu mašina zachová v krizofce, já tak dycinky likviduju zadek,dyž už je sjetej,tak si ho na nějaký klidný cestě bez provozu blokuju, za prvý po mně zůstávaj krásný masný černý flekybigsmile za druhý pak budu vědět jak sa mašina zachová až budu brzdit fším možným. třeba ně docela dostalo rozdíl při zablokovaným zadku na D207 a pak na slajku vot Bridžestounů, gdy D207 byla pěkně čitelná a dala sa krásně regulovat a přímý směr ve smyku udržet celkem dlůho, zatímco slajk měl tendenci po krátkém zablokování vokamžitě ustřelovat nečekaně do strany a háze hajsajdrheadshake

a co sa týče kolýnka, jediný kerý je pěkný,tag je to,gdy je mašina v maximálním náklonu a to koleno tam prostě zavazí a nende dat inam. takové ty kolínka,gdy je dotyčnej z mašiny slezenej, trhá si gule díky téměřrozštěpu sů nasickbigsmile f takovém případku patří koleno k motoru


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
PALOUS (Člen)
16.07.2009 15:33:44
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Koldan psal:
inkvizitorr psal:

hele byl sem jezdit takhle dvakrát a myslim že s tim nikdo nešvih. tam je důležitý že na tebe nikdo netlačí a třeba kolečka začínáš kroužit normálně a postupně zvyšuješ náklon no a samozřejmě až do fáze kdy kroužíš s kolenem na zemi na jedničku v cca 10 metrový kružnici.... ale je to postupně a pomalu... to zadní kolo toho se neboj, dělá se to tak, že se rozjedeš a vždycky ti na poslední chvíli ukáže na kerou stranu máš smykovat a ty zašlajfuješ a cpeš smykující zadek na tu správnou stranu. nic složitýho, nic nebezpečnýho. osobně si myslim, že na rozdíl od toho když vyrazíš na okruh je šance že s tim praštíš minimální... cenově to bude cca vůkol 800kč/osoba

dle mého názoru sqělá příležitost jak se naučit něco novýho a vyvarovat se starých chyb, přece jen dyž člowěk pojede a druhej votborník na něj bude koukat a řekne mu: hele sem vytrč víc rameno, sklop si hlavu, srovnej záda atd. tak mu to dá hodně. a co se týče těch fičurín na ploše, vono nejni ot věci si to vyzkůšat, pak čowěk aspoň zistí jak sa mu mašina zachová v krizofce, já tak dycinky likviduju zadek,dyž už je sjetej,tak si ho na nějaký klidný cestě bez provozu blokuju, za prvý po mně zůstávaj krásný masný černý flekybigsmile za druhý pak budu vědět jak sa mašina zachová až budu brzdit fším možným. třeba ně docela dostalo rozdíl při zablokovaným zadku na D207 a pak na slajku vot Bridžestounů, gdy D207 byla pěkně čitelná a dala sa krásně regulovat a přímý směr ve smyku udržet celkem dlůho, zatímco slajk měl tendenci po krátkém zablokování vokamžitě ustřelovat nečekaně do strany a háze hajsajdrheadshake

a co sa týče kolýnka, jediný kerý je pěkný,tag je to,gdy je mašina v maximálním náklonu a to koleno tam prostě zavazí a nende dat inam. takové ty kolínka,gdy je dotyčnej z mašiny slezenej, trhá si gule díky téměřrozštěpu sů nasickbigsmile f takovém případku patří koleno k motoru

S tím kolínkem máš pravdu předsedogoodproto si vždy říkám že 90% lidí co tvrděj že daj koleno tak to je fotopaskvil a trhač koulíbigsmile


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.07.2009 15:55:48
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

no o tý škole docela vážně zauvažuju ač jsem turista bigsmile
jinak nejhezčí koleno je jednině ovarový s křenem a nebo pečenýbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ross (Člen)
16.07.2009 16:05:55
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

PALOUS psal:

...S tím kolínkem máš pravdu předsedogoodproto si vždy říkám že 90% lidí co tvrděj že daj koleno tak to je fotopaskvil a trhač koulíbigsmile

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
zzzmrzlinar (Člen)
16.07.2009 16:16:41
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Inkviz: do té motoškolky prosím zarezervovat jedno místo, jak už jsem říkal.

Byl jsem na něčem podobným i když spíš zaměřeným na normální provoz, (vyhejbací manévry, krizové brzdění, pomalá jízda atd. atd.) a musím říct že mi to dalo víc než celý doterajší jezdění.

Jo a starosti s kolínkem mám spíš takový, že se bojím abych ho nedal, bo když nemám na koleni žádný slajdry tak by mi to asi s udělalo s nohů pěkný brikule. Ale taky si myslím že na Banditu to není tak nutný cpát tam koleno, přecejen to má jinej posed než na kapotážce.

bery (Člen)
16.07.2009 16:42:22
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

nevím jestli taky můžu a jak bude reservace ale potřebovel bych 2 flekyevil


momentalně zavostalej
inkvizitorr (Administrator)
16.07.2009 16:57:39
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

bery psal:

nevím jestli taky můžu a jak bude reservace ale potřebovel bych 2 flekyevil

jasný, bude to v propozicích v článku k tomu dni a úvodní stránce během příštího tejdne hned jak dodělám sosnovou...smokin


doba je temná...
bery (Člen)
16.07.2009 17:33:06
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

děkujigood


momentalně zavostalej
PetrBandit (Člen)
16.07.2009 17:36:25
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

hodně často jsem na chatech vídal blbý kecy na ty motoškoly idontknow
osobně jsem letos už vícekrát byl na motoškole v Brně a až na tu blbou cenu (3500) se mi to fakt líbilo good a určitě bych neřek, že je to jenom pro závoďáky evilevil
minimálně mě to dalo to, že jsem si už 2x "beztrestně" vyzkoušel, jaký to je přepálit zatáčku a je fakt, že dojezd v kačírku ve skoro stovce je mnohem lepší, než to napálit do svodidel nebo do stromu
Mě to tedy dalo možnost trochu víc poznat limity motorky a hlavně svojí jízdy (což jde v provozu blbě bad)
Spíš mě překvapuje, koli lidí lítá v provozu na supersportech a žádnou okruhovou přípravu nemaj - ale je to asi věc gusta... headshake

ross (Člen)
16.07.2009 17:57:53
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

PetrBandit psal:

hodně často jsem na chatech vídal blbý kecy na ty motoškoly idontknow
osobně jsem letos už vícekrát byl na motoškole v Brně a až na tu blbou cenu (3500) se mi to fakt líbilo good a určitě bych neřek, že je to jenom pro závoďáky evilevil
minimálně mě to dalo to, že jsem si už 2x "beztrestně" vyzkoušel, jaký to je přepálit zatáčku a je fakt, že dojezd v kačírku ve skoro stovce je mnohem lepší, než to napálit do svodidel nebo do stromu
Mě to tedy dalo možnost trochu víc poznat limity motorky a hlavně svojí jízdy (což jde v provozu blbě bad)
Spíš mě překvapuje, koli lidí lítá v provozu na supersportech a žádnou okruhovou přípravu nemaj - ale je to asi věc gusta... headshake

na té brněnské motoškole jsem byl a jediný co mi tam chybělo, tak právě ty vychytávky, co bude řešit Halbychidontknow

jinak dobrýgood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
16.07.2009 18:45:53
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Prosím o jedno místo, páč jezdim jak trhač koulí. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jiri50 (Člen)
17.07.2009 08:49:54
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Sosnová jako vždy good Most mám blízko tak když nebudu v rachotě, tak se budu na starý kolena učit jezdit


jsem pomalejší - ale ne vždy
Petr J. (Člen)
17.07.2009 22:25:36
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

to Ondráš: o Tobě bych to zrovna netvrdil....

ross (Člen)
18.07.2009 11:09:17
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

sice stejně na tahle přihlášení nebude brán zřetel..

ale taky jedno školící místo berusmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
lk (Nový člen)
18.07.2009 12:01:52
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Pripojuju se k dikum za akci na Sosnove, bylo to fajn .. zrovna tak diky za fotky .. sice sem si parkrat skrtnul stupackou, ale na fotkach je jasne videt ze ma styl pekare vezouciho housky smile1

http://ladislavkyndl.blogspot.com

Pepa R1 (Nový člen)
18.07.2009 12:28:03
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

lk psal:

Pripojuju se k dikum za akci na Sosnove, bylo to fajn .. zrovna tak diky za fotky .. sice sem si parkrat skrtnul stupackou, ale na fotkach je jasne videt ze ma styl pekare vezouciho housky smile1

http://ladislavkyndl.blogspot.com

A nevíš kde je najdu?help

inkvizitorr (Administrator)
18.07.2009 12:31:15
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

lk psal:

Pripojuju se k dikum za akci na Sosnove, bylo to fajn .. zrovna tak diky za fotky .. sice sem si parkrat skrtnul stupackou, ale na fotkach je jasne videt ze ma styl pekare vezouciho housky smile1
http://ladislavkyndl.blogspot.com

sem koukal a pěkný téma výletůgood kdybys chtěl tip kam vyrazit za něčim opravdu exkluziv tak si zajeď sem http://www.kafirna.cz goodgoodgood jedna mňamóza vedle druhýsmokin


doba je temná...
lk (Nový člen)
18.07.2009 13:16:17
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

inkvizitorr psal:

sem koukal a pěkný téma výletůgood kdybys chtěl tip kam vyrazit za něčim opravdu exkluziv tak si zajeď sem http://www.kafirna.cz goodgoodgood jedna mňamóza vedle druhýsmokin

hmm peknej tip, diky ... dneska sem chtel jet severni kolecko, ale takovej drson abych stravil sedum hodin v nepromoku zas nejsem ... snad bude nakej hezkej volnej den smile1

Ondráš (Člen)
19.07.2009 16:54:04
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Petr J. psal:

to Ondráš: o Tobě bych to zrovna netvrdil....

No, ale já to rvu silou...help Technika je nic moc...bad

Jsem naposled dal v 20ti minutovku a pak musel hodinu vorážet než jsem šel na další...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Peter_GS (Nový člen)
19.07.2009 17:39:49
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Díky všem organizátorúm za výborně připravenou akci (vlastně již akce, byl jsem i minule) a fotografům za detailní fotky z jizd, které pomáhají odhalit, co děla člověk blbě idontknow. Asi budu muset přijet zase na další termín, i když nemám ani Suzuki ani Bandita smile1

good good good

barynek (Člen)
19.07.2009 21:21:17
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Peter_GS psal:

Díky všem organizátorúm za výborně připravenou akci (vlastně již akce, byl jsem i minule) a fotografům za detailní fotky z jizd, které pomáhají odhalit, co děla člověk blbě idontknow. Asi budu muset přijet zase na další termín, i když nemám ani Suzuki ani Bandita smile1

good good good

no ale pravda je, že za to taháš luxusně, i když když jsi mě poprvý (a ne naposled) úředjel, tak jsem si málem cvrnknul, co že to kolem mně prolítlobigsmile


Bandit 4EVER!!!
zzzmrzlinar (Člen)
20.07.2009 09:58:45
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Peter_GS psal:

Díky všem organizátorúm za výborně připravenou akci (vlastně již akce, byl jsem i minule) a fotografům za detailní fotky z jizd, které pomáhají odhalit, co děla člověk blbě idontknow. Asi budu muset přijet zase na další termín, i když nemám ani Suzuki ani Bandita smile1

good good good

Taky myslím žes tam dával luxusní časy, až sem se šel podívat co to tam máš za gumy že tam s tím wehrmachtem smile1 jezdíš takový šlehy.

Navíc se mi líbilo, že jezdíš takovým stylem že to vypadá, že jezdíš celkem na pohodu a pak člověk čumí že máš jeden z nejrychlejších časů.  Ten podvozek na tom Báwu bude asi fakt celkem vypinkanej, což?

sisr (Nový člen)
20.07.2009 10:34:14
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Skvělá akce se vším šudy, chtěl jsem se zeptat kde a kdy asi budou fotky, které tam fotil pořadatel? Díky, johny.

osiris (Člen)
20.07.2009 10:40:39
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

sisr psal:

Skvělá akce se vším šudy, chtěl jsem se zeptat kde a kdy asi budou fotky, které tam fotil pořadatel? Díky, johny.

...mrkni na hlavní stránku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
20.07.2009 10:41:41
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

šmarjá, tak naposled pro všechny bigsmile

fotky z 14.7. sou:

http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2009070002

fotky z 13.6. sou:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=8898


doba je temná...
sisr (Nový člen)
20.07.2009 10:56:08
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

Clickám na odkaz a je prázdnej, kde je chyba?

http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2009070002

Tady nic.

inkvizitorr (Administrator)
20.07.2009 11:17:56
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

sisr psal:

Clickám na odkaz a je prázdnej, kde je chyba?

http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2009070002

Tady nic.

pravda, pravda, tak napiš www.suzukibandit.cz a najdeš to hned jako druhej článek cool


doba je temná...
osiris (Člen)
20.07.2009 11:20:25
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

sisr psal:

Clickám na odkaz a je prázdnej, kde je chyba?

http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2009070002

Tady nic.

...tak to zkus tady http://www.suzukibandit.cz/fotogalerie/


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Peter_GS (Nový člen)
20.07.2009 12:04:12
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

zzzmrzlinar psal:

Taky myslím žes tam dával luxusní časy, až sem se šel podívat co to tam máš za gumy že tam s tím wehrmachtem smile1 jezdíš takový šlehy.

Navíc se mi líbilo, že jezdíš takovým stylem že to vypadá, že jezdíš celkem na pohodu a pak člověk čumí že máš jeden z nejrychlejších časů.  Ten podvozek na tom Báwu bude asi fakt celkem vypinkanej, což?

No, je fakt, ze GS vypada možná trochu neohrabaně, taky to není žádná okruhovka, ale má docela dobře vyřešeno težiště a tak se dá docela lehce vést, ani v zatáčkách není potřeba se s tím nějak moc prát, předek se při brždění nepotápí díky Teleleveru, akorát trochu vadí ty padáky v náklonech, takže ta smečka střelců s motárdama, vedená Petrem se znakem jelena na hrbu (smile1) byla pro mne nedostižitelná, je to ale motivace ještě trochu popracovat na stylu jízdy smile1

Petr J. (Člen)
20.07.2009 12:04:57
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

to zzzmrzlinar: podvozek je fakt něco zcela jiného, než je zvykem....dovolí hodně moc...jedinná nevýhoda, je méně citu od přední pneu, na druhou stranu při brždění se neponoří a brzdit můžeš i v zatáčce...i třeba díky ABS (které tam ale Petr nemá)...

a potom je to hlavně o rukácha a hlavě... good

...já jezdím na GS Michelin Anakee a tuhle se s námi kolega hádal, že jiskry v zatáčce byly od hlav motoru bigsmile...jinak GS škrtá nejdříve padáky (verze Adventure ne), potom centrální stojan a teprve potom stupačky a motor...ale na to tahle motorka navržená není bigsmile bigsmilebigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
20.07.2009 15:06:27
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

hele ty motárdy v Sosnový to je celkem jiná soutěž, to beru mimo,

ale to GS fakt tak fešně pluje, jakože se nic neděje a za tebou jezdil borec na Fazeru, nevím bohužel kdo to byl, a to byl samej škrtanec stupnou nebo čím, vypadalo to na ukrutně rychlou sportovní jízdu, a když jsme to změřili tak jste měli v podstatě stejnej čas. De vo to že voba ty časy byly dobrý (něco pod 0:53) ale ten dojem z toho byl hodně rozdílnej

junior (Nový člen)
15.08.2009 10:53:23
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

ahoj, chtel jsem se zeptat, kde bych našel fotky ze sosnový z července, ale z první až osmý rundy? všude jsem naše odkaz jen na 9-16tou... díkypussy

Pepa R1 (Nový člen)
16.08.2009 16:22:13
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

to jsem tu taky řešil,ale nikdo my neporadil.taky jsem to nikde nenašel
help

osiris (Člen)
16.08.2009 17:10:43
Offline

Re: Sosnová 14.7. - poděkování

...né že by ti nikdo nechtěl poradit, ale musíš to směřovat sem: http://www.suzukibandit.cz/openforum/profile.php?id=3 smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr