Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » dalši helma

bates (Člen)
18.08.2009 22:53:47
Offline

dalši helma

měl jsem EXO 1000 asi mi zachranila zivotsmile1 ale je moc hlučna už ji nechci. mate někdo zkušenost s helmama Marushin?

nicola.foxx (Člen)
18.08.2009 22:59:51
Offline

Re: dalši helma

bates psal:

měl jsem EXO 1000 asi mi zachranila zivotsmile1 ale je moc hlučna už ji nechci. mate někdo zkušenost s helmama Marushin?

MELOUNsurprised


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
18.08.2009 23:15:00
Offline

Re: dalši helma

Ale jo..jde to..Nicméně teď se vyrojilo několik nových značek..je větší výběr..dizajn těch Scorpionů se mi taky líbí a všechno je tak nějak levnější..good

Ten Marushin už bych bral jen pokud se ti fakt líbí..má příjemný tvrdší polstrování,je to kompozit, ale to je asi tak vše..maj na pussy plexi..funí do toho..zavírání je taky dost fórový..ale mám už starší škopek,takže je možný, že už to zlepšili..

Vybírej..zkoušej..porovnávej..good


PURE NAKED BIKE!
bates (Člen)
18.08.2009 23:50:44
Offline

Re: dalši helma

EXO je dizajnově i vybavou dobra helma ale je opravdu hlučna. Marushin jsem na hlavě ještě neměl, ale nema na sobě tolik vystupku řekl bych že v ni bude klidsmile1, jen škoda že nemaji vnitřní plexibad

stvrto1 (Člen)
19.08.2009 00:27:19
Offline

Re: dalši helma

Mám EXO-1000 a za tú cenu je to najlepšia dostupná prilba z kvalitného materiálu. Ak by som menil za nejakú inú značku tak lepšia čo sa týka výbavy, kvality a bezpečnosti je už asi len Schuberth a podobne, ale to sa bavíme o hodne drahších prilbách. Takže ak chce niekto takú istú kvalitu a menej hluku treba sa jednoducho poriadne šlahnúť po vrecku, alebo zľaviť z nárokov na kvalitu, výbavu a bezpečnosť


Suzuki Bandit 1250SA
VikecB12 (Člen)
19.08.2009 09:40:33
Offline

Re: dalši helma

Kua kde furt berete takový značky helem,botů a voblečenísurprisedsick Přet 3-5 rokama vo nich nikdo neslyšel a za 3-5 let zase nikdo neuslyšíbigsmile
Je vidět že značky jako šoej,bell,arai,uvex...už dneska nikomu nic neříkajísmile2
Svět se v prdel obracísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
19.08.2009 10:00:48
Offline

Re: dalši helma

VikecB12 psal:

Kua kde furt berete takový značky helem,botů a voblečenísurprisedsick Přet 3-5 rokama vo nich nikdo neslyšel a za 3-5 let zase nikdo neuslyšíbigsmile
Je vidět že značky jako šoej,bell,arai,uvex...už dneska nikomu nic neříkajísmile2
Svět se v prdel obracísmile2

... wasisdas šoej evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_shoei2.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
VikecB12 (Člen)
19.08.2009 10:04:58
Offline

Re: dalši helma

SLUGI psal:
VikecB12 psal:

Kua kde furt berete takový značky helem,botů a voblečenísurprisedsick Přet 3-5 rokama vo nich nikdo neslyšel a za 3-5 let zase nikdo neuslyšíbigsmile
Je vidět že značky jako šoej,bell,arai,uvex...už dneska nikomu nic neříkajísmile2
Svět se v prdel obracísmile2

... wasisdas šoej evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … shoei2.jpg

goodAspoň někdosmile1good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
19.08.2009 10:45:29
Offline

Re: dalši helma

VikecB12 psal:

Je vidět že značky jako šoej,bell,arai,uvex...už dneska nikomu nic neříkajísmile2
Svět se v prdel obracísmile2

To víš to už je jenom pro nás konzervativce, mladí dneska potřebujou furt nějaký clony proti sluníčku a penilní pumpičky pro lepší pocit těsnosti a podobný píčovinky bigsmile za chvíli budou jezdit ve vyklápěčkách bo jim bude v "normální" helmě horko bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
19.08.2009 11:08:24
Offline

Re: dalši helma

Ty woe Vikecoj, dyt ti prdne cefka.

A jinak ty schuberth helmy jsou v cajku a prijemny. Ted i ty jejich ceny klesly dolu a tak se daj poridit okolo 10t ouplne v pohode. Neni to teda znacka pro socky, aly ty prachy za tu jejich kvalitu rozhodne stoji. goodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
19.08.2009 12:00:17
Offline

Re: dalši helma

nicola.foxx psal:

Ty woe Vikecoj, dyt ti prdne cefka.

A jinak ty schuberth helmy jsou v cajku a prijemny. Ted i ty jejich ceny klesly dolu a tak se daj poridit okolo 10t ouplne v pohode. Neni to teda znacka pro socky, aly ty prachy za tu jejich kvalitu rozhodne stoji. goodgood

Já su f klidusmokin  Ty šubrtky budou asi gůt,ale připadá mě to spíš pro nějaký cestovatele,nebo jako poviná helma na BMW


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
19.08.2009 13:01:00
Offline

Re: dalši helma

VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:

Ty woe Vikecoj, dyt ti prdne cefka.

A jinak ty schuberth helmy jsou v cajku a prijemny. Ted i ty jejich ceny klesly dolu a tak se daj poridit okolo 10t ouplne v pohode. Neni to teda znacka pro socky, aly ty prachy za tu jejich kvalitu rozhodne stoji. goodgood

Já su f klidusmokin  Ty šubrtky budou asi gůt,ale připadá mě to spíš pro nějaký cestovatele,nebo jako poviná helma na BMW

jak říkáš, stříbrna a odklápěcí sicksickbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
19.08.2009 13:17:45
Offline

Re: dalši helma

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:

Ty woe Vikecoj, dyt ti prdne cefka.

A jinak ty schuberth helmy jsou v cajku a prijemny. Ted i ty jejich ceny klesly dolu a tak se daj poridit okolo 10t ouplne v pohode. Neni to teda znacka pro socky, aly ty prachy za tu jejich kvalitu rozhodne stoji. goodgood

Já su f klidusmokin  Ty šubrtky budou asi gůt,ale připadá mě to spíš pro nějaký cestovatele,nebo jako poviná helma na BMW

jak říkáš, stříbrna a odklápěcí sicksickbigsmile

...Šubrtka je hnusná v jakýkolif barvjesickbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
19.08.2009 15:05:27
Offline

Re: dalši helma

to Filous: v jakýkoliv kromě bílý.......bigsmilebigsmilebigsmile

bates (Člen)
19.08.2009 22:45:46
Offline

Re: dalši helma

tak poraďte dam za helmu 7000 ale takovou pičovinku jako je vnitřni plexi by mit mohla??help

Ondráš (Člen)
20.08.2009 01:14:12
Offline

Re: dalši helma

bates psal:

tak poraďte dam za helmu 7000 ale takovou pičovinku jako je vnitřni plexi by mit mohla??help

Hale, já už mam asi 4. sezonu Caberga. Klapačku. Je trochu těžší, ale nepocítil jsem nikdy, že by to nějak vadilo. Asi proto, že nemám porovnání. Mimo JBS, která od 90 píská,že to nejde vydržet.help
Mám ještě toho starého. Ty dnešní už jsou zase někde jinde (jako třeba výměna plexi je líp vyřešená). Stál 6 tis. Odklopení a jízda jen pod tím černým stahovacím plexi je ve vedru a městě nepopsatelná.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
20.08.2009 08:26:23
Offline

Re: dalši helma

Ondras je fajnsmekr a vi vo cem mluvi.
Mel jsem AIROH vyklapecku a pak jsem si poridil Schuberth vyklapecku. Tu jsem pri havarce rozmrdal a dneska jsem si vzal na hlavu tu Airoh a malem jsem se z toho kravalu a z toho jak to po ty Schuberth helme blbe sedi na hlave posral. Ted mam vobjednanou EXO1000 a pri zkouseni jsem byl maximalne spokojenej i bez vyklapeni.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
20.08.2009 08:53:49
Offline

Re: dalši helma

nicola.foxx psal:

Ondras je fajnsmekr a vi vo cem mluvi.
Mel jsem AIROH vyklapecku a pak jsem si poridil Schuberth vyklapecku. Tu jsem pri havarce rozmrdal a dneska jsem si vzal na hlavu tu Airoh a malem jsem se z toho kravalu a z toho jak to po ty Schuberth helme blbe sedi na hlave posral. Ted mam vobjednanou EXO1000 a pri zkouseni jsem byl maximalne spokojenej i bez vyklapeni.

tak z jakýkoliv výklopky s tim škorpionem budeš asi spokojenej.

já to říkal... už je to tady redfacesmile1


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
20.08.2009 10:59:59
Offline

Re: dalši helma

XJelen psal:
nicola.foxx psal:

Ondras je fajnsmekr a vi vo cem mluvi.
Mel jsem AIROH vyklapecku a pak jsem si poridil Schuberth vyklapecku. Tu jsem pri havarce rozmrdal a dneska jsem si vzal na hlavu tu Airoh a malem jsem se z toho kravalu a z toho jak to po ty Schuberth helme blbe sedi na hlave posral. Ted mam vobjednanou EXO1000 a pri zkouseni jsem byl maximalne spokojenej i bez vyklapeni.

tak z jakýkoliv výklopky s tim škorpionem budeš asi spokojenej.

já to říkal... už je to tady redfacesmile1

Hele ta Schubert C2 vyklapecka byla krasne ticha a perfektne sedela na tom co mi lezi na krku. Takze s ni fakt problem nebyl. Duvod proc jdu do skorpika je pouze zvedavost a vyzkouset zase jinej skopek. Jo a taky ten design me celkem oslovil.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
20.08.2009 14:45:10
Offline

Re: dalši helma

za mě Caberg páč má vnitřní clonu a hlučnost taky dobrágood
tedkonc ten novej model k 35výročí z carbonu je libovejgood


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.08.2009 14:57:32
Offline

Re: dalši helma

barynek psal:

za mě Caberg páč má vnitřní clonu a hlučnost taky dobrágood
tedkonc ten novej model k 35výročí z carbonu je libovejgood

tak Caberg ani náhodou to je jak kdyby to nemělo žádný polstrování..hnus jeden tvrdej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
20.08.2009 15:03:42
Offline

Re: dalši helma

K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:

za mě Caberg páč má vnitřní clonu a hlučnost taky dobrágood
tedkonc ten novej model k 35výročí z carbonu je libovejgood

tak Caberg ani náhodou to je jak kdyby to nemělo žádný polstrování..hnus jeden tvrdej.

Presne!!!!! Zlatej Airoh proti cabergu.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
20.08.2009 17:47:33
Offline

Re: dalši helma

nicola.foxx psal:
K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:

za mě Caberg páč má vnitřní clonu a hlučnost taky dobrágood
tedkonc ten novej model k 35výročí z carbonu je libovejgood

tak Caberg ani náhodou to je jak kdyby to nemělo žádný polstrování..hnus jeden tvrdej.

Presne!!!!! Zlatej Airoh proti cabergu.bigsmile

šmarjápano surprisedbigsmile

Bary nic ve zlým, ale Karlos kaberka hodil do kouta a radši jezdí v lazéru (ten vám v tom výčtu chyběl), ale toho nechal nastříkat, aby nikdo nepoznal co to je bigsmile


Strýcfajtr !!!
ross (Člen)
20.08.2009 18:08:22
Offline

Re: dalši helma

mám laserku D1 a dokud tam bylo origo plexi, tak hlučnost v pohodě

teď tam mám tmavý a taky je to trochu hlučnější

..ale serepes

..hlavně, že to dobře vypadábigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
20.08.2009 18:10:35
Offline

Re: dalši helma

2 XJelen - proč ji hodil do kouta a co měl za model?

2 ostatní - co proti nim máte?surprised to, že je tvrdší v polstrování mě nevadí a důležitý je, že má vnitřní clonu (já ani jinou mít nemůžu bez clony, bo jsem brejlovecsmile2 ). Na schubertku nemám a oproti tomu, co jsem měl předtím (Bieffe) tak nebe a dudy.
a navíc, pokud to někdo vyrábí 35let, tak to asi nebude takovej šmejd jak říkáteidontknow


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
20.08.2009 18:13:55
Offline

Re: dalši helma

barynek psal:

2 XJelen - proč ji hodil do kouta a co měl za model?

2 ostatní - co proti nim máte?surprised to, že je tvrdší v polstrování mě nevadí a důležitý je, že má vnitřní clonu (já ani jinou mít nemůžu bez clony, bo jsem brejlovecsmile2 ). Na schubertku nemám a oproti tomu, co jsem měl předtím (Bieffe) tak nebe a dudy.
a navíc, pokud to někdo vyrábí 35let, tak to asi nebude takovej šmejd jak říkáteidontknow

čínský hračky se taky vyráběj 30 let a žádný zlepšení tam nenastalobigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
20.08.2009 18:28:02
Offline

Re: dalši helma

ross psal:
barynek psal:

2 XJelen - proč ji hodil do kouta a co měl za model?

2 ostatní - co proti nim máte?surprised to, že je tvrdší v polstrování mě nevadí a důležitý je, že má vnitřní clonu (já ani jinou mít nemůžu bez clony, bo jsem brejlovecsmile2 ). Na schubertku nemám a oproti tomu, co jsem měl předtím (Bieffe) tak nebe a dudy.
a navíc, pokud to někdo vyrábí 35let, tak to asi nebude takovej šmejd jak říkáteidontknow

čínský hračky se taky vyráběj 30 let a žádný zlepšení tam nenastalobigsmile

jenže tohleto je Itálie wogoheadshakebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
20.08.2009 18:32:33
Offline

Re: dalši helma

barynek psal:
ross psal:
barynek psal:

2 XJelen - proč ji hodil do kouta a co měl za model?

2 ostatní - co proti nim máte?surprised to, že je tvrdší v polstrování mě nevadí a důležitý je, že má vnitřní clonu (já ani jinou mít nemůžu bez clony, bo jsem brejlovecsmile2 ). Na schubertku nemám a oproti tomu, co jsem měl předtím (Bieffe) tak nebe a dudy.
a navíc, pokud to někdo vyrábí 35let, tak to asi nebude takovej šmejd jak říkáteidontknow

čínský hračky se taky vyráběj 30 let a žádný zlepšení tam nenastalobigsmile

jenže tohleto je Itálie wogoheadshakebigsmilebigsmile

myslíš, že v Itálii nejsou číňani wogosurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
20.08.2009 18:41:04
Offline

Re: dalši helma

ross psal:
barynek psal:
ross psal:

čínský hračky se taky vyráběj 30 let a žádný zlepšení tam nenastalobigsmile

jenže tohleto je Itálie wogoheadshakebigsmilebigsmile

myslíš, že v Itálii nejsou číňani wogosurprised

NEbigsmilebigsmilebigsmileassbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
21.08.2009 09:02:03
Offline

Re: dalši helma

barynek psal:
ross psal:
barynek psal:

2 XJelen - proč ji hodil do kouta a co měl za model?

2 ostatní - co proti nim máte?surprised to, že je tvrdší v polstrování mě nevadí a důležitý je, že má vnitřní clonu (já ani jinou mít nemůžu bez clony, bo jsem brejlovecsmile2 ). Na schubertku nemám a oproti tomu, co jsem měl předtím (Bieffe) tak nebe a dudy.
a navíc, pokud to někdo vyrábí 35let, tak to asi nebude takovej šmejd jak říkáteidontknow

čínský hračky se taky vyráběj 30 let a žádný zlepšení tam nenastalobigsmile

jenže tohleto je Itálie wogoheadshakebigsmilebigsmile

...no vona ta Itálije nejni žádná výhra, podivej se na Aprílijebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
21.08.2009 09:38:17
Offline

Re: dalši helma

barynek psal:

2 XJelen - proč ji hodil do kouta a co měl za model?

mermomocí chtěl furt tu V2 nebo co v tom dizajnu grafit či co, tak jsme mu jí vobjednali přes bejkakrám a hned jak došla, jsem jí zkusil jenom "na sucho" a povídám...to bude hukot! No nedal si říct, tak mu vyhovovala asi dva měsíce, než za tu šestku začal trochu tahat, pak si furt stěžoval, že na něj někdo píská a křičí apod...tak šla do kouta. Já bych jí přirovnal asi k AGV GP-1 se kterou jsem kdysi začínal smile1


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
21.08.2009 10:15:58
Offline

Re: dalši helma

Filous psal:
barynek psal:

jenže tohleto je Itálie wogoheadshakebigsmilebigsmile

...no vona ta Itálije nejni žádná výhra, podivej se na Aprílijebigsmile

dostaneš od Xichta držkovoubigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
21.08.2009 10:20:06
Offline

Re: dalši helma

XJelen psal:
barynek psal:

2 XJelen - proč ji hodil do kouta a co měl za model?

mermomocí chtěl furt tu V2 nebo co v tom dizajnu grafit či co, tak jsme mu jí vobjednali přes bejkakrám a hned jak došla, jsem jí zkusil jenom "na sucho" a povídám...to bude hukot! No nedal si říct, tak mu vyhovovala asi dva měsíce, než za tu šestku začal trochu tahat, pak si furt stěžoval, že na něj někdo píská a křičí apod...tak šla do kouta. Já bych jí přirovnal asi k AGV GP-1 se kterou jsem kdysi začínal smile1

ste rozmazlenýbigsmile
jako já neříkám, že je v ní ticho jak v hrobě, každá ti bude hučet, ale mě zatím vyhovuje a jak jsem psal už Xkrát, musím mít sluneční clonu, páč čočky nenosim...


Bandit 4EVER!!!
Góťa (Člen)
21.08.2009 20:42:32
Offline

Re: dalši helma

Maruschinku mám a je pravda, že to plégo úplně netěsní... Jinak oproti starý Bieffe hučí, ale ta neměla nic, kromě větračky. Jinak asi dobrý. Mladá si koupila Shark asi kolem bůra a vyskakuje plexi z uchycení, když je otevřená a ten antifog se tak divně patlá a nejde rozleštit. Takže všude je něco...idontknow


.... vono to ňák dopadne ....
Marián (Člen)
22.08.2009 14:00:39
Offline

Re: dalši helma

na co utracite za ladaky,kdyz pak chcete helmy ve kterejch je uplny ticho...idontknow


...sam mezi jebkarema...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr