Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Dejvidos (Člen)
16.09.2009 20:35:09
Offline

Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Ahoj chlapy,mam sice inu,ale je to hodně podobny banditu,tak snad nevadi že pišu,mam takovy problem,jakmile je motorka studena,tak docela dost cvaka,zvuk,jako když jsou u auta v prdel..hydraky,staci ji pet minut zahrat a je klid.Sere mě to,dela to jen za studena,neměl jste někdo podobny problem,ma to 42tis najeto,poctivych..Diky..evil

Editoval osiris (16.09.2009 22:00:36)

PETR MEDVED B 12 (Člen)
16.09.2009 20:51:00
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Ventilová vůle, stejně jako větší mezera mezi kolejema přes zimu,přes léto se koleje nahřejou,a mezera se zmenší.Takže klídek,je to normální,zahřej motor a jeď.bigsmile


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
Dejvidos (Člen)
16.09.2009 21:01:34
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

To jako mysliš važně,jo.Tobě to taky takhle cvaka?Dřiv to nedělalo,kouknu na vule ventilu,jo a ina ma mit stejny vule jako bandit,predpokladam,že to bude stejny..

K.a.s.y.m. (Člen)
16.09.2009 21:14:22
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

možná ti zůstává viset napínák...tak věc mezi 2 a 3 válcem pod karbecama a nebo máš vytahanej rozvodák bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
16.09.2009 21:16:19
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Dejvidos psal:

To jako mysliš važně,jo.Tobě to taky takhle cvaka?Dřiv to nedělalo,kouknu na vule ventilu,jo a ina ma mit stejny vule jako bandit,predpokladam,že to bude stejny..

...vůle sou stejný, nicméně eště skontroluj rozvody, páč f tech bude nejspíš příčina...ale nešil, v tedlech kilometrech sou mechanický zvuky za studena normální, je to mechanizmus, kerej se vopotřebovává a rozvoďák se blíží servisnímu intervalu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dejvidos (Člen)
16.09.2009 21:21:20
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Prosimte,když se měni rozvody,měnite jenom řetěz,nebo se měni i věci kolem,napinak atd, jako u auta,je to moje prvni motorka,diky..

Filous (Člen)
16.09.2009 21:23:09
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Dejvidos psal:

Prosimte,když se měni rozvody,měnite jenom řetěz,nebo se měni i věci kolem,napinak atd, jako u auta,je to moje prvni motorka,diky..

...dycky jenom řetěz, napínák je rohatka se západkou a pružinou, tagže nesmrtelnej, zrovna tag vodítka a kola...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dejvidos (Člen)
16.09.2009 21:30:11
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Dobra,kouknu na to,hrozně mě to sere,necham to někde hodinu vypnuty a pak to natočim a cvaka to jak stara kurv..,než se to ohřeje,pak je to tichounky..cool

K.a.s.y.m. (Člen)
16.09.2009 21:31:28
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Dejvidos psal:

Dobra,kouknu na to,hrozně mě to sere,necham to někde hodinu vypnuty a pak to natočim a cvaka to jak stara kurv..,než se to ohřeje,pak je to tichounky..cool

smile1 starý gixero cvaká a rychtá i ohřátý a rozvody jsou OK to je prostě vlastnost toho motoru...rozvodák to ale většinou spravý good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kakac (Člen)
16.09.2009 21:34:22
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Dejvidos psal:

Dobra,kouknu na to,hrozně mě to sere,necham to někde hodinu vypnuty a pak to natočim a cvaka to jak stara kurv..,než se to ohřeje,pak je to tichounky..cool

No ona to v podstatě stará kurv. je bigsmile
Ale mě se ty starý kurvy líbíbigsmile Jsou lepší než ty mladý coury co si říkaj motorkybigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Dejvidos (Člen)
16.09.2009 21:41:17
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Ješte jednou diky,jinak se mi taky libi,chtel jsem puvodně horneta,ale todle je takova chlapska motorka,hned mi padla do oka a prispělo k tomu i to,že je kupovana u nas a plnou hystorii..

Kakac (Člen)
16.09.2009 22:02:41
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

Dejvidos psal:

Ješte jednou diky,jinak se mi taky libi,chtel jsem puvodně horneta,ale todle je takova chlapska motorka,hned mi padla do oka a prispělo k tomu i to,že je kupovana u nas a plnou hystorii..

Taky jsem se rozhodoval jestli Inu nebo Bandita good
Nakonec zvítězil Bandit protože jsem trošku starší a rvát s větrem jsem se nechtěl takže eSko


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Miras (Člen)
16.09.2009 22:04:32
Offline

Re: Suzuki 750 Gsx inazuma (vůle ventilů)

vlastnost ne chyba. Zkontroluj ten napínák, zřejmě je před přeskočením na další zub...

Jinak dobrý výběr good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr