Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Už vrčí

Baltazar (Člen)
11.03.2007 12:15:33
Offline

Už vrčí

Tak jsem ji vytáhnul naleštil, a zjistil jsem že mám nabíječku na gelovou baterku, tak jsem baterku natloukl, a na druhej, pokus první byl bez benzínu, ji navrčel.
Je nádherně tak se asik půjdu projet okolo komína bigsmilegood


The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
12.03.2007 08:13:21
Offline

Re: Už vrčí

Pákistánce sem měl nastartovanýho někdy v půlce října,nedával sem do benzínu žádnou sračku,nečistil jsem karburátory,dokonce i baterku sem zapomněl vyndat (spíš sa mi nechtělo),teď v sobotu sem hodil baterku na nabiječku,v neděli ji tam hodil,votočil na PRI a po pěti minutách vrknul startérem,naskočila na poprvé jak dyby jezdila každej den.A proč to sem píšu?Jen tak,aby ste záviděli a znali sílu Pákistánu vogovéfuck
jo a zistil sem,že je fuck pěkná a tací sráči jako Eremi, nebo ten mladej nečesanej pazůr s mašinou co má jen dva vály se možů jít zahrabatfuckfuckfuckfuckbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
nawrc (Člen)
12.03.2007 13:02:04
Offline

Re: Už vrčí

Chceš machrovat??? Bandit 98rok, najetych 45tis a přes zimu sem ani nevyndaval baterku, dokonce sem ju ani nenabijel, jenom sem ho jednou za měsíc vytáhl a zahřál motor. Doteď chytá na poprvé a bez problémů!!!goodgood

Nechci machrovat, jen si nemysli že máš jedinej motorku v dobrym stavu!!!bigsmilebigsmilebigsmile


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
tomasNJ (Člen)
12.03.2007 18:31:04
Offline

Re: Už vrčí

koldan...fuckfuckfuck
taky mi to tak chytlo trdlo... a bez nabíjení baterky...fuckfuckfuckbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
maňas (Člen)
12.03.2007 18:41:00
Offline

Re: Už vrčí

no tak nevím pokud by to nechytlo na poprvé,případně v krajních mezích na podruhé,tak sem nasranej a asi to řeším,néidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
vorel (Člen)
12.03.2007 19:22:54
Offline

Re: Už vrčí

esli koldane vogo náhodou pěkně nekecáš, jako, esli neni náhodou zmalovaná jak duha nad pakistánem, vogo, samá ledka fšude jag hvjezdy vogo nad pakistánem, a doví eli vůbec naskočila


řikám si hurikán
tomasNJ (Člen)
12.03.2007 19:32:02
Offline

Re: Už vrčí

no vogo, jestli nekecáš pákistánče... kuřbuřtebigsmile vogobigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
vorel (Člen)
12.03.2007 19:39:06
Offline

Re: Už vrčí

pěkně, vogo, good ani necekne, chvíli


řikám si hurikán
osiris (Člen)
12.03.2007 20:32:21
Offline

Re: Už vrčí

...no ...jasně vogu good ani muk ...mu sklaplo, na chvíli ...mašinfíra ...dočasnej, jeden


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kakin (Člen)
12.03.2007 20:56:11
Offline

Re: Už vrčí

:))) to máte dobrý ... já u jebky to stejný ale kamoš mě donesl baterku v pěkným stavu ... loni si koupil do Jebky horneta novou baterku ale celou zimu ju někde nechal švihlou nebo ju měl v motorce snad 4-5 měsíců a divil se že se mu nerožli ani budíky! :(( Druhej den se pokouším baterku na nabíječce voživit a furt je mrtvolka - "drží" tak někde kolem 5 VOltů ale stejěn furt klesá když ju vodpojím z nabíječky ..... pak jestli není lepčí někomu baterku an zimu donest a nechat si ju třeba dobíjet .... mám doma tak 3 baterky a dycky je jednou za měsíc všem dobiju a sou furt připravený v pohotovosti! :)) good

SLUGI (Člen)
12.03.2007 21:29:27
Offline

Re: Už vrčí

... a neřekneš idontknowbigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
13.03.2007 07:31:25
Offline

Re: Už vrčí

to nawrc: tak ty machrovat nemožeš vogo,páč si jednů za měsíc startoval,seš vyřazenej z machrovacího kolabigsmile

to FYJAD: ty ořešprute machrovat taky nemožeš,bo tobě tam chybí dva válce,tag je jasný,že ně to startuje dvakrát líp než tobě,máš padáka woebigsmile


to Vorel: seš věčí a silnější,tobě jen řeknu: vopravdicky nekecám vogusurprised

to Osiris: škrt sem ťa ze seznamu potenciálních vagónků za mnů, ale co je horší i přede mnůsurprisedbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kakin (Člen)
13.03.2007 07:49:11
Offline

Re: Už vrčí

jak neřekneš ... se stav kua ne! ;) Ty taky neřekneš že jedeš ke strejdovi Lujzovi ! bigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr