Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » servis

mikin (Člen)
09.01.2007 12:47:13
Offline

servis

zdar bandasky,neznate prosim v okoli blanska nebo boskovic nejakeho šikulu co by seřídil karbece na b12. ostatni servis sem si udelal sam ale na to si netroufnu protože nemam CO.

Ondráš (Člen)
09.01.2007 14:41:45
Offline

Re: servis

No... Ono je to s tím seřízením takové různé. V zásadě, pokud ti to nedělá problémy, tak bys to ani dělat nemusel. Respektive. Když už teda seřizovat karburátory, tak rovnou na brzdě. Uděljí se podtlaky, trysky... A celkově by se ti měl chod i výkon zlepšit. Ale když budeš jezdit sezonu s mírně rozhozenýma karburátorama, tak to ani nepoznáš.

Chtěl jsem to dát na seřízení jednomu důchodci co je seřizoval přes 40 let(a dodnes to dělá). Povídal mi.

To bě to nejezdí, nebo s tím máš nějaké problémy?
Já poudám, že problémy ne.
A on poudá: Tak proč se v tom chceš hrabat?

V tom má asi trochu pravdu.smile1 Dovolenou do Francie bys s tím klidně odjel.
Takže bych to tak moc nehrotil (ikdyž já osobně se na to taky chystám), ale na brzdě to dělají třeba v DK Racingu v Podolí.

www.dkracing.cz

Tož tak. Uff...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
09.01.2007 14:44:42
Offline

Re: servis

Zdarec .... ja jezdim do Boskovic k tomu mladymu servisakovi (ma ten servis v Zidech).Karbece jsem u nej jeste nesteloval, ale na jare tam s tim taky pojedu. Je fakt sikovnej a moc za to nechcegoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
09.01.2007 14:47:20
Offline

Re: servis

Cece a kterej ty ses z tech Boskovic, nezname se? V boskovicich jsem videl jen jednu bandasku a to byla tmave cervena dvanactka .... to ses ty?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tomasNJ (Člen)
09.01.2007 15:11:59
Offline

Re: servis

ZKONTAKTUJ SE S KAKINEM, NEBO SLUGIM... TI JSOU ZTAMAgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
SLUGI (Člen)
09.01.2007 15:33:36
Offline

Re: servis

Zajeď do AA-moto v Rájci Jestřebí,sem tam jezdil s R1,B12 i Busou smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
mikin (Člen)
09.01.2007 15:35:20
Offline

Re: servis

pro LOSER v těch boskovicích mysliš HLAVINKY. Ja su cerna b12 s červeným ramem. Občas jezdime do Jevička k Blackdemons.beer

Loser (Administrator)
09.01.2007 15:47:11
Offline

Re: servis

Mikin: ja nevim, jak se to tam jmenuje. Kdyz budes vyjizdet z namesti kolem trznice vpravo, projedes pres Zidy (nebo jak se tam tomu ted rika), tak kousek od vjezdu na hlavni (kousek pod sedumnactkou) je po prave strane takovej malinkatej motobazar a servis. Driv jsem tam daval simsona na opravy a pak lital jak vzteklej.

Do jevicka jezdis spis k Orlum,ne? Demoni sou v Jaromericich ... ale voni tu klubovnu tam maji vlastne spolecnou. No, kazdopadne ja tam nejezdim, pze Opatovice a Jevicko,to je jako Sparta a Slavie. Znam se ale s par Demonakama (jeden chodi se segrou moji bejvalkysmile1 )
Toz tak


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mikin (Člen)
09.01.2007 15:52:17
Offline

Re: servis

pro LOSER:dik skusim se tam stavit a uvidim.jo ja to zjebal jsou to jaroměřice ale ja nedelam rozdily Opatovice jsou good

osiris (Člen)
09.01.2007 15:57:44
Offline

Re: servis

Ondráš psal:

No... Ono je to s tím seřízením takové různé. V zásadě, pokud ti to nedělá problémy, tak bys to ani dělat nemusel. Respektive. Když už teda seřizovat karburátory, tak rovnou na brzdě. Uděljí se podtlaky, trysky... A celkově by se ti měl chod i výkon zlepšit. Ale když budeš jezdit sezonu s mírně rozhozenýma karburátorama, tak to ani nepoznáš.

...k serizeni nepotrebuje prece brzdu a ani hrabat do trysek, potrebuje jen budiky idontknow
...to ze se serizujou podtlaky i preventivne je prece normal good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
09.01.2007 16:04:22
Offline

Re: servis

mikin psal:

pro LOSER:dik skusim se tam stavit a uvidim.jo ja to zjebal jsou to jaroměřice ale ja nedelam rozdily Opatovice jsou good

nesplhejbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mikin (Člen)
09.01.2007 16:06:03
Offline

Re: servis

Tak to ani omylemfuckbigsmile banditpussy

Ondráš (Člen)
09.01.2007 16:06:41
Offline

Re: servis

osiris psal:
Ondráš psal:

No... Ono je to s tím seřízením takové různé. V zásadě, pokud ti to nedělá problémy, tak bys to ani dělat nemusel. Respektive. Když už teda seřizovat karburátory, tak rovnou na brzdě. Uděljí se podtlaky, trysky... A celkově by se ti měl chod i výkon zlepšit. Ale když budeš jezdit sezonu s mírně rozhozenýma karburátorama, tak to ani nepoznáš.

...k serizeni nepotrebuje prece brzdu a ani hrabat do trysek, potrebuje jen budiky idontknow
...to ze se serizujou podtlaky i preventivne je prece normal good

No jo, ale to uděláš jen podtlaky. Seřídit se tam daj i další věci.

Jen sem tím chtěl říct, že když to neudělá, tak se zas tak moc neděje...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
KOVAL (Člen)
09.01.2007 19:44:36
Offline

Re: servis

Ondráš: Mohlo by se zdát že se zasvěceně vyjadřuješ k něčemu vo čem vůbec nic nevíš...
A tak to taky je...
Protože jaksi seřízení karburátorů nemá s bržděním na brzdě pranic společnýho a zajímalo by mně co ještě kromě podtlaků budeš seřizovat za spoustu dalších věcí,když už zbejvej jenom bohatostní šroubky.idontknow

Myšák (Člen)
09.01.2007 20:07:34
Offline

Re: servis

Kam byste me poslali v praglu? mam tam skoro tech 12000km tak potrebuju nekam na garancku. Sem ochotnej uznat ze vim celkem ho*no bad


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
hans (Člen)
09.01.2007 21:56:02
Offline

Re: servis

Myšák psal:

Kam byste me poslali v praglu? mam tam skoro tech 12000km tak potrebuju nekam na garancku. Sem ochotnej uznat ze vim celkem ho*no bad

krásně řečeno....goodbigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Myšák (Člen)
10.01.2007 00:03:45
Offline

Re: servis

A stejne sem se dozvedel kulovy...a to je tady takovejch prazaku... bad


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
10.01.2007 10:13:50
Offline

Re: servis

2 Koval: Máš tam třeba ještě volnoběh... Když už seřídíš bohatost, tak si asi budeš muset pohrát i s ním. Nebo se tam ta klapka nastavuje automatický?surprised

Pro vyladění výkonu je myslím záhodno to hodit na dynamometr a podle křivek to seřídit, ne?

Ale od oka to seřídit to stačí podle čuchubigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
10.01.2007 12:38:52
Offline

Re: servis

...na brzdu potrebujes jen kdyz to nejede nebo to ma diru, ale ne pri pravidelnym servisnim ukonu, to je blbost ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
10.01.2007 13:15:21
Offline

Re: servis

osiris psal:

...na brzdu potrebujes jen kdyz to nejede nebo to ma diru, ale ne pri pravidelnym servisnim ukonu, to je blbost ;)

kuwa to je snad jasný,že dyš dám brzdu, tag to nejede, ne? akorát při zadní to jede trošku vjacéj, ale jag heftnu přední,tag ani prd, ale je fuck,že servis pravidelně dělámsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vorel (Člen)
10.01.2007 13:18:40
Offline

Re: servis

dvořákmichal: dvořákaleš, z filoustounu


řikám si hurikán
jirin (Člen)
10.01.2007 14:00:10
Offline

Re: servis

Ahoj, mam taky dotaz tykajici se servisu a kdyz je tu zalozene tema tak nechci zakladat nove.

Mam SV 650 03  na konci sezony jsem na nem nabehlo 12000 km => ma jit na servisku. Zacal jsem sondovat kolik by co stalo.
Olej, olejovej filtr, chladici kapalinu a svicky si vklidu vymenim sam. Ale potreboval bych kouknout na brzdy a proverit je.

Jen tak pro zajimavost jsem napsal do Humota v Brna na kolik by tahle sranda (cela serviska) vysla a nestacil jsem se divit. Zde je jejich odpoved:

Code:

Cenu uvádíme skutečně orientační, neboť velmi záleží na předchozích 
servisních prohlídkách,
zda byly skutečně provedeny dle Suzuki předpisů a na stavu motocyklu.
Práce cca 3.750,- Kč
filtr olej  385,-
filtr vzduch 850,-
svíčka 236,-Kč kus
chladící kapalina 150,- Kč litr

Miminalne olejovej filtr je treba na Miramotu o 150 Kc levnejsi...

Nevite o nekom sikovnym z okoli Brna (idealne Brno venkov), kdo dela vyse zminene opravy a serizovani (hlavne ty brzdy)?

Diky, Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
Filous (Člen)
10.01.2007 14:16:44
Offline

Re: servis

Myšák psal:

Kam byste me poslali v praglu? mam tam skoro tech 12000km tak potrebuju nekam na garancku. Sem ochotnej uznat ze vim celkem ho*no bad

...jag píše Vorel...Aleš Dvořák, USB (Benátky n.J.) 606 615 683...s Práglu to máš kousek...vobje mašiny sem bral u něj a servisuju tam taky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
10.01.2007 14:27:19
Offline

Re: servis

...a schanis servis kde i pracujou, nebo detektivni kancelar na nejlevnejsi nahr. dily?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mikin (Člen)
10.01.2007 14:29:28
Offline

Re: servis

pro jirin:skus treba zavolat do HP moto brno lazaretni 7 tel.776825880 vim že SV tam delaji a ceny jsou lidove.

Tom (Člen)
10.01.2007 14:42:49
Offline

Re: servis

jirin psal:

Ahoj, mam taky dotaz tykajici se servisu a kdyz je tu zalozene tema tak nechci zakladat nove.

Mam SV 650 03  na konci sezony jsem na nem nabehlo 12000 km => ma jit na servisku. Zacal jsem sondovat kolik by co stalo.
Olej, olejovej filtr, chladici kapalinu a svicky si vklidu vymenim sam. Ale potreboval bych kouknout na brzdy a proverit je.

Jen tak pro zajimavost jsem napsal do Humota v Brna na kolik by tahle sranda (cela serviska) vysla a nestacil jsem se divit. Zde je jejich odpoved:

Code:

Cenu uvádíme skutečně orientační, neboť velmi záleží na předchozích 
servisních prohlídkách,
zda byly skutečně provedeny dle Suzuki předpisů a na stavu motocyklu.
Práce cca 3.750,- Kč
filtr olej  385,-
filtr vzduch 850,-
svíčka 236,-Kč kus
chladící kapalina 150,- Kč litr

Miminalne olejovej filtr je treba na Miramotu o 150 Kc levnejsi...

Nevite o nekom sikovnym z okoli Brna (idealne Brno venkov), kdo dela vyse zminene opravy a serizovani (hlavne ty brzdy)?

Diky, Jirin

... co znamena to "proverit brzdy"? Pokud zvladnes vymenit olej,tak zvladnes i sundat kola, kouknout na to jak jsou ojety desky, max. jeste vymenit brzdovku, ocistit trmeny a mrknout jestli se vsechny pistky hejbou. Pak to dat dohromady a zkontrolovat jestli je vsechno utazeny smile1
...pokud tohle k provereni nestaci, tak si necham taky poradit, protoze neco zanedbavam.
Jestli mas servisku a potrebujes razitko, tak to levneji nepujdegood

jirin (Člen)
10.01.2007 15:13:30
Offline

Re: servis

Tom psal:

... co znamena to "proverit brzdy"? Pokud zvladnes vymenit olej,tak zvladnes i sundat kola, kouknout na to jak jsou ojety desky, max. jeste vymenit brzdovku, ocistit trmeny a mrknout jestli se vsechny pistky hejbou. Pak to dat dohromady a zkontrolovat jestli je vsechno utazeny smile1
...pokud tohle k provereni nestaci, tak si necham taky poradit, protoze neco zanedbavam.
Jestli mas servisku a potrebujes razitko, tak to levneji nepujdegood

Z brzd mam celkem velkej respekt, proto bych se v tom nerad stoural sam. Servisni knizku sice mam, ale o razitko mi nutne nejde.....

2Mikin: Diky za to HP moto, zkusim se tam poptat.

Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
Jerry (Člen)
10.01.2007 15:44:53
Offline

Re: servis

Servis v Praglu : DK racing Podolí a nebo MAPO v Modřanech. Oboje doporučuju.
http://www.dkracing.cz/
http://www.pneuma.cz/index.php?akce=ofirme&id=


A kurva...
Black (Člen)
11.01.2007 10:40:23
Offline

Re: servis

TO: JIRIN hele já mám doma dvě motky a jedna je taky SV650 a za vyměnu Oleje + filtr a chladící kapaliny a obou brzdových i s prací jsem dal 1800 a to bylo u Suzukiidontknow když vezmu že svíčky asi tak 1000 tak i s prací se musíš vejít do 3000kč. a to tady ale je to trochu z ruky ale zkrz peníze se to vyplatí a tam jed http://www.triskel.cz/ je to origo Suzuki tak si tam zavolej - mě od nich k novému roku poštou došlo i PF 2007 - tak si myslím že to o něčem svědčí goodgood

jirin (Člen)
11.01.2007 16:17:20
Offline

Re: servis

Black psal:

TO: JIRIN hele já mám doma dvě motky a jedna je taky SV650 a za vyměnu Oleje + filtr a chladící kapaliny a obou brzdových i s prací jsem dal 1800 a to bylo u Suzukiidontknow když vezmu že svíčky asi tak 1000 tak i s prací se musíš vejít do 3000kč. a to tady ale je to trochu z ruky ale zkrz peníze se to vyplatí a tam jed http://www.triskel.cz/ je to origo Suzuki tak si tam zavolej - mě od nich k novému roku poštou došlo i PF 2007 - tak si myslím že to o něčem svědčí goodgood

Diky, taky zkusim. Je to sice trochu z ruky, ale pokud by to bylo za tu cenu tak je to super.


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
Black (Člen)
12.01.2007 11:22:45
Offline

Re: servis

to Jiřin: pak dej vědět co ti řekli a kolik peněz - já jsem jejich spokojenej zákazník. goodgood

Koldan (Člen)
12.01.2007 11:47:11
Offline

Re: servis

skrz jedno péefko woe? ti jich pošlu kolik budeš chtítbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Myšák (Člen)
12.01.2007 22:29:43
Offline

Re: servis

Vorel, Filous, Jerry - dik good


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
jirin (Člen)
12.01.2007 22:47:42
Offline

Re: servis

Black psal:

to Jiřin: pak dej vědět co ti řekli a kolik peněz - já jsem jejich spokojenej zákazník. goodgood

Uz jsem jim psal doufam ze mi odpovi. Jak dojde odpoved tak to sem pro zajimavost dam.


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
jirin (Člen)
13.01.2007 13:35:58
Offline

Re: servis

Black psal:

to Jiřin: pak dej vědět co ti řekli a kolik peněz - já jsem jejich spokojenej zákazník. goodgood

2 Black:
Cau takze narozdil od HuMota odpovedeli hned nasledujici den a na stejnej dotaz napsali odhadovanou castku 2300 - 2500 Kc, takze je jasny kam zajedu.
V Brne chteli jen za praci o 1500 vic...

Jeste jednou diky za tip.

Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
Black (Člen)
13.01.2007 13:36:05
Offline

Re: servis

Koldan psal:

skrz jedno péefko woe? ti jich pošlu kolik budeš chtítbigsmile

kvůli PFku to není a jen tak by mě zajímalo kdo ze zákazníků dostal jen třebatakovou blbost?????? u jinýho prodejce.... jinak ani Frank z Holubic není nic zlatýho a tak dokud se nespálím u Suzuki tak tam budu jezdit....

Filous (Člen)
13.01.2007 15:56:59
Offline

Re: servis

Black psal:
Koldan psal:

skrz jedno péefko woe? ti jich pošlu kolik budeš chtítbigsmile

kvůli PFku to není a jen tak by mě zajímalo kdo ze zákazníků dostal jen třebatakovou blbost?????? u jinýho prodejce.... jinak ani Frank z Holubic není nic zlatýho a tak dokud se nespálím u Suzuki tak tam budu jezdit....

...taky sem dostal vot dýlera péefko...a k tomu dva litry bílýho a dva litry červenýho...a triko Suzuki surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Black (Člen)
13.01.2007 17:28:34
Offline

Re: servis

to Jiřin: však já to tak psal tu částku mě to stálo 1800 bez svíček a když jsem psal že svíčky 1000 tak jsem trochu nadsadil jinak jsem si to tak myslel že to bude 2500. tak někdy napiš jak jsi tam pochodil a jak se ti líbyla jejich práce a tak... (jeden kamarád mě říkal že tam nebyl spokojenej)  prý hážou ceny od boku. podle mě je to tak že třeba já tam mám na všechno 10% slevu - kvůli tomu že jsem tam koupil motku takže i olej GPS mám 1l za 280 kč atd.... můžu zdokladovat i cenu seřízení ventilů u B6. a cenu mě řekli zatím s přesností na 300kč což je jejich taxa na 1h práce.

Spidermila (Člen)
13.03.2007 16:04:08
Offline

Re: servis

Prosím, poraďte dobrý servis v Brně nebo blízkém okolí.helphelp

jirin (Člen)
13.03.2007 17:40:56
Offline

Re: servis

Spidermila psal:

Prosím, poraďte dobrý servis v Brně nebo blízkém okolí.helphelp

Muzu doporucit ten Triskel v Breclavi. Byl jsem tam v patek s SV a good.
Velmi dobre ceny a dobrej pristup.


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
Spidermila (Člen)
14.03.2007 08:23:59
Offline

Re: servis

jirin psal:
Spidermila psal:

Prosím, poraďte dobrý servis v Brně nebo blízkém okolí.helphelp

Muzu doporucit ten Triskel v Breclavi. Byl jsem tam v patek s SV a good.
Velmi dobre ceny a dobrej pristup.

Díky za tip. Pokud vím, tak nejsi jediný, co to tam dal a byl spokojen. Tak uvidíme. Měl jsi to na počkání nebo jsi to tam nějakou dobu měl?

jirin (Člen)
14.03.2007 13:54:51
Offline

Re: servis

Na 10. jsem ji tam dovezl, pochodil jsem si Breclav a v 13:00 jsem odjizdel.


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr