Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ...programovací instrukce pro Speedohealer

Filous (Člen)
06.10.2009 21:24:27
Offline

...programovací instrukce pro Speedohealer

...najdete něgdo na stránkách gipro.cz kalkulátor pro nastavení Speedohealeru??? ...má tam bejt něgde onlajn...kurva, já uš to tam pročítam snat postý a nemůžu to nalístsmile2 ...no a tym pádem nevim, jag ho nastavit pro různej převodovej poměr, cifikssmile2 ...instalace problém nejni, to by zvládla i moje babička..............


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.10.2009 21:33:08
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

...uš sem ho našel...f angličtiněsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
06.10.2009 21:42:51
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

Filous psal:

...uš sem ho našel...f angličtiněsmile2

...se ti zejtra můžu optat Pavla s 1.biku estli to nemá v češtiněsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
06.10.2009 22:00:48
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.10.2009 22:37:47
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

kojaksro psal:
Filous psal:

...uš sem ho našel...f angličtiněsmile2

...se ti zejtra můžu optat Pavla s 1.biku estli to nemá v češtiněsmokin

...to asi nebude, bo je to jakože aktivní tabulka, ale voptat se můžeš, budu rádgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.10.2009 22:41:47
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

osiris psal:

...filipe nakopíruj si to sem
http://slovnik.seznam.cz/?q=&lang=en_cz
a nebo sem
http://translate.google.cz/translate_t#

...dík, ale translátor asi nebude to pravý vořechový, mrkni na to...

http://www.healtech-electronics.com/

-online calculator

...má to několik možností nastavení a já sem s toho daněk...jako daněk, né Daněk, aby se toho ňákej Datel nechytsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ZdenekMB (Člen)
06.10.2009 22:49:30
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

Filous psal:

...uš sem ho našel...f angličtiněsmile2

Čau Fildo, českej návod jsem nenašel, ale rozumím tomu anglickýmu...;-) Až budeš vědět, jak to zpřevoduješ oproti originálu, dej vědět, propočtem to onlajn, a až to tam nainstaluješ, už jen podle toho zahejbeme správnejma hejblatama a pomačkáme čudlajz, aby to dělalo to, co chceme...;-)


Kone moje hyjeee...
osiris (Člen)
06.10.2009 23:26:33
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

...no tak než jsem si to projel, tak už tady máš od zdendy pořešení, ale myslím že nejlepší z toho tam je vzít to podle těch počtů zubů řetězovýho kolečka a rozety, vyplníš, kalkulačka spočítá a rovnou napíše co máš namačkat, jak potvrdit, no něco jako na digitálkách, ale co bych ti povídal tys je stejně asi nikdy neměl viď bigsmilebigsmile

...jo a manuál podle kterýho to můžeš počítat na kuličkovým počítadle ti právě nese holub bigsmile (máš to v poště) good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
07.10.2009 07:43:06
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

ZdenekMB psal:
Filous psal:

...uš sem ho našel...f angličtiněsmile2

Čau Fildo, českej návod jsem nenašel, ale rozumím tomu anglickýmu...;-) Až budeš vědět, jak to zpřevoduješ oproti originálu, dej vědět, propočtem to onlajn, a až to tam nainstaluješ, už jen podle toho zahejbeme správnejma hejblatama a pomačkáme čudlajz, aby to dělalo to, co chceme...;-)

...no ty si kluk šikounejgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
07.10.2009 07:45:25
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

osiris psal:

...no tak než jsem si to projel, tak už tady máš od zdendy pořešení, ale myslím že nejlepší z toho tam je vzít to podle těch počtů zubů řetězovýho kolečka a rozety, vyplníš, kalkulačka spočítá a rovnou napíše co máš namačkat, jak potvrdit, no něco jako na digitálkách, ale co bych ti povídal tys je stejně asi nikdy neměl viď bigsmilebigsmile

...jo a manuál podle kterýho to můžeš počítat na kuličkovým počítadle ti právě nese holub bigsmile (máš to v poště) good

...dík, du si hrát s kuličkamabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
07.10.2009 08:09:21
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

...no tag sice mi to chvilku trvaloredface, ale uš sem to pobral a sem s toho konečně moudrejgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
07.10.2009 08:12:34
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

...nojo, jak ti někdo šáhne na kuličky a brabánka hned seš moudrej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ZdenekMB (Člen)
07.10.2009 08:39:16
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

osiris psal:

...no tak než jsem si to projel, tak už tady máš od zdendy pořešení, ale myslím že nejlepší z toho tam je vzít to podle těch počtů zubů řetězovýho kolečka a rozety, vyplníš, kalkulačka spočítá a rovnou napíše co máš namačkat, jak potvrdit, no něco jako na digitálkách, ale co bych ti povídal tys je stejně asi nikdy neměl viď bigsmilebigsmile

...jo a manuál podle kterýho to můžeš počítat na kuličkovým počítadle ti právě nese holub bigsmile (máš to v poště) good

tak tak, jak píše Osi, kuličky už jsis cvičně přepočítal, tak si spočítej ještě zuby (těch budeš mít asi o trochu víc jak kuliček...zatím...smile1 ) potom se to už jen zadává do toho onlajn programu a pak už to pracuje za tebe a jen píše, co dělat a mačkat...good

Jen pro úplnost, taky se tam dá nastavit korekce chyby tachometru z výroby (měl by ukazovat o filous víc, než jedeš ve skutečnosti), takže pak to neukazuje rychlost "tachometrovejch", ale skutečnou. A pak to umí i nastavit korekci, když si tam dáš jiný rozměr pneu, než tam patří. To umí ten prográmek, co jsi, Fildo, poslal.

Já pak objevil ještě tuten http://www.speedohealer.com/eng/adjust.htm a ten umí pro úchyly brát v úvahu i opotřebení pneu smile1

Pak jen záleží, o jakou verzi Speedohealeru se jedná, aby se mačkaly správný čudlíky, nebo hejbaly správný hejblata. Jestli budem večer něco dělat v dílně, tak se podíváme, cože Ti to Jéžíšek naježí good


Kone moje hyjeee...
Filous (Člen)
07.10.2009 08:46:52
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

ZdenekMB psal:
osiris psal:

...no tak než jsem si to projel, tak už tady máš od zdendy pořešení, ale myslím že nejlepší z toho tam je vzít to podle těch počtů zubů řetězovýho kolečka a rozety, vyplníš, kalkulačka spočítá a rovnou napíše co máš namačkat, jak potvrdit, no něco jako na digitálkách, ale co bych ti povídal tys je stejně asi nikdy neměl viď bigsmilebigsmile

...jo a manuál podle kterýho to můžeš počítat na kuličkovým počítadle ti právě nese holub bigsmile (máš to v poště) good

tak tak, jak píše Osi, kuličky už jsis cvičně přepočítal, tak si spočítej ještě zuby (těch budeš mít asi o trochu víc jak kuliček...zatím...smile1 ) potom se to už jen zadává do toho onlajn programu a pak už to pracuje za tebe a jen píše, co dělat a mačkat...good

Jen pro úplnost, taky se tam dá nastavit korekce chyby tachometru z výroby (měl by ukazovat o filous víc, než jedeš ve skutečnosti), takže pak to neukazuje rychlost "tachometrovejch", ale skutečnou. A pak to umí i nastavit korekci, když si tam dáš jiný rozměr pneu, než tam patří. To umí ten prográmek, co jsi, Fildo, poslal.

Já pak objevil ještě tuten http://www.speedohealer.com/eng/adjust.htm a ten umí pro úchyly brát v úvahu i opotřebení pneu smile1

Pak jen záleží, o jakou verzi Speedohealeru se jedná, aby se mačkaly správný čudlíky, nebo hejbaly správný hejblata. Jestli budem večer něco dělat v dílně, tak se podíváme, cože Ti to Jéžíšek naježí good

...toš jasnéééé...a je to SH V4...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
07.10.2009 23:02:01
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

už by bylo načase,aby se dotyčnej přiznal, že píše za Filousa a dělá si z nás prdel, páč sa ně nějak nesce věřit, že by Filousovic kompjůtrové znalosti poskočily natolik, že by byl schopnej programovat cokolif včetně mikrovlnky. Kuwa šmejdi nejni vot vás vůbec hezké, že si z prosťáčka kompjůtrnegramotného děláte prdelfuck

To real Filous: vogo neboj sa, sa ťa zastanugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
09.10.2009 09:14:54
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

Koldan psal:

už by bylo načase,aby se dotyčnej přiznal, že píše za Filousa a dělá si z nás prdel, páč sa ně nějak nesce věřit, že by Filousovic kompjůtrové znalosti poskočily natolik, že by byl schopnej programovat cokolif včetně mikrovlnky. Kuwa šmejdi nejni vot vás vůbec hezké, že si z prosťáčka kompjůtrnegramotného děláte prdelfuck

To real Filous: vogo neboj sa, sa ťa zastanugood

...sem vjeděl, že si kámošgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
10.10.2009 00:04:27
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

Filous psal:
Koldan psal:

už by bylo načase,aby se dotyčnej přiznal, že píše za Filousa a dělá si z nás prdel, páč sa ně nějak nesce věřit, že by Filousovic kompjůtrové znalosti poskočily natolik, že by byl schopnej programovat cokolif včetně mikrovlnky. Kuwa šmejdi nejni vot vás vůbec hezké, že si z prosťáčka kompjůtrnegramotného děláte prdelfuck

To real Filous: vogo neboj sa, sa ťa zastanugood

...sem vjeděl, že si kámošgoodbigsmile

bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
12.10.2009 18:18:42
Offline

Re: ...programovací instrukce pro Speedohealer

Filous psal:
osiris psal:

...filipe nakopíruj si to sem
http://slovnik.seznam.cz/?q=&lang=en_cz
a nebo sem
http://translate.google.cz/translate_t#

...dík, ale translátor asi nebude to pravý vořechový, mrkni na to...

http://www.healtech-electronics.com/

-online calculator

...má to několik možností nastavení a já sem s toho daněk...jako daněk, né Daněk, aby se toho ňákej Datel nechytsurprisedbigsmile

.....tolika zvířenysurprisedheadshake..............bigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr