Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Plotny pod stupny

hladovépedro (Člen)
17.10.2009 12:52:08
Offline

Plotny pod stupny

dotázek- kdepak zakoupím plotny(adaptéry) kterými posunu stávající plotny pod stupačkami? už se to tu řešilo několikrát, poctivě jsem vše přečet, odkaz co tam je na Louise už nefunguje, ani nic podobného u Louise nemaj,hledal jsem poslední hodinu , a našel jsem prd.NEMYSLÍM PŘEPÁKOVÁNÍ  !!!

neskonalá vděčnost za radu případně odkázekbigsmile

XJelen (Člen)
17.10.2009 13:25:31
Offline

Re: Plotny pod stupny

http://www.polo-motorrad.de/shop/Techni … ils.0.html
Bandití tam na stránkách nejsou, ale nejsem si ouplně sichr jestli ty SVčkový nejsou stejný. Louis to přestal prodávat, pak už jenom na někoho tady kdo dělá LSL.


Strýcfajtr !!!
hladovépedro (Člen)
17.10.2009 13:42:28
Offline

Re: Plotny pod stupny

mám pocit, že ne, jelikož SV má asi jen 2 šrouby
ale díkgood

WenzelB6 (Člen)
17.10.2009 15:42:09
Offline

Re: Plotny pod stupny

asi totok 
http://www.trwmoto.com/suzuki/fussrastenhalteplatten

Lucas ,taky LSL , v Čechach nevim.
možná by se teho někdo tady chopil přes zimu.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/59_54_stupacka.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/59_adapterplatten.jpg
hladovépedro (Člen)
17.10.2009 15:55:29
Offline

Re: Plotny pod stupny

Jo, ty Lucase jsem našel u skopců taky, i když v jiným obchodě,hehe jen tam v tom co jsem našel já, tak byla cena cca stejná, ale vypadalo to že jako za komplet, (cca 55eček) ale tady na tom trw, mají 53/ks což bude asi pravděpodobnější, a to už se mi do toho moc nechce utopit. Takže asi to někomu zadám. Díkygoodgood

VikecB12 (Člen)
17.10.2009 16:51:39
Offline

Re: Plotny pod stupny

No taky bych to bral,asi budeme muset zaukolovat Progíra,at to vypálí z nerezu a finální ůpravu(zabroušení,vyleštění,vyřezání závitu)si doděláme samicoolsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hladovépedro (Člen)
17.10.2009 18:04:58
Offline

Re: Plotny pod stupny

Jo to by bylo super, až na to,že Progíra znám jen "písemně", že tu občas čtu nějakej ten jeho příspěvek, tzn, je takový divoký z mý strany abych ho tímto "úkoloval"headshake
Ale rád se přidám,když to zainiciuješ ty (myslím u Progíra)smile1bigsmile

Ondráš (Člen)
17.10.2009 18:48:27
Offline

Re: Plotny pod stupny

hladovépedro psal:

Jo to by bylo super, až na to,že Progíra znám jen "písemně", že tu občas čtu nějakej ten jeho příspěvek, tzn, je takový divoký z mý strany abych ho tímto "úkoloval"headshake
Ale rád se přidám,když to zainiciuješ ty (myslím u Progíra)smile1bigsmile

Von moc vidět neni... By se mohl převlíkat za bičem... Toho snadno přehlídneš.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
17.10.2009 19:24:06
Offline

Re: Plotny pod stupny

hele vono by to spíš než z nerezu bylo lepší fréznout z duralu, právě kolevá tomu úskoku aby se zachovala ta podélná osa uložení estli mě jako rozumíš vogo.


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
17.10.2009 19:46:04
Offline

Re: Plotny pod stupny

XJelen psal:

hele vono by to spíš než z nerezu bylo lepší fréznout z duralu, právě kolevá tomu úskoku aby se zachovala ta podélná osa uložení estli mě jako rozumíš vogo.

To jo,ale z nerezu by to nemuselo být tak silný,takže by ten vodskok nebyl velkej. Mohlo by to stačit třeba z 5mm plechu,muselo by se to skusitidontknow
Progír je určitě dost slušnejbigsmile,a kdyš si to tady přečte,tak nás v tom určitě nenechásmokincool A navíc posílá zabalený věci v nádherným balícím papírugoodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
17.10.2009 20:11:28
Offline

Re: Plotny pod stupny

Něco ale říkal, že ten komu to dával už tam nedělá... Že ho snad vyhodili za melouchy... Ale nechci kecat...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hladovépedro (Člen)
17.10.2009 20:19:26
Offline

Re: Plotny pod stupny

Ta podelná osa by asi byla lepší zachovat (+ -), takže též se ve větší sérii bigsmilebigsmile spíš kloním k duralu, ale když to nakonec vyšumí do ztracena tak , a když nebudu roupama vědět v zimě co dělat, tak to nakonec budu bastlit též z nerezu,(aby to bylo slabší) jelikož ten odskok na koleni neudělám nijak.smile2

VikecB12 (Člen)
17.10.2009 20:31:40
Offline

Re: Plotny pod stupny

Co vás děsí na podélné ose,brzda zůstává komplet na držáku,řadička taky a tyčka k ní má kuličky,takže myslím by se hovno stalo. Cena toho kdyby to někdo naflákal z nerezu a toho kdyby se s tím někdo drbal na fréze z duralu by byla asi uplně někde jinde.idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hladovépedro (Člen)
17.10.2009 20:50:51
Offline

Re: Plotny pod stupny

Já řadičku mám trochu jinde, (mám 1250) takže budu řešit co s tím ,  ale s cenou když se to vyfrkne z nerezu, oproti frézovanému duralu díšbigsmile pravdu

XJelen (Člen)
17.10.2009 21:27:51
Offline

Re: Plotny pod stupny

zas zasejc aby to ňák vypadalo ne? idontknow na bastl jsem už starejsmile2, muší to mít nějakou kultůru hovada bigsmile navíc si myslím, že 5mm nerezu asi nebude mít tuhost 20mm duralu a vo váze ani nemluvim, s mým metrákem je každej gram dobrej goodbigsmile
jinak zastouopení pro LSL má WKmoto v práglu.


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
17.10.2009 23:15:22
Offline

Re: Plotny pod stupny

...5mm nerezu má tuhost jako prase ;) ...aby sis to dokázal představit tak je to třeba jako centimetrovej železnej plocháč


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
18.10.2009 08:39:11
Offline

Re: Plotny pod stupny

osiris psal:

...5mm nerezu má tuhost jako prase ;) ...aby sis to dokázal představit tak je to třeba jako centimetrovej železnej plocháč

ňákou předctavu mám ještě ze strojárny... dokážu si představit vlastnosti nerezu 5x50x3000mm a to samý v duralu, to jenom pro lepší představu vo kolik se třeba ten matroš ohne :šibalskymrkajícísmajlík:
nic nemění na tom, že těch 5mm nerezu ty stupny samosebou unese dostatečně takysmile1


Strýcfajtr !!!
Brkos (Člen)
18.10.2009 14:04:24
Offline

Re: Plotny pod stupny

No možná bych věděl o někom kdo by to byl schopnej udělat.Dělal mi kosti i mřížku chladiče a říkal že dohodnout se dá ledacos...good

Michal_B_B (Člen)
18.10.2009 14:23:51
Offline

Re: Plotny pod stupny

Jj dohodnout se dá ledacos, stačí vymyslet výkres a může se vyrábět... evil

Kelly01 (Člen)
18.10.2009 16:58:05
Offline

Re: Plotny pod stupny

Po bouračkách to provizorně řežu z odpadu(8 mm rezavej plech),vrtám ve svěráku ručkou a bandasky to přežijebigsmile

Nevím co tu pořád řešítesurprised


God Save The Queen!
Zdenek (Člen)
18.10.2009 17:24:25
Offline

Re: Plotny pod stupny

Řemeslo, řemeslo, né kovařinu. Zdenek.bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
18.10.2009 17:26:58
Offline

Re: Plotny pod stupny

Zdenek psal:

Řemeslo, řemeslo, né kovařinu. Zdenek.bigsmile

kovařina je taky řemesloevil ,ale moc lidí už jí dneska neumísmile2
ale Kelly je vyjímka bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenek (Člen)
18.10.2009 17:31:09
Offline

Re: Plotny pod stupny

Tome máš recht. Zdenek.bigsmilegood

VikecB12 (Člen)
18.10.2009 19:00:55
Offline

Re: Plotny pod stupny

K.a.s.y.m. psal:
Zdenek psal:

Řemeslo, řemeslo, né kovařinu. Zdenek.bigsmile

kovařina je taky řemesloevil ,ale moc lidí už jí dneska neumísmile2
ale Kelly je vyjímka bigsmile

No na Kellyho kdyš se podívám,tak je hnedka jasný že to musí byt kovář,taková vazbagoodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
18.10.2009 19:43:51
Offline

Re: Plotny pod stupny

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Zdenek psal:

Řemeslo, řemeslo, né kovařinu. Zdenek.bigsmile

kovařina je taky řemesloevil ,ale moc lidí už jí dneska neumísmile2
ale Kelly je vyjímka bigsmile

No na Kellyho kdyš se podívám,tak je hnedka jasný že to musí byt kovář,taková vazbagoodbigsmilebigsmilebigsmile

ale zasejc vo kovech a zvlášť těch ušlechtilejch ví hodně good s titanem je jedna ruka...nebo noha?
smile1


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.10.2009 21:37:38
Offline

Re: Plotny pod stupny

XJelen psal:
VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:


kovařina je taky řemesloevil ,ale moc lidí už jí dneska neumísmile2
ale Kelly je vyjímka bigsmile

No na Kellyho kdyš se podívám,tak je hnedka jasný že to musí byt kovář,taková vazbagoodbigsmilebigsmilebigsmile

ale zasejc vo kovech a zvlášť těch ušlechtilejch ví hodně good s titanem je jedna ruka...nebo noha?
smile1

to jsi mi vzal z hubysmile1good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
19.10.2009 10:58:06
Offline

Re: Plotny pod stupny

hladovépedro psal:

dotázek- kdepak zakoupím plotny(adaptéry) kterými posunu stávající plotny pod stupačkami? už se to tu řešilo několikrát, poctivě jsem vše přečet, odkaz co tam je na Louise už nefunguje, ani nic podobného u Louise nemaj,hledal jsem poslední hodinu , a našel jsem prd.NEMYSLÍM PŘEPÁKOVÁNÍ  !!!

neskonalá vděčnost za radu případně odkázekbigsmile

Kdybys to nechtěl vyrábět tak ti to můžu prodat, koupil jsem to tady vod někoho na jaře myslím za litr a Bandasku už nemám. Je to samozřejmě komplet, zvýšení, šrouby, delší táhlo řazení. Měl jsem to sice na šestce 2003 ale to by neměl bejt rozdíl, kdyžtak borci poraděj, jestli to bude pasovat.

Kelly01 (Člen)
19.10.2009 11:01:50
Offline

Re: Plotny pod stupny

Bude,ale pokud to není opravdu dural a to aspoň 8mm tak to raději vyhoď, bo na jízdu ve stupačkách nebo pád ns benzině to nebudesmile1

A jak píšu jinde,50mm vzad a 35mm nahoru je udeálevil


God Save The Queen!
cvrky (Člen)
19.10.2009 12:45:18
Offline

Re: Plotny pod stupny

Nedavno jsem to řešil,první pokus byl sice pěkně race 2,5cm nahoru a 4cm dozadu,ale problém nastal s tím,že jsem zvyklej jezdit se špičkama na stupnách a pak jsem patou byl skoro na zadních stupačkách,dopadlo to tak že jsme se s mladou okopávali,no prostě pro jízdu ve dvou nic moc.Druhej pokus už jsem plotny jen zvednul o 2,5cm nahoru a je klid,stupačky už po zemi netahám a vyjíždky ve dvou jsou taky OK,samozřejmě se to neobešlo ještě bez přizvednutí zadku jinejma kostma,ale to už je jinej příběh.

Kelly01 (Člen)
19.10.2009 13:35:54
Offline

Re: Plotny pod stupny

A my co už je mladé nemáme můžeme použít osvědčených(dle LSL) 50/35mmbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
19.10.2009 13:37:57
Offline

Re: Plotny pod stupny

Jo,a když je máš vzadu tak špička na stupně snad jen v zatáčkáchsurprised

A to (péro/lochna) vzadu by to snad mělo dělat synchronizobaněsurprised


God Save The Queen!
cvrky (Člen)
20.10.2009 06:54:05
Offline

Re: Plotny pod stupny

aspon jsem nemusel řešit následnou úpravu táhla řadičky,pouze jsem popondal táklo řazení o jeden zoubek na tísícihranu a je to gut.Pohodlí se taky nezměnilo a to se na dlouhejch cestách počítá,každopádně náklony jsou tím vyřešený.

Kelly01 (Člen)
20.10.2009 08:44:34
Offline

Re: Plotny pod stupny

Ale není to "race" posedbigsmile


God Save The Queen!
cvrky (Člen)
20.10.2009 09:00:32
Offline

Re: Plotny pod stupny

no to sice není,ale účel to splnilogood

Kelly01 psal:

Ale není to "race" posedbigsmile

hladovépedro (Člen)
20.10.2009 09:42:53
Offline

Re: Plotny pod stupny

Jo to co má Kelly v profilu na foto to se mi líbí(i když to asi není kolenotvorbasmile1), i ty míry 35/50 jsou přibližně to co hledám,jak už jsem psal výšše asi to udělám z nerezu,jen jsem zvědav co vymyslím s řadičkou, jestli tam dám z staršího modelu, která je na stupně, a udělám nějaký přepáčko, na ten čep na kterým momentálně řadička je, či nějak jinak.Až budu mít chvilku, sednu k motorce, dám si s ní beer, a budu koukat a koukat a vymýšlet .

Než mi začnete posílat ťukající si smajlíky na čelo, tak 1250 NEMÁ kloub řadičky na stupně!!!

Koldan (Člen)
20.10.2009 17:21:46
Offline

Re: Plotny pod stupny

nebylo by rozumnější nakoupnout zadek na kostích, přitvrdit ho a změnit styl jízdy, tzn. vysedat?evil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
20.10.2009 19:26:00
Offline

Re: Plotny pod stupny

pussy to je pracnýidontknowsmile2


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
20.10.2009 19:30:24
Offline

Re: Plotny pod stupny

Kelly01 psal:

pussy to je pracnýidontknowsmile2

..ale jdi ty..
..se bojíš,že z toho vypadneš..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
20.10.2009 19:51:55
Offline

Re: Plotny pod stupny

Koldan psal:

nebylo by rozumnější nakoupnout zadek na kostích, přitvrdit ho a změnit styl jízdy, tzn. vysedat?evil

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hladovépedro (Člen)
20.10.2009 20:25:14
Offline

Re: Plotny pod stupny

poznámka pro koldan: Mám zvednutý zadek, centrál na 6, vysedám jak opičák,(mne nebaví na tom jen sedět jak pecka) takže jako zase neřeším tady hovno! já mám asi nějak divně narostlý nohy myslím poměr délka stehen x  lýtekbigsmilebigsmilebigsmile, ale mne se líp sedí když mám ty nohy víc vzadu,teda taky je to možná proto, že mám ultra dole řidítka. smokinsmokin

hladovépedro (Člen)
20.10.2009 20:27:10
Offline

Re: Plotny pod stupny

ponámka kelly: já vysedám a jak!!!!!mne to nebaví jen sedětcool

hladovépedro (Člen)
20.10.2009 20:28:57
Offline

Re: Plotny pod stupny

poznámka ondráš: stejná jak poznámka Koldansmokinsmokin

Ondráš (Člen)
20.10.2009 21:15:28
Offline

Re: Plotny pod stupny

Vysdávání na opičáka... smile1

Dejte sem tu Netyho fotku.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
20.10.2009 23:01:41
Offline

Re: Plotny pod stupny

...na tom nic není, když nás s bramborou bolej z vysedávání nohy tak s tím klidně v půlce asfaltky lehnem cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
21.10.2009 05:50:59
Offline

Re: Plotny pod stupny

Ondráš psal:

Vysdávání na opičáka... smile1

Dejte sem tu Netyho fotku.evil

Třeba jede ještě vyšší ligu, a konečně se zbavim nálepky opičák bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
faitík (Člen)
21.10.2009 06:14:52
Offline

Re: Plotny pod stupny

Ondráš psal:

Vysdávání na opičáka... smile1

Dejte sem tu Netyho fotku.evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1451_39_loket.jpg

Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Ondráš (Člen)
21.10.2009 12:25:36
Offline

Re: Plotny pod stupny

2 hladovépedro: Jestli si myslíš, že už ti motorka nestačí, tak až budou zase kurzy jízdy s Halbichem, tak se přihlaš. Uvidíš, že máš ještě rezervy.smokinevil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hladovépedro (Člen)
22.10.2009 11:25:24
Offline

Re: Plotny pod stupny

2 Ondráš: Kolego myslím, že tvůj příspěvek je trochu mimo mísu, já na tomto vlákně řešil plotny pod stupačky, nikdy jsem netvrdil, když si pozorně přečteš moje příspěvky výšše,že jezdím přes možnosti bandita, já mám z bandita velký respekt, a ani se necítím, že bych se vůbec mohl přirovnávat k nějakým super jezdcům !Rezervy tebou zmíněné určitě mám.Taktéž nejsem nejmladší takže jsem dospěl do stádia kdy si Jezdím pro sebe ,a protože mne to baví, a ne abych zkoušel jestli mi motorka stačí nebo ne. Když se rozhodnu , že chci kelímek tak si ho koupím,(jako další stroj)rozhodně to není finanční problém . Vlákno jsem založil, kvůli technickému problému, z tohoto důvodu je v technické poradně, díky všem kdo mi poradili technicky. A keců "vo hovně" typu že se cejtím jako že jezdím nad možnosti bandita, kvuli zvýšení stupen, se účastnit nebudu.ass

Kelly01 (Člen)
22.10.2009 12:05:56
Offline

Re: Plotny pod stupny

Tak to máš blbýbigsmile

Takhle to tu běžíbigsmile

Seriózní jsou na motorkáříchbigsmile

Ovšem i tady se vždycky dojde ke správné odpovědi,byť poněkud nestandartními způsobyredface


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
22.10.2009 12:33:58
Offline

Re: Plotny pod stupny

2 hladovépedro:
Možná to tu blbě čtu, ale chceš ty plotny protože jezdíš tak, že se stupačkama dřeš a nebo proto, že se ti líp jezdí, když máš nohy víc vzadu (ale nedřeš s nima - stupačkama)?
V případě první varianty, musím trvat na svém, v případě druhé, tak byly moje příspěvky opravdu mimo mísu.
Pokud je to kombinace, tak plotny + Halbich.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hladovépedro (Člen)
22.10.2009 12:53:05
Offline

Re: Plotny pod stupny

2 ondráš: druhá možnost

XJelen (Člen)
22.10.2009 16:40:38
Offline

Re: Plotny pod stupny

nevím, možná se mi to zdá... ale z mého pohledu kolega hladové péro by moh trochu ubrat na plynu při psaní svých reakcí na celkem relevantní příspěvek kolegy Ondráše, ve kterém jsem ani po třetím přečtení nenašel nic proč by na něj někdo měl vystrkovat prdel surprised. Na to žes tu teprve chvilku... na motorkářích snad, ale tady by sis měl zvykat na trochu jiný způsob konverzace, nebo alespoň používat i jiný smajlíky, pokud jsem v tom viděl (četl) něco co tam nebylo, tak se smajlíkem by to vyznělo jinak.

Pamatuju časy kdy v podobnejch případech by dotyčný dostal vytatrankováno vod vládců zdejšího impéria jedna dvě bigsmile


Strýcfajtr !!!
hladovépedro (Člen)
22.10.2009 17:52:33
Offline

Re: Plotny pod stupny

z mého pohledu to bylo naprost irelevantní, jelikož jsem vůbec nic nepsal, že bych škrtal stupnama, a že by mne bandit nestačil, naopak dělal jsem si o pár řádkuů výšše legraci z poměru stehnaxlýtka a pod. A díky tomu, že jsem tu jen krátce, tak se cítím teď strašně malý a bezvýznamný

VikecB12 (Člen)
22.10.2009 18:17:36
Offline

Re: Plotny pod stupny

Dite do prdele vobábigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hladovépedro (Člen)
22.10.2009 18:43:09
Offline

Re: Plotny pod stupny

to Xjelen: Jestli jsi to četl 3x tak by jsi pak moh vědět, že můj nick je hladové pedro.!!! nevím jestli to měla být z tvé strany provokace, a jestli by jsi neměl ubrat na plynu ty, i když tu jsi dlouho

Ondráš (Člen)
22.10.2009 20:08:15
Offline

Re: Plotny pod stupny

hladovépedro psal:

2 ondráš: druhá možnost

V to případě byly moje příspěvky mimo mísu. Možná...

On ten posez dělá celkově hodně. Prvně než bych kupoval plotny (a utrácel prachy, ikdyž jak si psal to problém neni), zkusil bych zalaborovat s těma řídítkama, páč jak píšeš, máš je dost nízko. To tě může nutit stáčet zápěstí dolu, a tím i ohýbat záda a ekvivalentně tomu máš ostřejší úhel co se týče sevření trupu a stehen oproti normálnímu posezu, který je v těchto partiích jinak tupější.  Obrázky k tomu dávat nebudu. Bůh ví, za co bych byl označen.
Pokud si došel k tomu, jak ty řídítka máš, že tak je to nejlepší, tak máš asi rád sportovní posez. Já vím, že jsem s tím už trapnej, ale doporučuji školu pana Halbicha, nebo kohokoliv jiného, protože sportovní posez není jen řídítka dole a špičky na stupačkách. Věř, že i lidi co jezdí CEC se tam přiučili. Ale chápu, že a to tu již bylo řečeno, plotny je nejméně námahy a nejrychlejší efekt.good

Než mě odsoudíš, zkus nad tím alespoň zapřemýšlet.good

A nakonec... Nesnažím se z tebe dělat blbce, nebo něco co si možná myslíš, ale jen poukázat na to, že to může možná jít i jinak. Já jsem se sám několikráte přesvědčil, že to co jsem si myslel, že to je, to nakonec nebylo. Navrhuji ti jiné možné alternativy, se kterýma mám osobní zkušenost.

P.S.: Zatím jsem ještě slušnej a v klidu...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
22.10.2009 20:30:45
Offline

Re: Plotny pod stupny

Jak tu pozoruji diskuzi "mexíka" s "čivavou" tak je to dost o ničembigsmile

Prdni tam cokoliv,vždycky to líp pojede a bude to "echt" posed nebojsmokin

Tenhle placebo-efekt známe všichniredface


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
22.10.2009 20:42:08
Offline

Re: Plotny pod stupny

Kelly01 psal:

Jak tu pozoruji diskuzi "mexíka" s "čivavou" tak je to dost o ničembigsmile

Voe... Ten pes má lepší rodokmen než já... Do mě se strefuj, ale psa nech být...fuck Je to němá tvář, nemůže se bránit...smile2

smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
23.10.2009 00:12:48
Offline

Re: Plotny pod stupny

XJelen psal:

nevím, možná se mi to zdá... ale z mého pohledu kolega hladové péro by moh trochu ubrat na plynu při psaní svých reakcí na celkem relevantní příspěvek kolegy Ondráše, ve kterém jsem ani po třetím přečtení nenašel nic proč by na něj někdo měl vystrkovat prdel surprised. Na to žes tu teprve chvilku... na motorkářích snad, ale tady by sis měl zvykat na trochu jiný způsob konverzace, nebo alespoň používat i jiný smajlíky, pokud jsem v tom viděl (četl) něco co tam nebylo, tak se smajlíkem by to vyznělo jinak.

Pamatuju časy kdy v podobnejch případech by dotyčný dostal vytatrankováno vod vládců zdejšího impéria jedna dvě bigsmile

tak nějak s tebou souhlasímsmile1

ps: je jedno, jakou máš minulost jinde
..tady začínáš vod znovasmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
23.10.2009 18:20:30
Offline

Re: Plotny pod stupny

hladovépedro psal:

to Xjelen: Jestli jsi to četl 3x tak by jsi pak moh vědět, že můj nick je hladové pedro.!!! nevím jestli to měla být z tvé strany provokace, a jestli by jsi neměl ubrat na plynu ty, i když tu jsi dlouho

bez urážky, četl sem to taky blbě, ještě jsem si říkal, že je to nějaká recese ten tvůj nick.
Co se týče toho ostatního, přijde mi, že se bereš moc vážně, je to sice technická poradna, ale je tady partie lidí, kteří do sebe rýpou, dělají si srandičky atd. takže to tak holt ber, tak to tady funguje, když budeš jediný střízlivý mezi ožralýma taky nebudeš brát postrkování za provokaci, že ne. Takže pokud ti vadí, že ti do toho někteří kecají, no tak je prostě vtipně utři, za příspěvek dej smajla a pokračuj si ve svém vláknu a seš v klidusmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
23.10.2009 19:06:34
Offline

Re: Plotny pod stupny

hladovépedro psal:

to Xjelen: Jestli jsi to četl 3x tak by jsi pak moh vědět, že můj nick je hladové pedro.!!! nevím jestli to měla být z tvé strany provokace, a jestli by jsi neměl ubrat na plynu ty, i když tu jsi dlouho

čet sem třikrát příspjevek ne tvůj nick, jsem starej a blbje vidim, takže s takovým nickem musíš počítat, že se vobčas někdo splete smile1

jinak ten Halbich tě pjekně nadzved, esli ty nebudeš tak trochu ješita goodevil


Strýcfajtr !!!
jardagsf (Člen)
25.10.2009 14:15:26
Offline

Re: Plotny pod stupny

mam 2 sady tech ploten z duralu aj s tyckou (delsi) na radicku - kdysi jsem to delal bo jsem mel nejakou vetsi spotrebu bigsmile a ted jsem se na motorky vysral a tak to nepotrebuju - kdo chce at napise a prodam - asi za 800,-
kdysi jardagsf nyni TSUNAMI


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
25.10.2009 14:43:00
Offline

Re: Plotny pod stupny

Ahoj Jardosmile1dej fotku,možná bych vzal do rezervy,jakej je posun?


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
25.10.2009 15:07:36
Offline

Re: Plotny pod stupny

a už se tady nevokáže bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
25.10.2009 16:40:44
Offline

Re: Plotny pod stupny

jardagsf psal:

mam 2 sady tech ploten z duralu aj s tyckou (delsi) na radicku - kdysi jsem to delal bo jsem mel nejakou vetsi spotrebu bigsmile a ted jsem se na motorky vysral a tak to nepotrebuju - kdo chce at napise a prodam - asi za 800,-
kdysi jardagsf nyni TSUNAMI

..."na motorky vysral"...surprised???...nerozumimidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
25.10.2009 18:00:04
Offline

Re: Plotny pod stupny

Nevíš co je "na motorku vysral"idontknowsurprised

Hromada hnědých odstínů kde mezi masařkama trčí řidítkogoodsmokin

A vzhledem k tomu, kolik mu dalo práce to celé vytvořit, tak se nediv,že se mu to nechce odklízet....redface


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr