Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » ...zimni TU, NA, JC, HK ....

osiris (Člen)
17.02.2007 11:45:36
Offline

...zimni TU, NA, JC, HK ....

...je to narychlo, ale dens 17.2.07 ve 12.30 vyrazime s tomemdk klasicky od OMV ve Dvoře Králové n.L.
...kdyby jeste nekdo, nebo cestou, tak tel. je v profilu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
17.02.2007 12:50:56
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

osiris psal:

...je to narychlo, ale dens 17.2.07 ve 12.30 vyrazime s tomemdk klasicky od OMV ve Dvoře Králové n.L.
...kdyby jeste nekdo, nebo cestou, tak tel. je v profilu

smile2smile2smile2mám rozděláno a navíc jedu fuč áááále fčéra sem se fest vodvázalbigsmiledědek na koncertubigsmile


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
17.02.2007 17:23:43
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

PALOUS psal:
osiris psal:

...je to narychlo, ale dens 17.2.07 ve 12.30 vyrazime s tomemdk klasicky od OMV ve Dvoře Králové n.L.
...kdyby jeste nekdo, nebo cestou, tak tel. je v profilu

smile2smile2smile2mám rozděláno a navíc jedu fuč áááále fčéra sem se fest vodvázalbigsmiledědek na koncertubigsmile

jo bylo to dost dobrýgood, jinak dneska krásnejch 80kmgood


to jebu
osiris (Člen)
17.02.2007 18:24:37
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

PALOUS psal:

smile2smile2smile2mám rozděláno a navíc jedu fuč

...idontknow pročs tu podsedlovku rozhrabal teď, když to pro tebe ještě nemám ? surprised
...když jsem ti říkal rezdělěj to ať vyzkoušíme jestli to pasuje, tak néééé, to nešlo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
17.02.2007 18:27:54
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/17207mspeklo.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
leons (Člen)
17.02.2007 18:32:38
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

Taky jsem dnes vyjel good


Yamaha R1
Hlavně dojet
bery (Člen)
17.02.2007 20:47:06
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

leons psal:

Taky jsem dnes vyjel good

to já taky asi kolem 15 hod- dubí, teplice, bilina, most, litv. a asi mě změřily (140-150 mimi obec)smile2smile2smile2


momentalně zavostalej
Milan (Člen)
17.02.2007 21:51:53
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

Já bych ani nesjel dolu. Střídal se suchý povrch a ledový film. Jel jsem na čtyřech kolech a bylo to dost hnusný. Na motce by to dobře nedopadlo i když to vypadalo jako nefalšovaný jaro. Jó tam dole se prostě máte.smile1


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
osiris (Člen)
17.02.2007 22:44:08
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

Milan psal:

Já bych ani nesjel dolu. Střídal se suchý povrch a ledový film. Jel jsem na čtyřech kolech a bylo to dost hnusný. Na motce by to dobře nedopadlo i když to vypadalo jako nefalšovaný jaro. Jó tam dole se prostě máte.smile1

...no milane, jen trosku vic tepla je na jare smile1 ale jinak jo good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
leons (Člen)
18.02.2007 14:22:05
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

bery psal:
leons psal:

Taky jsem dnes vyjel good

to já taky asi kolem 15 hod- dubí, teplice, bilina, most, litv. a asi mě změřily (140-150 mimi obec)smile2smile2smile2

Doufej, že fotili ze předu. Vyjel sem něco málo po půl třetí Most, Komořany, Jiřetín, Janov, Lit, Osek, Duchcov, Lom a pak asi milion okružních jízd po Lit bigsmile, Nechtělo se mi B uklidit. Ale docela jsem vymrzl.


Yamaha R1
Hlavně dojet
bery (Člen)
18.02.2007 15:06:01
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

leons psal:
bery psal:
leons psal:

Taky jsem dnes vyjel good

to já taky asi kolem 15 hod- dubí, teplice, bilina, most, litv. a asi mě změřily (140-150 mimi obec)smile2smile2smile2

Doufej, že fotili ze předu. Vyjel sem něco málo po půl třetí Most, Komořany, Jiřetín, Janov, Lit, Osek, Duchcov, Lom a pak asi milion okružních jízd po Lit bigsmile, Nechtělo se mi B uklidit. Ale docela jsem vymrzl.

právě že zezadu. jeli za mnou z mostu a já je viděl až u chemičky. potom jeli za mnou až do litvajzu kde sem je ještě dvakrát potkalsmile2


momentalně zavostalej
leons (Člen)
18.02.2007 16:48:21
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

bery psal:

právě že zezadu. jeli za mnou z mostu a já je viděl až u chemičky. potom jeli za mnou až do litvajzu kde sem je ještě dvakrát potkalsmile2

Tak to je blbé, ale jestě tě nemuseli změřit. Na některých filckách je to oko falešné. Radar mají jen v mondeu a ve filcce 1.6. Tedy pokud nenakoupili nedávno něco nového. Zkusili by tě zastavit kdyby tě změřili. Tak to snad projde. Pokud ne tak si na tobě Heler smlsne.bad


Yamaha R1
Hlavně dojet
bery (Člen)
18.02.2007 16:53:14
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

leons psal:
bery psal:

právě že zezadu. jeli za mnou z mostu a já je viděl až u chemičky. potom jeli za mnou až do litvajzu kde sem je ještě dvakrát potkalsmile2

Tak to je blbé, ale jestě tě nemuseli změřit. Na některých filckách je to oko falešné. Radar mají jen v mondeu a ve filcce 1.6. Tedy pokud nenakoupili nedávno něco nového. Zkusili by tě zastavit kdyby tě změřili. Tak to snad projde. Pokud ne tak si na tobě Heler smlsne.bad

falešný nebylo, mondeo už nejezdí, byla to dopravka oktafka. uvidím. ted sem se vrátil, max se držel pravidel a hov... ani jedno bengo. ale byla to parádagood


momentalně zavostalej
maňas (Člen)
18.02.2007 17:36:47
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

Milan psal:

Já bych ani nesjel dolu. Střídal se suchý povrch a ledový film. Jel jsem na čtyřech kolech a bylo to dost hnusný. Na motce by to dobře nedopadlo i když to vypadalo jako nefalšovaný jaro. Jó tam dole se prostě máte.smile1

myslíš,že u nás je echt počasí,zase tak daleko od hor to není,takže to je jenom o odhodláníbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
leons (Člen)
21.02.2007 17:58:03
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

bery psal:
leons psal:
bery psal:

právě že zezadu. jeli za mnou z mostu a já je viděl až u chemičky. potom jeli za mnou až do litvajzu kde sem je ještě dvakrát potkalsmile2

Tak to je blbé, ale jestě tě nemuseli změřit. Na některých filckách je to oko falešné. Radar mají jen v mondeu a ve filcce 1.6. Tedy pokud nenakoupili nedávno něco nového. Zkusili by tě zastavit kdyby tě změřili. Tak to snad projde. Pokud ne tak si na tobě Heler smlsne.bad

falešný nebylo, mondeo už nejezdí, byla to dopravka oktafka. uvidím. ted sem se vrátil, max se držel pravidel a hov... ani jedno bengo. ale byla to parádagood

Tak to ani nevím, dlouho jsem je nevidel.
Tak jsem se ptal včera kluků od fochu a říkali mi, že pokud nemají tvůj obličej na fotce mají smůlu. Musíš jen říci , že VÍŠ kdo to řídil (na rozdíl od starého zákona tam si prý mohl říci, že nevíš kdo s tím jel.), ale jelikož je to osoba tobě blízká odmítáš dál vypovídat a osobu tzv. prásknout.good


Yamaha R1
Hlavně dojet
bery (Člen)
21.02.2007 18:18:21
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

leons znám dík když bude třeba zkusímgood


momentalně zavostalej
leons (Člen)
21.02.2007 18:30:33
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

bery psal:

leons znám dík když bude třeba zkusímgood

Já to používal za starého zákona. Do teď jsem myslel, že to mají ošéfované novým. A ono hov..
A to jsem si sehnal na novou sezónu takové krásné černé tanga s nápisem POLICIEgood
Alespoň nebudu zbytečně provokovatgood


Yamaha R1
Hlavně dojet
Milan (Člen)
21.02.2007 19:13:29
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

maňas psal:
Milan psal:

Já bych ani nesjel dolu. Střídal se suchý povrch a ledový film. Jel jsem na čtyřech kolech a bylo to dost hnusný. Na motce by to dobře nedopadlo i když to vypadalo jako nefalšovaný jaro. Jó tam dole se prostě máte.smile1

myslíš,že u nás je echt počasí,zase tak daleko od hor to není,takže to je jenom o odhodláníbigsmile

Jak to trochu půjde, stáhnu z B plachtu a jedu, to si piš Úpičáku jedenbigsmile , jaro je prej za dveřmi.


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
vaskent (Člen)
15.03.2007 21:36:35
Offline

Re: ...zimni TU, NA, JC, HK ....

tak kdy příště?už snad bude bandaska v pořádku.Času sice moc neni ale pokud by mi to vyšlo rád bych mezi vás zavítal. Bohužel ten čas je problém.....smile2

Ale určo písněte,udělám co pujde

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr