Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Bedřich (Člen)
13.03.2007 08:54:52
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Fakt hrůza. Já bych skusil soudního znalce. Zjistil bych si to schvalování do provozu. S posudkem, dopisem od právníka a informacema bych tam zajel i s motorkou. Chtěl vrátit prachy. Řekl bych mu že právník říkal to a to že to vyhraješ. Já osobně bych si nahrál ten telefoní rozhovor jak ti říká, že je to spešl edice od suzuki. Protože s touhle jeho větou by jsi podle mě měl mnohem více šancí buď vyhrát soud, nebo by se ten borec moh trochu připosrat, protože při prodeji tě přivedl v omyl. Jestli to nemáš nahraný, tak to zase bude tvrzení proti tvrzení + podepsaná smlouva se souhlasem se stavem moto...

Je to zapeklitá situace, ale počítej stim, že bude používat všechny možný prostředky, jen aby sis tu mašinu nechal.

Možná by se ti měl na to podívat zkušenej bandiťák, jestli tam toho neni v píči víc

Držim palce...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
ZikX (Člen)
13.03.2007 20:58:34
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Dneska jsem byl ze 4 lidma co po práci opravujou motorky a dvá maji bandoury(bohužel jsem na ně přišel až po koupi) a tak se na tom projeli a říkali že motor je dobrej rám taky ale prej to hodně málo brzdí,, dá se na tom jetdit ale žádný divočiny, a budou mě shánět: vidlice,a jinak kolo,brzdiče a kotouče prej maji a až to dáme dohromady tak mě to odškrtěj a prej to odhadujou na 10 tis. A prej Kolo je asi z SV, vidle sou z B400, a brzdič prej z nejaký že prej nevědí přesně z jaký. Na soudy bych neměl nervy jediný co udělám tak s právníkem pošlem dopis na slevu. Hold hodně drahá zkušenost..
Fakt mě ty lidi psychicky pomohli, konečně se dneska prospím z klidnejší hlavou.

ZikX (Člen)
13.03.2007 21:11:38
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Joooooooo a Pozooorrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V Liberci tam maji asi ještě jednoho takovýho s jiným předkem páč ho měli stranou a my ho s tím mím srovnavaly (s bratránkem taky neznalec) byl naprosto stejný akorát měl digi tachometr a street masku a kotouč měl jen jeden. nejsem si na 100% jistej ale prej se bratránek koukal jak je ten kotouč přichycenej a koukal na oba dva bandoury a měli jen jeden kotouč.

ZikX (Člen)
13.03.2007 21:17:12
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Jo a prosím kdyby někdo věděl o vidlích na Banditu 600 r.v. 2002, prosím ozvěte se bud na tel 602242512 nebo na ICQ, dík moc .

ZikX (Člen)
13.03.2007 21:29:55
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

papíry to má dobrý má to i servisní knížku do tý doby co to přitahnul nějakej kluk do ČR pak s tím jezdil necelou sezonu a 7 měsíc minůlého roku to prodal těm lidem do bazaru. Tak to asi vypadá že ho ten kluk boural v Liberci ho stláskali dohromady a prodali.

KOVAL (Člen)
13.03.2007 22:39:13
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Zix: Hele,nenavštuveješ ty porád nějaký i divný mechaniky,který ti to maj dát i jako dohromady?surprised
Jako já viděl tu motorku jen na tý blbý fotce z boku a ještě z druhý strany než je kotouč ale i tak bych řek že držáky předního světla se mi zdaj origo a brejle taky,z toho si dovolim odhadovat že teda tyče předních vidlí mají správný průměr jak mají mít. Čili z toho vyplývá že bys potřeboval teoreticky jen spodky předních vidlí na kterých jsou držáky brzdičů,k tomu ty brzdiče,jeden kotouč bys mohl použít a sehnat k němu jen druhej,ten kotouč takhle blbě vyfocenej ale stejně tipuju že je z B6ky sice starší model,ale na to sere pes když bys k němu sehnal druhej. No dobře tak kotouče si koupíš pěkný voba.A kolo,tak jako kolo nepotřebuješ přece žádný jiný,protože i kdyby bylo třeba z GS 500 nebo Bandit 400,tak rozměr má stejnej a když z něj vodloupneš tu krytku z plastu na druhý straně co je kotouč,tak pod tou krytkou jsou díry na přidělání druhýho kotouče....
Hele a nepotřebujou se ty tvoji opraváři pro jistotu zbavit nějakejch dílů který by potřebovali někomu prodat,jako nejlíp tobě?
Ale to jen jestli bys nepotřeboval ušetřit nějaký prachy,tak sem si dovolil se vyjádřit...

Cvrček (Člen)
13.03.2007 23:54:35
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

To:Koldan
Tak tak!

Chce to štěstí....Přitlač ho ke zdi!!!Jak říkal....
A reklama...špatná reklama ta ho může odrovnat,nebo třeba jen snmížit prodej,ale i tak bude na tom strátovej...a možná i ve výsledku více než ty.Ale osobně si myslím že to budeš muset spravit a prodat jak říká osi.

sicksicksick

osiris (Člen)
14.03.2007 08:23:12
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Cvrček psal:

.Ale osobně si myslím že to budeš muset spravit a prodat jak říká osi.

...to ne, aby mě nebylo špatně pochopeno, psal jsem opravit, to jo, ale nechat si ji (proč by ji měl pak prodávat ?) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ZikX (Člen)
14.03.2007 15:55:55
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Ty mechanici jsou známí tátovo, tak že jsou 100% a jsou fakt solidní.

ninjo (Člen)
14.03.2007 20:54:08
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

KOVAL psal:

Zix: Hele,nenavštuveješ ty porád nějaký i divný mechaniky,který ti to maj dát i jako dohromady?surprised
Jako já viděl tu motorku jen na tý blbý fotce z boku a ještě z druhý strany než je kotouč ale i tak bych řek že držáky předního světla se mi zdaj origo a brejle taky,z toho si dovolim odhadovat že teda tyče předních vidlí mají správný průměr jak mají mít. Čili z toho vyplývá že bys potřeboval teoreticky jen spodky předních vidlí na kterých jsou držáky brzdičů,k tomu ty brzdiče,jeden kotouč bys mohl použít a sehnat k němu jen druhej,ten kotouč takhle blbě vyfocenej ale stejně tipuju že je z B6ky sice starší model,ale na to sere pes když bys k němu sehnal druhej. No dobře tak kotouče si koupíš pěkný voba.A kolo,tak jako kolo nepotřebuješ přece žádný jiný,protože i kdyby bylo třeba z GS 500 nebo Bandit 400,tak rozměr má stejnej a když z něj vodloupneš tu krytku z plastu na druhý straně co je kotouč,tak pod tou krytkou jsou díry na přidělání druhýho kotouče....
Hele a nepotřebujou se ty tvoji opraváři pro jistotu zbavit nějakejch dílů který by potřebovali někomu prodat,jako nejlíp tobě?
Ale to jen jestli bys nepotřeboval ušetřit nějaký prachy,tak sem si dovolil se vyjádřit...

Kolik stojí jen ty spodky?Pokud to někdo má bych koupil pravel pač v kšeftě mi řekli 12000 za jeden


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
Kelly01 (Člen)
14.03.2007 20:59:40
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Když tomu vůbec nerozumíš tak se to snaž vrátitidontknow

Tohle je postup napussy

Nebo to někomu kdo se vyzná dej,ale počítej s dalšíma prachama navíc..

Navíc se nevyznáš v cenách a zjevně ti dělá problém tyhle věci pružně a samostatně řešitsmile2


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
15.03.2007 11:52:35
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

ZikX psal:

Ty mechanici jsou známí tátovo, tak že jsou 100% a jsou fakt solidní.

Taky s tím mám zkušenost, ale ne zrovna moc pozitivní.bad Bezmezná důvěra se rozhodně nevyplatí a když každý jejich krok zkonzultuješ tady na stránkách (když už se do toho chceš pouštět - já bych zkusil všechny způsoby jak to vrátit), tak neuděláš vůbec špatně.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
duff (Člen)
15.03.2007 11:58:44
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

ZikX psal:

Ty mechanici jsou známí tátovo, tak že jsou 100% a jsou fakt solidní.

jestli ma tvuj tata známé co delaji do motorek tak me udivuje proc jsi se s nima neporadil ohledne koupe motorky, ocividne jsi v tomto naprosty holub...


SP&JK = Fuck of HP
bobule (Člen)
16.03.2007 07:54:34
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Kelly01 psal:

Když tomu vůbec nerozumíš tak se to snaž vrátitidontknow

Tohle je postup napussy

Nebo to někomu kdo se vyzná dej,ale počítej s dalšíma prachama navíc..

Navíc se nevyznáš v cenách a zjevně ti dělá problém tyhle věci pružně a samostatně řešitsmile2

mimořádně souhlasim s kellym, jako první vyzkoušet všechny možnosti jak mu to vrátitidontknow


to jebu
Kelly01 (Člen)
16.03.2007 08:09:28
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Jak mimořádněsurprised

S Kellym se snad souhlasí vždyckyidontknownebo nesurprised


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
16.03.2007 12:06:01
Offline

Re: Novej, Když z Bandita 600 r.v.02 vymáčknu max 140km/h. ?

Neb Kelly je GURU a GURU má vždy pravdu neb nejmoudřejším ze všech jest.bigsmilebigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr