Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » startování

Vostrý Ondřej (Člen)
12.02.2007 18:42:34
Offline

startování

Přišel jsem včera k mašině naondil bat,Nastavil kohout na pri,natáhl sytič a nic.Startér jsem nechal točit takových 7s a bylo pomalu slyšet,jak nestíhá baterkabadPomalu mi problikávaly budíky a po opětovném neůspěšném startování zase tak po 7s mi zhasly ůplně,ale startér pořád točil.Dál už jsem ho netrápil vyndal bat a hodil na nabiječku.Kámoš říkal,že jsem měl před tim vypustit karbece a napustit novym benzinem z bandy(myslim si že větrá všude stejně)Vymontovat svíce(mam nový)nechat případně vyschnout na topení,protočit naprázdno natočit a nastartovat.
Prý se dá zkurvit startér oddělat svíce atd.
je fakt možný že bych 5krát po sobě po cca 7s opětovnym startovánim oddělal startér př.svíce??

Billy (Člen)
12.02.2007 18:55:07
Offline

Re: startování

Co nejdriv nabit baterku a nasatartovat a nechat prohrat nejlip trochu projet a vytahnout baterku a do jara nestartovat uz! svicky kurvis kdyz je nechas mokry po par takovejch experimentech je muzes zahodit bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
12.02.2007 18:55:27
Offline

Re: startování

...neboj, jestli byl starter v kondici, tak jsi mu vubec neublizil, svicky to urcite taky prezily, musel bys je totalne ulejt, to bys cejtil benzin vsude


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
12.02.2007 18:59:28
Offline

Re: startování

pussy
Napoj káblama na auto,bez sytiče a plynu chvíli toč,pak sytič jen na kousek a je vymalováno..


God Save The Queen!
Timerobber (Člen)
12.02.2007 19:03:06
Offline

Re: startování

No já to zkoušel taky, baterku jsem od léta nedobíjel, v sezóně mi to startovalo na první brnknutí. Teď nic. Několikrát jsem zkoušel startovat i startovacíma kabelama z auta a houno. Nevím čím to, baterka je ale vyflákaná. Když jsem ji vytáhl, zjistil jsem, že je to gelovka Yuasa made in Japan, únor 95 bigsmile Bandasku mám 96, takže původní fabrická. Jo, mohl bych ji asi dobít, ale jdu si koupit novou, 12 let, to by se asi už nemělo asi, né? idontknow V baterkárně mi řekli, že se těm z Japanu nedivěj, že ty dnešní jsou odjinud a vyděržaj tak do 5 let... Budu ale v pérdeli, když to nenahodím ani s novou baterkou..idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
osiris (Člen)
12.02.2007 19:10:24
Offline

Re: startování

...mate v zime startovat co 3 tejdny ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
12.02.2007 20:08:30
Offline

Re: startování

Timerobber psal:

No já to zkoušel taky, baterku jsem od léta nedobíjel, v sezóně mi to startovalo na první brnknutí. Teď nic. Několikrát jsem zkoušel startovat i startovacíma kabelama z auta a houno. Nevím čím to, baterka je ale vyflákaná. Když jsem ji vytáhl, zjistil jsem, že je to gelovka Yuasa made in Japan, únor 95 bigsmile Bandasku mám 96, takže původní fabrická. Jo, mohl bych ji asi dobít, ale jdu si koupit novou, 12 let, to by se asi už nemělo asi, né? idontknow V baterkárně mi řekli, že se těm z Japanu nedivěj, že ty dnešní jsou odjinud a vyděržaj tak do 5 let... Budu ale v pérdeli, když to nenahodím ani s novou baterkou..idontknow

12 let je uspěch ,mě odešla orig.Yuasa po 6 letechsurprised

Billy (Člen)
12.02.2007 20:17:19
Offline

Re: startování

to musela bejt uz druha, tomu moc neverim ze by vydrzela 12 letidontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mape33 (Člen)
12.02.2007 20:36:39
Offline

Re: startování

Nic nevypoustim .Naleju plnou a dam prachsprostej velfobin.projedu aby se to dostalo vsude.A chytne kdy se mi zachce


modra je dobra
VikecB12 (Člen)
12.02.2007 20:37:25
Offline

Re: startování

parkrat za zimu nastartuju,nic nezazimovavam a nemam problem.Na naky vypouštení karbecu bych se mohlsickfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal (Člen)
12.02.2007 20:43:13
Offline

Re: startování

Letos stála zima za pussy když člověk nebyl línej a aspoň jednou za měsíc jí zašel nadlábnout tak se nic nedělo. Ještě se mi nestalo aby nechytla na první vrknutí o startér.goodgood

nety (Člen)
12.02.2007 20:51:25
Offline

Re: startování

Já si dycky vynadam baterku a řikam, že jí necham spát....ale ejhle.. když je o víkendu pěkně tak neodolam... a vyjedu a chytá napoprvé.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Filous (Člen)
12.02.2007 20:55:18
Offline

Re: startování

...po třech měsících sem sundal baterku z udržovací dobíječky a napodruhý šel...i dyš baterka zezačátku vypadá že točí, tag dyš nejni f kondici, je to na pikaču...chce to jí voživit, dobít a pag musí jít...taky nic nevypouštim, jen na zimu plná banda a Velfobin...nic víc nic míň...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal (Člen)
12.02.2007 20:56:43
Offline

Re: startování

nety psal:

Já si dycky vynadam baterku a řikam, že jí necham spát....ale ejhle.. když je o víkendu pěkně tak neodolam... a vyjedu a chytá napoprvé.

goodgoodgood tohle jsem já taky jí mam doma v teple a teď už to neodolávam skoro každej vejkendbigsmile

Rendy (Člen)
12.02.2007 22:31:42
Offline

Re: startování

20 , 30 minut PRI a chytne vždy goodgoodgood


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
OldaT (Člen)
12.02.2007 22:52:05
Offline

Re: startování

Mě chytla i v -8 a úplně bezproblémů

osiris (Člen)
12.02.2007 22:54:50
Offline

Re: startování

OldaT psal:

Mě chytla i v -8 a úplně bezproblémů

...a ted po tomdle http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … 729#p13729 esli mas 01/02 ti chytne tuplem bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
12.02.2007 23:01:24
Offline

Re: startování

já bych to dal do servisu,do značkovýho,jinam ani nejezdim...

Rendy (Člen)
12.02.2007 23:05:59
Offline

Re: startování

Chytne nebo chytne ??? idontknowidontknowidontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
13.02.2007 02:45:03
Offline

Re: startování

zvednu mobil ... zavolam tatikovi ... ten skoci do garazi .... natoci ... a vono to kua chyta na prvni pokus ...takze zatim OK ... mam 01good ... ale zase ... jsem loserbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
pecik (Člen)
13.02.2007 15:49:26
Offline

Re: startování

Karbce navypoustim / proc taky /,kohout do polohy kdy tam natece palivo samo,pak kohout zpet ,pulku sitice lehce plyn a jede.


suzuki gsf 1200 s BANDIT,r.v.2004
mates (Člen)
13.02.2007 18:44:39
Offline

Re: startování

osiris psal:

...mate v zime startovat co 3 tejdny ;)

a nebo se nebát točit aJ 20 minut bigsmile ... samozřejmně tak v 5-10s cyklech ... jako tradičně já  muhehehehééé


… voranžová
losmiros (Člen)
13.02.2007 19:13:52
Offline

Re: startování

a roztlačit??
to mi chytla dycky....
nebo se to nemáidontknowsurprised


on the road
PSYCHO (Člen)
13.02.2007 19:15:29
Offline

Re: startování

to bych se bal že chytne a nebudu jí stačitbigsmile


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
škardík (Člen)
13.02.2007 19:41:21
Offline

Re: startování

v sobotu sem taky startoval. 7x na kopeček a doolůsick Kámoš s fejzrem stříkaškou se smál, ale po třetím tlačeníšku ho smích přešelbigsmile


viz avatar:)
Timerobber (Člen)
13.02.2007 20:18:49
Offline

Re: startování

Tak jsem koupil novou Juasu baterku s gelem na vlasy. Na tu 12 let starou koukali v baterkárně jako na historickej archiv ze země vycházejícího slunce, dal jsem jim to jakože na ekologický recyklování, i když byla ok a stačila by dobít. Koupil jsem i nabíječku na gelovky asi za šest kil, nevypadá to úplně blbě, prej toho prodávaj dost a lidi spokojený.. Vyzkouším a uvidím, jestli to nahodím. Jestli nenahodím, tak ten krám vyhodím (viz foto když na mě kliknete). Kua to je jebka, eště že mám náhradní svíčky, olej a filtry.. V nejhorším si koupím náhradní novou mašinu bandytpussypussysurprisedbigsmile


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
david (Člen)
13.02.2007 20:35:24
Offline

Re: startování

na podzim vypustim karbce, na jare napustim a max.na podruhy chytne...goodgoodgood


livet är en kamp...
škardík (Člen)
13.02.2007 20:36:48
Offline

Re: startování

Timerobber psal:

Tak jsem koupil novou Juasu baterku s gelem na vlasy. Na tu 12 let starou koukali v baterkárně jako na historickej archiv ze země vycházejícího slunce, dal jsem jim to jakože na ekologický recyklování, i když byla ok a stačila by dobít. Koupil jsem i nabíječku na gelovky asi za šest kil, nevypadá to úplně blbě, prej toho prodávaj dost a lidi spokojený.. Vyzkouším a uvidím, jestli to nahodím. Jestli nenahodím, tak ten krám vyhodím (viz foto když na mě kliknete). Kua to je jebka, eště že mám náhradní svíčky, olej a filtry.. V nejhorším si koupím náhradní novou mašinu bandytpussypussysurprisedbigsmile

Koukám že tam máš mocron. Ten už tam byl, nebos dával ty?


viz avatar:)
KOŽON (Člen)
13.02.2007 20:54:10
Offline

Re: startování

moje baterka chrněla,už dost dlouho,tak jsem ji už vrazil do motky a navrtěl jsem ji hned,ale loni jsem musel pomoct přes kabely!asi se ji nechtelo vstavatbigsmile zkratka a dobře si ty mrdky delaj co chtej,ale nakonec pojedou všechnygoodgoodforever banditbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

PSYCHO (Člen)
13.02.2007 20:55:56
Offline

Re: startování

hlavně aby takhle nastávkovaly v létěbad


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
škardík (Člen)
13.02.2007 20:56:07
Offline

Re: startování

škardík psal:
Timerobber psal:

Tak jsem koupil novou Juasu baterku s gelem na vlasy. Na tu 12 let starou koukali v baterkárně jako na historickej archiv ze země vycházejícího slunce, dal jsem jim to jakože na ekologický recyklování, i když byla ok a stačila by dobít. Koupil jsem i nabíječku na gelovky asi za šest kil, nevypadá to úplně blbě, prej toho prodávaj dost a lidi spokojený.. Vyzkouším a uvidím, jestli to nahodím. Jestli nenahodím, tak ten krám vyhodím (viz foto když na mě kliknete). Kua to je jebka, eště že mám náhradní svíčky, olej a filtry.. V nejhorším si koupím náhradní novou mašinu bandytpussypussysurprisedbigsmile

Koukám že tam máš mocron. Ten už tam byl, nebos dával ty?

MICRON


viz avatar:)
Timerobber (Člen)
13.02.2007 21:18:32
Offline

Re: startování

Škardík:
Já to koupil před rokem od prvního majitele, kterej kupoval novou B12 v roce 96 (jetá 4 sezony, odstavená na 6 let). Pak mu prej připitej brácha při pokusu o parking do garáže bandasku nabral autem a přitlačil ji ke zdi a ještě trošku posunul, takže se poškrábala koncovka a boční plast. Ten nechal vyměnit, dal radši i padáky, někdy v tom 97-98 roce tam dal tenhle racing Micron. Ty vogo má koule jak hovado, nechci ho sundávat, jen trošku zrekultivovat, nevím jak je na tom vata. Zůstal mi ten origo doutník, ale jak byl poškrábanej, tak to nechal přeplátovat hliníkovým plechem a je to sick tak kdyby to někdo chtěl, měl by bejt celkem ok. Já chci originál už jenom z principu, mám rád věci originál. Takže bych jezdil s Micronem, aby mě kloboučkáři na vedlejší vnímali, ale pod polštářem chci mít krásnej fabrickej vejfuk, na technickou a do zahraničí. Je tam ještě pár mušek, ale když je vychytám, měl bych jednu z prvních bandasek jako z továrny. 96-tek v krásným stavu bude míň a míň, za chvíli to bude fakt veterán bigsmile


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
škardík (Člen)
13.02.2007 21:42:04
Offline

Re: startování

Já mám 96ku taky skoro originálgood


viz avatar:)
fuja (Člen)
16.03.2007 11:27:05
Offline

Re: startování

nabij jsem baterku a dnes  poprvé zkoušel startovat.baterka přestahla stihat a tak nastoupily startovácí káble.Po cca 10 minutách mi jenom párkrát škytla.předtím jsem pustil tak na 10 minut PRI ,chvilku bez sytiče a pak sytič naplno.A nic.takže zvažuju tento postup.
1.vypustím karburátory
2.dám nový benzín
3.vytáhnu a vyčistím svíčky.
4.párkrát protočím naprázdno
5.našrubuju svíčky
6.staruju
Správný postup nebo na pussy?

Ondráš (Člen)
16.03.2007 12:29:09
Offline

Re: startování

fuja psal:

chvilku bez sytiče a pak sytič naplno.A nic.

Když startuješ studený motor, tak vždycky se sytičem.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr