Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » ...vecný podněty pro admina

osiris (Člen)
16.12.2006 19:25:27
Offline

...vecný podněty pro admina

...nepište sem nářky nebo nadšení, ale konkrétní věc ;)

...myslím, že spoustě z vás dělá problémy, že musíte stále přelejzat sem a tam, co takhle umístit nahoru lištu s volbama ve který budou ovládací tlačítka jako zobrazit nový příspěvky, případně i zobrazit poslední příspěvky a označit přečtený a přitom aby to zůstalo umístěný pořád bez vlivu v jaký sekci se zrovna nacházíte (teď je to jen v úvodu fóra - což je asi ten problém, že každej pak zapomene kde byl, co četl, kam se vrátit a co chtěl) ...s tím souvisí i to aby jste po napsání a odeslání příspěvku neskočili zpátky na úvod, ale zůstali v tý sekci ze který jste to psali (ať už z nových, nebo posledních) tohle by myslím dost nářků vyřešilo - co myslíte?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
levap (Člen)
17.12.2006 01:19:26
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Kuci a kde mam narozeniny smile2 ja kterej casto upozornoval a jako prvni pral a ted koukam narozky nikde smile2  BUDOU ?


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
Lihy (Člen)
17.12.2006 17:22:37
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

tak teda věcné připomínky
1.strašlivě velký mezery mezi řádky při použití Entru, celá diskuze je pak moc roztahaná
2. Když už je tlačítko "nahoru" dost bych uvítal tlačítko "dolu" neboť to asi využiju častěji bo dole sou nové příspěvky.
3. Moc se mi nelíbí sestava informací ve formátu:
Včera 15:22:57
osiris (Člen)
Offline
to kdo to píše by dle mně měl být první v pořadí a pokud možno tučně, pod jméno (nebo někam) bych dal jméno místnosti (nevim jak se tomu odborně nadává...proste např.: Prasárna....) jako to bylo ve starym fóru. Protože pokud mám otevřeno víc oken lehce se spletu a vyjíždět pořát nahoru kde je to jednou napsaný je dost na hovno (vono vůbec celej vzhled se mohl víceméně převzít z motorkářů, stejně sou ty fóra na jedno brdo)
no a poslední informace je datum a čas. To jestli je ten kterej on nebo offline je mi srdečně u prdele bo to vidim hned na hlavní stránce s miliónem dalších nepodstatných informací (v tomhle sem jak Kelly, tabulek a statistik mám dost v práci...)
4. NUTNÁ REGISTRACE tahle věc mě neskutečně sere, nic to neřeší, proč bych nemohl přispívat pod 2, 3, nebo 4 nickama? neni problém, prostě se víckrát zaregistruju....dáš ban? no a zaregistruju se znovu pod jinym jménem....stačí se kouknout na motorkáře jak jim to banování funguje, nejlepší je zaměřit se na přispěvatele jménem Číkus (kvůli rasistickejm kecům ho už banovali několikrát a vždy se hned vrátil s jemně upraveným nickem) Takže kokotů se nezbavíš.
To proč mě to sere nedokážu vysvětlit, prostě mě to sere. Asi mi to příde jako nějaký nařízení nebo omezení nebo nevim a takovejch věcí je dost v běžnym životě, ten net mi přišel takovej svobodnej, ale už i tady se zaváději nějaký pravidla, který sou stejně na houby. Jediný co platí je ignorovat a nereagovat.

Jinak je tolíbivý a moderní a určo to dalo spoustu prácegood

na druhou stranu, je to uživatelsky nepřehledný se zbytečně velkym počtem nastavení a funkcí (ale to je jaksi IN protože všechno má dneska mraky funkcí, který nikdo nepoužívá..viz mobily). Stará diskuze mi vyhovovala víc.smile2

no a to je snad vše, i když to je můj první příspěvek bo sem to nejdřív jen pozoroval a uspořádával si myšlenky....včéra bych tu akorát kvílel a nadával jak kelly (se kterym se ve většině toho co napsal ztotožňuju ač mi ovládání problém nedělá)

Tak zatim čus

Lihy (Člen)
17.12.2006 17:25:11
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

surprised tak tady to řádkuje pěkněsurprised
Tak kurnik proč sou některý příspěvky tak roztahaný? To má pisatel třesavku na entru?

Kelly01 (Člen)
17.12.2006 18:48:34
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Lihy

To už jsem taky urgoval..
Nikdy nevíš kde jsismile2

A asi na tom něco bude,neb počet lidí na stránkách se výrazně snížil..
Aspoň podle staré tabulky...

Sem to otevřel,hodinu bojoval až sem a už to raději zase zavírám..

Brnkněte mi takysmile2


God Save The Queen!
luboss (Člen)
17.12.2006 18:58:02
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

nebudte takovy vyjukany surprised


kdyz jsem se ozenil, taky se toho hodne zmenilo, vic IN a dneska to mam na salamu bigsmile

bigsmilebigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
XJelen (Člen)
17.12.2006 20:05:08
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Chlapí help možná kdyby teda alespoň šlo, aby když otevřu odkaz v příspěvku, aby se otevřel v novém okně jako dřív. Takhle jsem se třeba podíval na video z Mostu, poshlédnutí zavřu okno jako vždycky a koukám prázdná lišta. Musím se pak proklikat dopussy pracně zpátky. Když už s tím teda musíme bojovat, tak alespoň nás v tom nenechte plavathelp


Strýcfajtr !!!
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 20:11:42
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

lihoměr, stařec: v podstatě sem přesně počítal s tím, co se stane až se tohle spustí. potvrdilo se. bohužel částečnou vinu na tom, že se muselo fórum upravit máte i vy. nejenom samozřejmě. je tu ještě "x" dalších, kteří si s váma můžou podat ruce. vysvětloval už sem to x-krát, zkusim to jetště jednou, doufám, že už naposled.
dokud nás tu bylo pět a půl, tak to šlo, fórum se dalo jakž takž sledovat, když člověk potřeboval poradit, dočkal se odpovědi, když někdo chtěl pozvat někoho na vyjížďku, šlo to. poslední dobou se ale na banditfórum začaly nabalovat spousty lidí, který se ptali na hovadiny a nebo se jako hovada chovali. je to normální trend, lidi maj víc peněz, motorku si už koupí kdejakej pičus, a tudíž je z něj hned nejchytřejší světaznalej biker, kterej ví okamžitě co a jak a nechápe to, že členem nějaký komunity se člověk nestane tím, že si koupí motorku a umí psát do počítače. ale holt to tak je a už s tim asi nic nenaděláme. takže se stalo, že během jednoho dne tyhle lidi nablili do fóra takovejch příspěvků, že v podstatě zaplnili za den celou stránku a pokud člověk nesledoval fórum pravidelně, měl svůj příspěvek během jednoho dne na druhý straně (nebo případně pokud ste se toho chytli vy, bylo v něm najednou 60 příspěvků netýkajících se tématu) a vzhledem k tomu, že na tu druhou stranu už málokdo lez, tak tyhle lidi, kteří se chovali jinak než vy (neznamená to, že byste se chovali špatně, ale sou i tací, kteří mají jiné návyky při diskuzi) a nepotřebovali sedumkrát do hodiny vyjadřovat ke každýmu prdu to prostě votrávilo a stránky přestali navštěvovat...
a sme u jádra pudla. banditstránky jsou primárně určený jako support pro všechny majitele banditů a né jako diskuzní fórum nebo chat pro určitou skupinu lidí. na to máte specializovaný servery, kde si založíte nějakou místnost a melete si tam vo všem možnym a neobtěžujete tim ostatní, ale protože se většina z nás zná poměrně dobře a nikdo nemá zájem fuckovat vás za váš způsob diskuze (je to většinou prča), chceme umožnit všem aby si mohli najít v diskuzi svoje místo, kde budou mít co potřebujou. tj. kdo bude chtít poradit, bude navštěvovat poradnu, kdo bude chtít nabídnout vyjížďku, bude lízt tam a vy si budete dál mlít v diskuzi a někdo bude sledovat všechno. bohužel tím došlo i k tomu, že se fórum rozdělilo na víc podsekcí a tím se logicky stalo méně přehledné. neni jiné cesty. za tuhle daň ale doufám, že se sem zase vrátí ti, jenž už dávno přispívat přestali protože, opět zjistí, že jejich příspěvky, rady, nabídky zase dostávají smysl neb během jednoho dne neskončí v propadlišti na druhé straně a nebo že nebudou znehodnocený šedesáti nesmyslnejma příspěvkama vod žvanilů....
takže zkuste pochopit, že stávající stav vyhovoval poslední dobou pouze tomu úzkýmu okruhu lidí jenž teď vesměs neustále držkuje (vám) a chce zpět původní fórum a ti ostatní kvůli nim (vám) odešli. pokud se vám to zdá tak omezující, že to nejste schopný pochopit, tak s tim asi nic nenaděláme. předpokládám, že ste pochopili, že původní fórum se už asi těžko vrátí... každýho z vás rád uvidim, dám s nim pivo na srazu, pojezdim na železňáku nebo na harmanci, je mi jasný, že "face to face" je to vo něčem jinym a doufám, že to pochopíte a pomalu si zvyknete na ty drsný novoty...
samozřejmě všechny rozumný podněty se budem snažit vopravit a upravit tak, aby fórum bylo co nejpříjemnější pro uživatele,ale chce to čas....
váš andrzén...


doba je temná...
Filous (Člen)
17.12.2006 20:26:59
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

...tag dyšs mi to dal takle polopaticky (vim, uš poněkolikátý), tag to chápu...ale nechtěj po mě, abych přestal drškovat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
17.12.2006 20:35:55
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Ok, asi sem nepochopil k čemu je zde diskuze určená. Takže sorry budu jí od nynějška brát jako vážný support této úctyhodné komunity kam sem se tak hulvátsky vesral.
Ještě jednou se omlouvám

čus

inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 20:40:15
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

lihoměr: pěkně ses urazil bigsmile bigsmile bigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
17.12.2006 20:42:49
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Jsem zhnusenhelpsick

Blaničtí rytířihelphelp   "Braňte Kellyho!!"

Co dat pod "Diskuze" chlívek "Nepřizpůsobiví alias dodnes trpěni..." ?

Se bojíte že by tam bylo narváno,cosurprised

A v seriozních chlívkách nuda jak na jiných forechsmile2

A navíc,nemám rád XXXXXXsick

Editoval inkvizitorr (19.12.2006 17:40:45)


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 20:49:22
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

kelly: máš to tamgood


doba je temná...
Lihy (Člen)
17.12.2006 20:49:49
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

inkvizitorr psal:

lihoměr: pěkně ses urazil bigsmile bigsmile bigsmile

to ani náhodou, ale dotklo se mě to..

Mour (Člen)
17.12.2006 20:51:13
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Kucí, copak si neumíme přečíst co Inkviz psal a zamyslet se idontknow, dyť má pravdu, každý nový příchozí na sebelepší dotaz na techniku Bandasky byl poslán do prčic a se slovy hledej šmudlo, bylo to tak nebo se pletu? Myslím si že se nepletu. Tak to pochopme good a fórum diskuze tady furt je good a pokud si člověk myslí, že o technice a cestování, bylo z jeho strany vše řečeno tak tam prostě nebude psát a ani číst , nic víc nic míňbigsmile   ...a taky eště pokud člověk zvládne vypálit na PC cédéčko, tak to tady zvládne taky goodbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 20:51:28
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

lihoměr: mě je tě čéče tak líto až mi vyhrkly slzy z vočí, jenže si byl zrovna na ráně, taks to slíznul za všechny....bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
17.12.2006 20:54:04
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Nevím u nikom jiným kromě Inkvize že by tvrdil že staré forum bylo nepřehlednéfuck

A kdo jsou ti " "x" dalších"surprised

Vybrat si ty nejslabší a po nich se vozit je hnesná srabárnasick

Styď se..
(pokud to nejsou degenerační následky z výparů v chromovně)


God Save The Queen!
pavel dolínek (Člen)
17.12.2006 20:55:38
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

inkviz napis mi knizku jenom pro me,moc hezky se ctesgood


"una storia italiana"
Filous (Člen)
17.12.2006 20:57:04
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Mour psal:

Kucí, copak si neumíme přečíst co Inkviz psal a zamyslet se idontknow, dyť má pravdu, každý nový příchozí na sebelepší dotaz na techniku Bandasky byl poslán do prčic a se slovy hledej šmudlo, bylo to tak nebo se pletu? Myslím si že se nepletu. Tak to pochopme good a fórum diskuze tady furt je good a pokud si člověk myslí, že o technice a cestování, bylo z jeho strany vše řečeno tak tam prostě nebude psát a ani číst , nic víc nic míňbigsmile   ...a taky eště pokud člověk zvládne vypálit na PC cédéčko, tak to tady zvládne taky goodbigsmile

...čoveče parťáku, vypálit cédo mi fcelku problém nedělá, ale dýfko, dýfko, to je sviňe, to mi hraje tag každý třetí, dyš se mi to nerafne uš při načítání...no tag to potom uznej, že já to můžu zvládat jen tag napolovic a můžu drškovat...no né? ...no to mi neřikej že né...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 21:00:16
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

stařec: bóže s tebou je diskuze jak s tatarem




možná by bylo lepčí, kdyby ses naučil nevynechávat řádky, bo to po tobě lihoměr nemůže přečístsurprised




a nebo se uchýlil do koutku pro nepřispůsobivégood




na druhou stranu timhle tempem se naučíš fórum ovládat docela rychlegood




a ta chvíli to bude jak za starejch dobrejch časůsick




zaltý komunistí, tenkrát bylo taky všechnojednoduššífucksicksicksick




a žádný inovace nebyly potřebapussy




tak nemel a začni zase normálně fungovat dopussy


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
17.12.2006 21:01:48
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Až zdechnou XXXXXbadsmile1

Editoval inkvizitorr (19.12.2006 17:43:31)


God Save The Queen!
Mour (Člen)
17.12.2006 21:03:28
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Filous psal:
Mour psal:

Kucí, copak si neumíme přečíst co Inkviz psal a zamyslet se idontknow, dyť má pravdu, každý nový příchozí na sebelepší dotaz na techniku Bandasky byl poslán do prčic a se slovy hledej šmudlo, bylo to tak nebo se pletu? Myslím si že se nepletu. Tak to pochopme good a fórum diskuze tady furt je good a pokud si člověk myslí, že o technice a cestování, bylo z jeho strany vše řečeno tak tam prostě nebude psát a ani číst , nic víc nic míňbigsmile   ...a taky eště pokud člověk zvládne vypálit na PC cédéčko, tak to tady zvládne taky goodbigsmile

...čoveče parťáku, vypálit cédo mi fcelku problém nedělá, ale dýfko, dýfko, to je sviňe, to mi hraje tag každý třetí, dyš se mi to nerafne uš při načítání...no tag to potom uznej, že já to můžu zvládat jen tag napolovic a můžu drškovat...no né? ...no to mi neřikej že né...

Parťáku: ..Dyvydy neumím, proto píšu cédé bigsmile

Kuna (Člen)
17.12.2006 21:08:20
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

To Inkvizitorr: přečetl jsem si Tvůjidontknow obsáhlej příspěvek a musím se přiznat,že máš pravdu.

Mour (Člen)
17.12.2006 21:15:54
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

A já mám taky dotaz: Dají se vypnout podpisy vod ostatních dikutérů ať nemusím číst, že je něco temné, něco o líbání, něco o strojích a tak idontknow

Filous (Člen)
17.12.2006 21:17:38
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Mour psal:

A já mám taky dotaz: Dají se vypnout podpisy vod ostatních dikutérů ať nemusím číst, že je něco temné, něco o líbání, něco o strojích a tak idontknow

...v nastavení svýho profilu máš "Zobrazení" a tam si to můžeš vypnout...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 21:18:50
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Mour psal:

A já mám taky dotaz: Dají se vypnout podpisy vod ostatních dikutérů ať nemusím číst, že je něco temné, něco o líbání, něco o strojích a tak idontknow

profil -> zobrazení -> uživatelské podpisy


doba je temná...
Filous (Člen)
17.12.2006 21:19:35
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

inkvizitorr psal:
Mour psal:

A já mám taky dotaz: Dají se vypnout podpisy vod ostatních dikutérů ať nemusím číst, že je něco temné, něco o líbání, něco o strojích a tak idontknow

profil -> zobrazení -> uživatelské podpisy

...nemachruj vole bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 21:20:50
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

mé kuny mi rozumnějíbigsmile


doba je temná...
Mour (Člen)
17.12.2006 21:22:02
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

pussy a prej čolek idontknowbigsmile ..dík kucí parťáci goodbigsmile

Filous (Člen)
17.12.2006 21:23:10
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

inkvizitorr psal:

mé kuny mi rozumnějíbigsmile

..vypadlo ti tam v jednom slovje písmenko "d" surprised ...sorry Kuno bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
17.12.2006 21:33:48
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

...uz to bylo? surprised ...propas sem neco? idontknow ...pitomci bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris/fight.gif



...prestan drzkovat bramboro, je videt, ze uz se orientujes goodsmile1

...lihu, to mi nedelej, bez tebe neeee pussybigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
17.12.2006 21:36:24
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

osiris psal:

...uz to bylo? surprised ...propas sem neco? idontknow ...pitomci bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /fight.gif

...prestan drzkovat bramboro, je videt, ze uz se orientujes goodsmile1

...lihu, to mi nedelej, bez tebe neeee pussybigsmile

..jo jo, uš se prali bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
WenzelB6 (Člen)
17.12.2006 21:48:33
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

kde jsou v majitelích fotky motek ? Budou ? Ať sem za čolka , ale mněl se je rátsmile2

inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 21:54:46
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

WenzelB6 psal:

kde jsou v majitelích fotky motek ? Budou ? Ať sem za čolka , ale mněl se je rátsmile2

šecko bude, vyčkej časugood


doba je temná...
osiris (Člen)
17.12.2006 21:56:46
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

WenzelB6 psal:

kde jsou v majitelích fotky motek ? Budou ? Ať sem za čolka , ale mněl se je rátsmile2

...tyjo, ale fakt, kdyby jsi si precetl uvod, tak se tam pise, ze se na tom pracuje, ale nejsi sam kdo na to sere smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
17.12.2006 21:57:15
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

kurva,nevim kam to pisu,snad spravnesmile2

abych pravdu rekl,tohle forum je opravdu zmateny, kdyz uz ste chteli delat jiny forum,proc ne treba to (co maj mimochodem vsichni) jako napr. http://bmwklub.cz/ ?
Bude to chtit jeste hoodne prace, zacal bych u vzhledu,jak uz nekdo psal vejs, ´´hlavicka´´ kazdyho prispevku by mohla mela bejt jina, Tucne NICK, Vetsim pismem nazev threadu a kurzivou ostatni blbosti (novy clen,ci co se tam pise)....

Nerikam,ze to muse bejt zrovna takle,jen to jen muj navrh


Second Class Citizen
1130 Café Racer
svatej (Člen)
17.12.2006 21:58:54
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

surprised


Amen. . .
mr.BSE (Člen)
17.12.2006 22:01:55
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

svatej psal:

surprised

surprisedsurprisedidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
17.12.2006 22:03:25
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

...kua inkviz je rychlej jak necekana sracka bigsmile ze se vubec namaham neco vysvetlovat sickbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
svatej (Člen)
17.12.2006 22:04:14
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

bigsmile ja se jen porad divim,od soboty,co to bylo zpusteny. Vono se to podda a Inkviz ma pravdu.


Amen. . .
mr.BSE (Člen)
17.12.2006 22:08:36
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

svatej psal:

bigsmile ja se jen porad divim,od soboty,co to bylo zpusteny. Vono se to podda a Inkviz ma pravdu.

jako jo, co by se to nepoddalo,ze? ale chtelo by to na tom vzhledu maknout...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 23:19:22
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

bse: čéče já ti moc nerozumim, co bys jako konkrétně chtěl měnit??? jestli jde o to udělat neco tučně a něco kurzívou to asi nebude problém, tak jestli chceš, tak to zpracuj ten design fóra (stačí třeba jenom jako náhled třeba v corelu nebo illustratoru ať se na to dá kouknout) a jednotlivýho příspěvku a pošli a pokud to bude nějaký rozumný a vychytanější než tohle tak asi jo...goodidontknow


doba je temná...
Myšák (Člen)
17.12.2006 23:20:48
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Chapu vsechny "remcaly" a castecne s nima souhlasim. Kouzlo ty stary jednoduchy diskuze mi chybi taky bad, ale na vsechno se da zvyknout. Kdyz uz si s tim dal nekdo takovou praci tak to stoji za zkousku. Jen bych docela uvital kdyby se odkaz kdyz na nej kliknu otevrel v novym okne. Takhle dycky najedu na odkaz, zavru okno a musim sem znova fuckhelp To je docela podnetnej navrh help


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 23:25:41
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Myšák psal:

Chapu vsechny "remcaly" a castecne s nima souhlasim. Kouzlo ty stary jednoduchy diskuze mi chybi taky bad, ale na vsechno se da zvyknout. Kdyz uz si s tim dal nekdo takovou praci tak to stoji za zkousku. Jen bych docela uvital kdyby se odkaz kdyz na nej kliknu otevrel v novym okne. Takhle dycky najedu na odkaz, zavru okno a musim sem znova fuckhelp To je docela podnetnej navrh help

jo, vopravim zejtra


doba je temná...
.maxim. (Člen)
17.12.2006 23:25:43
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

nedá se to vyřešit tlačítkem zpět v horním levým rohu??


++ světlu vstříc ++
Myšák (Člen)
17.12.2006 23:30:15
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

.maxim. psal:

nedá se to vyřešit tlačítkem zpět v horním levým rohu??

Jasně že dá, ale kdo na to má furt pamatovat? idontknow


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
.maxim. (Člen)
17.12.2006 23:35:09
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

já nevim taky sem čolek ale podle mě je jedno jestli budeš schazovat novou stránku nebo klikněš na šipku- klik jako klik a šipkama se dá tady v tom chaosu docela slušně kormidlovat smile1


++ světlu vstříc ++
Myšák (Člen)
17.12.2006 23:38:54
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Kdyz treba otevru odkaz s videem, otevre se novy okno, v klidu pockam az se to nacte a muzu zatim vocumovat na foru. Ono to de samozrejme otevrit v novym okne pres pravy tl. (je to sice delsi ale zato je to horsi cesta) bigsmile
Sem pohodlnej clovek tak se jen staram o svy pohodli  smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
mr.BSE (Člen)
18.12.2006 07:51:49
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Neco takovydleho sem myslel. Samozrejme je to jen navrh. Pouzij z toho co chces, nebo klidne nicsmile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/BSE/forum.jpg

Second Class Citizen
1130 Café Racer
syky (Administrator)
18.12.2006 09:18:43
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

mr.BSE psal:

kurva,nevim kam to pisu,snad spravnesmile2

abych pravdu rekl,tohle forum je opravdu zmateny, kdyz uz ste chteli delat jiny forum,proc ne treba to (co maj mimochodem vsichni) jako napr. http://bmwklub.cz/ ?
Bude to chtit jeste hoodne prace, zacal bych u vzhledu,jak uz nekdo psal vejs, ´´hlavicka´´ kazdyho prispevku by mohla mela bejt jina, Tucne NICK, Vetsim pismem nazev threadu a kurzivou ostatni blbosti (novy clen,ci co se tam pise)....

Nerikam,ze to muse bejt zrovna takle,jen to jen muj navrh

Co je na tom zmatenýho? Proč by sme měli mít fórum jako všichni? Mimochodem tebou navrhované phpBB forum je asi ještě dvakrát složitější. Polovina lidí tady ještě před spuštěním řvala, že tohle forum jako ne!

Jinak k tvému gr.návrhu: Oceňuju konstruktivní přístup-na rozdíl od ostatních. Nicméně, modrá hlavička není šťastná volba, vzhledem k tomu, že většina avatarů ma bílý podklad. Chybí ti tam volba pro jednotlivé příspěvky (citace atd.) Jinak mi tam chybí návaznost s ostatními příspěvky.

Jinak při tvorbě fora byla snaha zachovat co největší grafickou podobu a jednoduchost designu s předchozím forem.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
mr.BSE (Člen)
18.12.2006 09:25:33
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Dobre,jen sem to navrhnul, o nic nejde. zvyknu si na tohle.

Nedelal sem navrh celyho fora,ale jednotlivyho prispevku a to je HLAVICKY. Citaci a ostatni bych nechal jak je.

Nechci aby moje prispevky vypadali jako nejaka buzerace,jen davam navrh  na vylepseni, je na vas jestli to tak chcete nebo ne. Barvu muzete zmenit,nebo nechat bilou. Vim o tom problemu s Avatarama,ale chtel sem nejak graficky oddelit hlavicku prispevku od samotnyhop prispevku... Takle je jediny oddeleni jednolivejch prispevku a prijde me to dost neprehledny (ale ne nezvyknutelny).

Kazdopadne si ale myslim,ze je kontraproduktivni (slysel sem to od politikubigsmile) snazit se na novem foru udelat vzhled jako na starem... podle me proste BUD a NEBO.

Ale zase je to jen a jen muj nazor.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
18.12.2006 09:35:24
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

bse: hele já bych řek, že zrovna to co by se asi líbilo tobě sme právě nechtěli....surprised nicméně je to ještě na začátku a určitě dolaďovat budem průběžně furt....good


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
18.12.2006 09:42:40
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

inkvizitorr psal:

bse: hele já bych řek, že zrovna to co by se asi líbilo tobě sme právě nechtěli....surprised nicméně je to ještě na začátku a určitě dolaďovat budem průběžně furt....good

Dobre, jak uz sem psal, byl to jen navrh.

Aspon velikosti a typem (kurziva, tucne) tu hlavicku prosimbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
syky (Administrator)
18.12.2006 09:44:01
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

BSE: Rozhodně jsem tvůj příspěvek nebral jako buzeraci. Byl bych nerad, kdyby sis to myslel. Je těžký udělat kompromis, který by se líbil všem


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
mr.BSE (Člen)
18.12.2006 09:47:00
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

syky: jasne, v pohode. Vim ze je tezky se zavdecit vsem. Mate nelehkou praci kluci. Drzim vam palce, at se darigood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
jiri50 (Člen)
18.12.2006 16:40:13
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Pro nás co máme internet přes mobil a gprs (moooc pomalé) bych chtěl zachovat tuto jednoduchost. Čím více barviček, obrázků apod, tak než se mi načte stránka usnu. Zatím se mi to zdá rychlejší nebo stejné jako po staru. Jen tak dál.


jsem pomalejší - ale ne vždy
inkvizitorr (Administrator)
18.12.2006 17:03:08
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

jiri50 psal:

Pro nás co máme internet přes mobil a gprs (moooc pomalé) bych chtěl zachovat tuto jednoduchost. Čím více barviček, obrázků apod, tak než se mi načte stránka usnu. Zatím se mi to zdá rychlejší nebo stejné jako po staru. Jen tak dál.

v sekci profil -> zobrazení si můžeš nastavit co všechno chceš aby se ti při načítání zobrazovalo a tim to ještě urychlitgoodsmile1


doba je temná...
Loser (Administrator)
18.12.2006 18:54:12
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Nechci remcat (uz sem si zde celkem zvyk), ale lihous mel par dobrejch pripominek k upravamgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
19.12.2006 06:24:40
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Lihovinuv bod cislo 3. je v podstate to, co sem myslel jagood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
19.12.2006 08:29:29
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Já jsem si na to vzal dneska celé dopoledne a 2 dny dopředu se na to psychicky připravoval. Meditace, pivo (a propo... kam zmizel smajlík piva a té červené sklénkyhelp), meditace a 2 piva...smile1
Nemyslím si, že jsem čolek (dokážu vypálit DVD na první pokusbigsmile), ale také mi změna neštymuje (neberte to jako buzeraci, ale jako můj názor). Jak psal Lihy je tu spousta funkcí, které nevyužiju. To, že příspěvků bylo hafo je taky pravda stejně jako spousta dalších věcí. Ale prostě se tu s Váma chci vídat, tak to musím přijmout. V otázce provozu tohodle webu si prostě nejsme rovni. Není to výtka, je to fakt a tak to beru.
Jsem prostě ten co bude řvát, že staré bylo lepší.

A souhlasím s Kellym nemám rád KOKOTYbigsmile

Michal a Sykouš: Ať máte takových jako já co nejméně...smile2

to koho nemáš rád si příště piš do svýho fóra na svym serveru, tady to nemá co dělat

Editoval inkvizitorr (19.12.2006 09:25:48)


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
19.12.2006 09:10:35
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

A teda jedna věcná.

Přesto, že v profilu mám nastavené své časové pásmo (+01 CET), tak se mi ukazuje o hodinu víc než je. Z toho usuzuji, že pro generování času nepoužíváte funkci gmtime(), ale pouze time(), která bere v úvahu lokální nastavení. Prosím upravit, je to píčovina na 10 sekund. Dík.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
19.12.2006 09:28:59
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Tak si nastav 00 čas a je to vyřízený,taky mě to na chvilku zaskočilo


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
19.12.2006 09:37:29
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Americkej psal:

Tak si nastav 00 čas a je to vyřízený,taky mě to na chvilku zaskočilo

To jsem udělal, ale hlásím to jako bug a prosím o nápravu v další verzi..


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
syky (Administrator)
19.12.2006 09:44:04
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Ondráš psal:

A teda jedna věcná.

Přesto, že v profilu mám nastavené své časové pásmo (+01 CET), tak se mi ukazuje o hodinu víc než je. Z toho usuzuji, že pro generování času nepoužíváte funkci gmtime(), ale pouze time(), která bere v úvahu lokální nastavení. Prosím upravit, je to píčovina na 10 sekund. Dík.good

Nepoužíváme ani jednu funkci. Používáme punBB fórum.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
syky (Administrator)
19.12.2006 09:47:26
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Problém s časovým pásmem odstraněn. Možná bude třeba nastavit správné pásmo ve Vašich profilech.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Ondráš (Člen)
19.12.2006 09:58:33
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

syky psal:
Ondráš psal:

A teda jedna věcná.

Přesto, že v profilu mám nastavené své časové pásmo (+01 CET), tak se mi ukazuje o hodinu víc než je. Z toho usuzuji, že pro generování času nepoužíváte funkci gmtime(), ale pouze time(), která bere v úvahu lokální nastavení. Prosím upravit, je to píčovina na 10 sekund. Dík.good

Nepoužíváme ani jednu funkci. Používáme punBB fórum.

Ach jo... Nevím co máte přesně za verzi, ale v té poslední (1.2.14) je (když si vezmu celý ten zip soubor) v souboru ./upload/include/functions.php proměnná $now.

Přesněji celý příkaz je: $now=time();

Tam se používá fce time(), když jí změníš na gmtime(), tak bude vše v klidu.

Chvíli jsem v PHP dělal a i se tím docela živil, ale šéf nedokázal pochopit, že když mám něco předělat, tak musím vědět jak to funguje. Pak mi do toho vsazoval svoje postupy a chtěl abych je zprovoznil, že on to chce tak... Zkus si ty scripty projít než začnete něco upravovat. Grafika je trochu něco jiného než funkčnost. Třeba jsem jen trefil něco co jsi přehlíd, ale odpověď:

syky psal:

Nepoužíváme ani jednu funkci. Používáme punBB fórum.

Tomu moc nenasvědčuje.

Omlouvám se, že Tě jebu, ale s tímhle mám šptanou zkušenost. Michalovi jsem svoji pomoc nabízel.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
19.12.2006 10:08:09
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Pardon oprava. Už jsem z toho trochu vypadl...

funkce gmtime(), neexistuje. Místo toho bych doporučoval použít gmdate(U). Výsledek je stejný.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
19.12.2006 10:26:14
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

ondrasovi: spíláš novejm podle tebe zbytečnejm  pussyovinám a teď jednu z nich řešíš idontknowbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
19.12.2006 10:32:08
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Dal jsem jen věcný podnět. O to v tomhle tématu jde. Ikdyž tomuhle nějak nemůžu přijít na chuť, tak se snažím pomoci aby Ti, kteří se v těch barvičkách, kurzívách a dalších typografických vychytávkách vyžívají (přesto, že je nepoužívájí), měli stránky bez chyb.

Dokonalost spočívá v maličkostech...

Asi si půjdu popovídat s Kellym...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
19.12.2006 10:32:44
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Dal jsem jen věcný podnět. O to v tomhle tématu jde. Ikdyž tomuhle nějak nemůžu přijít na chuť, tak se snažím pomoci aby Ti, kteří se v těch barvičkách, kurzívách a dalších typografických vychytávkách vyžívají (přesto, že je nepoužívájí), měli stránky bez chyb.

Dokonalost spočívá v maličkostech...

Asi si půjdu popovídat s Kellym...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
19.12.2006 10:46:14
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Jedné cele se sejdou zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a vyznavač adrenalových sportů. Zoofil povídá: "Chtělo by to nějakou kočku." Pedofil: "No, spíš koťátko." Nekrofil: "Mrtvý!" Sadista: "To bych ho zabil já." Vyznavač adrenalých sportů se tak na ně dívá a jemně pronese "Mňau".

Manželský pár je v posteli , ona ho kouří a když jsou v nejlepším, povídá ona: "Hafni!" On: "HAF!" A ona zase: "Hafni!" On: "HAF!" Po třetí si ho už vyndá z pusy a vykřikne: "Sakra zhasni, děti se dívaj!"

Přistoupí muž k cizí ženě a do ouška ji pošeptá: "Krásně lížu a jsem diskrétní." Ona se něj pohrdavě podívá a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej."

Ve tři hodiny v noci se ona potichoučku vkradla do sousední místnosti. Kladivem rozbila 19-ti palcový monitor, CD-čka polila lepidlem, kryt počítače vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Potom se vrátila do ložnice, do teplé postele a přitiskla se s láskou k boku svého nic netušícího spícího manžela, o kterém byla přesvědčena, že už do konce života veškerý volný čas bude věnovat jejich lásce... Do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny...

Zvoní telefon. Mladý muž zvedne sluchátko a na druhém konci se ozve:" Ahoj. Tady je Zuzka. Potkali jsme se před čtvrt rokem na mejdanu." "Zuzka? Před čtvrt rokem?" "Jen si vzpomeň! Bylo to u Mirka a po mejdanu jsi mě vezl domů. Cestou jsme zastavili a sklopil si sedadla. Říkal jsi mi, že jsem fajn holka." "Jo, Zuzka! To jsem rád, že jsi zavolala. Jak se máš?" "Nic moc. Jsem v tom a za čtvrt hodiny si lehnu pod vlak." "Ty seš fakt fajn holka!!!"


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
19.12.2006 10:49:24
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

good

Tohle mi chybělobigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
syky (Administrator)
19.12.2006 17:23:11
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Ondráš psal:
syky psal:
Ondráš psal:

A teda jedna věcná.

Přesto, že v profilu mám nastavené své časové pásmo (+01 CET), tak se mi ukazuje o hodinu víc než je. Z toho usuzuji, že pro generování času nepoužíváte funkci gmtime(), ale pouze time(), která bere v úvahu lokální nastavení. Prosím upravit, je to píčovina na 10 sekund. Dík.good

Nepoužíváme ani jednu funkci. Používáme punBB fórum.

Ach jo... Nevím co máte přesně za verzi, ale v té poslední (1.2.14) je (když si vezmu celý ten zip soubor) v souboru ./upload/include/functions.php proměnná $now.

Přesněji celý příkaz je: $now=time();

Tam se používá fce time(), když jí změníš na gmtime(), tak bude vše v klidu.

Chvíli jsem v PHP dělal a i se tím docela živil, ale šéf nedokázal pochopit, že když mám něco předělat, tak musím vědět jak to funguje. Pak mi do toho vsazoval svoje postupy a chtěl abych je zprovoznil, že on to chce tak... Zkus si ty scripty projít než začnete něco upravovat. Grafika je trochu něco jiného než funkčnost. Třeba jsem jen trefil něco co jsi přehlíd, ale odpověď:

syky psal:

Nepoužíváme ani jednu funkci. Používáme punBB fórum.

Tomu moc nenasvědčuje.

Omlouvám se, že Tě jebu, ale s tímhle mám šptanou zkušenost. Michalovi jsem svoji pomoc nabízel.help

Děkuji za vysvětlení použití funkcí v PHP. Budeš se asi divit, ale ono to funguje i bez tebou navrhovaných změn. Stačilo nastavit v administraci časové pásmo +01. Doporučuju projít si zdrojáky punBB.

Potřebovali bychom napsat databázi majitelů a kalendář akcí (nejlépe jako  plugin do phpRS). Máš-li zájem, ozvi se mi na skype, mám ho v profilu.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Roman :) (Člen)
19.12.2006 17:32:25
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Vim, ze uz to tu mozna bylo, ale bylo by dobry, kdyby existovalo i neco jako "dolu na stranku", kdyz uz existuje "nahoru". Kolikrat je hrozne zdlouhavy se dostat k novemu prispevku..good


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Newada (Člen)
19.12.2006 17:39:23
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Používej END na klávesnici a je to. good


jak dlouho ještě?
Roman :) (Člen)
19.12.2006 17:40:58
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

Vrele diky. good


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Ondráš (Člen)
21.12.2006 09:06:36
Offline

Re: ...vecný podněty pro admina

2 Syky:Já blbec... Ono to ukazuje datum poslední návštěvy a ne aktuální čas... To se omlouvám, ale stejně mi to nějak blblo... Su čolek...

Skypem bohužel nevládnu. Jedině ICQ. Myslím, že by stačilo vzít jen staré akce prdnout je sem v novém designu. Ty původní byly dobré.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr