Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » CDI BANDIT 1200

svobodakT (Člen)
17.11.2009 13:34:27
Offline

CDI BANDIT 1200

ahoj mam dotaz je tu nekdo z Usteckeho kraje kdo prodava nebo by byl ochotnej pujcit ridici jednotku , motorka mi totiz nehazi jiskru , vsechno co mi poradily tady v technicky poradne uz jsem prosel a je to v poradku ale porat to nejde tak uz mi zbyva jen ta ridici jednotka ale nerad bych ji kupoval a pak zjistil ze to tim neni tak bych potreboval nekoho ochotnyho kdo by mi ji moh poskytnout na ozkouseni. kdyztak mi tu nechte telefon ja se ozvu nebo muzete napsat  na 603555441 moc dik za pomoc.

Frodo89 (Člen)
17.11.2009 14:42:43
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

svobodakT psal:

ahoj mam dotaz je tu nekdo z Usteckeho kraje kdo prodava nebo by byl ochotnej pujcit ridici jednotku , motorka mi totiz nehazi jiskru , vsechno co mi poradily tady v technicky poradne uz jsem prosel a je to v poradku ale porat to nejde tak uz mi zbyva jen ta ridici jednotka ale nerad bych ji kupoval a pak zjistil ze to tim neni tak bych potreboval nekoho ochotnyho kdo by mi ji moh poskytnout na ozkouseni. kdyztak mi tu nechte telefon ja se ozvu nebo muzete napsat  na 603555441 moc dik za pomoc.

omlouvam se možna za stupidní dotaz ale GSF 1200 ma řidici jednotku?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Billy (Člen)
17.11.2009 15:21:18
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

nema to vis ze ne smile1
tam se to ridi

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/82_cdi.jpg

" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
17.11.2009 16:11:36
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

svobodakT psal:

ahoj mam dotaz je tu nekdo z Usteckeho kraje kdo prodava nebo by byl ochotnej pujcit ridici jednotku , motorka mi totiz nehazi jiskru , vsechno co mi poradily tady v technicky poradne uz jsem prosel a je to v poradku ale porat to nejde tak uz mi zbyva jen ta ridici jednotka ale nerad bych ji kupoval a pak zjistil ze to tim neni tak bych potreboval nekoho ochotnyho kdo by mi ji moh poskytnout na ozkouseni. kdyztak mi tu nechte telefon ja se ozvu nebo muzete napsat  na 603555441 moc dik za pomoc.

Hele tys tam nechal tu gixeří, nebo bandití elektriku? Mám pocit, že jsi psal že bandití... je tam víc druhů konektorů, ale jeden šikula co se nebojí elektriky vyškubal ty kabely z toho konektoru a napíchnul je napřímo do jinýho CDíčka a šlapala, tvrdil, že v podstatě makaj všechny stejně, myslím samosebou podobný verze strojů.
Jinak to vod Ignitechu nás stálo trojku necelou tušim.


Strýcfajtr !!!
svobodakT (Člen)
17.11.2009 19:18:48
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

mam v tom gsxr komplet eletriku z bandita potrebuju zkusit jestli to ze to nehazi jiskru kdyz eletrika vsude jde neni tou ridici jednotkou a nechci rozebirat zadny konektory kdyz nevim jiste ze to tim je, potrebuju tam jen zkusit jinou ridici jednotku nebo tu moji zkusit do jineho bandita at vim jestli je spatna . Az budu vedet ze je to ridici jednotkou tak koupim novou klidne od toho ignitechu ale nechci ji kupovat dokud nebudu mit jistotu ze je spatna, proto potrebuju nekoho z okoli  abych to zkusil a zbytecne ji nekupoval.

XJelen (Člen)
17.11.2009 19:43:56
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

Napiš číslo toho CDI, nebo hoď fotku kontaktů jakože konektoru, barynek je v Kanadě, ten má myslím 03. Ale kdybys měl cestu kolem Chebu, vem jí sebou, sice se u 01 vejš musí odmontovat komplet podsedlák, ale když to budu vědít dopředu, tak bych ho mohl odstrojit, beztak už je zima a bude pod plachtou.


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.11.2009 19:56:44
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

svobodakT psal:

mam v tom gsxr komplet eletriku z bandita potrebuju zkusit jestli to ze to nehazi jiskru kdyz eletrika vsude jde neni tou ridici jednotkou a nechci rozebirat zadny konektory kdyz nevim jiste ze to tim je, potrebuju tam jen zkusit jinou ridici jednotku nebo tu moji zkusit do jineho bandita at vim jestli je spatna . Az budu vedet ze je to ridici jednotkou tak koupim novou klidne od toho ignitechu ale nechci ji kupovat dokud nebudu mit jistotu ze je spatna, proto potrebuju nekoho z okoli  abych to zkusil a zbytecne ji nekupoval.

stejně se ti divim,že se ti chtěla tahat komplet celá elektrika z bandita když se dala použít ta Gixeří


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
17.11.2009 20:14:06
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

K.a.s.y.m. psal:
svobodakT psal:

mam v tom gsxr komplet eletriku z bandita potrebuju zkusit jestli to ze to nehazi jiskru kdyz eletrika vsude jde neni tou ridici jednotkou a nechci rozebirat zadny konektory kdyz nevim jiste ze to tim je, potrebuju tam jen zkusit jinou ridici jednotku nebo tu moji zkusit do jineho bandita at vim jestli je spatna . Az budu vedet ze je to ridici jednotkou tak koupim novou klidne od toho ignitechu ale nechci ji kupovat dokud nebudu mit jistotu ze je spatna, proto potrebuju nekoho z okoli  abych to zkusil a zbytecne ji nekupoval.

stejně se ti divim,že se ti chtěla tahat komplet celá elektrika z bandita když se dala použít ta Gixeří

...to je práce na půlhoďky, dyk je to jeden svazek s pár rozbočkama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
17.11.2009 20:36:01
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
svobodakT psal:

mam v tom gsxr komplet eletriku z bandita potrebuju zkusit jestli to ze to nehazi jiskru kdyz eletrika vsude jde neni tou ridici jednotkou a nechci rozebirat zadny konektory kdyz nevim jiste ze to tim je, potrebuju tam jen zkusit jinou ridici jednotku nebo tu moji zkusit do jineho bandita at vim jestli je spatna . Az budu vedet ze je to ridici jednotkou tak koupim novou klidne od toho ignitechu ale nechci ji kupovat dokud nebudu mit jistotu ze je spatna, proto potrebuju nekoho z okoli  abych to zkusil a zbytecne ji nekupoval.

stejně se ti divim,že se ti chtěla tahat komplet celá elektrika z bandita když se dala použít ta Gixeří

...to je práce na půlhoďky, dyk je to jeden svazek s pár rozbočkama...

no což to jo,ale pokud strkal motor do rámu kde je elektrika tak je to zbytečná práce.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svobodakT (Člen)
19.11.2009 07:48:30
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

musel jsem dat eletriku z B12 protoze ta z GSXR mela urezany nektery konektory a podivne napojovany kabely byla cela pokurvena a zrovna na pul hodky to prace nebyla chvily to trva nez se to prispusobibigsmile ridici jednotku uz sem sehna tak uvidim jestli to bude tim zatim dik za rady good

K.a.s.y.m. (Člen)
19.11.2009 07:53:18
Offline

Re: CDI BANDIT 1200

svobodakT psal:

musel jsem dat eletriku z B12 protoze ta z GSXR mela urezany nektery konektory a podivne napojovany kabely byla cela pokurvena a zrovna na pul hodky to prace nebyla chvily to trva nez se to prispusobibigsmile ridici jednotku uz sem sehna tak uvidim jestli to bude tim zatim dik za rady good

tak to jooosmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr