Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Co tam ten cyklista dělal :-(

Baltazar (Člen)
24.11.2009 19:32:49
Offline

Co tam ten cyklista dělal :-(

http://zpravy.idnes.cz/opily-ridic-sraz … 4_brno_krc

no a co si kdo na dědkovi vezme, chlap má asi rodinu, je mi z těch debilů co chlastaj a pak jezděj na blitísicksurprisedsurprisedsurprised


The father of the little princess of the dawn
RadkaB6 (Člen)
24.11.2009 19:52:20
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

No buď v klidu... já minulej tejden našla polomrtvýho sraženýho chlapa u silnice na Rudné a dávala jsem přednost asi 15ti debilům, kteří projeli ani nezastavili... Jako svědkovi mi pak volala PČR - zemřel smile2 napadlo mě, co kdyby tam takhle ležel někdo z nás...nikdo by nezastavil, nechají Tě tam vykrvácet, stejně jako toho chlápka, kterýho jsem našla v kaluži krve...A ten debil co ho srazil, přijel po hodině zpět aby se PČR udal...


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Baltazar (Člen)
24.11.2009 20:01:28
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

jo lidi sou k sobě bezvohledný, nikdo si nepřipouští, že by se mu to mohlo stat takysurprised


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
24.11.2009 20:19:16
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Baltazar psal:

jo lidi sou k sobě bezvohledný, nikdo si nepřipouští, že by se mu to mohlo stat takysurprised

uš aj bukvice nejso to co bejvalysmile2 http://www.novinky.cz/koktejl/185159-le … okyne.html


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
24.11.2009 20:32:53
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

PALOUS psal:
Baltazar psal:

jo lidi sou k sobě bezvohledný, nikdo si nepřipouští, že by se mu to mohlo stat takysurprised

uš aj bukvice nejso to co bejvalysmile2 http://www.novinky.cz/koktejl/185159-le … okyne.html

Ty seš vůůůůl bigsmilebigsmilebigsmilegood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Sandman (Člen)
24.11.2009 23:05:38
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

A dostane maximálně 5 natvrdo. Já jsem pro znovuzavedení práva útrpného nebo alespoň některých částí CHammurabiho zákoníku (oko za oko, zub za zub).


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Fresh Man (Člen)
24.11.2009 23:22:43
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

taky ale výte pussy co ten ciglista dělal...

f tomdle případě je to sice skoro jedno páč dědek byl ožralej... ale i tak...někerý ciglisti si mysej že sou nesmrtelný ...

jináčjavascript://Insert%20Smile dědek je kokot vo tom žádná... v civilizovanym světě se to tagle nedělá


Bandit pičo
Pajk (Člen)
25.11.2009 00:25:43
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Je to smutný, řidiči jezděj vožralé a cyklisti co vyjedou na silnici, chtěj udělat, něco pro zdraví si bohužel málokdo uvědomuje, že riskuje život při provozu jakej dneska je, docela je obdivuju. Řek bych, že jsou to ještě větší hazardéři než my. Rád si taky sjedu na kole, ale na silnic kde projede ňáká plechovka moc nejezdim bo mám naděláno v gatíchbad.

Fresh Man (Člen)
25.11.2009 01:01:12
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Pajk psal:

Je to smutný, řidiči jezděj vožralé a cyklisti co vyjedou na silnici, chtěj udělat, něco pro zdraví si bohužel málokdo uvědomuje, že riskuje život při provozu jakej dneska je, docela je obdivuju. Řek bych, že jsou to ještě větší hazardéři než my. Rád si taky sjedu na kole, ale na silnic kde projede ňáká plechovka moc nejezdim bo mám naděláno v gatíchbad.

tááák máš recht... dojed si autem na cyglo stesku bez aut a jezdi... safety first good


Bandit pičo
Billy (Člen)
25.11.2009 07:46:04
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Taky jezdim kazdej en zima leto za kazdyho pocasi na kole do prace, hold parkrat sem to uz taky malem rozvesil smile1, vzdycky casem potkas nejakyho ocasa na silnici co te chce vytlacit a nebo ti otevre dvere auta pred hubou smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
25.11.2009 07:49:28
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Fresh Man psal:
Pajk psal:

Je to smutný, řidiči jezděj vožralé a cyklisti co vyjedou na silnici, chtěj udělat, něco pro zdraví si bohužel málokdo uvědomuje, že riskuje život při provozu jakej dneska je, docela je obdivuju. Řek bych, že jsou to ještě větší hazardéři než my. Rád si taky sjedu na kole, ale na silnic kde projede ňáká plechovka moc nejezdim bo mám naděláno v gatíchbad.

tááák máš recht... dojed si autem na cyglo stesku bez aut a jezdi... safety first good

pussy-vina, cyklista i jako všichni ostatní také patří!!! na silnici, stačí se jenom chovat "ohleduplně" všichni!.

Mour (Člen)
25.11.2009 07:54:40
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Na druhou stranu když vidím cyklisty u nás ve Vsi na těch velócipédech bez světel z restauránu bigsmile

Článek je jako obvykle (idnes bigsmile ) napsán tendenčně bez uvedení veškerých informacísick ...fuck DĚDKA V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEOBHAJUJU !

Lihy (Člen)
25.11.2009 08:26:42
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Ciklisti na silnici nepatřej fuck... na okreskách  sou mi celkem fuk, ale když jedou po hlavnim tahu středem pruhu bo sou přece taky účastníci, tak bych je nejrači poslal do pangejtu.

Ps. sou to větší hovada jako většina motorkářůbigsmile

Fresh Man (Člen)
25.11.2009 08:36:02
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Lihy psal:

Ciklisti na silnici nepatřej fuck... na okreskách  sou mi celkem fuk, ale když jedou po hlavnim tahu středem pruhu bo sou přece taky účastníci, tak bych je nejrači poslal do pangejtu.

Ps. sou to větší hovada jako většina motorkářůbigsmile

ano ano...

taky musím přiznat určitou nesympatyi se skupinou slizce oblečených elasťáků... co si mysej že sou nejrychlejší...a maj nárok zdržovat všechny vostatní ... jediný v čem je můžem pochválit že poslušně odevzdávají orgány a to vcelku! a všechy :)
ne jako my prasata ... ze kterejch nic nezbyde a nebo sou ty orgáni prolitý...bigsmilebigsmilebigsmile

jináč souhlasim s tolerancí(s obou stran)... naschváli jim nedělám...ale zanadávám si fuck


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
25.11.2009 08:44:08
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Fresh Man psal:
Lihy psal:

Ciklisti na silnici nepatřej fuck... na okreskách  sou mi celkem fuk, ale když jedou po hlavnim tahu středem pruhu bo sou přece taky účastníci, tak bych je nejrači poslal do pangejtu.

Ps. sou to větší hovada jako většina motorkářůbigsmile

ano ano...

taky musím přiznat určitou nesympatyi se skupinou slizce oblečených elasťáků... co si mysej že sou nejrychlejší...a maj nárok zdržovat všechny vostatní ... jediný v čem je můžem pochválit že poslušně odevzdávají orgány a to vcelku! a všechy :)
ne jako my prasata ... ze kterejch nic nezbyde a nebo sou ty orgáni prolitý...bigsmilebigsmilebigsmile

jináč souhlasim s tolerancí(s obou stran)... naschváli jim nedělám...ale zanadávám si fuck

HOWGsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
25.11.2009 09:38:46
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Fresh Man psal:
Lihy psal:

Ciklisti na silnici nepatřej fuck... na okreskách  sou mi celkem fuk, ale když jedou po hlavnim tahu středem pruhu bo sou přece taky účastníci, tak bych je nejrači poslal do pangejtu.

Ps. sou to větší hovada jako většina motorkářůbigsmile

ano ano...

taky musím přiznat určitou nesympatyi se skupinou slizce oblečených elasťáků... co si mysej že sou nejrychlejší...a maj nárok zdržovat všechny vostatní ... jediný v čem je můžem pochválit že poslušně odevzdávají orgány a to vcelku! a všechy :)
ne jako my prasata ... ze kterejch nic nezbyde a nebo sou ty orgáni prolitý...bigsmilebigsmilebigsmile

jináč souhlasim s tolerancí(s obou stran)... naschváli jim nedělám...ale zanadávám si fuck

...naši šoféří jim řikaj silniční fši...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
25.11.2009 11:57:42
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Smejdi ste bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Sandman (Člen)
25.11.2009 15:39:07
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Občas mě ty řidiči pekně s*rou. Jsem takhle jel na kole mimo obec, krásné zatáčky z kopca (mimo obec) a 2 debilové na Jamahách a před nima blbec mě zdržovali v rychlejší jízdě. Když je někdo posera, ať to neřídífuckbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
25.11.2009 15:39:56
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Jsem zapomněl zmínit, že jsem jezdil na bytelném horákovi..


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Fresh Man (Člen)
25.11.2009 15:57:31
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

no co chceš kombinace jamaha..cyglisti a blbec... cos tak moch čekat vot jamahy dyt je to stejný jag ciglistabadsmile2


bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
XJelen (Člen)
25.11.2009 16:13:00
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Sandman psal:

Občas mě ty řidiči pekně s*rou. Jsem takhle jel na kole mimo obec, krásné zatáčky z kopca (mimo obec) a 2 debilové na Jamahách a před nima blbec mě zdržovali v rychlejší jízdě. Když je někdo posera, ať to neřídífuckbigsmile

vogo vím o eSVéčku co dostal od cyglisty hned dvakrát za sebou bigsmile a taky už mu to nikdo nevodpáře bigsmile


Strýcfajtr !!!
Hanz (Člen)
25.11.2009 17:39:53
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Když se chcou cyklisti srát na cesty, tak by pro ně měl být nějaký jakože řidičák nebo zkoušky, bo ti čur.ci neznají ani dopravní předpisyfucksick , pěkne klidně si to střihnou metr před nárazníkem z vedlejší, já brzdím i koulema a oni ještě hledí, že já sem pussy, mají štěstí, že sem v celku kliďas, jinak bych je holýma rukama ubil...zmrdybad


WD club member...
Fresh Man (Člen)
25.11.2009 22:48:22
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Hanz psal:

Když se chcou cyklisti srát na cesty, tak by pro ně měl být nějaký jakože řidičák nebo zkoušky, bo ti čur.ci neznají ani dopravní předpisyfucksick , pěkne klidně si to střihnou metr před nárazníkem z vedlejší, já brzdím i koulema a oni ještě hledí, že já sem pussy, mají štěstí, že sem v celku kliďas, jinak bych je holýma rukama ubil...zmrdybad

se přiznám.... já je bil ....ale v jejich zájmu...


Bandit pičo
Kakac (Člen)
26.11.2009 06:07:38
Offline

Re: Co tam ten cyklista dělal :-(

Sandman psal:

Občas mě ty řidiči pekně s*rou. Jsem takhle jel na kole mimo obec, krásné zatáčky z kopca (mimo obec) a 2 debilové na Jamahách a před nima blbec mě zdržovali v rychlejší jízdě. Když je někdo posera, ať to neřídífuckbigsmile

Že bych to byl já bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr