Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Leasing

bleha (Člen)
02.01.2010 17:36:32
Offline

Leasing

Zdravim vsechny a preji cely rok 2010 bez nehod  good
Mam tema,ktere pravee resim. Budu kupovat motorku na leasing a muj dotaz je,jestli jste nekdo bral motku na leasing,kolik jste skladali hotove,kolik jste pak platili,kde u jake spolecnosti a popripade na co si mam davta bacha. Diky za reakce smile1

Petr J. (Člen)
02.01.2010 17:38:04
Offline

Re: Leasing

...když, tak na úvěr...

Baltazar (Člen)
02.01.2010 17:39:24
Offline

Re: Leasing

Petr J. psal:

...když, tak na úvěr...

souhlasgood


The father of the little princess of the dawn
Radek-Ban (Člen)
02.01.2010 17:41:08
Offline

Re: Leasing

kupoval jsem na leasing v http://www.motocykly-suzuki.cz/
a daval jsem 10% akontaci a leasing dávaj od C A C -Leasingsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
osiris (Člen)
02.01.2010 17:43:02
Offline

Re: Leasing

Baltazar psal:
Petr J. psal:

...když, tak na úvěr...

souhlasgood

...záleží na procentech ...techničák máš stejně v bance a daj ti ho až po ...prašť jako uhoď


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bleha (Člen)
02.01.2010 17:47:57
Offline

Re: Leasing

osiris psal:
Baltazar psal:
Petr J. psal:

...když, tak na úvěr...

souhlasgood

...záleží na procentech ...techničák máš stejně v bance a daj ti ho až po ...prašť jako uhoď

Nechal jsem si online spocitat leasing i uver. U leasingu se mi libi,ze ti plati veskery pojisteni i s havarkou,ale motorka neni tvoje... U uveru mas motorku,ale musis kazdy rok davat dalsich 10 tis na pojisteni (kradez,pohroma,nehoda,povinny...) nebo se mylim? Kvuli tomuto se mi vic libi leasing.

mazo (Člen)
02.01.2010 17:51:08
Offline

Re: Leasing

osiris psal:

...záleží na procentech ...techničák máš stejně v bance a daj ti ho až po ...prašť jako uhoď

ja davam suhlas osimu good
mne vysiel spotrebny uver s polovicnymi percentami ako leasing...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
bleha (Člen)
02.01.2010 17:55:38
Offline

Re: Leasing

Radek-Ban psal:

kupoval jsem na leasing v http://www.motocykly-suzuki.cz/
a daval jsem 10% akontaci a leasing dávaj od C A C -Leasingsmile1

Kolik stala motorka,1 splatka a kolik jsi mel splatek?

Baltazar (Člen)
02.01.2010 17:59:28
Offline

Re: Leasing

bleha psal:
osiris psal:
Baltazar psal:


souhlasgood

...záleží na procentech ...techničák máš stejně v bance a daj ti ho až po ...prašť jako uhoď

Nechal jsem si online spocitat leasing i uver. U leasingu se mi libi,ze ti plati veskery pojisteni i s havarkou,ale motorka neni tvoje... U uveru mas motorku,ale musis kazdy rok davat dalsich 10 tis na pojisteni (kradez,pohroma,nehoda,povinny...) nebo se mylim? Kvuli tomuto se mi vic libi leasing.

to můžeš mít i u úvěru, splátka včetně pojistky, naprosto běžná věc.
myslíš, že to pojištění je v lízu zadáčo?idontknowtaky ho zaplatíš


The father of the little princess of the dawn
bleha (Člen)
02.01.2010 18:04:04
Offline

Re: Leasing

Baltazar psal:
bleha psal:
osiris psal:


...záleží na procentech ...techničák máš stejně v bance a daj ti ho až po ...prašť jako uhoď

Nechal jsem si online spocitat leasing i uver. U leasingu se mi libi,ze ti plati veskery pojisteni i s havarkou,ale motorka neni tvoje... U uveru mas motorku,ale musis kazdy rok davat dalsich 10 tis na pojisteni (kradez,pohroma,nehoda,povinny...) nebo se mylim? Kvuli tomuto se mi vic libi leasing.

to můžeš mít i u úvěru, splátka včetně pojistky, naprosto běžná věc.
myslíš, že to pojištění je v lízu zadáčo?idontknowtaky ho zaplatíš

To si vazne nemyslim. Nemam s tim zkusenosti,tak se ptam,kdo ma jakou zkusenost a pokud bude pro me vyhodnejsi uver vcetne vsech pojistek,vezmu samozrejme uver.

Baltazar (Člen)
02.01.2010 18:07:00
Offline

Re: Leasing

pokud ti něco nabídnou, tlač na ně ať ti sníží splátku, jsou to kurvy a chtěj tě okrástbigsmile


The father of the little princess of the dawn
bleha (Člen)
02.01.2010 18:08:40
Offline

Re: Leasing

Baltazar psal:

pokud ti něco nabídnou, tlač na ně ať ti sníží splátku, jsou to kurvy a chtěj tě okrástbigsmile

goodgood mas recht a taky pekny pussybigsmile

0cool (Člen)
02.01.2010 18:14:45
Offline

Re: Leasing

Leasing se nevyplaty.
Kup to na uver + pojisteni si dej pres misni znalci a uvidis se to vyplati.


Libertad se dice Bandit
gore (Člen)
02.01.2010 18:22:21
Offline

Re: Leasing

...voboji je na pussypussy
..hezky pekne korunka ke korunce doma pod postaremgood leta driny a vodrikanibada az bude pod polstarem plnobigsmile tak vyrazit nakupovatgood smokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
bleha (Člen)
02.01.2010 18:25:30
Offline

Re: Leasing

gore psal:

...voboji je na pussypussy
..hezky pekne korunka ke korunce doma pod postaremgood leta driny a vodrikanibada az bude pod polstarem plnobigsmile tak vyrazit nakupovatgood smokin

Tak to bych hooodne dlouho nejezdil bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
02.01.2010 18:36:40
Offline

Re: Leasing

Jedině hotověcool smokin Mrdat fšecky lízingy a uvěry,to rač vojetinu za pár šupů,třeba vot zoufalca Netyhoevil(beer),než funglofku na předraženej lízingsickheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jaryn (Člen)
02.01.2010 18:43:29
Offline

Re: Leasing

já ti nevím,ten úvěr asi spíš. Ale zkus ušetřit jinde-musí to být bezpodmínečně novota? Zkus tolik nespěchat s koupí,a poohlídnout se po nějaký lehce ojetý. Rok dva stará,do 10 tisKM,serviska,jasnej původ... Dost ušetříš na ceně a profinancuje ti ji kdekdo.


God Gave me Everything I want
bleha (Člen)
02.01.2010 18:48:21
Offline

Re: Leasing

jaryn psal:

já ti nevím,ten úvěr asi spíš. Ale zkus ušetřit jinde-musí to být bezpodmínečně novota? Zkus tolik nespěchat s koupí,a poohlídnout se po nějaký lehce ojetý. Rok dva stará,do 10 tisKM,serviska,jasnej původ... Dost ušetříš na ceně a profinancuje ti ji kdekdo.

Ja mam ten leasing nebo uver podchycenej. Mel jsem prislibeny penize hotove a pak bezurocne splatky.... Ale vyskytl se problem-hypoteka,takze moje potreba musela ustoupit. Presto mi bylo receno,ze na hubu me onen clovek spadnout nenecha a kdyby byl problem,nejak to vyresime. Tak se ted koukam po moznostech jak koupit a co nejmin preplatit. Jinak nova je nova... V tom mam jasno,ikdyz vim,ze mirne jeta je o dost levnejsi,presto jsem rozhodnutej.

Marián (Člen)
02.01.2010 19:01:46
Offline

Re: Leasing

gore psal:

...voboji je na pussypussy
..hezky pekne korunka ke korunce doma pod postaremgood leta driny a vodrikanibada az bude pod polstarem plnobigsmile tak vyrazit nakupovatgood smokin

goodbigsmile


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
02.01.2010 19:04:06
Offline

Re: Leasing

Marián psal:
gore psal:

...voboji je na pussypussy
..hezky pekne korunka ke korunce doma pod postaremgood leta driny a vodrikanibada az bude pod polstarem plnobigsmile tak vyrazit nakupovatgood smokin

goodbigsmile

polštář sežerou molisurprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bleha (Člen)
02.01.2010 19:06:34
Offline

Re: Leasing

Banditatom psal:
Marián psal:
gore psal:

...voboji je na pussypussy
..hezky pekne korunka ke korunce doma pod postaremgood leta driny a vodrikanibada az bude pod polstarem plnobigsmile tak vyrazit nakupovatgood smokin

goodbigsmile

polštář sežerou molisurprisedbigsmile

I s usporama smile1badbad

PALOUS (Člen)
02.01.2010 19:12:20
Offline

Re: Leasing

Banditatom psal:
Marián psal:
gore psal:

...voboji je na pussypussy
..hezky pekne korunka ke korunce doma pod postaremgood leta driny a vodrikanibada az bude pod polstarem plnobigsmile tak vyrazit nakupovatgood smokin

goodbigsmile

polštář sežerou molisurprisedbigsmile

ale hofno je to samá umělinabigsmilejinak moto na úvěr a lízačku nikdysickauto ještě ale čumět v zimě půl roku na motorku a ještě za to platit nehoráznej penís to je hnussick


Jebat motorky :-)
bleha (Člen)
02.01.2010 19:14:45
Offline

Re: Leasing

PALOUS psal:
Banditatom psal:
Marián psal:


goodbigsmile

polštář sežerou molisurprisedbigsmile

ale hofno je to samá umělinabigsmilejinak moto na úvěr a lízačku nikdysickauto ještě ale čumět v zimě půl roku na motorku a ještě za to platit nehoráznej penís to je hnussick

To bych cumel i tak a platil. To si myslim nejsem sam,kterej bude koukat a platit bigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
02.01.2010 19:19:52
Offline

Re: Leasing

bleha psal:
PALOUS psal:
Banditatom psal:


polštář sežerou molisurprisedbigsmile

ale hofno je to samá umělinabigsmilejinak moto na úvěr a lízačku nikdysickauto ještě ale čumět v zimě půl roku na motorku a ještě za to platit nehoráznej penís to je hnussick

To bych cumel i tak a platil. To si myslim nejsem sam,kterej bude koukat a platit bigsmilebigsmilebigsmile

asi seš dutej jak bambus a nadrženej to chápu ale rozhodně ber starší na úuvěr vono se to nerozsype a ušetříš peněs jak sraček a navíc neš co to doplatíš(jako tu novou)tak tě to placení bude tak sráááát,že tu motorku budeš nenávidět a prodáš ji ještě dříf neš ji doplatíšbigsmile


Jebat motorky :-)
jaryn (Člen)
02.01.2010 19:26:02
Offline

Re: Leasing

příteli bleho,máš vzorně vyplněnej profil,pochvala. Jen mi tam chybí věk. Je mi do toho prd,ale napovědělo by to cosi. Mě bude 40 let,právě jsem si taky vyřídil hypotéku na 750 táců. Ale nikdy bych si  nevzal k tomu motku na dluh. Co když jí položíš jako Kožak? Pak se ti začnou točit finance jinak. Jsem už starej ještěr,ale být tebou,rozvažuju klidněji. S polámanejma nohama třeba půl roku bez kloudný výplaty... Pojistky nejsou na všechno,pojišťovny nejsou charity,ale platit budeš muset pořád. Jinak ti jí ale přeju upřímně.j


God Gave me Everything I want
Marián (Člen)
02.01.2010 19:27:06
Offline

Re: Leasing

PALOUS psal:
bleha psal:
PALOUS psal:


ale hofno je to samá umělinabigsmilejinak moto na úvěr a lízačku nikdysickauto ještě ale čumět v zimě půl roku na motorku a ještě za to platit nehoráznej penís to je hnussick

To bych cumel i tak a platil. To si myslim nejsem sam,kterej bude koukat a platit bigsmilebigsmilebigsmile

asi seš dutej jak bambus a nadrženej to chápu ale rozhodně ber starší na úuvěr vono se to nerozsype a ušetříš peněs jak sraček a navíc neš co to doplatíš(jako tu novou)tak tě to placení bude tak sráááát,že tu motorku budeš nenávidět a prodáš ji ještě dříf neš ji doplatíšbigsmile

myslis to hnusny esko?bigsmile


...sam mezi jebkarema...
bleha (Člen)
02.01.2010 19:41:17
Offline

Re: Leasing

jaryn psal:

příteli bleho,máš vzorně vyplněnej profil,pochvala. Jen mi tam chybí věk. Je mi do toho prd,ale napovědělo by to cosi. Mě bude 40 let,právě jsem si taky vyřídil hypotéku na 750 táců. Ale nikdy bych si  nevzal k tomu motku na dluh. Co když jí položíš jako Kožak? Pak se ti začnou točit finance jinak. Jsem už starej ještěr,ale být tebou,rozvažuju klidněji. S polámanejma nohama třeba půl roku bez kloudný výplaty... Pojistky nejsou na všechno,pojišťovny nejsou charity,ale platit budeš muset pořád. Jinak ti jí ale přeju upřímně.j

Omlouvam se,ze tam nemam vek smile2 je mi 26. Tu hypoteku si nevyrizuju ja,tu vyrizuje stryc,ktery mi mel bezurocne pujcit hotovost. Ceka prirustek,ma maly byt a bude kupovat novej. Prave dnes jsme se o tom bavili,jak to udelat,protoze on ma,ale nevi jestli nebude potrebovat.Tak jsme se domluvili,ze to vezmu na leasing nebo uver a kdybych si polamal nohy,nebo se neco stalo,tak by to platil on a ja mu to potom dal,nebo by se samozrejme se ztratou prodala.To neni problem. Nejsem hrdina a k hypo bych si leasing taky nevzal. Rodinu nemam a neplanuju-zatim. Penize mam,ne tolik,abych si za sezonu na ni nasetril,ale na splatku(pocitam cca 4000) vyjdu krasne. Promyslim to uz dost dlouho...good

Koldan (Člen)
02.01.2010 19:46:29
Offline

Re: Leasing

bleha psal:

Presto mi bylo receno,ze na hubu me onen clovek spadnout nenecha a kdyby byl problem,nejak to vyresime. .

to jako že ti ty prachy bude pučovat nějakej soukromník? no potěš koštěidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bleha (Člen)
02.01.2010 19:54:52
Offline

Re: Leasing

Koldan psal:
bleha psal:

Presto mi bylo receno,ze na hubu me onen clovek spadnout nenecha a kdyby byl problem,nejak to vyresime. .

to jako že ti ty prachy bude pučovat nějakej soukromník? no potěš koštěidontknow

Nene,rikam,ze blazen nejsem a nejaky pussy z Providentu bych poslal do pussygood Stryc me jisti.

ross (Člen)
02.01.2010 23:27:42
Offline

Re: Leasing

pro začátek není špatný vzít straší motyku na úvěr..

nikdy na tom sice neušetříš a spustu peněz přeplatíš ale nějak se začít musí..

pak je lepší něco ušetřit a za prodej původní motorky přispět na další..

teď už bych si na moto asi nepůjčovalbad


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nety (Člen)
03.01.2010 07:03:18
Offline

Re: Leasing

VikecB12 psal:

Jedině hotověcool smokin Mrdat fšecky lízingy a uvěry,to rač vojetinu za pár šupů,třeba vot zoufalca Netyhoevil(beer),než funglofku na předraženej lízingsickheadshake

Máš u mě další pivo.goodbigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Zdenek (Člen)
03.01.2010 08:46:39
Offline

Re: Leasing

Šel bych pro začátek do starší, jak píšou kucí, jo a spolejhej jenom na sebe, až pudeš hubou k zemi tak i strejda tě kopne do ass, jinak samo ti ji přeju. Zdenek.smile1

XJelen (Člen)
03.01.2010 09:21:55
Offline

Re: Leasing

ross psal:

pro začátek není špatný vzít straší motyku na úvěr..

nikdy na tom sice neušetříš a spustu peněz přeplatíš ale nějak se začít musí..

pak je lepší něco ušetřit a za prodej původní motorky přispět na další..

teď už bych si na moto asi nepůjčovalbad

tak eslivá je schopen dávat čtyřku měsíčně a ještě mu zbyde na ježdění, tak má do roka na slušnou šestku za hotový idontknow
taky bych se s tou novou hned na úvod ještě rozmyslel (ale jsem jenom mrdal, na novou nemyslím ani teď)


Strýcfajtr !!!
ross (Člen)
03.01.2010 11:09:04
Offline

Re: Leasing

XJelen psal:
ross psal:

pro začátek není špatný vzít straší motyku na úvěr..

nikdy na tom sice neušetříš a spustu peněz přeplatíš ale nějak se začít musí..

pak je lepší něco ušetřit a za prodej původní motorky přispět na další..

teď už bych si na moto asi nepůjčovalbad

tak eslivá je schopen dávat čtyřku měsíčně a ještě mu zbyde na ježdění, tak má do roka na slušnou šestku za hotový idontknow
taky bych se s tou novou hned na úvod ještě rozmyslel (ale jsem jenom mrdal, na novou nemyslím ani teď)

jenže problém všech je, že tu první chceme hnedsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
bleha (Člen)
03.01.2010 11:17:36
Offline

Re: Leasing

ross psal:
XJelen psal:
ross psal:

pro začátek není špatný vzít straší motyku na úvěr..

nikdy na tom sice neušetříš a spustu peněz přeplatíš ale nějak se začít musí..

pak je lepší něco ušetřit a za prodej původní motorky přispět na další..

teď už bych si na moto asi nepůjčovalbad

tak eslivá je schopen dávat čtyřku měsíčně a ještě mu zbyde na ježdění, tak má do roka na slušnou šestku za hotový idontknow
taky bych se s tou novou hned na úvod ještě rozmyslel (ale jsem jenom mrdal, na novou nemyslím ani teď)

jenže problém všech je, že tu první chceme hnedsmile1

To za prve-novou chceme hned a za dalsi se toto tema zvrhlo v prfemlouvani me,abych si nekupoval novou motobad .Ja se ptal na zkusenosti s leasingem,uverem,jestli nekdo mel apod.,kolik platil,kolik preplatil,jakou mela akontaci atd. Ne na to,jestli do toho mam jit,nebo ne,jestli na to mam atd..... Presto dik za nazory good

Marián (Člen)
03.01.2010 11:50:23
Offline

Re: Leasing

bleha psal:
ross psal:
XJelen psal:


tak eslivá je schopen dávat čtyřku měsíčně a ještě mu zbyde na ježdění, tak má do roka na slušnou šestku za hotový idontknow
taky bych se s tou novou hned na úvod ještě rozmyslel (ale jsem jenom mrdal, na novou nemyslím ani teď)

jenže problém všech je, že tu první chceme hnedsmile1

To za prve-novou chceme hned a za dalsi se toto tema zvrhlo v prfemlouvani me,abych si nekupoval novou motobad .Ja se ptal na zkusenosti s leasingem,uverem,jestli nekdo mel apod.,kolik platil,kolik preplatil,jakou mela akontaci atd. Ne na to,jestli do toho mam jit,nebo ne,jestli na to mam atd..... Presto dik za nazory good

jestli sis nevsim,tak te nikdo nepremlouva,jen jsou hosi tak dobri,ze ac te neznaj,tak se te snazej chranit pred tvejma moznejma budoucima problemama.
samo mas svoji hlavu,tak si z toho vyber co chces a rozhodni se taky jak chcesgood


...sam mezi jebkarema...
ross (Člen)
03.01.2010 11:59:23
Offline

Re: Leasing

bleha psal:

..kolik platil,kolik preplatil,jakou mela akontaci atd. Ne na to,jestli do toho mam jit,nebo ne,jestli na to mam atd..... Presto dik za nazory good

není nic rychlejšího než zkusit leasingovou kalkulačkum na netu je jich tuna

zadáš cenu moto a kolik chceš složit na začátku, k tomu připočítej havárku a pak to odečti od původní hodonty

a máš na hrubo, kolik přeplatíš


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
0cool (Člen)
03.01.2010 12:02:00
Offline

Re: Leasing

Marián psal:
bleha psal:
ross psal:


jenže problém všech je, že tu první chceme hnedsmile1

To za prve-novou chceme hned a za dalsi se toto tema zvrhlo v prfemlouvani me,abych si nekupoval novou motobad .Ja se ptal na zkusenosti s leasingem,uverem,jestli nekdo mel apod.,kolik platil,kolik preplatil,jakou mela akontaci atd. Ne na to,jestli do toho mam jit,nebo ne,jestli na to mam atd..... Presto dik za nazory good

jestli sis nevsim,tak te nikdo nepremlouva,jen jsou hosi tak dobri,ze ac te neznaj,tak se te snazej chranit pred tvejma moznejma budoucima problemama.
samo mas svoji hlavu,tak si z toho vyber co chces a rozhodni se taky jak chcesgood

Koupil jsem auto na leasing v CR (na 36 mesicu)- kdyz jsem mel penize a chtel jsem ho doplatit (po tom co jsem pocital kolik jim necham), tak po ruzne ty penale (za to ze jim vratim penize drive) tak raci musel jsem nechat leasing dokoncit (prislo mi levneji- levneji  mezi carkama jo). potom jsem si rikal v CR nikdy vice leasing.
Dalsi kdyz mas nechodu musis to hlasit na leasingovku a musis tam jit aby ty dali plno moc na opravu mezi tomu v mem pripade bez auta.
Kdyz potrebujes co koliv s VTP tak do leasingovku a plnou moc + technicas vratit (teda 2x cesti tam = pocitej km).

Osobne bych doporucoval uver je to o neco komplikovany (papirove) ale lepsi.
Znat to ty pomuze.
Ale osobne na motorku bych raci setril a pokud nechces novou tak nejaky ty 50 se da sehnat nebo nejaka rodina pujci a doplatis pomalu. Zdar


Libertad se dice Bandit
Banditatom (Člen)
03.01.2010 12:12:36
Offline

Re: Leasing

já kupoval Bečko hned jak jsem nastoupil do zaměstnání tzn měl jsem hovno našetřenébad a řešil jsem to uvěrem (jsem vlastníkem moto nemusel jsem se doprošovat VTP a mám tak nějak klid). Tehda jsem ho kupoval za 70 tispussy kde jsou ty ceny dneskabad. Někdy v půlce jsem se rozhodl, že ho doplatím cca menší půlka. Poplatek za předčasné splacení+nějaký ty jejích poplatky celkem cca. 6000kč plus to co jsem měl doplatit. Jedno s aut jsem bral na leasing taky jsem ho asik rok před skončením leasingu chtěl doplatit a málem jsem si ucvrnknulsurprised. Nechal jsem dojít leasing pač se mě to už výrazně vyplatilobad. Další plechovku opět uvěrgood pač když mám více masaryků prostě to tam šoupnu a zaplatím minimum oproti leasingu.
za mě uvěrsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bleha (Člen)
03.01.2010 12:17:46
Offline

Re: Leasing

Banditatom psal:

já kupoval Bečko hned jak jsem nastoupil do zaměstnání tzn měl jsem hovno našetřenébad a řešil jsem to uvěrem (jsem vlastníkem moto nemusel jsem se doprošovat VTP a mám tak nějak klid). Tehda jsem ho kupoval za 70 tispussy kde jsou ty ceny dneskabad. Někdy v půlce jsem se rozhodl, že ho doplatím cca menší půlka. Poplatek za předčasné splacení+nějaký ty jejích poplatky celkem cca. 6000kč plus to co jsem měl doplatit. Jedno s aut jsem bral na leasing taky jsem ho asik rok před skončením leasingu chtěl doplatit a málem jsem si ucvrnknulsurprised. Nechal jsem dojít leasing pač se mě to už výrazně vyplatilobad. Další plechovku opět uvěrgood pač když mám více masaryků prostě to tam šoupnu a zaplatím minimum oproti leasingu.
za mě uvěrsmokin

Diky,taky na to ted koukam a vezmu asi spis uver. Na netu to nema cenu pres ty jejich kalkulacky delat,protoze tam neuvadi hromadu veci okolo. Vyhoda je,ze jde fakt doplatit a je klid,coz by bylo dobre. Jak se dostanu do Brna,nekam skocim,necham si to spocitat a uvidim. Zacnu se vic zajimat o uver. Dikgood

Petula (Člen)
03.01.2010 12:36:49
Offline

Re: Leasing

Souhlasím s Ocoolem. Měla jsem auto na leasing a když jsem chtěla částku doplatit, abych zbytečně nepřeplácela, stejně po mně chteli částku, kterou bych zaplatila řádným splácením až do konce. Navíc neustálé dopisování kvůli techničáku, je to opruzbad Takže za mě leasing už nikdy, ani na auto.
A úvěr nemusí být přímo spotřebitelský, stačí jakýkoliv, ale záleží na podmínkách bank, ve kterých se k onomu kroku chystáš.
A teda jen tak mmochodem, souhlasím s klukama, že nová motorka je úplně zbytečný luxus, pokud si jí nedokážeš koupit za hotové. Položíš jí, dřív nebo později a bude tě to sakra mrzet. Není to přemlouvání, je to zkušenost.


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Koldan (Člen)
03.01.2010 12:39:55
Offline

Re: Leasing

to bleha: že sem tak zvědavej, nevzpomněl jsi jakou mašinu a za kolik budeš kupovat, případně jestli máš zkušenosti na motorkách.

Jinak i můj názor je takový, že novou mašinu až ve chvíli kdy mě to finančně nějak extra nezatíží, když vidím za kolik se dnes prodávaj pár roků jeté mašiny, tak bych neváhal ani chvilku, za 100 000 se dá koupit už hodně slušnej stroj a obzvláště pokud podle roků s velkou mašinou těch zkušeností moc nebude a dá se předpokládat, že s tím brzo někde flákneš. A pro mě představa toho, že si pučím třeba 200 000 na mašinu, dalších 20 000 dám do výbavy a měsíčně budu splácet v pětadvaceti letech mašinu  a hlavně její provoz (který není levný ani náhodou) není zrovna lákavá. Ale to je otázka názoru

Jináč neber špatně, že ti tady do toho mudrujeme, založil jsi vlákno, tak holt k tomu každý hodí nějaký názor a většinou je to na základě vlastních zkušeností. Vono totiž občas si noví zájemci neuvědomí, že to není jen o tom koupit stroj, budeš potřebovat výbavu, i když to nemusí být ta nejvyšší třída, tak i tak počítej s cca 20 000. No a pak samo provoz, blbých 500 km za víkend je cca 1000 Kč, za měsíc cca 3000 a k tomu samo spotřební věci jako gumy, olej, údržba, oprava krešů atd. Pokud to sečteš se splátkama, tak aby jsi nevydělával jen na mašinuidontknow Sorry že sem se rozepsal, můj názor, třeba to v tvém případě bude jinakevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
03.01.2010 12:45:53
Offline

Re: Leasing

taky se ještě musím přidat pokud máš tu možnost projdi si více bank poptej se na podmínky (některé banky jsou schopné tě taky oškubat jak slepicismile1.

A souhlas s ostatníma nová motka je celkem luxus pokud ji máš na splátky pač jak piše Peťule někde to složíš a budeš si trhat vlasy pač tím že to složíš (můžeš nemusíš přál bych ti, že ne, ale všici víme jak to končíredfacesmile1 taky jsem tak skončilsmile1). už si jen zpočítej kolik dáš za novou+servis+přeplatek a potom následný prodejbad. jako je to fakt tvoje věc, ale za mě třeba rok dva staro. motka věčinou jak nová ale ušetřil jsi cca 50-X peněz a to už nenajdeš na uliciidontknow a jestli jo šup sem s tímbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
03.01.2010 12:47:23
Offline

Re: Leasing

Zajímavý,dyš sem doplácel leasing tak se mě to vyplatilo bo mě z toho co mám doplatit vodečetly havarijko a to je položka jak krávasickpokuta za předčasně splacenej byla vzhledem na zbytek částky cca 40 kolíků směšnábigsmileale nejvíc mě fakt sralo to doprošování vo velkej TP bo bez něj ti technickou nikdo neudělá bo je majetkem leasingofky a pak následný aš vydírání dyš ho nepošleš vobratem po tk zpjet.Leasing jo ale tak do firmy kerá má nějakej vobrat a hlavně zisk bo se to vodčmáře celý v nákladechgoodJinak leasing aj ouvjer je stejně jedna velká zlodějinasickTakže za mě hotovost ale kua tej nikdá není dostbigsmile


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
03.01.2010 12:50:13
Offline

Re: Leasing

Koldan psal:

to bleha: že sem tak zvědavej, nevzpomněl jsi jakou mašinu a za kolik budeš kupovat, případně jestli máš zkušenosti na motorkách.

Jinak i můj názor je takový, že novou mašinu až ve chvíli kdy mě to finančně nějak extra nezatíží, když vidím za kolik se dnes prodávaj pár roků jeté mašiny, tak bych neváhal ani chvilku, za 100 000 se dá koupit už hodně slušnej stroj a obzvláště pokud podle roků s velkou mašinou těch zkušeností moc nebude a dá se předpokládat, že s tím brzo někde flákneš. A pro mě představa toho, že si pučím třeba 200 000 na mašinu, dalších 20 000 dám do výbavy a měsíčně budu splácet v pětadvaceti letech mašinu  a hlavně její provoz (který není levný ani náhodou) není zrovna lákavá. Ale to je otázka názoru

Jináč neber špatně, že ti tady do toho mudrujeme, založil jsi vlákno, tak holt k tomu každý hodí nějaký názor a většinou je to na základě vlastních zkušeností. Vono totiž občas si noví zájemci neuvědomí, že to není jen o tom koupit stroj, budeš potřebovat výbavu, i když to nemusí být ta nejvyšší třída, tak i tak počítej s cca 20 000. No a pak samo provoz, blbých 500 km za víkend je cca 1000 Kč, za měsíc cca 3000 a k tomu samo spotřební věci jako gumy, olej, údržba, oprava krešů atd. Pokud to sečteš se splátkama, tak aby jsi nevydělával jen na mašinuidontknow Sorry že sem se rozepsal, můj názor, třeba to v tvém případě bude jinakevil

goodgoodgoodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
zdenek 1 (Člen)
03.01.2010 12:58:05
Offline

Re: Leasing

Svatá pravda!!! Já vlastním dvě motorky,a je to teda celkem záhul ( i když cosi vydělám) těch peněz za náklady na ně padne celkem dost ( a to nepočítám když každý víkend někde zajedeš ) asi bych do půjček na motorku dneska možná šel,( pokud bych neměl hotovost)ale záleželo by jestli mám kde bydlet,kolik vydělám,prostě jestli si to můžu dovolit abych pak nepřišel k vůli motorky třeba o bydlení ( exekutoři jsou svině bigsmile )!!!


když to jede,je to OK
bleha (Člen)
03.01.2010 13:22:41
Offline

Re: Leasing

Penize nejsou problem,vybavu uz mam,nemam jen hotovost,ktera jde na jinou vec.Proto resim,jakym zpusobem financovat nakup moto. Penize muzou byt treba uz v cervnu,zaplatim ji a budu splacet rodine. Momentalne resim,jak to co nejvyhodneji financovat. Z vasich zkusenosti soudim,ze vezmu uver,ktery se bude dat doplatit. Jinak novou motorku bych samozrejme pojistil proti havarii at uz na uver,nebo za hotove.Myslim,ze se to vyplati. Kazdy mame nazor a ja dekuji za vsechny. good

XJelen (Člen)
03.01.2010 13:36:50
Offline

Re: Leasing

bleha psal:

Penize nejsou problem,vybavu uz mam,nemam jen hotovost,ktera jde na jinou vec.Proto resim,jakym zpusobem financovat nakup moto. Penize muzou byt treba uz v cervnu,zaplatim ji a budu splacet rodine. Momentalne resim,jak to co nejvyhodneji financovat. Z vasich zkusenosti soudim,ze vezmu uver,ktery se bude dat doplatit. Jinak novou motorku bych samozrejme pojistil proti havarii at uz na uver,nebo za hotove.Myslim,ze se to vyplati. Kazdy mame nazor a ja dekuji za vsechny. good

v 25-ti...tak to tiše závidím redface
jo holt kdybych se líp učil, nemusel jsem dělat ředitela headshakesmile2


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
03.01.2010 13:38:51
Offline

Re: Leasing

XJelen psal:
bleha psal:

Penize nejsou problem,vybavu uz mam,nemam jen hotovost,ktera jde na jinou vec.Proto resim,jakym zpusobem financovat nakup moto. Penize muzou byt treba uz v cervnu,zaplatim ji a budu splacet rodine. Momentalne resim,jak to co nejvyhodneji financovat. Z vasich zkusenosti soudim,ze vezmu uver,ktery se bude dat doplatit. Jinak novou motorku bych samozrejme pojistil proti havarii at uz na uver,nebo za hotove.Myslim,ze se to vyplati. Kazdy mame nazor a ja dekuji za vsechny. good

v 25-ti...tak to tiše závidím redface
jo holt kdybych se líp učil, nemusel jsem dělat ředitela headshakesmile2

houno já se dobře učilgood no a teď teď rubu do kamene a jsem happygood
pane řídícíbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bleha (Člen)
03.01.2010 14:09:00
Offline

Re: Leasing

Banditatom psal:
XJelen psal:
bleha psal:

Penize nejsou problem,vybavu uz mam,nemam jen hotovost,ktera jde na jinou vec.Proto resim,jakym zpusobem financovat nakup moto. Penize muzou byt treba uz v cervnu,zaplatim ji a budu splacet rodine. Momentalne resim,jak to co nejvyhodneji financovat. Z vasich zkusenosti soudim,ze vezmu uver,ktery se bude dat doplatit. Jinak novou motorku bych samozrejme pojistil proti havarii at uz na uver,nebo za hotove.Myslim,ze se to vyplati. Kazdy mame nazor a ja dekuji za vsechny. good

v 25-ti...tak to tiše závidím redface
jo holt kdybych se líp učil, nemusel jsem dělat ředitela headshakesmile2

houno já se dobře učilgood no a teď teď rubu do kamene a jsem happygood
V dnesni dobe se ani nemusis ucit bigsmilebigsmile staci byt sikovnej good
pane řídícíbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

Billy (Člen)
03.01.2010 14:17:09
Offline

Re: Leasing

Ja bych si pujcku nevzal nikdy na moto, auto, kdyz na to nemam tak setrim par let, a pak si to koupim. S bydlenim to je to trosku neco jineho, bydlet musis, ale taky si vzit nejakou rozumnou pujcku kterou dokazu nejak vzdy sesmolit.

Jak rika Vikec kdyz na to nemam tak nic do domu


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Michal Dk (Člen)
03.01.2010 14:29:06
Offline

Re: Leasing

Frajer Luke ve filmu Pahorek řikal že: největší frajeřina je nemít na to.Já říkam když je chuť tak je chuť a potom buď jak buď.smile1

Pšán (Člen)
03.01.2010 14:33:14
Offline

Re: Leasing

..jestli to máš postavené takhle a máš ve financích jasno,tak úvěr..
..za mě ani jedno ani druhé..nikdy nikdo neví co se vysere..
..takže dokud na to není,tak to prostě není..je to opruz,ale nedá se svítit..zvláště,je-li na to člověk sám.


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
03.01.2010 15:00:43
Offline

Re: Leasing

0cool psal:

.............Dalsi kdyz mas nechodu musis to hlasit na leasingovku a musis tam jit aby ty dali plno moc na opravu mezi tomu v mem pripade bez auta.
Kdyz potrebujes co koliv s VTP tak do leasingovku a plnou moc + technicas vratit (teda 2x cesti tam = pocitej km).

...připadá mi tvůj postoj poněkud komplikovanej, tohle se řeší telefonem, e-mailem, faxem, nebo případně poštou, pokud teda nebydlíš hned vedle leasingovky a nedojdeš si pro to v pantoflích pěšky, když si o to zavoláš jeden den dopoledne, máš druhej den ve schránce techničák; vinkulaci ohledně nehody řešíš obdobně a máš ji v e-mailu nebo faxu obratem během dvaceti minut zpátky
...jestliže budeš úvěrovat přímo vozidlo, techničák zůstává bance úplně stejně jako v případě leasingu leasingovce

Banditatom psal:

...............a řešil jsem to uvěrem (jsem vlastníkem moto nemusel jsem se doprošovat VTP a mám tak nějak klid)..........

...viz. o příspěvek vejš, techničák v případě úvěru přímo na vozidlo odevzdáš bance

Petula psal:

...........Navíc neustálé dopisování kvůli techničáku, je to opruzbad Takže za mě leasing už nikdy, ani na auto.
A úvěr nemusí být přímo spotřebitelský, stačí jakýkoliv, ale záleží na podmínkách bank, ve kterých se k onomu kroku chystáš.........

...taky viz. příspěvek vejš ...ale jak píšeš, jiným výběrem a navolením jinejch podmínek se dá dojít k jinýmu řešení konečnýho úvěrovýho produktu


PALOUS psal:

..........nejvíc mě fakt sralo to doprošování vo velkej TP bo bez něj ti technickou nikdo neudělá bo je majetkem leasingofky a pak následný aš vydírání dyš ho nepošleš vobratem po tk zpjet................

...na nový motorce ani technickou dělat nebude než mu leasing skončí, leda že by si to vyšil na 5 roků; jinak kauza techničáky viz. vejš


...to jen aby jste ho předem nepoladili na úvěr a pak nebyl vykulenej že to bude mít to samý
...jak už jsem ale psal, je to úplně stejný, jen záleží jakou společnost a jakej produkt, potažmo podmínky

ps: nemluvíme o tom, když si vezme osobní půjčku bez udání konkrétní věci a z peněz si pak nakoupí co chce smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
03.01.2010 15:25:39
Offline

Re: Leasing

PALOUS psal:
..........nejvíc mě fakt sralo to doprošování vo velkej TP bo bez něj ti technickou nikdo neudělá bo je majetkem leasingofky a pak následný aš vydírání dyš ho nepošleš vobratem po tk zpjet................

...na nový motorce ani technickou dělat nebude než mu leasing skončí, leda že by si to vyšil na 5 roků; jinak kauza techničáky viz. vejš
tak to ví každej vocasbigsmilesem psal jak se to měl jáevil


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
03.01.2010 16:34:51
Offline

Re: Leasing

vono taky v neposlední řadě záleží s jakym ksichtem přídeš vogo na přepážku


řikám si hurikán
Baltazar (Člen)
03.01.2010 17:07:14
Offline

Re: Leasing

vorel psal:

vono taky v neposlední řadě záleží s jakym ksichtem přídeš vogo na přepážku

nebo taky kolikátý vozidlo u společnosti kupuješ bigsmile


The father of the little princess of the dawn
rick (Člen)
03.01.2010 22:02:16
Offline

Re: Leasing

Úvěr jedině.co se týká financ-nechte ho smile1 je mladej chce to hned a nebere si 4mega-de jen vo nákýho cca stováka.No a jestli to pojistí,tak mu případnou střelbu  z části zaplatí pojišťovna.Uvěr je výhodnej hlavně pro podnikatele-hned ti vrátěji DPH-což i na moto jde.

Zdenda (Člen)
03.01.2010 23:11:06
Offline

Re: Leasing

Motorku sem bral na úvěr. Sice jsem ji mohl složit i třeba 3x hotově nicméně jsem to neudělal, protože jsem radši točil peníze v podnikání. Dostal jsem přes dealera akci s nulovým navýšením. Udělal bych to i v budoucnu, protože se nerad zbavuju hotových peněz, které jak jsem psal mám buď jako rezervu nebo je vkládám do kšeftu. A nechápu, co všichni maj s tím, že když máš moto na lízačku či úvěr a řachneš s tím, že je konec světa. Motorka má povinně havarijko, takže tady problém nevidím. To havarijko si plať i u motky za keš, obzvlášť bude-li to tvá první. Spíš si rozmysli, jestli máš nějakou finanční rezervu, pokud bys nemohl platit. Sice existují ty pojištění proti neschopnosti splácet, ale moc tomu nevěřím. Jinak akce s minimálním či nulovým navýšením, výbavou grátis atd bývají spíš ke konci roku když se doprodávaj sklady.
Tak rozmýšlej s rozumemsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
karlos100 (Člen)
04.01.2010 14:08:31
Offline

Re: Leasing

Prakticky platí,co psal Osi,
úvěr je lepší z hlediska vlastnictví,a i případné pojistné události nejdou přes leasingovku..
Pokud nechceš nechávat v zástavě TP lze vzít úvěr od Cetelemu,TP ti nechaj a funguje to jako klasickej spotřební úvěr... Pojištění můžeš udělat individuálně...
Když mi pošleš cenu motky,klidně Ti nějaký kalkulace vyjedu (Unikredit,Credium,Cetelem) a pošlu mailem,ať se máš čeho chytit
webový kalkulačky hrozně keca...
Udělám Ti i co nejnižší navýšení,můžeš to pak ukázat tam,kde si motku budeš kupovat,ať se předvedou...
Obecně,pokud nejsi zaměstnanec pojišťovny,nebo nemáš bonus 50% tak se vyplatí úvěr včetně pojistky,vyjde levněji než jak by sis dokázal pojistit motku individuálně...


...a bude hůř!
bleha (Člen)
04.01.2010 14:39:02
Offline

Re: Leasing

karlos100 psal:

Prakticky platí,co psal Osi,
úvěr je lepší z hlediska vlastnictví,a i případné pojistné události nejdou přes leasingovku..
Pokud nechceš nechávat v zástavě TP lze vzít úvěr od Cetelemu,TP ti nechaj a funguje to jako klasickej spotřební úvěr... Pojištění můžeš udělat individuálně...
Když mi pošleš cenu motky,klidně Ti nějaký kalkulace vyjedu (Unikredit,Credium,Cetelem) a pošlu mailem,ať se máš čeho chytit
webový kalkulačky hrozně keca...
Udělám Ti i co nejnižší navýšení,můžeš to pak ukázat tam,kde si motku budeš kupovat,ať se předvedou...
Obecně,pokud nejsi zaměstnanec pojišťovny,nebo nemáš bonus 50% tak se vyplatí úvěr včetně pojistky,vyjde levněji než jak by sis dokázal pojistit motku individuálně...

Poslal jsem email,diky good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr