Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zkušenosti s Burgmanem 400?

jaryn (Člen)
05.01.2010 15:21:57
Offline

zkušenosti s Burgmanem 400?

máte někdo nějaký? Před skůtráckým fórem dám přednost vám.


God Gave me Everything I want
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2010 15:26:02
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
05.01.2010 15:33:27
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

taky jsem o něm uvažoval pro mamutka ( už ee ce nahatouevil good). Pár kusu jsem objel a nic mocheadshake. Mechoš mi řekl že tahle motorka je co se spolehlivosti týče celkem v pohodě ale! ale!U nás je prý celkem velký problém sehnat kus který není tzv.vyjetýbad pač jsou to teměř s 90% dovozovky s Xté rukysmile2 (maxiskutr se 400ccm motorem každej honí jakpussy co si pudeme povídat žesmile1). No prostě mi ho rozmluvil pač opravy vyšlehaných motorů jsou prý celkem palbybad a prý už jich páru dělal. Prý když tak tak už burgmana 650good novější s vyšším obsahemgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
05.01.2010 15:42:20
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

Banditatom psal:

taky jsem o něm uvažoval pro mamutka ( už ee ce nahatouevil good). Pár kusu jsem objel a nic mocheadshake. Mechoš mi řekl že tahle motorka je co se spolehlivosti týče celkem v pohodě ale! ale!U nás je prý celkem velký problém sehnat kus který není tzv.vyjetýbad pač jsou to teměř s 90% dovozovky s Xté rukysmile2 (maxiskutr se 400ccm motorem každej honí jakpussy co si pudeme povídat žesmile1). No prostě mi ho rozmluvil pač opravy vyšlehaných motorů jsou prý celkem palbybad a prý už jich páru dělal. Prý když tak tak už burgmana 650good novější s vyšším obsahemgood

spíš bych řek, že každej honí 50-kuidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
spidys (Člen)
05.01.2010 16:01:27
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

ross psal:
Banditatom psal:

taky jsem o něm uvažoval pro mamutka ( už ee ce nahatouevil good). Pár kusu jsem objel a nic mocheadshake. Mechoš mi řekl že tahle motorka je co se spolehlivosti týče celkem v pohodě ale! ale!U nás je prý celkem velký problém sehnat kus který není tzv.vyjetýbad pač jsou to teměř s 90% dovozovky s Xté rukysmile2 (maxiskutr se 400ccm motorem každej honí jakpussy co si pudeme povídat žesmile1). No prostě mi ho rozmluvil pač opravy vyšlehaných motorů jsou prý celkem palbybad a prý už jich páru dělal. Prý když tak tak už burgmana 650good novější s vyšším obsahemgood

spíš bych řek, že každej honí 50-kuidontknow

Nebo brabánka smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Rendy (Člen)
05.01.2010 16:19:43
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

... kolega ho má , už je v létech tak ho tak nehoní smile1

... za těch pět šest let co ho má , žádný trabl ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
inkvizitorr (Administrator)
05.01.2010 17:15:01
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

měl sem 250 a bad ta 400 už bude sice výkonově lepší, ostatně na to sem si na tom nijak extra nestěžoval, ale! naprosto napiču úložnej prostorbad je to celý zbytečně veliký, to sedlo pro spolujezdce je jak letištěidontknow ovladatelnost taky nahovno, ale spíš kvůli těm rozměrům, na druhou stranu podvozkově to celkem šlogood dalo se s tim i docela jezdit na dlouhý štreky do 100km, dobrý brzdy i ochrana před větrem, ale ten úložnej prostor prostě nahovno, taky chyběly veškerý odkládací prostory na drobnosti vepředu (klíče, mobil, doklady). osobně pokud něco do města, tak něco menšího a hlavně dvoutaktního!!!! pokud na dlouhý štreky tak rozhodně t-max goodgoodgoodsmokin

http://www.yamaha-motor.cz/Images/2009-TMAX-ABS-colour-silver_prv_tcm76-268190.jpg

doba je temná...
SLUGI (Člen)
05.01.2010 17:48:36
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

Rendy psal:

... kolega ho má , už je v létech tak ho tak nehoní smile1

... za těch pět šest let co ho má , žádný trabl ...

... no bodejť, když je už v letech tak kolikrát nemá význem ho honit evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
jaryn (Člen)
05.01.2010 18:04:02
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

asi bude záhodno napsat proč se ptám: Dostal jsem odpověď na můj inzerát. Za mýho  Bandita  mi nabízí Burgmana 400 (2001,27 tisKM) a doplatek 20 táců. Ze mě motorkář asi stejně nikdy nebude-nemá asi pro mě smysl mít v garáži Bandita na 1200 km ročně a pořizovat ještě něco na dojíždění (15 km mimo město) + těch 1200 km na výlety ročně. Koukal jsem na ty všechny Silver Wingy,T-Maxy,Aprilie... zkrátka z asi 5 nabídek mi tohle připadá celkem dobrý. Ale tak jako v případě koupě Bandita chci poshánět co nejvíc informací.


God Gave me Everything I want
PALOUS (Člen)
05.01.2010 18:20:39
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

Skutr je bombagoodmám yamaha versity 300 a aj picana na tuonu sem dostalbigsmilepůvodně sem si říkal že ho prodám ale sakra by se mě stejskalo bo na vejlet s Jankou jedem na němgoodjednou bude vjetší vo tom žádná ale pod 500 cm2 uš nepudubadjak říkám burgoš 650 to je šupagoodnejkrásnější na skutru je že se nemusí řadit a kdyš chčije nebo fouká tak si chrochtášgood
Jaryn ber toho 400 a jednou třeba došetříš a koupíš vjetšího ale zas na druhou stranu se tohodle budeš blbě zbavovat bojich je hodně.Ale zas na druhou stranu dyš ti ještě dá 20 kolíků tak budeš mět chvilku na alošebigsmile


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2010 19:02:01
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

to Jaryn:pročti si tohle vlákno http://www.skutrforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=2911
jako burákem nic extra nezkazíš,ale jsou rozhodně lepší,ale bohužel taky za jiný peníze.je to podobná rozpočtovka jako Banditbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
peter (Nový člen)
05.01.2010 19:09:05
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

Ahoj.2.01. Jsem si přivez Bandita 1200.Koupil jsem ho takhle v zimě kvuli super ceně.Těší mě,že jsem se mezi Vás moh zaregistrovat.Prosím jakou údržbu a výměny po koupi doporučujete? surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2010 19:13:13
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

peter psal:

Ahoj.2.01. Jsem si přivez Bandita 1200.Koupil jsem ho takhle v zimě kvuli super ceně.Těší mě,že jsem se mezi Vás moh zaregistrovat.Prosím jakou údržbu a výměny po koupi doporučujete? surprised

tak já ti hned na začatku vynadam,jo..to jen aby jsi si zvyknulbigsmile a to jen proto,že nahoře je tlačítko hledat a potom taky proto,protože když si aspoň trošku prolezeš technickou tak tam najdeš co chceš plus spoustu dalších věcí...jinak vítej a užívej si skvělé motorky která se vlní nebrzdí a na hovno jedebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Dado (Člen)
05.01.2010 19:14:42
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

co blbneš, tady je to jen o scooterech Burgman. A navíc na registracise tady sere, nebo né????bigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
peter (Nový člen)
05.01.2010 19:16:56
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

tak jobigsmile

Janna (Člen)
05.01.2010 19:30:41
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

Než jsem si koupila Bandita,sem se taky rozhodovala jestli maxi skutra nebo motorku,ale pak jsem se na skutrovi projela a hrůza a děs...rozhodně bych do toho nešlabadbad

zdenek 1 (Člen)
05.01.2010 20:03:15
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

Banditatom psal:

taky jsem o něm uvažoval pro mamutka ( už ee ce nahatouevil good). Pár kusu jsem objel a nic mocheadshake. Mechoš mi řekl že tahle motorka je co se spolehlivosti týče celkem v pohodě ale! ale!U nás je prý celkem velký problém sehnat kus který není tzv.vyjetýbad pač jsou to teměř s 90% dovozovky s Xté rukysmile2 (maxiskutr se 400ccm motorem každej honí jakpussy co si pudeme povídat žesmile1). No prostě mi ho rozmluvil pač opravy vyšlehaných motorů jsou prý celkem palbybad a prý už jich páru dělal. Prý když tak tak už burgmana 650good novější s vyšším obsahemgood

A nehoni ti ho spíš ten tvůj mechoš?bigsmile


když to jede,je to OK
rick (Člen)
05.01.2010 20:53:19
Offline

Re: zkušenosti s Burgmanem 400?

Tak to si kápnul na toho pravýhosmile1Na banďoura sem přešel právě z buga 400,koupenýho 2008 jako novýho-a proč sem přezbrojil?Skůtr mi měl sloužit po městě,sem tam menší vyjížďka.Hned po zajetí během 3dnů odjezd na Lago di Garda.Co mě dostalo-silná náchylnost na boční vítr,že sem si nadával co sem to koupil.Pak sem si časem zvyknul.Perfektní věc-úložnej prostor 62lt.nepotřebuješ prakticky kufr.Samo že malý kola v každý díře sou znát.Absolvoval sem loni i Glockner a tam sem byl za králebigsmile.Nechytali se na mě při sjezdu mnohem silnější mota,vždycky sem byl dole první.Dole pochvala od Itala.Horší to bylo do kopce.Není problém ject s tim po dálnici 150,nevim ale jak dlouho by motor vydržel.Dobrá ochrana v dešti.Jen nekupuj starší kusy-já bych šel tak do 2005 a vejš.Přešel sem hlavně kvůli nedostačujícímu výkonu-není to prostě dát plnej kouř a valit dálku.To banďour je jiná.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr