Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Prispevky na helmu od VZP

richie (Člen)
22.01.2009 10:40:15
Offline

Prispevky na helmu od VZP

plati to aji na rukavice, nevite nekdo? N www maj napsany: "libovolného sportovního chrániče"    to by mozna slo ukecat aji na rukavice, ne?


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Tomas600N (Člen)
22.01.2009 11:05:52
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

to by mohlo byt nogood
fajn že si to tu dalgood to si něco za pětibábu koupímgoodgood

hans (Člen)
22.01.2009 11:51:25
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

no moc bych na to nespoléhal....např jezdecká vesta na koně podle nich není sportovní chránič idontknowidontknow....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Inženýrek (Člen)
22.01.2009 11:52:31
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Podmínky příspěvku

   1. Příspěvek je poskytován ve výši max. 500 Kč.

   2. Příspěvek je určen dětem ve věku do 18 let a studentům do 26 let, kteří jsou pojištěnci VZP ČR (příspěvek je prvotně určen pro děti předškolního a školního věku).

   3. Příspěvek je určen na nákup jedné z níže uvedených ochranných pomůcek:
         1. libovolné ochranné sportovní přilby (cyklistické, in-line, lyžařské, snowboardové, hokejové, vodácké, jezdecké apod.),
         2. libovolného sportovního chrániče, resp. páru chráničů (kolenní, loketní, páteřní apod.),
         3. sportovní ochranný set (přilba + chrániče).

   4. Příspěvek je jednorázový, nelze tedy (v případě nedočerpání celé výše příspěvku) žádat o příspěvek v tomto programu vícekrát.

   5. Nákup musí být uskutečněn v roce 2009.
      [Poznámka: příspěvek není určen na nákup v obchodech s partiovým zbožím, obchodech typu "second hand" apod.]

   6. U studentů nad 18 let je požadován doklad o studiu.

   7. Příspěvek je poskytnut na základě žádosti o příspěvek (formulář žádosti je k dispozici na pobočkách VZP nebo níže). K žádosti se přikládá doklad o zaplacení ochranné pomůcky.

Tak nevim, jestli by treba rukavice prosli panove idontknow


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
22.01.2009 11:59:18
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

hans psal:

no moc bych na to nespoléhal....např jezdecká vesta na koně podle nich není sportovní chránič idontknowidontknow....

ty používáš na koníčka nějako vestusurprisedidontknowbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Beranek (Člen)
22.01.2009 12:04:11
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Rukavice fakt nevím, ale 100% to platí na brýle.

Tomas600N (Člen)
22.01.2009 12:12:42
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

ja za chvilu fičim do pojišťovny,tak se zeptamgood

jirka silver (Člen)
22.01.2009 12:14:59
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Klasická pussy
Lidi budou bez práce,nebudou odvody z mezd pro zdravotní pojištˇovny.Musím ořezat všechny zbytečné náklady,abych přežil.
Ochranná pomůcka je věcí každého jednotlivce.
1.Koupím rukavice- na paragon napíšou helma
2.Koupím řemínek za 20Kč a dopíšu si k tomu +helma + připíšu jedničku
V podpalubí stojí voda nahoře otvírají šampus.idontknow


Najdete nás na každém kilometru
hans (Člen)
22.01.2009 12:19:16
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Banditatom psal:
hans psal:

no moc bych na to nespoléhal....např jezdecká vesta na koně podle nich není sportovní chránič idontknowidontknow....

ty používáš na koníčka nějako vestusurprisedidontknowbigsmilebigsmile

to víš, ta moje je ras evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
sonyk (Člen)
22.01.2009 13:16:25
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

je me 23 pracuju nestuduju a dle toho co ctu tedy nemam narok na prispevek? chtel sem dostat aspon tech 500kc zpatky za helmu na lyže


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Tomas600N (Člen)
22.01.2009 13:38:04
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

sonyk psal:

je me 23 pracuju nestuduju a dle toho co ctu tedy nemam narok na prispevek? chtel sem dostat aspon tech 500kc zpatky za helmu na lyže

to je jenom pro nas chude študentybigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
22.01.2009 13:43:39
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Dostanete prd bigsmile

sonyk (Člen)
22.01.2009 13:43:50
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

zas mam hovno ja mel na ty skole vydrzet. ale to bych pak nebyl tady na foru, doma nelmel B6 a nejezdil lyzovat hh


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
22.01.2009 13:45:54
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

sonyk psal:

zas mam hovno ja mel na ty skole vydrzet. ale to bych pak nebyl tady na foru, doma nelmel B6 a nejezdil lyzovat hh

Taky dostanu hovno a to jsem student...bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
22.01.2009 13:53:54
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Ondráš psal:
sonyk psal:

zas mam hovno ja mel na ty skole vydrzet. ale to bych pak nebyl tady na foru, doma nelmel B6 a nejezdil lyzovat hh

Taky dostanu hovno a to jsem student...bad

japato


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
22.01.2009 13:56:07
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

sonyk psal:

japato

Nemám 111 ale 222.redface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
22.01.2009 14:05:34
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Jsem teda koukal na co přispívají... Očkování proti rakovině děložního čípku,Manažerka mateřství, Očkovací balíček pro děti a dorost, Příspěvek na pevná rovnátka...

Asi jsem tam špatně...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tomas600N (Člen)
22.01.2009 14:35:24
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Ondráš psal:

Jsem teda koukal na co přispívají... Očkování proti rakovině děložního čípku,Manažerka mateřství, Očkovací balíček pro děti a dorost, Příspěvek na pevná rovnátka...

Asi jsem tam špatně...help

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

sonyk (Člen)
22.01.2009 15:11:16
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

no me prispeli na zloutenku 500 na prvni davku druhou ni a treti mam az letos takze to me pridaj zase 500


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Sandman (Člen)
22.01.2009 16:31:38
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Příspěvek od VZP je sice 500, ale v rámci lednové akce je možné dostat příspěvek na sportovní chrániče 1000,- . Kupoval sem takto přilbu na lyže za 150,-bigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
sonyk (Člen)
22.01.2009 16:33:58
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Sandman psal:

Příspěvek od VZP je sice 500, ale v rámci lednové akce je možné dostat příspěvek na sportovní chrániče 1000,- . Kupoval sem takto přilbu na lyže za 150,-bigsmile

a ty si student? nebo si to vzal na deti nebo to je i pro normal dospeli?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Sandman (Člen)
23.01.2009 11:23:09
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

sonyk psal:
Sandman psal:

Příspěvek od VZP je sice 500, ale v rámci lednové akce je možné dostat příspěvek na sportovní chrániče 1000,- . Kupoval sem takto přilbu na lyže za 150,-bigsmile

a ty si student? nebo si to vzal na deti nebo to je i pro normal dospeli?

Á,pojišťovák od VZP, co?bigsmile
Zatím ssem student.Ještě letos. Tu lyžařskou přilbu bys mohl zkusit uhrát přes svoje děcko.
Myslím, že i páteřák bys mohl prohnat přes VZPčko. I pro lyžování se již používá (viděl sem ho v prodejnách). Ale s normál moto přilbou by mohl být problém.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
23.01.2009 11:27:54
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Inženýrek psal:

Podmínky příspěvku

   1. Příspěvek je poskytován ve výši max. 500 Kč.

   2. Příspěvek je určen dětem ve věku do 18 let a studentům do 26 let, kteří jsou pojištěnci VZP ČR (příspěvek je prvotně určen pro děti předškolního a školního věku).

   3. Příspěvek je určen na nákup jedné z níže uvedených ochranných pomůcek:
         1. libovolné ochranné sportovní přilby (cyklistické, in-line, lyžařské, snowboardové, hokejové, vodácké, jezdecké apod.),
         2. libovolného sportovního chrániče, resp. páru chráničů (kolenní, loketní, páteřní apod.),
         3. sportovní ochranný set (přilba + chrániče).

   4. Příspěvek je jednorázový, nelze tedy (v případě nedočerpání celé výše příspěvku) žádat o příspěvek v tomto programu vícekrát.

   5. Nákup musí být uskutečněn v roce 2009.
      [Poznámka: příspěvek není určen na nákup v obchodech s partiovým zbožím, obchodech typu "second hand" apod.]

   6. U studentů nad 18 let je požadován doklad o studiu.

   7. Příspěvek je poskytnut na základě žádosti o příspěvek (formulář žádosti je k dispozici na pobočkách VZP nebo níže). K žádosti se přikládá doklad o zaplacení ochranné pomůcky.

Tak nevim, jestli by treba rukavice prosli panove idontknow

Do konce ledna je ještě v platnosti 1 dodatek:
Výše příspěvku Novoroční balíček" maximálně 1000,- (do výše předložených dokladů), příspěvek lze poskytnout i na nákup setu - přilba + chránič.
idontknowplatnost by měla být do konce ledna 2009.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Smoula.koumak (Člen)
23.01.2009 19:19:24
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

no jo, já vloni vytáhl 1200 na helmu, letos se pokusím  něco na boty...   musíte si zvolit dobře pojišťovnu (MV)idontknow


Bandit v lese :-))
Pajk (Člen)
23.01.2009 20:02:04
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Si myslim, že musí přispět na jakoukoliv přilbu, a cokoliv dalšího co má v sobě chrániče a tedy chrání před zraněním. Je to na sport, což jízda na moto je, ať už na minibike, dirtbike, pitbike atd. Sám jsem dneska kupoval ledviňák.

Inženýrek (Člen)
23.01.2009 21:47:32
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Myslite, ze by se to teda dalo uplatnit i na ty boty? To by byl paradni bonus, kdyby me vratily litra smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Smoula.koumak (Člen)
25.01.2009 01:11:00
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Inženýrek psal:

Myslite, ze by se to teda dalo uplatnit i na ty boty? To by byl paradni bonus, kdyby me vratily litra smile1

no rozhodně se o to pokusím...


Bandit v lese :-))
sonyk (Člen)
25.01.2009 15:40:51
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

a proplatej to i me kdyz nejsem student ?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pajk (Člen)
25.01.2009 17:23:27
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

To néé, přihlaš se na školu a nebo začni dělat děti, ale pohni platí do konce roku.bigsmilebigsmile

sonyk (Člen)
25.01.2009 17:35:23
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Pajk psal:

To néé, přihlaš se na školu a nebo začni dělat děti, ale pohni platí do konce roku.bigsmilebigsmile

vodchytim nejakyo smarada v rodine a na nej to necham napsat


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pajk (Člen)
25.01.2009 17:58:35
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Hm, dávají ještě další příspěvky třeba na ozdravný pobyty. Takže kdo se chystá na hory ať individuálně nebo třeba se školou a jsou i rodiče děcka taky u VZP, tak přispějou proti potvrzení 1000. Jo a pokud proběhne ozdravnej pobyt do konce ledna tak 2000, jenže to už těžko někdo stihne.




Podmínky příspěvku
Příspěvek je poskytován ve výši do 1 000 Kč.


Příspěvek je určen dětem ve věku do 18 let (17 let + 364 dní).


Přispívá se na tuzemský ozdravný pobyt v délce minimálně 7 dní nepřetržitě.


Příspěvek je poskytován jednorázově jednou v roce na jeden druh pobytu.


Příspěvek nelze využít na pobyty, které jsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění (např. na pobyty v dětských ozdravovnách nebo dětských odborných léčebnách), nebo k úhradě regulačních poplatků.


Ozdravný pobyt byl absolvován v roce 2009. Příspěvek se poskytne po absolvování pobytu, tzn. není vyplácen zálohově.


Ozdravný pobyt může být organizovaný odborným nebo profesním sdružením, nebo může jít o pobyt individuální. Příspěvek se poskytuje i na pobyty organizované školami (školky, školy v přírodě, lyžařské kurzy) nebo letní tábory.


Dítě se v roce 2009 neúčastnilo a nezúčastní akce Mořský koník nebo jiného ozdravného pobytu dotovaného příspěvkem VZP.Příspěvek je poskytnut na základě žádosti o příspěvek (formulář žádosti je k dispozici na pobočkách VZP nebo níže).


K žádosti o příspěvek se přikládá doklad o zaplacení ozdravného pobytu.


Doklad o zaplacení musí být prokazatelně spojen s pojištěncem a ozdravným nebo zotavovacím pobytem, na který je příspěvek poskytován. Na dokladu musí být uvedena délka ozdravného pobytu - den jeho zahájení a ukončení.


Dítě a oba zákonní zástupci jsou pojištěnci VZP ČR a nemají vymahatelný nedoplatek na pojistném ani na penále.

Inženýrek (Člen)
26.01.2009 13:28:20
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Takze sem dneska byl na VZP a boty me neuznaly jako ochrannou pomucku.Prej uznavaj snad uplne vsechno, az na boty.bad


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
26.01.2009 15:26:41
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Tak me napadlo. Nemate nekdo moznost sehnat, nebo napsat nejakou stvrzenku na chranice nebo neco jinyho, na co by mi ty ku... prispely? Toho litrika je fakt skoda nevyuzit.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Fik-B6S (Člen)
26.01.2009 15:56:10
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Tak z VZP mamu pred chvili vyhodili na ty boty to nejde a co se pateraku tyce tak pry tato akce je pro sportovce a ne pro zajmovou cinostfuckfuck tak fakt nevim...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Inženýrek (Člen)
26.01.2009 18:05:46
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Fik-B6S psal:

Tak z VZP mamu pred chvili vyhodili na ty boty to nejde a co se pateraku tyce tak pry tato akce je pro sportovce a ne pro zajmovou cinostfuckfuck tak fakt nevim...

Tak jako jestli nevemou ani paterak, tak to sou pekny svi*e. Ty boty jako chapu, taky sem je jen zkousel, ale paterak se snad pouziva treba i na lyzich a je to ochrana pomucka, o tom snad neni zadna diskuse. To bych tam tu kravu na prepezce asi fakt poslal nekam.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
26.01.2009 18:08:36
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Inženýrek psal:
Fik-B6S psal:

Tak z VZP mamu pred chvili vyhodili na ty boty to nejde a co se pateraku tyce tak pry tato akce je pro sportovce a ne pro zajmovou cinostfuckfuck tak fakt nevim...

Tak jako jestli nevemou ani paterak, tak to sou pekny svi*e. Ty boty jako chapu, taky sem je jen zkousel, ale paterak se snad pouziva treba i na lyzich a je to ochrana pomucka, o tom snad neni zadna diskuse. To bych tam tu kravu na prepezce asi fakt poslal nekam.

já nevím co furt řešíte?idontknow až ti bubáci na vrchu uznaj "motorku jako regulerní sportovní aktivitu"smile2 mi už tady dávno nebudemsmile2zatím je to pro ty idiotky dopravní prostředeksmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
26.01.2009 18:20:54
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

...to je řevu když mi někdo nechce dát něco zadara :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Inženýrek (Člen)
26.01.2009 18:26:52
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Banditatom psal:
Inženýrek psal:
Fik-B6S psal:

Tak z VZP mamu pred chvili vyhodili na ty boty to nejde a co se pateraku tyce tak pry tato akce je pro sportovce a ne pro zajmovou cinostfuckfuck tak fakt nevim...

Tak jako jestli nevemou ani paterak, tak to sou pekny svi*e. Ty boty jako chapu, taky sem je jen zkousel, ale paterak se snad pouziva treba i na lyzich a je to ochrana pomucka, o tom snad neni zadna diskuse. To bych tam tu kravu na prepezce asi fakt poslal nekam.

já nevím co furt řešíte?idontknow až ti bubáci na vrchu uznaj "motorku jako regulerní sportovní aktivitu"smile2 mi už tady dávno nebudemsmile2zatím je to pro ty idiotky dopravní prostředeksmile2

Nejde ani tak o moto veci. Ja sem tam sel s tim, ze sem si koupil specialni boty na snowboard s chranicema a blablabla, abych si v obycejnejch nezlamal nohy. I kdyz nemam naprosto ani paru, jaky boty na snowboard se pouzivaj atd...jde o to, ze oni jasne pisou, ze prispivaj na ochranne pomucky, coz i ty posrany boty podle me sou. Natoz pak paterak.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
26.01.2009 18:44:14
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

osiris psal:

...to je řevu když mi někdo nechce dát něco zadara :))

Jiste, ale musis brat taky to, ze na to asi mas jiny pohled ty, a jiny pohled na to ma student, kteryho skubou ze vsech moznejch stran, tak si chce taky neco utrhnout idontknow


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
WenzelB6 (Člen)
06.01.2010 08:10:27
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

nevíte ? Bude to pokračovat i letos ? Na VZP webu nic neni, škrti, zas to bude polotajný.

Paladin86 (Člen)
06.01.2010 09:43:56
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Sandman psal:
sonyk psal:
Sandman psal:

Příspěvek od VZP je sice 500, ale v rámci lednové akce je možné dostat příspěvek na sportovní chrániče 1000,- . Kupoval sem takto přilbu na lyže za 150,-bigsmile

a ty si student? nebo si to vzal na deti nebo to je i pro normal dospeli?

Á,pojišťovák od VZP, co?bigsmile
Zatím ssem student.Ještě letos. Tu lyžařskou přilbu bys mohl zkusit uhrát přes svoje děcko.
Myslím, že i páteřák bys mohl prohnat přes VZPčko. I pro lyžování se již používá (viděl sem ho v prodejnách). Ale s normál moto přilbou by mohl být problém.

Já měl na faktuře páteřák moto a dostal jsem 1000,- příspěvěk. Myslim že by prošla i ta helma. Jim jde o to, že když si rozbiješ hubu, tak aby zaplatili mín za léčení a je jim jedno na čem si tu hubu rozbiješ! bigsmile

Inženýrek (Člen)
06.01.2010 10:14:41
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Paladin86 psal:
Sandman psal:
sonyk psal:


a ty si student? nebo si to vzal na deti nebo to je i pro normal dospeli?

Á,pojišťovák od VZP, co?bigsmile
Zatím ssem student.Ještě letos. Tu lyžařskou přilbu bys mohl zkusit uhrát přes svoje děcko.
Myslím, že i páteřák bys mohl prohnat přes VZPčko. I pro lyžování se již používá (viděl sem ho v prodejnách). Ale s normál moto přilbou by mohl být problém.

Já měl na faktuře páteřák moto a dostal jsem 1000,- příspěvěk. Myslim že by prošla i ta helma. Jim jde o to, že když si rozbiješ hubu, tak aby zaplatili mín za léčení a je jim jedno na čem si tu hubu rozbiješ! bigsmile

Je to aktuální, nebo už z minulýho roku? Protože já to letos hledal a nic jsem u nich nenašel. Koupil jsem novej páteřák a litr dolu by se hodil.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Frodo89 (Člen)
06.01.2010 13:56:59
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

To je dobry tak ja to pujdu zkusit třebas na kalhoty. Ty ještě nemam. a přispěvek 1.000,- Kč by se mi hodil.

Podminky jako student splnuji tak v tom nevidim žadny problem.

Dnes se na to skočim zeptat do VZPčka co vše považuji za ochrane pomucky, a podle toho by si nechal napsat asi i paragon od Hasseho.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
WenzelB6 (Člen)
06.01.2010 14:53:42
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

vyhrabal jsem to ještě ze starý diskuse.

Loni sem kupoval dvě helmy.
Pro letošek jsem na webu nic nenašel, proto se ptám.
Tehdá dávala VZP 1000,- a dalo se napsat vše co může souviset s ochranou:
páteřáky, helmy, armour vesty...rukavice nevim.

Inženýrek (Člen)
06.01.2010 15:07:50
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Frodo89 psal:

To je dobry tak ja to pujdu zkusit třebas na kalhoty. Ty ještě nemam. a přispěvek 1.000,- Kč by se mi hodil.

Podminky jako student splnuji tak v tom nevidim žadny problem.

Dnes se na to skočim zeptat do VZPčka co vše považuji za ochrane pomucky, a podle toho by si nechal napsat asi i paragon od Hasseho.

Tak dej pak vědět, jestli to letos jde.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Fik-B6S (Člen)
06.01.2010 15:08:14
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

TAk dej pak Frodo vědět jak jsi pořídil potřebuju rukavice nové a tak kdyby přispěli tak by to bylo fajn...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Tomas600N (Člen)
06.01.2010 17:43:19
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

tahle akce pro letošek neni,už sem to hledal na strankach a je tam někde,že vyčerpali všechny prachy minuly roksmile2

Paladin86 (Člen)
06.01.2010 21:23:12
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Inženýrek psal:
Paladin86 psal:
Sandman psal:


Á,pojišťovák od VZP, co?bigsmile
Zatím ssem student.Ještě letos. Tu lyžařskou přilbu bys mohl zkusit uhrát přes svoje děcko.
Myslím, že i páteřák bys mohl prohnat přes VZPčko. I pro lyžování se již používá (viděl sem ho v prodejnách). Ale s normál moto přilbou by mohl být problém.

Já měl na faktuře páteřák moto a dostal jsem 1000,- příspěvěk. Myslim že by prošla i ta helma. Jim jde o to, že když si rozbiješ hubu, tak aby zaplatili mín za léčení a je jim jedno na čem si tu hubu rozbiješ! bigsmile

Je to aktuální, nebo už z minulýho roku? Protože já to letos hledal a nic jsem u nich nenašel. Koupil jsem novej páteřák a litr dolu by se hodil.

Tohle je z minulýho roku ale takhle akce by měla bejt celej rok za 500,- a v lednu za 1000,-

Inženýrek (Člen)
06.01.2010 22:40:34
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Paladin86 psal:
Inženýrek psal:
Paladin86 psal:


Já měl na faktuře páteřák moto a dostal jsem 1000,- příspěvěk. Myslim že by prošla i ta helma. Jim jde o to, že když si rozbiješ hubu, tak aby zaplatili mín za léčení a je jim jedno na čem si tu hubu rozbiješ! bigsmile

Je to aktuální, nebo už z minulýho roku? Protože já to letos hledal a nic jsem u nich nenašel. Koupil jsem novej páteřák a litr dolu by se hodil.

Tohle je z minulýho roku ale takhle akce by měla bejt celej rok za 500,- a v lednu za 1000,-

Já to právě taky hledal už asi tak před 14 dny a nic jsem tam nenašel. A jestli jim došli prachy, tak asi neni co řešit. No uvidime s čim příjde Frodo.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
mr.BSE (Člen)
06.01.2010 23:10:25
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Inženýrek psal:

No uvidime s čim příjde Frodo.

Beztak ten prsten zas dotáhne zpátky...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
faitík (Člen)
07.01.2010 07:32:39
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

mr.BSE psal:
Inženýrek psal:

No uvidime s čim příjde Frodo.

Beztak ten prsten zas dotáhne zpátky...

prsten to je svinstvo...bad


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
sonyk (Člen)
07.01.2010 19:46:47
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

jj nejspis to bude jen prokazatelne chranice na brusle lyze kolo atd. na motorku se na vas vyserou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
WenzelB6 (Člen)
08.01.2010 14:39:20
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

tak pro rok 2010 bude VZP rozdávat velký kulový.bad
Vyhlásila prý boj pussymeningokoj, takže na takový podružný orgány jako evil už nezbývá.

Frodo89 (Člen)
11.01.2010 00:26:19
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

mr.BSE psal:
Inženýrek psal:

No uvidime s čim příjde Frodo.

Beztak ten prsten zas dotáhne zpátky...

Lidi tak prsten jsem sice donesl, ale bohužel na VZP, jsem se nic hezkeho nedověděl.

Ta akce byla pozue minuly rok a neco se planuje na rok přišti.
Letos nic takoveho neni.

Jen tu je ejdna možnost, ale ktera se na moto neda využit.... tak tedy pro ty hyper sportovce mi ta pani poradila. Klub pevneho zdravi
http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klien … ho-zdravi/

PS: jinak se omlouvam že to pišu až ted ale schořela mi graficka karta v PC


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
11.01.2010 01:00:03
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Klub pevného zdraví... 
No potěš prdel...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
WenzelB6 (Člen)
11.01.2010 21:32:58
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

pjekná pussyvina. Musiš sbírat body , asi takhle
" target="_blank">http://zpravy.idnes.cz/simulant-probydl … basmokin

Banditatom (Člen)
11.01.2010 21:37:25
Offline

Re: Prispevky na helmu od VZP

Klub pevného zdravísurprisedidontknow dárci nahradních dílů či co to je za spolek?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr