Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Další inzerát roku

MiKu (Člen)
13.01.2010 09:00:55
Offline

Další inzerát roku

K.a.s.y.m. (Člen)
13.01.2010 09:06:01
Offline

Re: Další inzerát roku

surprisedsurprisedsurprised ty dva seriový vejfuky přes vlnovec mě teda dostalismile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
13.01.2010 10:12:00
Offline

Re: Další inzerát roku

jak nekdo muze takhle prznit peknou motorkuidontknow prej stavel jsem to sam nechtel jsem seriovou motorku no tak ma jebku neprodejnoubigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
redik27 (Člen)
13.01.2010 10:29:17
Offline

Re: Další inzerát roku

nic moc. Nekoupil bych


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Luk (Člen)
13.01.2010 10:37:05
Offline

Re: Další inzerát roku

velebnosti, du blejtsick


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Paladin86 (Člen)
13.01.2010 10:44:03
Offline

Re: Další inzerát roku

Nechápu, proč si někdo koupí motorku, co se mu nelíbí a pak vrazí kupu peněz do tuningu aby se mu líbila...bad

Billy (Člen)
13.01.2010 11:29:52
Offline

Re: Další inzerát roku

Vite co nechapu ze jako pise ze ma a na obrazku fakt ma kapalinou ovladanou spojku idontknow jak se to na B6 da predelat to teda nechnapu idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mazo (Člen)
13.01.2010 11:42:53
Offline

Re: Další inzerát roku

a ten pletenec je ako hrube crevo bigsmilebigsmilebigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.01.2010 11:54:32
Offline

Re: Další inzerát roku

Billy psal:

Vite co nechapu ze jako pise ze ma a na obrazku fakt ma kapalinou ovladanou spojku idontknow jak se to na B6 da predelat to teda nechnapu idontknow

výměnou a upravou víčka z B12 ?smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
13.01.2010 12:53:52
Offline

Re: Další inzerát roku

K.a.s.y.m. psal:
Billy psal:

Vite co nechapu ze jako pise ze ma a na obrazku fakt ma kapalinou ovladanou spojku idontknow jak se to na B6 da predelat to teda nechnapu idontknow

výměnou a upravou víčka z B12 ?smile1

jak předělat to chápu... smile1 ale spíš proč to předělávat...smile1
svody bych bral kdyby seděly...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
13.01.2010 14:24:17
Offline

Re: Další inzerát roku

Tak jestli to jde predelat z B12 tak to sem nevedel, mel sem to vicko sundany jak na B6 a B12 a vim jak to tam vypada u obou, ale i tak se udivuju ze to jde predelat. Jinak se me ta vrana nelibi, sem zastance spis klasiky a kdyz uz neco predelat tak aby to bylo vratny a nechat si puvodni dily doma.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Koldan (Člen)
13.01.2010 19:17:42
Offline

Re: Další inzerát roku

mně to zas jako takovej paskvil nepřinde, hodit ty laufy rovnoběžně s podsedlákem, ten bobek pro spolujezdce i stupny do pryč, trošku poladit lak a je z toho zajímavej stroj a za ty prachy pro mladýho cápka na lítání po městěgood škoda že tam není plnotučný motorevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fresh Man (Člen)
13.01.2010 19:24:36
Offline

Re: Další inzerát roku

laufy potprdelgood...a ten chróm na tej masce se mi moc nelíbí... jináč proč ne


Bandit pičo
Frodo89 (Člen)
13.01.2010 21:54:47
Offline

Re: Další inzerát roku

Je to šilena přestavba.
Proč tam ten manik nepořil alespon nove fotky... za 2 roky se toho mohlo hodně změnit. Jinak by nekoupyl. a tu prdel by volil spiš z noveho bandita


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
mr.BSE (Člen)
13.01.2010 22:03:39
Offline

Re: Další inzerát roku

Frodo89 psal:

Je to šilena přestavba.

Neber jméno boží nadarmo do hubyfucksmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
peapo (Člen)
13.01.2010 22:35:38
Offline

Re: Další inzerát roku

Určitě jako to má zajímavě provedený,ale nekoupil bych.Neni nic lepšího než originalní naháč Banditsmokin

Pajk (Člen)
13.01.2010 22:50:45
Offline

Re: Další inzerát roku

Dobrej triksmile1, kdybych prodával pověsim taky obrázky co jsem fotil pár let nazpět, ale ten datum vymažu, wogo bigsmile. Za ty many pokud to nejede dvě stopy a motor gut, tak snad. Ale nějak se mi nechce věřit tomu co toho nakecal aby to vypadalo co nejvěrohodnějc, hlupákidontknowsick. Koho to zajímá proč jí posílá do světa a  ještě zapoměl dodat, že jí vopatrně jezdil děda když von na ní nemá čas, vocasheadshake.

Koldan (Člen)
14.01.2010 07:13:02
Offline

Re: Další inzerát roku

ste trůbové:o) za 35 000? asi su z jiný doby, páč když vezmu, že dnes si na to může vydělat student a na lítačku je to skvělý, parádu s tím nadělá a nějakou tu štěrbinu sbalí, tak je to gud. Navíc když s tím jako začátečník švihne, tak ho to nebude tolik bolet. a kdyby to trošku poladil tak je z toho zajímavej stroj, za kerým sa každý vohlédne. Jak jsem psal nahoře, upravit ten potsedlák, laufy výš a rovnoběžně s potsedlákem, konický vjetve bez hrazdy a zajímavej lak a je z toho mňamka. good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
14.01.2010 07:23:31
Offline

Re: Další inzerát roku

Koldan psal:

ste trůbové:o) za 35 000? asi su z jiný doby, páč když vezmu, že dnes si na to může vydělat student a na lítačku je to skvělý, parádu s tím nadělá a nějakou tu štěrbinu sbalí, tak je to gud. Navíc když s tím jako začátečník švihne, tak ho to nebude tolik bolet. a kdyby to trošku poladil tak je z toho zajímavej stroj, za kerým sa každý vohlédne. Jak jsem psal nahoře, upravit ten potsedlák, laufy výš a rovnoběžně s potsedlákem, konický vjetve bez hrazdy a zajímavej lak a je z toho mňamka. good

..máš rechtgood ...dát to do originálu a je to krásná motorka goodbigsmile

Banditatom (Člen)
14.01.2010 18:35:33
Offline

Re: Další inzerát roku

neváli se někomu na dojetí zimní gumy na bečko?help jsem socka nemám na novýbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr