Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak a je to v ....

Fik-B6S (Člen)
20.03.2007 07:44:44
Offline

Tak a je to v ....

Tak jsem se dneska probral a měl asi takovýhle pohled z okna...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Fik-B6S/prekvapko.jpg

Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Loser (Administrator)
20.03.2007 07:50:39
Offline

Re: Tak a je to v ....

a kuabadbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fik-B6S (Člen)
20.03.2007 07:54:17
Offline

Re: Tak a je to v ....

ještě podotýkám že je to mezi Mistkem a Přiborem a na hlavním tahu směr na přibor stojí kamiony zhruba ve 4km frontě...bad
Cesty jsou neošetřené...pussy
možná že jsou už posolené ale není to vidět...fuck
Silničáři zase chrápoufuckfuckpussy


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Mour (Člen)
20.03.2007 08:10:38
Offline

Re: Tak a je to v ....

No jestli silničáři chrápou to nevím, ale vím, že nejde okamžitě a všude uklidit cca 30 cm sněhu napadaného za 3-4 hodinyidontknow

Fik-B6S (Člen)
20.03.2007 08:21:07
Offline

Re: Tak a je to v ....

Mour psal:

No jestli silničáři chrápou to nevím, ale vím, že nejde okamžitě a všude uklidit cca 30 cm sněhu napadaného za 3-4 hodinyidontknow

máš sice trochu pravdu ale na zas tak uplnou...
z mistku na přibor je to hlavní tah a vypadá to tam jako by tam ještě ani nebyli... Fryčovice jsou náhradní trasa v případě kolabsu mezi frydkem a přiborem a taky nic a podle toho co jsem četl na netu tak u tebe je to taky na prd (tah ostrava přibor)


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Mour (Člen)
20.03.2007 08:26:34
Offline

Re: Tak a je to v ....

Ve Staré Vsi ty kamiony tam stály kvůli dodávce co se tam rajbla, odhrnuté to před tím bylo a pak zas rychle  zapadanébad

Fik-B6S (Člen)
20.03.2007 08:28:44
Offline

Re: Tak a je to v ....

Mour psal:

Ve Staré Vsi ty kamiony tam stály kvůli dodávce co se tam rajbla, odhrnuté to před tím bylo a pak zas rychle  zapadanébad

tak to jo snad to bude od krmelina na ostravu a poak do poruby po rudné vypadat líp nž to mám před barakem...good a než to bylo v Rychalticích na mostě...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Filous (Člen)
20.03.2007 08:29:15
Offline

Re: Tak a je to v ....

...ty jóóósmile2 ...a tady nic, sucho, vylejzá puchejř, f kufru auta mam vyvážený kola, asik je pojedu nasadit a pudu se svíst na motyce...zas vám morafcum závidi, furt musíte mít něco ekstra, se můžete koulovat a stavjet huhulácí...ach jooo, tag já teda asik pudu jezdit na motorce, no...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tajnej (Člen)
20.03.2007 08:29:31
Offline

Re: Tak a je to v ....

co tam na tý moravě blbnete?

Mour (Člen)
20.03.2007 08:39:44
Offline

Re: Tak a je to v ....

...poručujeme větru dešťu sickbigsmile

Pool (Člen)
20.03.2007 11:11:06
Offline

Re: Tak a je to v ....

... mohli sme mit krasnej motrkarskej vikend ,ale rekli sme NE pussy


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
yello (Člen)
20.03.2007 11:41:42
Offline

Re: Tak a je to v ....

...jak jaaa vaam zaaavidiiiiim....smile2


...che palle !!!
vorel (Člen)
20.03.2007 11:59:50
Offline

Re: Tak a je to v ....

zme byli s tajnym minulej tejden na Civette a sněhu pokokotsurprised


řikám si hurikán
Jarken (Člen)
20.03.2007 12:28:43
Offline

Re: Tak a je to v ....

Já vůl vyměnil minulé pondělí gumy za nové letní smile2 nízkoprofilové 205/50/16 Cooper - dnes jak na saních až do Ostravy help, nejde to rozjet z křižovatky a nebrzdí tofuck, nechával jsem autu před sebou fóra 30 m a tak tak dobržďoval sick, ABS rampluje co chvíli no hnus velebnosti!

Ale už to vypadá lépe, neb silnice začínají být pouze mokré good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
ABik (Člen)
20.03.2007 12:34:13
Offline

Re: Tak a je to v ....

V Brně přestalo téměř sněžit = moto jede odpoledne do servisu...na vozíku...bigsmile

Mour (Člen)
20.03.2007 12:42:30
Offline

Re: Tak a je to v ....

Jarken psal:

Já vůl vyměnil minulé pondělí gumy za nové letní smile2 nízkoprofilové 205/50/16 Cooper - dnes jak na saních až do Ostravy help, nejde to rozjet z křižovatky a nebrzdí tofuck, nechával jsem autu před sebou fóra 30 m a tak tak dobržďoval sick, ABS rampluje co chvíli no hnus velebnosti!

Ale už to vypadá lépe, neb silnice začínají být pouze mokré good

...ale pouze od Vás z okna z práce bigsmile

osiris (Člen)
20.03.2007 12:51:08
Offline

Re: Tak a je to v ....

...rainmene, sněží, jakto že jsi nejel na motorce idontknow bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
20.03.2007 13:05:52
Offline

Re: Tak a je to v ....

won bude jarken asi i snowmen, to máte z toho že ho tam nehlídáte, to snad bylo jasný, že jak přezuje, začne sněžit


řikám si hurikán
Mour (Člen)
20.03.2007 13:27:31
Offline

Re: Tak a je to v ....

vorel psal:

won bude jarken asi i snowmen, to máte z toho že ho tam nehlídáte, to snad bylo jasný, že jak přezuje, začne sněžit

...tak tak ....Náš Rain-snow-men goodbigsmilebigsmile

Kua Jarkene tydlecty věci je třeba hlásiti dopředu, ať zas nemusím pak ráno v 6 lozit po půdě a hledat boby bigsmile

huskyb12 (Administrator)
20.03.2007 15:19:41
Offline

Re: Tak a je to v ....

je jasný, že Jarken miluje vodu v každym skupenství - je to teda jasnej vodník neboli wassermann - teď ešte aby to nebyl unterwassermann :)))


ale di, Ty brepto ...
šmidaN (Člen)
20.03.2007 16:24:51
Offline

Re: Tak a je to v ....

no nevim k tem silničařum ,,dneska 300 km v doddavce ,s toho 100 tak z řetězama...po sev.moravě ,,a za cely den asi 4 traktory ?? sypač či pluh ,,nikde ...ja tomu fakt nerozumim...
asi maji techniku už zazimovanou a tema lopatama co jim zbyli si mužou idhazet jen cestu na šatnu a do kantýny ...bad

Jarken (Člen)
21.03.2007 08:29:51
Offline

Re: Tak a je to v ....

Ha bando fuck bigsmile se chystám příští týden opět jezdit do rachoty na motyce, takže co??No přece nepromoky sebou no né?No ano! good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Mour (Člen)
21.03.2007 08:38:33
Offline

Re: Tak a je to v ....

Tak a je to v ....idontknowbigsmilebigsmile

yello (Člen)
21.03.2007 09:02:28
Offline

Re: Tak a je to v ....

Jarken psal:

Ha bando fuck bigsmile se chystám příští týden opět jezdit do rachoty na motyce, takže co??No přece nepromoky sebou no né?No ano! good

...vodniku,ale to v Tvem pripade znamena nejmin snezny skutr vybaveny nafukovacim lemem aby i plaval,krumpac,lopatu,signalni pistoli a pridavnou nadrz s rumem...idontknow...mas...?bigsmile


...che palle !!!
Jarken (Člen)
21.03.2007 09:41:27
Offline

Re: Tak a je to v ....

Yello: Měl bych pouze tu bandasku s rumem smile2! No nicméně vidím, že jsi přežil a nechybí ti humor good což je O.K. no né?No ano!

P.S.Až budeš moci ozvi se mi na Skype!Dík


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
yello (Člen)
21.03.2007 09:53:44
Offline

Re: Tak a je to v ....

O.K. Az se vratim,ted du zrovna na stychyhelpbigsmile


...che palle !!!
lan (Člen)
21.03.2007 20:08:05
Offline

Re: Tak a je to v ....

Tady v Kopřivě se proslýchá, že silničáři nevyjeli proto, že přezuli na letní a na nich jak známo, to v zimě klouže. A co, stejně to roztaje a když ne zítra, tak za týden nebo za měsíc..... a vo tom to je, ne?bigsmile

Mirek D (Člen)
21.03.2007 22:04:26
Offline

Re: Tak a je to v ....

Včerá jsem jel z Čurákova kde bylo sucho a bezesněžno. Na 6. km to začalo.
Mezi 77. - 79. km směr Brno jsem prožil jednu směnu  - od 19:00 do 02:45 v plechovce.
Propálil jsem 20 l nafty abych nezdechnul zimou, bo pračuráckej kamion měl boudu v lese a prdel vod návěsu přes voba pruhy. Total error týhle cesty. Je mi dovný, že s osobákem to jde jet ve sněhu třeba 70, ale trucker musí valit furt přes kilo a v levým.
Tak nějak kamioňákům fandím, ale včera jsem byl nasratý moc.

Mamrdi co furt spěchaj vesměs ve Vochcávkách, Prassátech a podobnejch verglech to klidně brali vodstavným pruhem. Pak jeden zapad bo tam bylo 15 cm sněhu a za ním aj sanitka co tam jela cosi řešit. Tu jsem vytlačili a borec jak vylezl aby jsem mu taky pomohli tak hned dostal na tlamu vod jednoho a pak aj vod druhýho. Se slovy "počkej do jara, pussy" jsem zase zalezli do tepla.


Autobus je taky Suzuki... .
VikecB12 (Člen)
21.03.2007 22:40:52
Offline

Re: Tak a je to v ....

Mirek D psal:

Včerá jsem jel z Čurákova kde bylo sucho a bezesněžno. Na 6. km to začalo.
Mezi 77. - 79. km směr Brno jsem prožil jednu směnu  - od 19:00 do 02:45 v plechovce.
Propálil jsem 20 l nafty abych nezdechnul zimou, bo pračuráckej kamion měl boudu v lese a prdel vod návěsu přes voba pruhy. Total error týhle cesty. Je mi dovný, že s osobákem to jde jet ve sněhu třeba 70, ale trucker musí valit furt přes kilo a v levým.
Tak nějak kamioňákům fandím, ale včera jsem byl nasratý moc.

Mamrdi co furt spěchaj vesměs ve Vochcávkách, Prassátech a podobnejch verglech to klidně brali vodstavným pruhem. Pak jeden zapad bo tam bylo 15 cm sněhu a za ním aj sanitka co tam jela cosi řešit. Tu jsem vytlačili a borec jak vylezl aby jsem mu taky pomohli tak hned dostal na tlamu vod jednoho a pak aj vod druhýho. Se slovy "počkej do jara, pussy" jsem zase zalezli do tepla.

Stál sem tam včera,stál sem tam dneska a zítra už fakt nechcufucksmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr