Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Světla na B12S ( alá xenony )

Banditatom (Člen)
14.01.2010 18:39:44
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

br1kos psal:
Banditatom psal:
kojaksro psal:

Zdarec bejci, pokud by jste někdo na chtěl na BROUKA již namíchanou sadu HB3 + HB4 cena je 1875,-Kč.
Je to komplet vč. slim-balastů. Nejlépe je jde přidělat dvěma el. páskama a to k rámu, nebo pod kapoty k jejich držákům.

Velikost balastu je takováto.
Jináč není problém namíchat jakoukoliv sadu H1,H7,H3 i bixenony H4, akorát H4 bi-xenon se musí upravit kabéláž ohledně přepínání dálky a potkávací. Toto není problém, dělá nám to tu Brkos od Žirafky ( páč nemá do čeho máknout )


díkecgood vleze se to do světla nebo to máš táhnute někudma jinudmaidontknow
A na motku co má koule (N-kobigsmile) bys to uměl sehnat takyhelp
http://www.abmoto.cz/cz/sell/9073/shop/ … enony.html

Jo na Nko ti pujde tahle sada http://www.abmoto.cz/cz/sell/9073/shop/ … tem=108428 tu teď stavim sobě na Nko


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
14.01.2010 18:42:10
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

Ondráš psal:
Bedřich psal:

D2S mám 3200K až 5200K

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_k.jpg

Furt jsem jaksi out...help
Těch 4100K je trochu do žluta, což by odpovídalo, 5100K něco jako denní světlo. a těch 10000K je do modra.
help
Mě to tak nějak +/- sedí.redface

To co jsem dával já, jsou barvy těch převládajících složek (asi nejspíše vypočtené, používající černé těleso).
Problém je, že světlo ze xenonů (žárovek obecně) není monochromatické, takže se tam přimíchává celé spektrum jiných vlnových délek, proto to ve skutečnosti svítí jinak, protože výsledek vnímaný naším okem je superpozice všech těch frekvencí (a samozřejmě dolní/horní propust podle vlastností oka - nevidíme celé vyzařované spektrum). Jejich rozdělení ale není normální, tudíž superpozice nemůže být zase ta "nejsilnější" frekvence.

Díky tomu vidíme, že klasická žárovka svítí, protože jejích asi 3200K odpovídá nějakým 800nm a to je v oblasti IR záření (tepla). S rostoucí teplotou roste vyzařovaná energie a frekvence (a mění se jejich rozdělení), tudíž klesá vlnová délka a světlo se posouvá směrem k modré (fialové).

Snad to mam dobře.help

ty woe Ondráši, už to nehulidontknow

vůbec ti pak nejde rozumětsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
14.01.2010 22:06:50
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

No to me poser. Kdo sem ty xenony zatahnul kurna. To bude samej xenon stroboskop led ultra flash. To uz nejni vo motorkach. S tim nekam dorazite a hnedle, "hele co jsem si koupil za noooooooo svetelnou šou".evilbigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
fidoB6 (Člen)
14.01.2010 22:17:38
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

nicola.foxx psal:

No to me poser. Kdo sem ty xenony zatahnul kurna. To bude samej xenon stroboskop led ultra flash. To uz nejni vo motorkach. S tim nekam dorazite a hnedle, "hele co jsem si koupil za noooooooo svetelnou šou".evilbigsmilebigsmilebigsmile

No takhle bych to zas nehrotil...ono de vo to,že to v normálu svítí na hovno....to máš to samý s laďákama,to je jen o efektu (světla aspoň splní funkci)...jinak jestli víš o nějakejch žárofkách co svítěj lepší jak xenony, hoď odkaz a fertich...neni to o machrování (dle mýho názoru teda)


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
nicola.foxx (Člen)
14.01.2010 22:29:45
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:
nicola.foxx psal:

No to me poser. Kdo sem ty xenony zatahnul kurna. To bude samej xenon stroboskop led ultra flash. To uz nejni vo motorkach. S tim nekam dorazite a hnedle, "hele co jsem si koupil za noooooooo svetelnou šou".evilbigsmilebigsmilebigsmile

No takhle bych to zas nehrotil...ono de vo to,že to v normálu svítí na hovno....to máš to samý s laďákama,to je jen o efektu (světla aspoň splní funkci)...jinak jestli víš o nějakejch žárofkách co svítěj lepší jak xenony, hoď odkaz a fertich...neni to o machrování (dle mýho názoru teda)

Ty woeevil Koukni se do minulosti tohodle vlakna na treti prispevekbigsmile
Ale ted uz jsem se svetlama spokojenej. Uz ani ty xenony bez FRODOlogace nepotrebuju.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
fidoB6 (Člen)
14.01.2010 22:49:14
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

no jo furtredfacebigsmilebigsmilebigsmilede vo to že xenon svítí jako pussy,tak se to řeší....bigsmilekurva,ale nějaký fajnový podsvícení mašiny by též nebylo špatný...no takový to srazový machrováníčkobigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
14.01.2010 23:35:31
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

ross psal:

ty woe Ondráši, už to nehulidontknow
vůbec ti pak nejde rozumětsmile1

Ti taky kousek přivezu...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
15.01.2010 05:54:00
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

2 fidoB6 - jen reju, nebojevilgoodgoodgood

2 Ondráš - no tak je to jako když vykosťuješ kuře nebo krájíš řízky... řežeš do masa a někdy teče krev, taková řezničinabigsmile takže bych se toho nebálbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
15.01.2010 08:15:28
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

Barynek: jak taky jinak,co?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilešťouralebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
15.01.2010 21:15:22
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:

Barynek: jak taky jinak,co?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilešťouralebigsmile

redfaceredfacebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
16.01.2010 14:45:21
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

dneska jsem namontoval do plechovky Bixenon díkec zdenojgood a můžu říct že to je rozdíl jako prasesurprised takže bečko dostane nový vočičkobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
17.01.2010 13:49:11
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

Banditatom psal:

dneska jsem namontoval do plechovky Bixenon díkec zdenojgood a můžu říct že to je rozdíl jako prasesurprised takže bečko dostane nový vočičkobigsmile

máš zač pussy bigsmile


když to jede,je to OK
fidoB6 (Člen)
21.01.2010 16:47:30
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

Tak už mam v N-ku bixenon, šajní jak prase. Ale bez drobný úpravy by to nešlo. Jinak, zlatý S-ko. Schovat někde něco na N-ku, hrůza. Navíc ta debilní kabeláž ve světle....už jen vyměnit parkovačku, nechutně žlutábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

A největší dík patří kojakovigoodgoodgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Banditatom (Člen)
21.01.2010 16:50:59
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:

Tak už mam v N-ku bixenon, šajní jak prase. Ale bez drobný úpravy by to nešlo. Jinak, zlatý S-ko. Schovat někde něco na N-ku, hrůza. Navíc ta debilní kabeláž ve světle....už jen vyměnit parkovačku, nechutně žlutábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

A největší dík patří kojakovigoodgoodgood

jak to máš vyřešené chlape s balastem? kde jsi ho zašil? díkec máš ode mě mailgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
21.01.2010 16:53:52
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:

Tak už mam v N-ku bixenon, šajní jak prase. Ale bez drobný úpravy by to nešlo. Jinak, zlatý S-ko. Schovat někde něco na N-ku, hrůza. Navíc ta debilní kabeláž ve světle....už jen vyměnit parkovačku, nechutně žlutábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

A největší dík patří kojakovigoodgoodgood

...to sem rádgood, dej tam do parkovačky bílou ledku a máš to, nebo ji vypoj jako jábigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
fidoB6 (Člen)
21.01.2010 16:56:11
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

pod budíkama, mam malej štítek,tak to neni vidět..chtěl sem původně pod nádrž,ale problém byl kuli kabelum,na kterejch je nějaká mrdka(vypadá jak krabice od pojistek) a to by vycházelo to mít hned u vidlí,takže problém při zatáčení...nejhorší ale byla ta výbojka,z který nešikovně vyúsťuje kabel, takže se to tam bez zásahu nevejde


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Brkos (Člen)
21.01.2010 18:11:53
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:

Tak už mam v N-ku bixenon, šajní jak prase. Ale bez drobný úpravy by to nešlo. Jinak, zlatý S-ko. Schovat někde něco na N-ku, hrůza. Navíc ta debilní kabeláž ve světle....už jen vyměnit parkovačku, nechutně žlutábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

A největší dík patří kojakovigoodgoodgood

Tak to je dobře že se ti to povedlo....Já doufám že se mi povede ten balast dát pod nádrž. Jinak já mám parkovačku co se dávaj do passatu a superba a tak stojí pro zákazníka asi 160 normálně v servisu, možná by se dala ještě sehnat nějaká...

fidoB6 (Člen)
21.01.2010 18:18:36
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

což by bylo fajn, kdyby se dala sehnat...hlavně nesmí bejt ani o chlup delší páč se mi do světla nevleze už vůbec nicbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Brkos (Člen)
21.01.2010 18:45:07
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:

což by bylo fajn, kdyby se dala sehnat...hlavně nesmí bejt ani o chlup delší páč se mi do světla nevleze už vůbec nicbigsmile

Zkusim se ti poptat a sehnat ale neslibuju.Zavolám klukům jestli jí tam maj a dám ti vědětgood

Banditatom (Člen)
21.01.2010 18:47:14
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

já dal za bílé diody do plechoj 45kč za oběsurprised no a na bečko mě to vyšlo 70kčsurprised ale doma ještě jednu mámsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
21.01.2010 18:49:12
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

juj, a nějakej odkaz na ty,co máš?ono toho bude asi plnej net, ale vařim si polívku,tak sem línejbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Banditatom (Člen)
21.01.2010 18:51:46
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:

juj, a nějakej odkaz na ty,co máš?ono toho bude asi plnej net, ale vařim si polívku,tak sem línejbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

koupil jsem to u nás v kráměsmokinfilda kdysi obědnával na aukru taky za hubičku myslím!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Brkos (Člen)
21.01.2010 19:20:24
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

Banditatom psal:
fidoB6 psal:

juj, a nějakej odkaz na ty,co máš?ono toho bude asi plnej net, ale vařim si polívku,tak sem línejbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

koupil jsem to u nás v kráměsmokinfilda kdysi obědnával na aukru taky za hubičku myslím!

Třeba tohle http://www.alarm-novotny.cz/cz/menu/171 … acek-bila/

fidoB6 (Člen)
21.01.2010 19:21:48
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

e e,potřebuju bajonetku...už sem po jídle, du hledatbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Banditatom (Člen)
21.01.2010 19:25:05
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

fidoB6 psal:

e e,potřebuju bajonetku...už sem po jídle, du hledatbigsmile

co jsme mělismokin já debrecinky chlebíček hořticesmile1 najdu někde tu krabičku je tam i www adresasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
21.01.2010 19:29:04
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

dobrý,net je toho plnej. má patici BA9S, už jen hledam poměr kvalita/cena good


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Brkos (Člen)
21.01.2010 19:41:16
Offline

Re: Světla na B12S ( alá xenony )

Banditatom psal:
fidoB6 psal:

e e,potřebuju bajonetku...už sem po jídle, du hledatbigsmile

co jsme mělismokin já debrecinky chlebíček hořticesmile1 najdu někde tu krabičku je tam i www adresasmokin

Tak to jo já tam mám tuhletu nobigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr