Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tlumič řízení

1langos (Člen)
12.01.2010 06:49:29
Offline

Tlumič řízení

Ahoj nevíte někdo jaké rozpětí záběru tlumiče řízení je potřeba  chci ho dát pod světloidontknow
Mám předělané S na N a držáky na krku jsou z lešení(tak to na ně chci zadělat-má to někdo tady taky tak(případné foto jak to máte-ale pod světlem na příč)?
Dík všem za radugood


Život je boj ale né válka
K.a.s.y.m. (Člen)
12.01.2010 07:22:31
Offline

Re: Tlumič řízení

http://www.suzukibandit.cz/openforum/se … 1125976873
použít hledat je moc složitý?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
1langos (Člen)
12.01.2010 08:26:50
Offline

Re: Tlumič řízení

Složíté to není,ale to co jsem hledal tady nikde není.
Chci to zadělat na držáky na krk řízení.


Život je boj ale né válka
K.a.s.y.m. (Člen)
12.01.2010 08:37:12
Offline

Re: Tlumič řízení

1langos psal:

Složíté to není,ale to co jsem hledal tady nikde není.
Chci to zadělat na držáky na krk řízení.

tak hledej pořádně protože to tu je...dělal to tušim Koval


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
12.01.2010 08:51:59
Offline

Re: Tlumič řízení

tady najdeš vše co potřebuješ http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4551
jestli hledáš konkrétní výkresy jak to udělat..tak to tu nenajdeš prostě budeš muset taky zapojit vlastní fantazii


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
1langos (Člen)
12.01.2010 19:37:03
Offline

Re: Tlumič řízení

Házím si popel na hlavuredface-nekecal jsi našel jsem to.
A plánek nepotřebuji-prostě to tam nějak dostanubigsmile
Stejně dík


Život je boj ale né válka
K.a.s.y.m. (Člen)
12.01.2010 19:48:37
Offline

Re: Tlumič řízení

1langos psal:

Házím si popel na hlavuredface-nekecal jsi našel jsem to.
A plánek nepotřebuji-prostě to tam nějak dostanubigsmile
Stejně dík

no aspoň,že taksmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
1langos (Člen)
16.01.2010 20:08:33
Offline

Re: Tlumič řízení

Tak hurá dnes jsem tlumič namontoval goodbigsmile


Život je boj ale né válka
1langos (Člen)
16.01.2010 20:12:42
Offline

Re: Tlumič řízení

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1575_p1010426.jpg

Život je boj ale né válka
1langos (Člen)
16.01.2010 20:17:07
Offline

Re: Tlumič řízení

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1575_p1010427.jpg

Život je boj ale né válka
Miras (Člen)
17.01.2010 12:51:07
Offline

Re: Tlumič řízení

pěkný, jednoduchý

K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2010 17:02:22
Offline

Re: Tlumič řízení

good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jaster (Člen)
18.01.2010 22:07:41
Offline

Re: Tlumič řízení

chci se zeptat jestli neví někdo jakej tlumič se dá taky použít na tlumič řízení. Kdysi mi nějakej chlap psal, že se dá použít tlumič ze starý pračky. Ale ten tlumí jen jednu stranu ne? A na tlumič řízení je potřeba obě strany. Prostě oboustranej. Protože kdyby jednostranný, tak by i tlumič třeba u zadních dveří v autě je to samé. Ale mě to přijde jako blbost. Proto se raději zeptám chytřejších.


motto "Vem za heft a val"
Filous (Člen)
19.01.2010 08:41:39
Offline

Re: Tlumič řízení

Jaster psal:

chci se zeptat jestli neví někdo jakej tlumič se dá taky použít na tlumič řízení. Kdysi mi nějakej chlap psal, že se dá použít tlumič ze starý pračky. Ale ten tlumí jen jednu stranu ne? A na tlumič řízení je potřeba obě strany. Prostě oboustranej. Protože kdyby jednostranný, tak by i tlumič třeba u zadních dveří v autě je to samé. Ale mě to přijde jako blbost. Proto se raději zeptám chytřejších.

...ježišmarjá, neblbni prosim tě!!!idontknow ...ty by sis vážně dal na motorku "tlumič" z pračky nebo plynovou fspjeru z pátejch dveří Fóbije???surprised ...tag si magor...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jaster (Člen)
19.01.2010 14:04:05
Offline

Re: Tlumič řízení

Filous psal:
Jaster psal:

chci se zeptat jestli neví někdo jakej tlumič se dá taky použít na tlumič řízení. Kdysi mi nějakej chlap psal, že se dá použít tlumič ze starý pračky. Ale ten tlumí jen jednu stranu ne? A na tlumič řízení je potřeba obě strany. Prostě oboustranej. Protože kdyby jednostranný, tak by i tlumič třeba u zadních dveří v autě je to samé. Ale mě to přijde jako blbost. Proto se raději zeptám chytřejších.

...ježišmarjá, neblbni prosim tě!!!idontknow ...ty by sis vážně dal na motorku "tlumič" z pračky nebo plynovou fspjeru z pátejch dveří Fóbije???surprised ...tag si magor...

no to bych si tam nedal. ještě bych na tom měl nápis Zanussi nebo tak. Stejně by to nešlo.


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
19.01.2010 14:09:09
Offline

Re: Tlumič řízení

Jaster psal:

chci se zeptat jestli neví někdo jakej tlumič se dá taky použít na tlumič řízení. Kdysi mi nějakej chlap psal, že se dá použít tlumič ze starý pračky. Ale ten tlumí jen jednu stranu ne? A na tlumič řízení je potřeba obě strany. Prostě oboustranej. Protože kdyby jednostranný, tak by i tlumič třeba u zadních dveří v autě je to samé. Ale mě to přijde jako blbost. Proto se raději zeptám chytřejších.

bigsmilebigsmilebigsmile sorryredface


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luk (Člen)
19.01.2010 14:20:55
Offline

Re: Tlumič řízení

Jaster psal:

no to bych si tam nedal. ještě bych na tom měl nápis Zanussi nebo tak. Stejně by to nešlo.

...a co Tatramat?surprisedidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Ondráš (Člen)
19.01.2010 14:40:31
Offline

Re: Tlumič řízení

Luk psal:

...a co Tatramat?surprisedidontknow

Vogo, ale tyhle pračky jsou věčný...bigsmilegood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenek (Člen)
19.01.2010 16:18:35
Offline

Re: Tlumič řízení

To Fildo,,,myslím že si ho tam nedá, proto se ptá, ale viděl jsem na SV podélně danej dvoučinej ze Tatry 603, jeden čas se na Tatry montovaly Koni, byly co se týče průměru a velikosti vobravdu šumný, dal se podložkama stavět účinek, a dávaly se taky na vokruhový auta, cena byla hodně teda vysoká, sám ho mám na 130 a nemůžu si ho vynachválit, ale jestli bych si ho dal na motku, tak to teda nevím. Zdenek.good

Jaster (Člen)
19.01.2010 18:22:58
Offline

Re: Tlumič řízení

Luk psal:
Jaster psal:

no to bych si tam nedal. ještě bych na tom měl nápis Zanussi nebo tak. Stejně by to nešlo.

...a co Tatramat?surprisedidontknow

nic z žádný pračky na svoji motorku nedám. Jen se ptám jestli je to možný, nějaký levnější řešení toho tlumiče řízení. O tomhle mi někdo řikal, ale nevim z čeho by to šlo.


motto "Vem za heft a val"
osiris (Člen)
19.01.2010 18:33:32
Offline

Re: Tlumič řízení

...pro sichr pístnici z ÚDéeSky ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
19.01.2010 21:15:42
Offline

Re: Tlumič řízení

Zdenek psal:

To Fildo,,,myslím že si ho tam nedá, proto se ptá, ale viděl jsem na SV podélně danej dvoučinej ze Tatry 603, jeden čas se na Tatry montovaly Koni, byly co se týče průměru a velikosti vobravdu šumný, dal se podložkama stavět účinek, a dávaly se taky na vokruhový auta, cena byla hodně teda vysoká, sám ho mám na 130 a nemůžu si ho vynachválit, ale jestli bych si ho dal na motku, tak to teda nevím. Zdenek.good

...no Zdendo, mě připadalo že dyš se ptá, tag vo tom aspoň trochu uvažuje, né???surprisedbigsmile ...apropó, nepadalo pag to eSVo s tym tatrováckym tlumičem na bok???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
19.01.2010 21:25:13
Offline

Re: Tlumič řízení

Zdenek psal:

To Fildo,,,myslím že si ho tam nedá, proto se ptá, ale viděl jsem na SV podélně danej dvoučinej ze Tatry 603, jeden čas se na Tatry montovaly Koni, byly co se týče průměru a velikosti vobravdu šumný, dal se podložkama stavět účinek, a dávaly se taky na vokruhový auta, cena byla hodně teda vysoká, sám ho mám na 130 a nemůžu si ho vynachválit, ale jestli bych si ho dal na motku, tak to teda nevím. Zdenek.good

chápu dobře ,že ten tlumič máš na spojovačce a ne na volantovcebigsmilebigsmile a propo hřeben nebo šnek?evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenek (Člen)
19.01.2010 21:33:41
Offline

Re: Tlumič řízení

To Fildo, Kasym,, nevím jestli padala na bok, nejel jsem na něm, jen sem to prohlížel, mám ho na spojovačce a strmej šnek. Zdenek.goodbigsmile

Koldan (Člen)
21.01.2010 21:10:12
Offline

Re: Tlumič řízení

šikovnej, hoď sem více foto, až se to tu bude zase vzpomínat, někomu to bodnegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2010 07:38:33
Offline

Re: Tlumič řízení

Zdenek psal:

To Fildo, Kasym,, nevím jestli padala na bok, nejel jsem na něm, jen sem to prohlížel, mám ho na spojovačce a strmej šnek. Zdenek.goodbigsmile

tak nějak jsem si to myslel,ale radši se zeptalgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr