Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » INTERKOM Poradte jakej

petrD.J (Člen)
08.01.2010 14:01:49
Offline

INTERKOM Poradte jakej

Bandit Pičo-helphelp zdarec poradte jakej koupit Interkom(značka výrobce,model,zkušenosti) mám představu pro dvě moto do zavřený přilby nejlépe stereo,žádnej šitt z Lidlu!!! Díky D.J.goodgoodbeerbeer


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Ondráš (Člen)
08.01.2010 14:10:08
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Kolik hodláš investovat?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
08.01.2010 14:16:54
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

co nejmin a nejlip nic bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Dado (Člen)
08.01.2010 14:41:35
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

tak potom jedině znakovou řečbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
petrD.J (Člen)
08.01.2010 15:01:32
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

nebojím se toho počítám že pět.tis. je tak minimum!!!


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
inkvizitorr (Administrator)
08.01.2010 15:06:41
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

chápu že někdo to může mít jináč, ale mě úplně stačí že mě žena při rychlostech nad 140 mlátí rukama do helmyidontknow (když jí jednou do roka vemu s sebou) a ještě poslouchat celou cestu ty XXXXXXheadshakeheadshakeheadshake jednositz a žádnej interkom!!!bigsmilesmokin


doba je temná...
Bedřich (Člen)
08.01.2010 15:21:22
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Mě to nevadí. rád jedzdím vedvou a rád si pokecám good

Měl jse z lídlu, pak jsem ho překopal do helmy na stálo a teď mám toto.
http://www.motostar.cz/cs/elektronika-1 … -8689.html
ale ve dvou jako interkom.

Teď je ale novější tento:
http://www.motostar.cz/cs/elektronika-1 … 13375.html

a je lepší - je to hlavně STEREO, větší AKU a připojíš více věcí. - neznamenáto že to spojíš najednou! Vždy je aktivné jen jedno zařízení.

S tím svým ač MONO jsem naprosto spokojený. Možná ty aku mohli být silnější - nevydrží cený den, ale když dáš přes oběd na nabíečku je to v pohodě.

Četl jsem toho o interkomech LONI mraky, na motorkářích byla dobrá diskuze a hodně zkušeností...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
petrD.J (Člen)
08.01.2010 15:25:54
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

chápu vaše rozhořčení že nechcete posloucht ukecanej Batoh fuckfuckfuckale já jsem psal že chci Interkom mezi dvouma motorkama coolcoola né řidič spolujezdecbadbad


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
petrD.J (Člen)
08.01.2010 15:32:41
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Bedřivhu joo to je asi ono Interphone F4 co máš na odkazu,něco podobného by se mi líbylo jaký stim máš zkušenosti,chci to mezi dvě moto na dovču a případně jako solo k telefonu,měl jsem tekovej ten sráč za 500 mezi řidičem a batohem a to makalo tak do 50km a ještě blběfuckfuckfuckfuck


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Petr J. (Člen)
08.01.2010 15:40:06
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Kuba B12 (Člen)
08.01.2010 16:40:44
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

já vo tom interkomu přemejšlel loni na dovolený.  Vlastně ne o interkomu, ale vo těch lidech co ho maj. Že se jim divim  a obdivuju je.  Já sem nervozní i v autě když na mě Aduš mluví. Mám puštěný rádio a mám rád svůj klid. A na motorce poslouchám vejfuk, někdy otevřu plexi a poslouchám vítr.   Takže sice mimo téma, neporadim, ale za mě interkom nee. Ani mezi motorkama.  Doprava, doleva, zastavit domluvit. Fertig.


honda je honda
Bedřich (Člen)
08.01.2010 17:31:43
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

petrD.J psal:

Bedřivhu joo to je asi ono Interphone F4 co máš na odkazu,něco podobného by se mi líbylo jaký stim máš zkušenosti,chci to mezi dvě moto na dovču a případně jako solo k telefonu,měl jsem tekovej ten sráč za 500 mezi řidičem a batohem a to makalo tak do 50km a ještě blběfuckfuckfuckfuck

Nemám tu F4 ale ten CELLULAR LINE(starší model). Je ouplně jedno s čím to spojíš, funguje to stejně(BT). Když telefonuji tak do 130 nikdo nepozná, že jsem na moto. S batohem se slyšíme se do 170-180. Patrně stejné to bude i s druhou moto - zatím jsem to nezkoušel. Teď to chci spojit s navi. Taky asi záleží na helmě. Mám RSFI2 a v ní je dost místa na repro a mikrák.

Já osobně jsem pro komunikaci. Je to pohoda, jezdím hodně ve dvou a do míst co neznám.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Petr J. (Člen)
08.01.2010 18:14:32
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Jen poznámku: jezdíme dlouhé štreky ve dvou, používám Celuralline. Odešel mi mirkofon, ale již mám vyměněno. Jinak když mi odešel uprostřed Švýcarska, tak mne to fakt štvalo, jsem zvyklý se se ženou za jízdy bavit o tom, co je kolem, kam odbočit a tak. Takže bez něj mne to už šíleně nebaví...

PAJA (Člen)
08.01.2010 20:56:41
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Petr J. psal:

Jen poznámku: jezdíme dlouhé štreky ve dvou, používám Celuralline. Odešel mi mirkofon, ale již mám vyměněno. Jinak když mi odešel uprostřed Švýcarska, tak mne to fakt štvalo, jsem zvyklý se se ženou za jízdy bavit o tom, co je kolem, kam odbočit a tak. Takže bez něj mne to už šíleně nebaví...

Chápem tě,jsi pražská papučbigsmile


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Bedřich (Člen)
09.01.2010 10:11:53
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Petr J. psal:

Jen poznámku: jezdíme dlouhé štreky ve dvou, používám Celuralline. Odešel mi mirkofon, ale již mám vyměněno. Jinak když mi odešel uprostřed Švýcarska, tak mne to fakt štvalo, jsem zvyklý se se ženou za jízdy bavit o tom, co je kolem, kam odbočit a tak. Takže bez něj mne to už šíleně nebaví...

pod tohle se podepíšugood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Datel (Člen)
09.01.2010 12:18:18
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Naprosto souhlasím s Petremgood

Koupili jsme s manželkou Cellular z Motostaru a to z toho důvodu, že každý jezdíme na své motyce a já jí mám tímto pod dohledem a říkám jí, kdy má volno a může jet bezpečně za mnou nebo kdy udělala chybu a okamžitě ju možu zmrdatsmile1
Takže je to pro bezpečnostgood
A nikdo není neomylný a než někde kufrovat, tak si říkáme směr cesty a nebo ji postupně upravujeme bez toho aby jsme se navzájem nervovali a říkali si: Kam ten idiot zase jede?!fuck
Taky si uděláme pohodu a obdivujeme panorámatagoodbigsmile
Takže další +good
Pokud si začne zpívat nebo moc brebentit, tak ju prostě vypnu a zapnu až se mě chcegoodbigsmile...........a nebo poodjedu pár kilometrů a ono se to přeruší samo a mám alibibigsmile

zdenek 1 (Člen)
09.01.2010 17:28:36
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Datel psal:

Naprosto souhlasím s Petremgood

Koupili jsme s manželkou Cellular z Motostaru a to z toho důvodu, že každý jezdíme na své motyce a já jí mám tímto pod dohledem a říkám jí, kdy má volno a může jet bezpečně za mnou nebo kdy udělala chybu a okamžitě ju možu zmrdatsmile1
Takže je to pro bezpečnostgood
A nikdo není neomylný a než někde kufrovat, tak si říkáme směr cesty a nebo ji postupně upravujeme bez toho aby jsme se navzájem nervovali a říkali si: Kam ten idiot zase jede?!fuck
Taky si uděláme pohodu a obdivujeme panorámatagoodbigsmile
Takže další +good
Pokud si začne zpívat nebo moc brebentit, tak ju prostě vypnu a zapnu až se mě chcegoodbigsmile...........a nebo poodjedu pár kilometrů a ono se to přeruší samo a mám alibibigsmile

Že jsem tak smělý a neznalý co to máš a nakolik to vyšlo ten bazmek přez který kecafónuješ s tou druhou motorkou , taky bych rád občas robku dojebal ale neš zastavíme tak na to zapomenu....bigsmile


když to jede,je to OK
cestovatel (Člen)
09.01.2010 18:48:08
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Ja pouzivam Midland BT2 Twin Pack.Intercom pre dvoch.Cena 330e.Mam ich v prilbach Shuberth C3.V 180 km/h sa bez problemov rozpravame.Je to na tebe,kolko si ochotny investovat.Ja som vsadil na osvedcenu kvalitu.good


Radsej sulozit s hrbatou,ako pracovat s lopatou.
Datel (Člen)
09.01.2010 19:53:06
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

zdenek 1 psal:
Datel psal:

Naprosto souhlasím s Petremgood

Koupili jsme s manželkou Cellular z Motostaru a to z toho důvodu, že každý jezdíme na své motyce a já jí mám tímto pod dohledem a říkám jí, kdy má volno a může jet bezpečně za mnou nebo kdy udělala chybu a okamžitě ju možu zmrdatsmile1
Takže je to pro bezpečnostgood
A nikdo není neomylný a než někde kufrovat, tak si říkáme směr cesty a nebo ji postupně upravujeme bez toho aby jsme se navzájem nervovali a říkali si: Kam ten idiot zase jede?!fuck
Taky si uděláme pohodu a obdivujeme panorámatagoodbigsmile
Takže další +good
Pokud si začne zpívat nebo moc brebentit, tak ju prostě vypnu a zapnu až se mě chcegoodbigsmile...........a nebo poodjedu pár kilometrů a ono se to přeruší samo a mám alibibigsmile

Že jsem tak smělý a neznalý co to máš a nakolik to vyšlo ten bazmek přez který kecafónuješ s tou druhou motorkou , taky bych rád občas robku dojebal ale neš zastavíme tak na to zapomenu....bigsmile

Píšu to výše a kluci o tom tady taky psali ...... Cellular line od Motostaru

Do 300m a 150Km/h je slyšet krásná artikulace goodbigsmile

Mají tam už nástupce:
http://www.motostar.cz/cs/elektronika-1 … 13374.html

Kim (Člen)
11.01.2010 15:17:55
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Petr J. psal:

Jen poznámku: jezdíme dlouhé štreky ve dvou, používám Celuralline. Odešel mi mirkofon, ale již mám vyměněno. Jinak když mi odešel uprostřed Švýcarska, tak mne to fakt štvalo, jsem zvyklý se se ženou za jízdy bavit o tom, co je kolem, kam odbočit a tak. Takže bez něj mne to už šíleně nebaví...

www.zenskapatrikplotne.cz

nebo už to neplatíidontknowbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Banditatom (Člen)
11.01.2010 16:55:58
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Kim psal:
Petr J. psal:

Jen poznámku: jezdíme dlouhé štreky ve dvou, používám Celuralline. Odešel mi mirkofon, ale již mám vyměněno. Jinak když mi odešel uprostřed Švýcarska, tak mne to fakt štvalo, jsem zvyklý se se ženou za jízdy bavit o tom, co je kolem, kam odbočit a tak. Takže bez něj mne to už šíleně nebaví...

www.zenskapatrikplotne.cz

nebo už to neplatíidontknowbigsmile

počkej až to uvidí jeho paníevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
11.01.2010 22:36:55
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

to Kim: v mezidobí to stále platí...kde myslíš, že teď je? bigsmile

VITEK_M (Člen)
22.01.2010 13:47:06
Offline

Re: INTERKOM Poradte jakej

Nazdarek kluci ja jsem si interkom dělal sam... koupil jsem super reproduktory do sluchátek ( cena 40 korun za kus ) 4 kusy. 2 mikrofony ( 10 kč za kus ) pak nějaký ten kondenzátor odpor operační zesilovač krabičku přepínaš konektor a kablik a ejhle interkom za 400 je nasvětě.. je sice nevýhoda kabelu ale to je fuk s přítelkyní se domluvíme až do rychlosti 160 - 170 kilometrů.
Navíc mužu spojit s MP3 přehravačem, vše ma sve napajení z motocyklu.. interkom je sice malinko větší ale zase si reguluju hlasitost jedny helmy hlasitost druhy helmy a centrální hlasitost z MP3 neni problem dale spojit s navigaci kterou teda zatim nemam...
smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr