Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

muhy (Člen)
27.01.2010 22:51:18
Offline

Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Hoj lide motorkářský,

help přišel jsem do Prahy na studie a bydlím na kolejích v Břevnově, tak se chci zeptat zda je někdo z okolí, kdo ví o volném místečku v garáži. Děkuju předem za rady nebo nabídky bigsmile

muhy

muhy (Člen)
27.01.2010 23:10:13
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Právě jsem na netě našel nabídku garáže za 1300Kč...cituju: "Nabízím k pronájmu zděnou řadovou garáž. Lokalita : Na Petynce, Praha 6 - Břevnov. Přístup ke garáži je z komunikace Radimova, mezi autobusovými zastávkami Kajetánka a Na Petynce. Plocha: 18 m2, bez el. přípojky".

Tak otázka z jiného soudku: šel by do toho někdo se mnou? smile1

Ondráš (Člen)
27.01.2010 23:20:04
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Pěkná moto...good Kontaktuj Spidyse nebo Losera. Chtěli si pronajmout nějakou garáž kousek od Kavalírky (což máš přes kopec).smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fresh Man (Člen)
27.01.2010 23:25:08
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

muhy psal:

Právě jsem na netě našel nabídku garáže za 1300Kč...cituju: "Nabízím k pronájmu zděnou řadovou garáž. Lokalita : Na Petynce, Praha 6 - Břevnov. Přístup ke garáži je z komunikace Radimova, mezi autobusovými zastávkami Kajetánka a Na Petynce. Plocha: 18 m2, bez el. přípojky".

Tak otázka z jiného soudku: šel by do toho někdo se mnou? smile1

na břevnově sem bydlel... a tydle garáže co řikáš byly dost často vyčoorovaný,... vod menšiny .... bydlý(nebo bydlela hned naproti)

ale ted nevím třeba už je to tam ok ...


Bandit pičo
muhy (Člen)
27.01.2010 23:37:08
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Ondro děkuju za kontakty, určitě se chlapům ozvu!
A FreshMane Tobě díky za cenné reference. Takové info se z databáze nabídek člověk nedoví. good

Msudra (Člen)
28.01.2010 09:02:15
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

mam garaz na zastavce spiritka je to praha pet (deset minut od tvejch koleji)... za nejakejch par penez by sme se asi domluvili..good


gdo maže,ten jede...:)
Fresh Man (Člen)
28.01.2010 09:18:07
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Msudra psal:

mam garaz na zastavce spiritka je to praha pet (deset minut od tvejch koleji)... za nejakejch par penez by sme se asi domluvili..good

aby si měl v garáži aspon jednu pořádnou motorku co bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
muhy (Člen)
29.01.2010 20:55:23
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Msurdo moc díky. Já však bydlím na kolejích kajetánka a nevyznám se tu v nějakých zkratkách, ale na netě mi to vyhodilo cestu 15-20minut busem. Nejsem samozřejmě naivní, ale pokusím se sehnat něco blíže, abych nemusel jezdit 20minut v kombošce MHDčkem - však do jara ještě čas.. tedy pokud tvá nabídka nějak nespěchá! Já mám totiž stějně zazimováno v Olomouci, tak to musím do konce zimy nějak pošéfovat smile1

Každopádně DIKAS!!!! good

Msudra (Člen)
30.01.2010 14:43:17
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Kajetánka... já myslel že na větrníku...idontknow Tak to potom žádná, no kdyby si případně potřebovat tak dej vědět myslím že nebude probléma..good


gdo maže,ten jede...:)
muhy (Člen)
31.01.2010 22:46:41
Offline

Re: Praha - Břevnov a okolí (Poptávka Garage)

Msurdo moc dekuju za ochotu. Kdybych nic do jara nenasel nic blize, tak se urcite ozvu! good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr