Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » AWD zkušenosti?

Ondráš (Člen)
04.02.2010 12:25:25
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Progear 650 psal:

tak vidíš, odpověďel sis sám...goodsmile1 vopravit to nemá cenu... a ani nevím kdo by to uměl...

Tohle se neopravuje. To se mění.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2010 12:31:20
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

tak vidíš, odpověďel sis sám...goodsmile1 vopravit to nemá cenu... a ani nevím kdo by to uměl...

Tohle se neopravuje. To se mění.

ale prd velebnosti i to se dá opravit a vim i kdo to dělá..otázka je jestli se to vyplatísmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
04.02.2010 12:32:27
Offline

Re: AWD zkušenosti?

K.a.s.y.m. psal:

ale prd velebnosti i to se dá opravit a vim i kdo to dělá..otázka je jestli se to vyplatísmile1

Právě proto, že se to nevyplatí, tak se to mění a neopravuje.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
04.02.2010 13:38:52
Offline

Re: AWD zkušenosti?

nicola.foxx psal:

TO ZDENDA:
Ten four mousn jeste neni danej. Jen takova moznost co by se mi zamlouvala kvuly tem ledovejm kopcum kousek za curakovem. Ale je fakt, ze bych to potreboval tak cca 1,5 mesice v roce a kdybych z toho slevil tak muze bejt kara mladsi vo dva jarygood takze tak rok 2007 2008.

Njn to je těžký rozhodování. Já když o týhle káře uvažoval, tak mě u 4M sral ten výkon 85KW. Na čiping moc nejsem, takže bych se s tím musel smířit. Pak jsem jel ale se 150 koňovim TDI v Alhambře a nejelo ani to dle mých představ.  Škoda, jinak auto pěkný. Hele tak ho najdi ve 4M s 2.8 V6. To už budeš lepší ne.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
nicola.foxx (Člen)
04.02.2010 20:21:34
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Zdenda psal:

Njn to je těžký rozhodování. Já když o týhle káře uvažoval, tak mě u 4M sral ten výkon 85KW. Na čiping moc nejsem, takže bych se s tím musel smířit. Pak jsem jel ale se 150 koňovim TDI v Alhambře a nejelo ani to dle mých představ.  Škoda, jinak auto pěkný. Hele tak ho najdi ve 4M s 2.8 V6. To už budeš lepší ne.smokin

No trebas nad timhle jsem uvazoval http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- … 52383.html , ale zatim jen sleduju nabidku a kupovat budu az nak v listopadu. Takze se vlastne da rict, ze PYTLIKUJU po bazarech.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
04.02.2010 20:27:01
Offline

Re: AWD zkušenosti?

K.a.s.y.m. psal:

Hele mechaniku..a co tohle..to umíš?? bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0099.jpg

Hele koumaku a vis kterej dil je mrtvej? Jestli jo, tak mi dycky na sobe naky cislo a podle toho cisla to muzes koupit trebas v http://www.gme.cz/cz/elektronicke-soucastky/ . Mikropajkou to shodis dolu a novej kousek tam prsknes a fertig.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2010 20:31:28
Offline

Re: AWD zkušenosti?

nicola.foxx psal:
K.a.s.y.m. psal:

Hele mechaniku..a co tohle..to umíš?? bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0099.jpg

Hele koumaku a vis kterej dil je mrtvej? Jestli jo, tak mi dycky na sobe naky cislo a podle toho cisla to muzes koupit trebas v http://www.gme.cz/cz/elektronicke-soucastky/ . Mikropajkou to shodis dolu a novej kousek tam prsknes a fertig.

vim,že je to v ECU vim kterej je to pin,ale tim moje znalosti elektroniky končí..teda rozeznám odpor od kondenzátoru diody a tranzistoru,ale hrabat se v tom nehodlám bo za prvý na to nemám výbavu a za druhý nevim která součástka je v ass


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
04.02.2010 20:37:52
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Jestli nemas merak, tak si od nakyho kamose pujcit a merit. Za nejakym tim slusnutym hajzlem to nebude poustet nic. Si teda myslim.
Me nevolej. Ja nejsem ani kamos a ani nemam merakbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2010 20:45:46
Offline

Re: AWD zkušenosti?

ale mám měřák...ale víš co..hledat cestičky kterejma to vede..měřit součástky..no fakt ne...tohle neni můj šálek kakaa..v tomhle případě dám fakt radši někomu nějakou pětku ať na to koukne...taky nemůžu umět všechno.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
04.02.2010 21:37:35
Offline

Re: AWD zkušenosti?

K.a.s.y.m. psal:

ale mám měřák...ale víš co..hledat cestičky kterejma to vede..měřit součástky..no fakt ne...tohle neni můj šálek kakaa..v tomhle případě dám fakt radši někomu nějakou pětku ať na to koukne...taky nemůžu umět všechno.

To by nemuselo bejt tak tezky. Zacnul bych kondikem a pak odpory. Vetsinou slusujou ty kondiky.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2010 21:43:47
Offline

Re: AWD zkušenosti?

nicola.foxx psal:
K.a.s.y.m. psal:

ale mám měřák...ale víš co..hledat cestičky kterejma to vede..měřit součástky..no fakt ne...tohle neni můj šálek kakaa..v tomhle případě dám fakt radši někomu nějakou pětku ať na to koukne...taky nemůžu umět všechno.

To by nemuselo bejt tak tezky. Zacnul bych kondikem a pak odpory. Vetsinou slusujou ty kondiky.

vim...jak říkám nejsem uplnej analfabet...jen mě to prostě nebaví..navíc tahle deska je zalitá v nějakym průhlednym plastu a musel bych to všude oškrabávat atd..prostě se mi do toho nechce...tuhle práci někomu rád přenechám.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenda (Člen)
04.02.2010 22:10:00
Offline

Re: AWD zkušenosti?

nicola.foxx psal:
Zdenda psal:

Njn to je těžký rozhodování. Já když o týhle káře uvažoval, tak mě u 4M sral ten výkon 85KW. Na čiping moc nejsem, takže bych se s tím musel smířit. Pak jsem jel ale se 150 koňovim TDI v Alhambře a nejelo ani to dle mých představ.  Škoda, jinak auto pěkný. Hele tak ho najdi ve 4M s 2.8 V6. To už budeš lepší ne.smokin

No trebas nad timhle jsem uvazoval http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- … 52383.html , ale zatim jen sleduju nabidku a kupovat budu az nak v listopadu. Takze se vlastne da rict, ze PYTLIKUJU po bazarech.

Vypadá pěkně povrchu, jen těm kilometrům snad proboha nevěříšheadshake Na ty km se mi ten intoš vůbec nelíbí a to ještě fotky hodně lžou.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
nicola.foxx (Člen)
04.02.2010 22:29:00
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Tem KM se neda verit v CR snad nikda. Pry se to da vytahnout pres nakej programek primo z auta. Mozna bych tem km veril kdyz by na zacatku byla jeste jednotka. I KDYZ. Ja mam tedkon Vento rv 97 a to ma poctivejch 160t a jsem po fotrikovi druhej majitel. A kdyby jsi to napsal nekam do inzeratu ze 13 let stary auto a jeste tedeickej ma 160t, tak by ti vsichni rikali, ze kecas.
Stejny jako u vseho. Skouknout celkovej stav a pak udelat rozvody, kapaliny, filtry a snad to bude cajk.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
04.02.2010 22:30:33
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Zdenda psal:
nicola.foxx psal:
Zdenda psal:

Njn to je těžký rozhodování. Já když o týhle káře uvažoval, tak mě u 4M sral ten výkon 85KW. Na čiping moc nejsem, takže bych se s tím musel smířit. Pak jsem jel ale se 150 koňovim TDI v Alhambře a nejelo ani to dle mých představ.  Škoda, jinak auto pěkný. Hele tak ho najdi ve 4M s 2.8 V6. To už budeš lepší ne.smokin

No trebas nad timhle jsem uvazoval http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- … 52383.html , ale zatim jen sleduju nabidku a kupovat budu az nak v listopadu. Takze se vlastne da rict, ze PYTLIKUJU po bazarech.

Vypadá pěkně povrchu, jen těm kilometrům snad proboha nevěříšheadshake Na ty km se mi ten intoš vůbec nelíbí a to ještě fotky hodně lžou.

ALE V6 a k tomu to LPG, nezni zasejc tak spatne.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Hanz (Člen)
05.02.2010 01:34:30
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Mám auto z roku 98 a najeto poctivejch 102tis. km...surprised


WD club member...
Petr J. (Člen)
05.02.2010 08:37:12
Offline

Re: AWD zkušenosti?

s těmi kilometry je to v našich bazarech bída...fuck

ale také mám:
1997 - 135tis. km = 10.400 /rok
2003 - 93tis. km = 13.300 /rok

idontknow

osiris (Člen)
05.02.2010 08:54:50
Offline

Re: AWD zkušenosti?

...vedu, 2001 a 59 tis. km ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2010 08:56:37
Offline

Re: AWD zkušenosti?

r.v. 89 a 134tis smile1 ale jak dlouho ten tacho nejde to netušim bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 09:19:12
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Hele kdyz si poridim ladak tak se mi zvetsi to vim uz jsem to meril. Zvetsi se mi kdyz budu mit na masce tohle?

http://www1.ebm.cz/applications/scripts/a_cfoto.php?foto=12852383_1.jpg&ver=1243507842&amb=E

Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Progear 650 (Člen)
05.02.2010 11:09:32
Offline

Re: AWD zkušenosti?

nicola.foxx psal:

Hele kdyz si poridim ladak tak se mi zvetsi to vim uz jsem to meril. Zvetsi se mi kdyz budu mit na masce tohle?http://www1.ebm.cz/applications/scripts … &amb=E

logicky! o 6 centimetrů....goodbigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
05.02.2010 11:18:20
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Progear 650 psal:

logicky! o 6 centimetrů....goodbigsmilebigsmile

Hlavně aby se mu taky neroztřelip do toho Včka...surprisedhelp

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
05.02.2010 11:33:03
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

logicky! o 6 centimetrů....goodbigsmilebigsmile

Hlavně aby se mu taky neroztřelip do toho Včka...surprisedhelp

smile1

To už se mu stalo při koupi SV-čka....bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
05.02.2010 11:39:20
Offline

Re: AWD zkušenosti?

osiris psal:

...vedu, 2001 a 59 tis. km ;)

tak to je klasickej nakupni kosik ne?

to sem s tim za tu dobu najezdil takybigsmile


...sam mezi jebkarema...
nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 11:40:52
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Progear 650 psal:
Ondráš psal:
Progear 650 psal:

logicky! o 6 centimetrů....goodbigsmilebigsmile

Hlavně aby se mu taky neroztřelip do toho Včka...surprisedhelp

smile1

To už se mu stalo při koupi SV-čka....bigsmilebigsmilebigsmile

No to joooo. Ale je mi to stejne k hovno, tak jako kdyz to byl jen jeden kus.redface
Akorat s tim dycky pochciju prkynko a nohaviceredface


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
05.02.2010 13:51:44
Offline

Re: AWD zkušenosti?

Marián psal:
osiris psal:

...vedu, 2001 a 59 tis. km ;)

tak to je klasickej nakupni kosik ne?

to sem s tim za tu dobu najezdil takybigsmile

...právě že ne hele, ale kdy s tím mám jezdit ? ...couračky jezdím manželčiným, nebo firemním, když chci něco špinavýho nebo objemnýho převízt tak taky v nákladním prostoru firemního, když je hezky tak jedu na motorce nebo čtyřkolce a na to moje není v podstatě kdy a kam :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
05.02.2010 14:23:30
Offline

Re: AWD zkušenosti?

osiris psal:

...vedu, 2001 a 59 tis. km ;)

pche, vedu já. 1988, 68tisíc km najeto,

jsem dostal vod přítelkyně babičky noblesního důchodcovskýho Rapida. nikdy nejel ve sněhu, nikdy nejel v soli, tak asi dvakrát za život v dešti, dokonce woe nejezdil ani za tmybigsmile bo se babička bojí za tmy autem jezdit tak děda musel jezdit jen za denního světla.

bude nóbl youngtimer, jen nechám přebrůsit lak, abych to sám nezkurvil.

nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 14:39:06
Offline

Re: AWD zkušenosti?

zzzmrzlinar psal:
osiris psal:

...vedu, 2001 a 59 tis. km ;)

pche, vedu já. 1988, 68tisíc km najeto,

jsem dostal vod přítelkyně babičky noblesního důchodcovskýho Rapida. nikdy nejel ve sněhu, nikdy nejel v soli, tak asi dvakrát za život v dešti, dokonce woe nejezdil ani za tmybigsmile bo se babička bojí za tmy autem jezdit tak děda musel jezdit jen za denního světla.

bude nóbl youngtimer, jen nechám přebrůsit lak, abych to sám nezkurvil.

Noooo panecku to je kaufgood Skoda jen, ze nemeli 110R, to bylo jinsi zihadlo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
zzzmrzlinar (Člen)
05.02.2010 14:52:17
Offline

Re: AWD zkušenosti?

nicola.foxx psal:
zzzmrzlinar psal:
osiris psal:

...vedu, 2001 a 59 tis. km ;)

pche, vedu já. 1988, 68tisíc km najeto,

jsem dostal vod přítelkyně babičky noblesního důchodcovskýho Rapida. nikdy nejel ve sněhu, nikdy nejel v soli, tak asi dvakrát za život v dešti, dokonce woe nejezdil ani za tmybigsmile bo se babička bojí za tmy autem jezdit tak děda musel jezdit jen za denního světla.

bude nóbl youngtimer, jen nechám přebrůsit lak, abych to sám nezkurvil.

Noooo panecku to je kaufgood Skoda jen, ze nemeli 110R, to bylo jinsi zihadlo.

to máš sakra recht, eRko je zas někde jinde. Ale tendle bude taky luxusní, když jsem byl malej tak mít Rapida byla obrofská masírka.

Teď už jen dávám dohromady nějaký dobový doplňky na auto i na mě. Jakože původní liťáky, ňákej Svět motorů z 87mýho za vokno, chlupatej potah na volant, kuličkový potahy sedaček (ale ty prej kurvěj sedačky) pro mě mám už slíbený luxusní řidičský kozinkový rukavičky se síťovkou z vnější strany. Eště bych to šacoval třeba na plísňový džíny, případně luxusní modrou teplákofku a potítka na zápěstí, kecky botas retro.

nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 15:11:46
Offline

Re: AWD zkušenosti?

zzzmrzlinar psal:
nicola.foxx psal:
zzzmrzlinar psal:

pche, vedu já. 1988, 68tisíc km najeto,

jsem dostal vod přítelkyně babičky noblesního důchodcovskýho Rapida. nikdy nejel ve sněhu, nikdy nejel v soli, tak asi dvakrát za život v dešti, dokonce woe nejezdil ani za tmybigsmile bo se babička bojí za tmy autem jezdit tak děda musel jezdit jen za denního světla.

bude nóbl youngtimer, jen nechám přebrůsit lak, abych to sám nezkurvil.

Noooo panecku to je kaufgood Skoda jen, ze nemeli 110R, to bylo jinsi zihadlo.

to máš sakra recht, eRko je zas někde jinde. Ale tendle bude taky luxusní, když jsem byl malej tak mít Rapida byla obrofská masírka.

Teď už jen dávám dohromady nějaký dobový doplňky na auto i na mě. Jakože původní liťáky, ňákej Svět motorů z 87mýho za vokno, chlupatej potah na volant, kuličkový potahy sedaček (ale ty prej kurvěj sedačky) pro mě mám už slíbený luxusní řidičský kozinkový rukavičky se síťovkou z vnější strany. Eště bych to šacoval třeba na plísňový džíny, případně luxusní modrou teplákofku a potítka na zápěstí, kecky botas retro.

Jeste tesilky by mohly bejt cool a cepku plisnovougood a gdyby jsi chtel bejt velkej masirak, tak jeste puvodni krabicku CLEA a starej ddr benzinovej zapalovacsmile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
zzzmrzlinar (Člen)
05.02.2010 15:26:30
Offline

Re: AWD zkušenosti?

nicola.foxx

tesilky je taky jedna z možností, ale CLEAky mě nenepadly, velmi dobrej tip dík.

taky by šly montérky a tílko ve stylu Venca Konopník a pro mladou vohoz blažena škopková

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr