Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Crash na okruhu

katka (Člen)
19.01.2010 10:48:00
Offline

Crash na okruhu

Ahoj, chci se zeptat, na základě článku o pojištění, jak to funguje na okruhu, když vás někdo sestřelí? Platí i na okruhu, že se škoda na moto řeší přes povinné ručení, nebo ne? help

nicola.foxx (Člen)
19.01.2010 11:18:15
Offline

Re: Crash na okruhu

katka psal:

Ahoj, chci se zeptat, na základě článku o pojištění, jak to funguje na okruhu, když vás někdo sestřelí? Platí i na okruhu, že se škoda na moto řeší přes povinné ručení, nebo ne? help

Mam takovej pocit, ze neee. Jsou na to naky spec pojisteni.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
mates (Člen)
19.01.2010 12:37:40
Offline

Re: Crash na okruhu

bohužel ne ... záleží pak jen na ochotě toho kdo tě sestřelil jestli to bude chtít řešit ...


… voranžová
Póla (Člen)
19.01.2010 12:54:58
Offline

Re: Crash na okruhu

povinné ručení a havarijní pojištění NENí platné na uzavřeném okruhu, ale jen na veřejných komunikacích.....
Vždy to je ve výlukách pojistných podmínek.

A některé pojišťovny mají tuto výluku i u životního či úrazového pojištění, např. Generali.

Filous (Člen)
19.01.2010 12:55:19
Offline

Re: Crash na okruhu

...ať na dromu padneš vlastní vinou nebo cizim zaviněnim, dycky si to zaplatíš sama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ross (Člen)
19.01.2010 17:48:26
Offline

Re: Crash na okruhu

stačí naložit na káru a vyklopit někde do struhy a bude platit..


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Fik-B6S (Člen)
19.01.2010 17:52:12
Offline

Re: Crash na okruhu

ross psal:

stačí naložit na káru a vyklopit někde do struhy a bude platit..

Tohle mě taky napadlo a zajímalo by mě vyjádření Poly co všechno by bylo potřeba k tomu vyřidit to jako nehodu na cestě a jestli to jde...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
inkvizitorr (Administrator)
19.01.2010 17:56:16
Offline

Re: Crash na okruhu

de všechno, na druhou stranu to může bejt až šest járů natvrdosmokin


doba je temná...
Petula (Člen)
19.01.2010 17:59:12
Offline

Re: Crash na okruhu

Fik-B6S psal:

Tohle mě taky napadlo a zajímalo by mě vyjádření Poly co všechno by bylo potřeba k tomu vyřidit to jako nehodu na cestě a jestli to jde...

Tak tohle nás taky napadlo, když jsem to zválela letos v Brně, ale po radě Póly jsem to okamžitě zavrhly.. můžeš to zkusit a pak budeš čekat, jestli ti to projde nebo na tebe někoho pošlou pro pojistný podvod.. za to riziko to většinou nestojí, protože tomu stejně bývá houno smile1


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
mates (Člen)
20.01.2010 00:02:03
Offline

Re: Crash na okruhu

ross psal:

stačí naložit na káru a vyklopit někde do struhy a bude platit..

hele voni u těch pojišťoven nedělaj zas takový jelita ... smile1


… voranžová
mates (Člen)
20.01.2010 00:04:58
Offline

Re: Crash na okruhu

Petula psal:
Fik-B6S psal:

Tohle mě taky napadlo a zajímalo by mě vyjádření Poly co všechno by bylo potřeba k tomu vyřidit to jako nehodu na cestě a jestli to jde...

Tak tohle nás taky napadlo, když jsem to zválela letos v Brně, ale po radě Póly jsem to okamžitě zavrhly.. můžeš to zkusit a pak budeš čekat, jestli ti to projde nebo na tebe někoho pošlou pro pojistný podvod.. za to riziko to většinou nestojí, protože tomu stejně bývá houno smile1

no z toho kačeru by to poznali už na pět metrů heh bigsmile


… voranžová
ross (Člen)
20.01.2010 01:21:26
Offline

Re: Crash na okruhu

mates psal:
Petula psal:
Fik-B6S psal:

Tohle mě taky napadlo a zajímalo by mě vyjádření Poly co všechno by bylo potřeba k tomu vyřidit to jako nehodu na cestě a jestli to jde...

Tak tohle nás taky napadlo, když jsem to zválela letos v Brně, ale po radě Póly jsem to okamžitě zavrhly.. můžeš to zkusit a pak budeš čekat, jestli ti to projde nebo na tebe někoho pošlou pro pojistný podvod.. za to riziko to většinou nestojí, protože tomu stejně bývá houno smile1

no z toho kačeru by to poznali už na pět metrů heh bigsmile

jako, chce to mít asi trochu promyšlený

když nehoda do škarpy, tak to asi musí vypadat, jak kdyby to do ní spadla

a myslím teda havarijko...

je fakt, že dneska mají pojišťovny program na simulace nehodidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
zdenek 1 (Člen)
20.01.2010 07:49:25
Offline

Re: Crash na okruhu

Fik-B6S psal:
ross psal:

stačí naložit na káru a vyklopit někde do struhy a bude platit..

Tohle mě taky napadlo a zajímalo by mě vyjádření Poly co všechno by bylo potřeba k tomu vyřidit to jako nehodu na cestě a jestli to jde...

Tak aby to fildo nedopadlo že né že nemůžeš prodat,ale nebudeš mít CO prodat !


když to jede,je to OK
Póla (Člen)
20.01.2010 07:51:34
Offline

Re: Crash na okruhu

FIK - NEJDE !!!!
Pojišťovny už mají takové chytré prográmky pro simulaci nehody a když se jim něco nezdá, tak to tam hodí....závěr - k poškzení moto nedošlo jak je uvedeno = plnění 0 Kč.

Poškození z okruhu je hodně specifické a lyší se od poškození na běžné cestě.

Když ale budeš šikovný, tak to Ross poměrně rozebral a vysvětlil.

Ale jak už bylo řečeno - nedoporučuju !!!bad

Lihy (Člen)
20.01.2010 08:59:58
Offline

Re: Crash na okruhu

ross psal:

jako, chce to mít asi trochu promyšlený

když nehoda do škarpy, tak to asi musí vypadat, jak kdyby to do ní spadla

a myslím teda havarijko...

je fakt, že dneska mají pojišťovny program na simulace nehodidontknow

No dyk program vochčiješ jednoduše. Pokud to vrčí tak to rozjedeš do podobný rychlosti jako na vokruhu a skošíš s tim do škarpy....
ps. chce to mít dobře promyšlený a dobrou pojistku i na sebesmokin
.
.
.
nevim no, asi sem srab, ale pokud na to nemám tak s tim na drom nejedu. Pokud to někdo má fakt rád tak si pořídí nějakou dobitou zmrzlinu v laminátech a můžeš trhat časový rekordy s klidnym svědomimgood

katka (Člen)
20.01.2010 09:48:57
Offline

Re: Crash na okruhu

Díky za názory a rady. Napadlo mě to proto, že když kouknete na video z ježdění v Mostě, tak je tam krásně vidět, jak se někdo hrdinně rozjel přes cílovku, ale asi nějak zapomněl na retardér...a vzal to rovně- v pohodě, ale vzal to rovně těsně před někým, kdo se skládal do první zatáčky v retardéru- takže docela klika, že ho nesundal. A ten samý případ se tam stal i mě, taky mi to tam někdo poslal rovně.headshake Tak mě jen napadlo, jak by se to řešilo.surprised
To Pola: existuje nějaké podobné pojištění jako na úraz na okruhu, tak i na moto?

osiris (Člen)
20.01.2010 10:16:03
Offline

Re: Crash na okruhu

katka psal:

...............někdo hrdinně rozjel přes cílovku, ale asi nějak zapomněl na retardér...a vzal to rovně- v pohodě, ale vzal to rovně těsně před někým, kdo se skládal do první zatáčky v retardéru- takže docela klika, že ho nesundal. A ten samý případ se tam stal i mě, taky mi to tam někdo poslal rovně.headshake Tak mě jen napadlo, jak by se to řešilo.surprised.............

...vůbec nijak, prostě smůla, každej se tam na tebe vyprdne, bohužel, je to tvrdý, ale je to tak


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tajnej (Člen)
20.01.2010 14:50:19
Offline

Re: Crash na okruhu

ross psal:

jako, chce to mít asi trochu promyšlený

když nehoda do škarpy, tak to asi musí vypadat, jak kdyby to do ní spadla

a myslím teda havarijko...

je fakt, že dneska mají pojišťovny program na simulace nehodidontknow

Si musíš vzít sebou Filouse jako poradce k vyšetřování. Jen se přiblíží ke kompu na 5 metrů, všechny programy zhebnou smile1

Kim (Člen)
20.01.2010 17:51:12
Offline

Re: Crash na okruhu

katka psal:

Díky za názory a rady. Napadlo mě to proto, že když kouknete na video z ježdění v Mostě, tak je tam krásně vidět, jak se někdo hrdinně rozjel přes cílovku, ale asi nějak zapomněl na retardér...a vzal to rovně- v pohodě, ale vzal to rovně těsně před někým, kdo se skládal do první zatáčky v retardéru- takže docela klika, že ho nesundal. A ten samý případ se tam stal i mě, taky mi to tam někdo poslal rovně.headshake Tak mě jen napadlo, jak by se to řešilo.surprised
To Pola: existuje nějaké podobné pojištění jako na úraz na okruhu, tak i na moto?

...ježíšmarjá proč to sem píšeš,tohle až si přečte stříbrnej dědek tak už na okruh nikdá nepojedebigsmile
...čau,pozdravujsmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
ross (Člen)
20.01.2010 18:29:40
Offline

Re: Crash na okruhu

protože jsem tu svoji koupil mírně padenou, taky jsme to mohl nechat havarijně pojistit /s jinejma fotkama/ a pak simulovat nehodu

ale ve výsledku mi to přišlo šulnul

zaplatit 10 tis za havarijko a mít vopravu se spoluúčastí

nebo to nechat jen vopravit za 10 litrůidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
katka (Člen)
20.01.2010 21:37:13
Offline

Re: Crash na okruhu

Kim psal:
katka psal:

Díky za názory a rady. Napadlo mě to proto, že když kouknete na video z ježdění v Mostě, tak je tam krásně vidět, jak se někdo hrdinně rozjel přes cílovku, ale asi nějak zapomněl na retardér...a vzal to rovně- v pohodě, ale vzal to rovně těsně před někým, kdo se skládal do první zatáčky v retardéru- takže docela klika, že ho nesundal. A ten samý případ se tam stal i mě, taky mi to tam někdo poslal rovně.headshake Tak mě jen napadlo, jak by se to řešilo.surprised
To Pola: existuje nějaké podobné pojištění jako na úraz na okruhu, tak i na moto?

...ježíšmarjá proč to sem píšeš,tohle až si přečte stříbrnej dědek tak už na okruh nikdá nepojedebigsmile
...čau,pozdravujsmile1

Nazdárek, tak to se neboj, dědka tohle neodradí, je do okruhu taky zblázněnejbigsmile jako my všichni evil good
Ať už ten bílej hnussick sleze, chci už jezdiiiiiit!!!

Kim (Člen)
21.01.2010 00:18:56
Offline

Re: Crash na okruhu

katka psal:
Kim psal:
katka psal:

Díky za názory a rady. Napadlo mě to proto, že když kouknete na video z ježdění v Mostě, tak je tam krásně vidět, jak se někdo hrdinně rozjel přes cílovku, ale asi nějak zapomněl na retardér...a vzal to rovně- v pohodě, ale vzal to rovně těsně před někým, kdo se skládal do první zatáčky v retardéru- takže docela klika, že ho nesundal. A ten samý případ se tam stal i mě, taky mi to tam někdo poslal rovně.headshake Tak mě jen napadlo, jak by se to řešilo.surprised
To Pola: existuje nějaké podobné pojištění jako na úraz na okruhu, tak i na moto?

...ježíšmarjá proč to sem píšeš,tohle až si přečte stříbrnej dědek tak už na okruh nikdá nepojedebigsmile
...čau,pozdravujsmile1

Nazdárek, tak to se neboj, dědka tohle neodradí, je do okruhu taky zblázněnejbigsmile jako my všichni evil good
Ať už ten bílej hnussick sleze, chci už jezdiiiiiit!!!

...jj,máš pravdu,na věku nezáleží,jednou k tomu čuchneš a jseš tamgood

...něco mám v plánu,v laminátechgoodsmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
katka (Člen)
21.01.2010 12:52:26
Offline

Re: Crash na okruhu

Kim psal:
katka psal:
Kim psal:

...ježíšmarjá proč to sem píšeš,tohle až si přečte stříbrnej dědek tak už na okruh nikdá nepojedebigsmile
...čau,pozdravujsmile1

Nazdárek, tak to se neboj, dědka tohle neodradí, je do okruhu taky zblázněnejbigsmile jako my všichni evil good
Ať už ten bílej hnussick sleze, chci už jezdiiiiiit!!!

...jj,máš pravdu,na věku nezáleží,jednou k tomu čuchneš a jseš tamgood

...něco mám v plánu,v laminátechgoodsmile1

No nekecej!bigsmile Tak ty do toho jdeš fakt z ostra good. Tak doufám, že se brzo pochlubíš...evil

jirka silver (Člen)
02.02.2010 20:14:41
Offline

Re: Crash na okruhu

Kime ty skoro dědku mně to tam minule taky fouknul rovně před retardérem nějakej mlaďas ve žlutý vestě.Zvedl akorát paži na soráč....hned jsem zrychlil aby jsme se tam nepotkali.idontknow
Ty tajnůstkáři zavolej co jsi schrastilgood
Káťo nezlob jooooooo. Thajsko v noci 22st. přes den 33st.a koukej zařídit až se vrátím v březnu ať je to bílý pryč.


Najdete nás na každém kilometru
Kim (Člen)
05.02.2010 18:10:44
Offline

Re: Crash na okruhu

jirka silver psal:

Kime ty skoro dědku mně to tam minule taky fouknul rovně před retardérem nějakej mlaďas ve žlutý vestě.Zvedl akorát paži na soráč....hned jsem zrychlil aby jsme se tam nepotkali.idontknow
Ty tajnůstkáři zavolej co jsi schrastilgood
Káťo nezlob jooooooo. Thajsko v noci 22st. přes den 33st.a koukej zařídit až se vrátím v březnu ať je to bílý pryč.

...nif nemámsmile1,hledám,občas zatelefonuju a co to bude už mám jasnogood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
jirka silver (Člen)
05.02.2010 21:46:24
Offline

Re: Crash na okruhu

Slyšel jsem od Honzy Sůza750cm3 na okruh super volba.good
Už se klepu na první jarní.Honza do Rakous nejedeidontknow
Ty taky né.Bez Vás to nebude ono víš co myslím.


Najdete nás na každém kilometru
katka (Člen)
07.02.2010 19:58:06
Offline

Re: Crash na okruhu

jirka silver psal:

Slyšel jsem od Honzy Sůza750cm3 na okruh super volba.good
Už se klepu na první jarní.Honza do Rakous nejedeidontknow
Ty taky né.Bez Vás to nebude ono víš co myslím.

A co já???smile2  No joooo, mě se nikdo nezeptá, jestli bych jela do Alp headshake (tam se asi dějou věci)evil ...ba neeee, já bych s vámi nejela, já se vás bojím...Divočáci bigsmilebigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr