Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dilema - co radíte?

barynek (Člen)
05.02.2010 07:16:17
Offline

Dilema - co radíte?

Zdar bando,

mám na vás dotaz. Mám možnost jet na Hawaii na 8 dní/7nocí za 700dolarů na osobu bez jídla (kurz cca 17kč nahoru dolu). V ceně je letenka a ubytko v hotelu. Pokud poletím, připravim se o zhruba polovinu kanadských úspor, který chci využít později na cestování po Kanadě. Otázka zní, jestli se to vyplatí, jet tam a oželet trochu té Kanady, nebo ne a nechat prachy na Kanadu.
PRO - z ČR se tam nikdy nepodívám - ceny přes 100 000kč za týden pobytu. Uvidím zase něco jinýho, než jen hory a sníh. Waikiki - jedna z nejkrásnějších pláží na světě. Můžu říct - byl jsem na Hawaii.
PROTI - jak již bylo napsáno výše, připravím se o polovinu ušetřených peněz a je možný, že pak nepocestuju pořádně ani tu Kanadu.

Tak a teď pussy raď..idontknowidontknowidontknow help

PS: cena platí při objednání do 8.2., takže je to docela na kvap...bad


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2010 07:28:48
Offline

Re: Dilema - co radíte?

já bych na tu hawaj jel..do kanady je ještě podívat můžeš smile1ale záleží co preferuješ jestli přírodu co je v kanadě..kopečky zima medvědi velky jezera atd a nebo tropický ostrovy...za mě Hawajgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
05.02.2010 07:34:19
Offline

Re: Dilema - co radíte?

K.a.s.y.m. psal:

já bych na tu hawaj jel..do kanady je ještě podívat můžeš smile1ale záleží co preferuješ jestli přírodu co je v kanadě..kopečky zima medvědi velky jezera atd a nebo tropický ostrovy...za mě Hawajgood

no tak na Kanadu budu mít s největší pravděpodobností ještě celý léto (medvědi, jezera atd.), jde o to, že ty prachy se budou potřebovat na Seattle, přelet na východní pobřeží a Quebec, Montreal a Toronto, odkud letíme nazpátek do ČR...
tož tak..
a s tim podíváním do Kanady bych to taky neviděl v budoucnu růžově... ale to není na pořadu dneevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
svatej (Člen)
05.02.2010 07:35:37
Offline

Re: Dilema - co radíte?

surprised jak psal Kasym, bral bych hawaj,do kanady se dostanes snaz.cool


Amen. . .
Luk (Člen)
05.02.2010 07:40:08
Offline

Re: Dilema - co radíte?

pussy kdyz uz tam ses tak bych skaknul vochutnat i to havajskybeer abys zjistil ze plzensky jegoodbigsmile

halt pak budes muset vic makat abys to dohnal nu, neves hlavu, nic se nezere tak horky jak uvarigoodsmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
05.02.2010 08:00:56
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Taky bych bejt tebou jel na Hawaigood
navíc,vo Kanadě se říká,že je všude stejná,tak zas  o tolik nepřijdešbigsmile


...a bude hůř!
inkvizitorr (Administrator)
05.02.2010 08:08:24
Offline

Re: Dilema - co radíte?

bigsmilebigsmilebigsmile já bych sral na hawai, nemam rád moře, pláže ani teplo, z kokosovejch drinků je ma na sick jó courat celou dobu někde po horách goodgoodgood

p.s. myslim že všechny rady co tu dostaneš budou k nezaplaceníbigsmilebigsmilebigsmilesmokin


doba je temná...
Filous (Člen)
05.02.2010 08:10:45
Offline

Re: Dilema - co radíte?

...havaj...a uš bych se nevracel...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
05.02.2010 08:11:08
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Havaj


Bandit rulezz!!!
osiris (Člen)
05.02.2010 08:19:05
Offline

Re: Dilema - co radíte?

...tvoje starosti bych chtěl mít :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
05.02.2010 08:23:47
Offline

Re: Dilema - co radíte?

jel bych na hawai, ale ne se válet na pláži v nějakym letovisku plnym lidí sick Spíš prolézt ty sopky a prostě někam co nejdál od turistickejch centergood
Na Kanadu čas máš a třeba vymyslíš jak se přepravovat levnějc (nějakej stop nebo dálkovej bus...koupit/půjčit s kámošema auto) chce to jen dobře zvolit trasu aby si mohl skákat po kouskách a furt bylo kam jít a na co koukat.

Fresh Man (Člen)
05.02.2010 08:52:01
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Lihy psal:

jel bych na hawai, ale ne se válet na pláži v nějakym letovisku plnym lidí sick Spíš prolézt ty sopky a prostě někam co nejdál od turistickejch centergood
Na Kanadu čas máš a třeba vymyslíš jak se přepravovat levnějc (nějakej stop nebo dálkovej bus...koupit/půjčit s kámošema auto) chce to jen dobře zvolit trasu aby si mohl skákat po kouskách a furt bylo kam jít a na co koukat.

kup jen letenku... tu seženeš levně A pak si najdeš nejaký ty levný hotýlky... back packers... ty sou na celim světě.. mrkni  na ně na netu... a ser na nejaký cestofky .... s hotelem !!! cestofky sou pro mantáky co neuměj číst a psát bigsmile 8 dní se mi zdá na pussy málo :(  za ty prachy se nestihneš ani rozhlídnout
tagže za mně hawai  bad
Kanada good


Bandit pičo
Dado (Člen)
05.02.2010 08:57:48
Offline

Re: Dilema - co radíte?

hawai to je masovka, lidí jak sračekbad moře slaný jako prase, stačil by den a neni na co koukat. Za mě jasně Kanadagoodbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
bobule (Člen)
05.02.2010 09:23:25
Offline

Re: Dilema - co radíte?

mrdat celou kanadusick

havai je jasná volbagood cachtaní vocasa v morži, a čučení na ty čubky černý nahoře bez jenom s kytkama kolem krkugood


to jebu
ross (Člen)
05.02.2010 10:06:12
Offline

Re: Dilema - co radíte?

pošli mi těch 700 dolarů

já budu mít radost a ty po starostechsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
gore (Člen)
05.02.2010 10:14:53
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

Zdar bando,

mám na vás dotaz. Mám možnost jet na Hawaii na 8 dní/7nocí za 700dolarů na osobu bez jídla (kurz cca 17kč nahoru dolu). V ceně je letenka a ubytko v hotelu. Pokud poletím, připravim se o zhruba polovinu kanadských úspor, který chci využít později na cestování po Kanadě. Otázka zní, jestli se to vyplatí, jet tam a oželet trochu té Kanady, nebo ne a nechat prachy na Kanadu.
PRO - z ČR se tam nikdy nepodívám - ceny přes 100 000kč za týden pobytu. Uvidím zase něco jinýho, než jen hory a sníh. Waikiki - jedna z nejkrásnějších pláží na světě. Můžu říct - byl jsem na Hawaii.
PROTI - jak již bylo napsáno výše, připravím se o polovinu ušetřených peněz a je možný, že pak nepocestuju pořádně ani tu Kanadu.

Tak a teď pussy raď..idontknowidontknowidontknow help

PS: cena platí při objednání do 8.2., takže je to docela na kvap...bad

surprisedsurprised  idontknowidontknow  headshakeheadshake


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
XJelen (Člen)
05.02.2010 10:36:31
Offline

Re: Dilema - co radíte?

souhlas s Inkvizem a Dadou... co na Hawai?surprised pičo pařák, slaná voda... srát na to. Ale nejsem plážovej povaleč.


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 11:28:11
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Jed tam, ale ne pres cestovku. Chrapat muzes na plazi. Teplo, more, drinky s destnickama goodgood
Ja bych se je vohrat hned.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Smoula.koumak (Člen)
05.02.2010 11:49:49
Offline

Re: Dilema - co radíte?

válet se na pláži bych tam nejel,  ty jsou všude stejný, ale procestovat ty ostrovy bych jel, jsou tam hezký kopce, tůry atd.  na to nepotřebuješ cestovku, letenka, auto z půjčovny tam, spát po kempech (jestli tam máš stan a spacák)
ale bacha mimo ty turistický oblasti se prej dost krade...


Bandit v lese :-))
nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 11:59:20
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Smoula.koumak psal:

válet se na pláži bych tam nejel,  ty jsou všude stejný, ale procestovat ty ostrovy bych jel, jsou tam hezký kopce, tůry atd.  na to nepotřebuješ cestovku, letenka, auto z půjčovny tam, spát po kempech (jestli tam máš stan a spacák)
ale bacha mimo ty turistický oblasti se prej dost krade...

Treba tam maj schopnejsi cajty nez mame tadybigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
05.02.2010 12:36:12
Offline

Re: Dilema - co radíte?

nicola.foxx psal:
Smoula.koumak psal:

válet se na pláži bych tam nejel,  ty jsou všude stejný, ale procestovat ty ostrovy bych jel, jsou tam hezký kopce, tůry atd.  na to nepotřebuješ cestovku, letenka, auto z půjčovny tam, spát po kempech (jestli tam máš stan a spacák)
ale bacha mimo ty turistický oblasti se prej dost krade...

Treba tam maj schopnejsi cajty nez mame tadybigsmile

myslíš jako džejk a tlusťoch?


Strýcfajtr !!!
Luk (Člen)
05.02.2010 13:12:18
Offline

Re: Dilema - co radíte?

nee, nik slotr a ten jeho pomocnik, co se mu mezi zuby vejde zvejkackasmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Inženýrek (Člen)
05.02.2010 13:16:59
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Sakra ty máš starosti... smile1
Taky bych se chtěl takhle rozhodovat good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
PALOUS (Člen)
05.02.2010 13:17:39
Offline

Re: Dilema - co radíte?

osiris psal:

...tvoje starosti bych chtěl mít :))

já bych řek,že starosti s polovinou ušetřenejch peněs moc nezažijebigsmilekuva to je ranecbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 13:33:35
Offline

Re: Dilema - co radíte?

XJelen psal:
nicola.foxx psal:
Smoula.koumak psal:

válet se na pláži bych tam nejel,  ty jsou všude stejný, ale procestovat ty ostrovy bych jel, jsou tam hezký kopce, tůry atd.  na to nepotřebuješ cestovku, letenka, auto z půjčovny tam, spát po kempech (jestli tam máš stan a spacák)
ale bacha mimo ty turistický oblasti se prej dost krade...

Treba tam maj schopnejsi cajty nez mame tadybigsmile

myslíš jako džejk a tlusťoch?

Noooo sice nejsou tak dobry jako Dempsy a Mejkpisova, ale taky dobry.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
05.02.2010 15:44:22
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Luk a nicola - ani slotr ani dempsy a mejkpísová nebyli z Hawaieidontknow


Strýcfajtr !!!
sonyk (Člen)
05.02.2010 16:18:04
Offline

Re: Dilema - co radíte?

jestli na to mas jed. aspon se podivas


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bery (Člen)
05.02.2010 16:57:47
Offline

Re: Dilema - co radíte?

jed třeba do pr..le. my sedíme domabigsmilebigsmilebigsmile
ba néééé musíš vědět kam ty chceš. dle info od brudra je tamprý taky hezky.good


momentalně zavostalej
barynek (Člen)
05.02.2010 17:03:15
Offline

Re: Dilema - co radíte?

pravdu díš Inkvizu, všechny rady jsou k nezaplaceníbigsmile

2 Lihy - ono jako na plaži se válet dá, sopky se daj taky projet, stejně jako ty ostrovy ostatní, ale to už chce víc peněz než jen těch cca 1000 USD.

2 Fresh - osm dní málo? myslím, že to stačí...
no, problém je v tom, že na víc to nenabízej a já to chci jen jako relax a změnu. Za tech dalších deset dní co se vrátím máme okruh v Kanadě naplánovanej (hlavně parky), nebo ne, pokud nezbudou peníze. Takže je to trochu zapeklitý. A hledat jen letenku... Odlety z Vancouveru nejsou, jen z USA, takže doprava do USA a zpátky - peníze navíc. Souhlasim s tím, že jezdit s cestovkou je na hovno, ale tady se k ničemu nezavazuješ - koupíš letenku, hotel a hotovo. Žádný skupinový courání, to mi taky nebere.

2 Ross - fuckbigsmilebigsmilebigsmile zkus to v létě, třeba bude líp a já tě zadotujubigsmile

2 Smoula - celkově podobná odpověď jako Lihymu, ostrovy se dají, ael chce to prachy na přelety a na ty rentaly apod. a to za litr nedám ani kdybych se poass

2 Osi & Inženýrek - no tak je to nějak na rychlo, myslím, že být tady v ČR, tak takový starosti mít nikdy nebudu. Jde o to, že je to 50% deal s omezenou platností.

2 Palous - nevím v jakejch relacích žiješ ty, ale mě to zas tak málo nepřijde, nebo jsem to nepochopil, páč jsem práve vylezl z pelechuidontknowidontknow


Bandit 4EVER!!!
Kim (Člen)
05.02.2010 17:09:18
Offline

Re: Dilema - co radíte?

...Canadagood,nádherná přírodagood...a Hawai?...klopítat v tom vedru někdeidontknow,jedině tak si tam válet šunkybigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
faitík (Člen)
05.02.2010 19:50:50
Offline

Re: Dilema - co radíte?

mi přídeš jako Houmr Simpsn
Dvě piva, nebo jen dvě pivasurprisedhelp
Ser na vostatní co ti radíredface. Na ty prachy si se dřel v ňákym zaplivanym baru, tak si je uží podle svých představgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
ross (Člen)
05.02.2010 19:53:25
Offline

Re: Dilema - co radíte?

sem zvědavej až se budeš jako vracet, jestli napíšeš:

mám se vrátit za 500 dolarů

nebo tam mám zůstat a jít se za ty prachy vožrat


bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
4Fun.cz (Člen)
05.02.2010 19:56:31
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Já bych dal Hawaii.Pěkný coury a brčko do tlamy smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
bolek009 (Člen)
05.02.2010 19:57:58
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Ptát se lidí, kteří nebyli v Kanadě ani na Hawaii, se mi nezdá moc fér.
Ale ego to naplní po okraj.


GSF1250SA K7
Ondráš (Člen)
05.02.2010 22:34:47
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Vyhledej naše méně přizpůsobivé spoluobčany co se teď přizpůsobují v Kanadě. Dej jim ty prachy a že ať to berou jako poděkování za to, že konečně vypadli.
A že to dostane každá rodina co tam od nás přijede.
Tímhle uděláš radost celé republice a ne jen sobě.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
06.02.2010 02:01:34
Offline

Re: Dilema - co radíte?

2 Faitík - tos přehnal s tím Houmremfuckbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile hele asi takhle, mě jen zajímá, co si o tom myslíte, já vím, že se musíme rozhodnout sami, a taky to s Evkou uděláme, ale prostě mě to zajímalo, jak byste to vyřešili vy ostatní. Nejsem zrovna z těhc, co se ptá na to, jestli má něco udělat nebo ne...

2 bolek009 - co je špatnýho na tom, když se zeptám, jestli by radši někdo utratil prachy za to, aby se podíval na druhej konec světa, když je příležitost nebo ne? Ptám se na názor. A pokud ti to nepřijde fér, tak se nezapojuj do diskuze a nereaguj. Mě zase nepřijde fér, že mi tady děláš kázání jak jsem hroznej, když se na to ptám. Zdá se, že to ego se naplnilo tím příspěvkem spíš tobě.


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
06.02.2010 02:08:05
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Ondráš psal:

Vyhledej naše méně přizpůsobivé spoluobčany co se teď přizpůsobují v Kanadě. Dej jim ty prachy a že ať to berou jako poděkování za to, že konečně vypadli.
A že to dostane každá rodina co tam od nás přijede.
Tímhle uděláš radost celé republice a ne jen sobě.smokin

to ty prachy radši spálim nebo dám Rossovibigsmilebigsmilebigsmile, než je dát nějakýmu opálenýmu od nás..sicksicksick


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
06.02.2010 08:01:25
Offline

Re: Dilema - co radíte?

bolek009 psal:

Ale ego to naplní po okraj.

čéče pochop, že je v nějaký kyselý prdeli někde na druhým konci světa a mimo tohodle si asi moc nepokecá vo píčovinách.... tak vobčas řeší i to, co by jinak neřešil....idontknow řek bych smokin kapišto idontknow


doba je temná...
bery (Člen)
06.02.2010 09:35:03
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

2 Faitík - tos přehnal s tím Houmremfuckbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile hele asi takhle, mě jen zajímá, co si o tom myslíte, já vím, že se musíme rozhodnout sami, a taky to s Evkou uděláme, ale prostě mě to zajímalo, jak byste to vyřešili vy ostatní. Nejsem zrovna z těhc, co se ptá na to, jestli má něco udělat nebo ne...

2 bolek009 - co je špatnýho na tom, když se zeptám, jestli by radši někdo utratil prachy za to, aby se podíval na druhej konec světa, když je příležitost nebo ne? Ptám se na názor. A pokud ti to nepřijde fér, tak se nezapojuj do diskuze a nereaguj. Mě zase nepřijde fér, že mi tady děláš kázání jak jsem hroznej, když se na to ptám. Zdá se, že to ego se naplnilo tím příspěvkem spíš tobě.

můj názor
na havaj se z čech těžko podívám
jak již bylo řečeno kanada je dostupnější
výsledek - jel bych na havaj - fakt je tam prý krásně - mám to ptvrzeno od člověka co tam byl a řešil to cestou ze států né z čech, dokonce taky ve vankůvru žilevil


momentalně zavostalej
bery (Člen)
06.02.2010 09:46:47
Offline

Re: Dilema - co radíte?

taky je prej tam odsad solidní mexiko


momentalně zavostalej
Ondráš (Člen)
06.02.2010 10:08:21
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

2 Faitík - tos přehnal s tím Houmremfuckbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile hele asi takhle, mě jen zajímá, co si o tom myslíte, já vím, že se musíme rozhodnout sami, a taky to s Evkou uděláme, ale prostě mě to zajímalo, jak byste to vyřešili vy ostatní. Nejsem zrovna z těhc, co se ptá na to, jestli má něco udělat nebo ne...

Výlety s Evkou? Snad nepojedete na kole do Vídně pro nepromok... helpNezapomeň o tom napsat elaborát. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
06.02.2010 11:57:26
Offline

Re: Dilema - co radíte?

havajgoodgood havajankysmokin teploučko kozy kam se podíváš sral bych na kanadubigsmile a nezapomenout roztrhat pas po přistánígood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Hanz (Člen)
06.02.2010 13:14:26
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Nazdar pussy..bigsmile, co tu řešíš za hovnasurprisedhelp, jeď na tu havaj si trochen spočnout a opálit ksicht a když to na tom sluníčku vydržíš dost dlouho, tak do Kanady se už dostaneš vždycky no ni dežo....goodbigsmile


WD club member...
xrohy (Člen)
06.02.2010 14:58:01
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Jed na Haiti to je taky na Hgoodgoodgoodgood


Čaroděj Dobroděj 8-)
Petr J. (Člen)
06.02.2010 17:16:10
Offline

Re: Dilema - co radíte?

to Ondráš: jasně, ať s Efkou projedou Kanadu na kolech....bigsmile

mazo (Člen)
06.02.2010 18:34:55
Offline

Re: Dilema - co radíte?

ber ten hawai! goodgoodgood
Kanadu si este uzijes a budes jej mat aj plne zuby...
...hawai mas na osviezenie bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
čočkin (Člen)
06.02.2010 18:46:08
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Jak psal Osi, tvoje starosti bych chtel mit badbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
vorel (Člen)
06.02.2010 18:59:06
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Mily Barynku, kam mas jet bopravdu nevim, esli ti to tachle staci


řikám si hurikán
čočkin (Člen)
06.02.2010 19:03:31
Offline

Re: Dilema - co radíte?

vorel psal:

Mily Barynku, kam mas jet bopravdu nevim, esli ti to tachle staci

Dobře jsi mu poradil   goodbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
nety (Člen)
06.02.2010 22:30:53
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

2 Faitík - tos přehnal s tím Houmremfuckbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile hele asi takhle, mě jen zajímá, co si o tom myslíte, já vím, že se musíme rozhodnout sami, a taky to s Evkou uděláme, ale prostě mě to zajímalo, jak byste to vyřešili vy ostatní. Nejsem zrovna z těhc, co se ptá na to, jestli má něco udělat nebo ne...

2 bolek009 - co je špatnýho na tom, když se zeptám, jestli by radši někdo utratil prachy za to, aby se podíval na druhej konec světa, když je příležitost nebo ne? Ptám se na názor. A pokud ti to nepřijde fér, tak se nezapojuj do diskuze a nereaguj. Mě zase nepřijde fér, že mi tady děláš kázání jak jsem hroznej, když se na to ptám. Zdá se, že to ego se naplnilo tím příspěvkem spíš tobě.

A prej, že já vymejšlim píčoviny. Jináč už tam mam konicky řídidla, titaxy a dojde vejfuck bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
07.02.2010 03:37:03
Offline

Re: Dilema - co radíte?

tak přátelé, všem děkuji za názory. Zejména Vorlovi, kterýhožto názor to rozštíp bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile - na Hawaii se jede, poslední týden v dubnugood

spešl 2 Inkviz - díky, pochopil jsi to uplně správněgood


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
07.02.2010 14:14:31
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:
Ondráš psal:

Vyhledej naše méně přizpůsobivé spoluobčany co se teď přizpůsobují v Kanadě. Dej jim ty prachy a že ať to berou jako poděkování za to, že konečně vypadli.
A že to dostane každá rodina co tam od nás přijede.
Tímhle uděláš radost celé republice a ne jen sobě.smokin

to ty prachy radši spálim nebo dám Rossovibigsmilebigsmilebigsmile, než je dát nějakýmu opálenýmu od nás..sicksicksick

poslal jsem ti číslo účtu woesmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kukii (Člen)
07.02.2010 22:34:05
Offline

Re: Dilema - co radíte?

učitelskej, ty nás chceš naštvat vid?evil za mě havajgood


Život je boj-mašina je nej!!!
barynek (Člen)
08.02.2010 05:17:45
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Kukii psal:

učitelskej, ty nás chceš naštvat vid?evil za mě havajgood

nechcusmile1, ale prostě to padlo do placu, začal jsem o tom uvažovat a tak mě napadlo zeptat se vás, kamarádů a známých na názor. Naštvat bych si tě nedovolilevil

2 Nety - nojo i když se ti to může jako pussyvina tak na tebe ještě nemámbigsmilebigsmilebigsmile Hele je tady jeden borec z Rokycan a mlel cosi o plzeňský Pamele, tak vono to bude poměrně asi známý jako i mimo Pilsenbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
08.02.2010 06:59:44
Offline

Re: Dilema - co radíte?

ross psal:
barynek psal:
Ondráš psal:

Vyhledej naše méně přizpůsobivé spoluobčany co se teď přizpůsobují v Kanadě. Dej jim ty prachy a že ať to berou jako poděkování za to, že konečně vypadli.
A že to dostane každá rodina co tam od nás přijede.
Tímhle uděláš radost celé republice a ne jen sobě.smokin

to ty prachy radši spálim nebo dám Rossovibigsmilebigsmilebigsmile, než je dát nějakýmu opálenýmu od nás..sicksicksick

poslal jsem ti číslo účtu woesmokin

časem pošlu pozdravy bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
08.02.2010 11:15:23
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

časem pošlu pozdravy bigsmile

Spíš nějakou Hawaiskou tanečnici...smokin

BTW. Pamelu znaj i dal od Plzně než v Rokycanech. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
08.02.2010 11:31:30
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Ondráš psal:
barynek psal:

časem pošlu pozdravy bigsmile

Spíš nějakou Hawaiskou tanečnici...smokin

BTW. Pamelu znaj i dal od Plzně než v Rokycanech. bigsmile

vogové dyť rokycany už jsou předměstí Plzněsurprised
jsem se kdysi s kolegy ožral u dvou ševců, posadili mě na tramvaj a vzbudil jsem se v rokycanech u dozorčího posádky goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Luk (Člen)
08.02.2010 11:34:28
Offline

Re: Dilema - co radíte?

jelen: ne secko co jezdi po kolejich a ma nahore troleje je tramvajsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Banditatom (Člen)
08.02.2010 11:34:50
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:
ross psal:
barynek psal:


to ty prachy radši spálim nebo dám Rossovibigsmilebigsmilebigsmile, než je dát nějakýmu opálenýmu od nás..sicksicksick

poslal jsem ti číslo účtu woesmokin

časem pošlu pozdravy bigsmile

na pozdravy ser mi cem hawajankuevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
08.02.2010 11:36:52
Offline

Re: Dilema - co radíte?

XJelen psal:

vogové dyť rokycany už jsou předměstí Plzněsurprised
jsem se kdysi s kolegy ožral u dvou ševců, posadili mě na tramvaj a vzbudil jsem se v rokycanech u dozorčího posádky goodbigsmile

Jsem rád, že podobné situace se nedějí jen mě.smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
08.02.2010 11:48:10
Offline

Re: Dilema - co radíte?

To mám jednoho kamaráda, co vždycky po párty v Praze Libni odjel autem domů na Žižkov a pravidelně se probouzel v zaparkovaném autě v Českých Budějovicích u náměstí...bigsmile

nicola.foxx (Člen)
08.02.2010 12:00:53
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Ondráš psal:
XJelen psal:

vogové dyť rokycany už jsou předměstí Plzněsurprised
jsem se kdysi s kolegy ožral u dvou ševců, posadili mě na tramvaj a vzbudil jsem se v rokycanech u dozorčího posádky goodbigsmile

Jsem rád, že podobné situace se nedějí jen mě.smokinsmile1

Ty woe, ja jsem takhle jezdil jednu sobotu cely dopoledne z Hlubocep na Lehovec a nemohl jsem se trefit s vystoupenim v pulce trasy v Holesovicich. A od ty doby mam z mhd trauma a bojim se tam vlizt.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
08.02.2010 13:06:30
Offline

Re: Dilema - co radíte?

nicola.foxx psal:

Ty woe, ja jsem takhle jezdil jednu sobotu cely dopoledne z Hlubocep na Lehovec a nemohl jsem se trefit s vystoupenim v pulce trasy v Holesovicich. A od ty doby mam z mhd trauma a bojim se tam vlizt.

Ti pak budu vyprávět, jak jsem jel od Zemana na Stodůlky přes Štěrboholy. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Smoula.koumak (Člen)
08.02.2010 13:55:28
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

2 Smoula - celkově podobná odpověď jako Lihymu, ostrovy se dají, ael chce to prachy na přelety a na ty rentaly apod. a to za litr nedám ani kdybych se poass

sice už máš asi rozhodnuto, ale přítelkyně to právě v létě na dva týdny za lehce přes litr dala. jezdili tam tím autem z půjčovny, spali po kempech atd. Akorát právě měli problém, že je tam vykradli, takže se to pak trochu nakonec prodražilo bad


Bandit v lese :-))
XJelen (Člen)
08.02.2010 14:25:41
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Luk psal:

jelen: ne secko co jezdi po kolejich a ma nahore troleje je tramvajsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile

ty vole to jako myslíš že na Klatovskou tehdá přijel vlak? surprised ty kjávo to mušel bejt mejdan good bigsmile já si pamatuju akorát že mě vyvlekli po těch schodech z šenku ven a pak jsem se držel tyče v tramvaji bigsmile a dál už jsem psal vejš bigsmile


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
09.02.2010 05:30:14
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Smoula.koumak psal:
barynek psal:

2 Smoula - celkově podobná odpověď jako Lihymu, ostrovy se dají, ael chce to prachy na přelety a na ty rentaly apod. a to za litr nedám ani kdybych se poass

sice už máš asi rozhodnuto, ale přítelkyně to právě v létě na dva týdny za lehce přes litr dala. jezdili tam tím autem z půjčovny, spali po kempech atd. Akorát právě měli problém, že je tam vykradli, takže se to pak trochu nakonec prodražilo bad

okolo litru na osobu, chápu dobře? já co jsem koukal tak letenka nejlevnější na ten náš nebo podobnej termín stála bez 50 CAD tolik co nás celej pobyt i s letenkou na osobu - což mi přijde jako dobrej kauf to naše. Neříkám, že si tam auto nepůjčíme, ale stany ani spacáky nemáme, takže by to byly další náklady navíc. Je to stejně jedno - už je to zaplacený, all inkcusivegoodgoodgood (jako ne doslova, ale obrazněevilsmokin )


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
09.02.2010 06:53:07
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Hale učitelskej... Až budete před úředem vlády demonstrovat za zvýšení platů, tak si to, že sis válel šunky na Hawaii ól inkluzif nech radši pro sebe.evil

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kukii (Člen)
09.02.2010 08:10:13
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Ondráš psal:

Hale učitelskej... Až budete před úředem vlády demonstrovat za zvýšení platů, tak si to, že sis válel šunky na Hawaii ól inkluzif nech radši pro sebe.evil

smile1

bigsmilebigsmilebigsmilegood


Život je boj-mašina je nej!!!
Fresh Man (Člen)
09.02.2010 08:24:49
Offline

Re: Dilema - co radíte?

S tim naděláte do kanady lítá každej morg ... a dyš má učitel letět na Hawai tak to řešíte bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
barynek (Člen)
09.02.2010 19:42:15
Offline

Re: Dilema - co radíte?

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
09.02.2010 19:47:52
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Ondráš psal:

Hale učitelskej... Až budete před úředem vlády demonstrovat za zvýšení platů, tak si to, že sis válel šunky na Hawaii ól inkluzif nech radši pro sebe.evil

smile1

dobrá trefagoodgoodbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
09.02.2010 19:54:50
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

................ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

...jestli sis trošku nenaběh ;)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_sb7.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
09.02.2010 20:42:02
Offline

Re: Dilema - co radíte?

osiris psal:
barynek psal:

................ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

...jestli sis trošku nenaběh ;)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_sb7.jpg

ideální balení přítelkyně... jen prožíznout dirky do kufru..bigsmile


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
09.02.2010 20:52:51
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Fresh Man psal:
osiris psal:
barynek psal:

................ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

...jestli sis trošku nenaběh ;)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_sb7.jpg

ideální balení přítelkyně... jen prožíznout dirky do kufru..bigsmile

no můžou bejt ty dírky i dvě ,ale tu jednu zalepovací..aby bylo otevřená jen v ten pravej okamžikbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
roman.v (Člen)
09.02.2010 21:17:49
Offline

Re: Dilema - co radíte?

A to těch 700 "babek" pak v tý Kanadě nevyděláš? Dal bych Havaj, pak zpátky, chvilku práce na černo a hurá na horygood


Don´t worry, be Bandit!
barynek (Člen)
10.02.2010 04:17:41
Offline

Re: Dilema - co radíte?

roman.v psal:

A to těch 700 "babek" pak v tý Kanadě nevyděláš? Dal bych Havaj, pak zpátky, chvilku práce na černo a hurá na horygood

nejde o to že nevydělám, ale že budou chybět - nicméně, už to není aktuální, bo se prostě jede. Fondy se vzaly odjinudsmile1cool a s tou prací na černo to tady taky není tak jednoduchý. Jasně, jsou tu lidi kterým to nevadí a zaměstnají tě, ale při příletu musíš projít imigračním, kde si tě ohlídaj a pokud nemáš pracovní povolení tak tě ani nemusí pustit přes imigrační a pošlou tě zase hezky zpátky odkud jsi přišel. Já povolení mám, jinak bych tu nepracoval.


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
10.02.2010 04:20:07
Offline

Re: Dilema - co radíte?

osiris psal:
barynek psal:

................ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

...jestli sis trošku nenaběh ;)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_sb7.jpg

ale to neni havajanka, toje nějaká čúza z Evropy nebo Ameriky. Havajanky jsou spíš jako polynésanky a taksmile1
nicméně poskládala se tam moc hezky. Co ty všechno v tom kompu nemáš Osievilbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kukii (Člen)
10.02.2010 07:21:02
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
10.02.2010 07:30:54
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Kukii psal:
barynek psal:

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1

když se složíš do toho kufru tak určitěevilsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
10.02.2010 10:56:27
Offline

Re: Dilema - co radíte?

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
barynek psal:

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1

když se složíš do toho kufru tak určitěevilsmile1

no né že bych na havaj nechtěla, ale do kufru se nenaskládám smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
barynek (Člen)
11.02.2010 01:11:15
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Kukii psal:
barynek psal:

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1

raději jo, ještě bys mě pak někde na srazu ožrala a kdoví co mi provedla, do lesa odtáhla a vlky sežrat nechalabigsmile


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.02.2010 07:34:05
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:
Kukii psal:
barynek psal:

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1

raději jo, ještě bys mě pak někde na srazu ožrala a kdoví co mi provedla, do lesa odtáhla a vlky sežrat nechalabigsmile

taková jemná a plachá dívka ,že by se takhle chovala a ublížíla ti..to si jí s někym pleteš,ne?bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
11.02.2010 09:05:22
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:
Kukii psal:
barynek psal:

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1

raději jo, ještě bys mě pak někde na srazu ožrala a kdoví co mi provedla, do lesa odtáhla a vlky sežrat nechalabigsmile

bigsmilejak já bych mohla, sem neškodná bigsmile max.co ti hrozí je to ožrání bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
XJelen (Člen)
11.02.2010 09:09:32
Offline

Re: Dilema - co radíte?

barynek psal:
Kukii psal:
barynek psal:

2 Ondráš - ty wogo, já se dřu jak cyp a ještě mi to nepřeješ, ty seš alefuckbigsmilebigsmilebigsmile

2 Kukii - od tebe bych to teda nečekalsmile2bigsmilebigsmilebigsmile

2 Fresh - pravdu máš, člověčegood

ps: pokud se vejde havajanka do balíku, tak vám klidně nějakou pošlubigsmile

To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1

raději jo, ještě bys mě pak někde na srazu ožrala a kdoví co mi provedla, do lesa odtáhla a vlky sežrat nechalabigsmile

tebe?...blbost...umíš to i sám a kvalitně bigsmile možná s těma vkalma by byl problém, že by tě jako nechtěli good


Strýcfajtr !!!
huskyb12 (Administrator)
11.02.2010 09:37:39
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Barynku, ty seš pravej eSkař ! :)))


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
11.02.2010 17:45:18
Offline

Re: Dilema - co radíte?

Kukii psal:
barynek psal:
Kukii psal:


To barynek: sranda musí být smile1 a ty mi to odpustíš, vid? evilsmile1

raději jo, ještě bys mě pak někde na srazu ožrala a kdoví co mi provedla, do lesa odtáhla a vlky sežrat nechalabigsmile

bigsmilejak já bych mohla, sem neškodná bigsmile max.co ti hrozí je to ožrání bigsmilebigsmilebigsmile

nebo sežráníevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
12.02.2010 00:27:37
Offline

Re: Dilema - co radíte?

2 Kasym - no já myslim že by upila i některý jiný borce, než jsem já, celkem hravě možná i bigsmile

2 Kukii - no to ožrání by bylo možná horší než ty vlcibigsmile

2 XJelen - koho jste potkali, co vám to nalhali? Já a opít se? nééééééééredfacebigsmilebigsmile

2 huskyb12 - to jako myslíš jak čeče??surprisedidontknowbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr