Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bandit 12 vejfuk origo X laďák

Timerobber (Člen)
25.03.2007 23:02:10
Offline

Bandit 12 vejfuk origo X laďák

Čus chlapáci (páč myslím, že ženštiny tu nejsou?), dnes jsem poprvé namontoval můj poškrábanej origo doutník na mou Bandasku (1996) a jsem tak trochu vyplesklej..
Sorry za objevení Ameriky, ale chci se podělit o zážitky a něco pozeptat..
Bandaska není na karbecu nijak upravovaná, měla namontovanou jen koncovku Micron, zvuk s ní je hlubokej, hustej, dost hlasitej a duní a duní a duní..good Přijde mi, že motorka úplně trhá asfalt, že to hrozivě tahá, až jde z toho trošku strach (berte s rezervou, jsem posera).
S origo koncovkou je to tak tichý, že ani nevím, jestli jsem nastartoval, v případě větříku téměř neslyším motor. Jede to jemňoučce, úplně jako Honda, na dlouhý štreky docela dobrý, tolik to netáhne, ale zdá se mi odspodu při rozjezdech plynulejší chod a takový snadnější vytáčení...
Takže: Jebe mi v pixle a rozdíl může bejt jen psychologickej kvůli zvuku, nebo na tom něco bude i jízdně??
idontknowidontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Roman :) (Člen)
25.03.2007 23:37:02
Offline

Re: Bandit 12 vejfuk origo X laďák

Muj nazor je, ze s origo vyfukem to lip tahne odspodu, ale ve vyssich otackach je ten tah tak nejak slabsi...
A s koncovkou to v nizkych otackach tak netaha, ale o to vic to tahne ve vyssich tockach...
A nebo v nizkych to taha stejne, ale ve vyssich tahne lip ta koncovka a ten rozdil je tak markantni, ze se mi zda ze od spodu netaha...idontknow


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Kelly01 (Člen)
26.03.2007 08:39:19
Offline

Re: Bandit 12 vejfuk origo X laďák

Placebo efekt....


God Save The Queen!
Spidermila (Člen)
26.03.2007 08:59:49
Offline

Re: Bandit 12 vejfuk origo X laďák

Kelly01 psal:

Placebo efekt....

Taky si myslím. A za dva týdny si to odzkouším na vlastní kůži.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr