Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Žárovky

Feraat (Člen)
21.02.2010 09:47:40
Offline

Žárovky

Zdarec,nemáte někdo háhodou tohle ? http://shop.monsta.cz/?cls=stoitem&stiid=67359 smile1


Krajem se rozlejhá Banditů řev !!!
Bedřich (Člen)
21.02.2010 10:51:12
Offline

Re: Žárovky

Když něco potřebuju, tak to sem rovnou fláknu a ass na HLEDAT, von nějakej trubkáč odpoví... se tim hledat přece nebudu votravovat...

fakt úlet, tyhle žárovky se řeší hned v tématu o řádek níž + další tři, možná čtyři téma založný pro H7 během cca 3-4měsíců zpět...
____________________________

Otázka na zvážení směrem na adminy... já bych tyhle "dotazový" vlákna co jich je tady třiass mazal (po nějakém čase). Protože stejně nikdo neodpoví a je to celý o ho..ě.  Ale když někdo bude opravdu požívat HLEDAT, tak  mu tam pak budou vyskakovat tyhle vlákna, nic  nenajde a pak to sem stejně flákne. Pak to tady bude dost nepřehledný. Vím to sám, když jsem něco hledal...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
kojaksro (Člen)
21.02.2010 11:07:55
Offline

Re: Žárovky

Bedřich psal:

Když něco potřebuju, tak to sem rovnou fláknu a ass na HLEDAT, von nějakej trubkáč odpoví... se tim hledat přece nebudu votravovat...

fakt úlet, tyhle žárovky se řeší hned v tématu o řádek níž + další tři, možná čtyři téma založný pro H7 během cca 3-4měsíců zpět...
____________________________

Otázka na zvážení směrem na adminy... já bych tyhle "dotazový" vlákna co jich je tady třiass mazal (po nějakém čase). Protože stejně nikdo neodpoví a je to celý o ho..ě.  Ale když někdo bude opravdu požívat HLEDAT, tak  mu tam pak budou vyskakovat tyhle vlákna, nic  nenajde a pak to sem stejně flákne. Pak to tady bude dost nepřehledný. Vím to sám, když jsem něco hledal...

...no a jak je to teda vlastně stěma H7?surprised

...evil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
bery (Člen)
21.02.2010 11:28:47
Offline

Re: Žárovky

já bych je nechal, protože přece jen je tu dost lidí svéprávnejch a čudlík hledat používáevil


momentalně zavostalej
bery (Člen)
21.02.2010 11:31:02
Offline

Re: Žárovky

doplním - jinak by se muselo mazat každý druhý téma od modelek, vejfucků, žárovek až po šukánísmile1


momentalně zavostalej
XJelen (Člen)
21.02.2010 15:32:02
Offline

Re: Žárovky

bery psal:

doplním - jinak by se muselo mazat každý druhý téma od modelek, vejfucků, žárovek až po šukánísmile1

šukání nemazat!!! nikdy nevíš kdy je to naposled bigsmile


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
21.02.2010 16:27:56
Offline

Re: Žárovky

Ja bych taky nic nemazal. Vobcas se k neterymu vlaknu vratim a bavim se u toho stejne jako prvnegoodbigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr